Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2010., 19:59   #61
Quote:
lee_chan kaže: Pogledaj post
ako se ja učlanim u HAK, onda mogu koristiti njihove usluge samo kad se ja nalazim u autu?

npr.žena ode na put i auto joj se pokvari, auto je na mene a ja sam član HAK-a i nisam s njom, jel ih mogu zvati da ju odšlepaju ?
Pravo na korištenje može imati i tvoj prijatelj, ako se ti nalaziš sa njim u autu, bez obzira kaj auto nije tvoj, ali nisam siguran dali bi ženi priznali na tvoju karticu, ako je susretljiv djelatnik možda i bi.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 20:04   #62
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
Zna tko vrijedi li ona prva članska od HAKa, nakon položenog vozačkog, isto kao i normalna?
Ne vrijedi. Dobiva se samo časopis na kućnu adresu.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 13:38   #63
kak su tu karticu od HAK-a svi dobili kaj su položili vozački? Ja dok sam polagala nisu mi ništa spominjali niti nikad o toj kartici, a kamoli da su nas nudili????

Jel tko zna kak se to preko interneta na stranici učlani? Kaj napišem ime i prezime, adresu, i onda nakon par dana dobijem uplatnicu da uplatim članarinu ,pa kad uplatim pošalju mi karticu, ili kaj? Ak netko zna nek objasni,hvala
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 13:42   #64
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
kak su tu karticu od HAK-a svi dobili kaj su položili vozački? Ja dok sam polagala nisu mi ništa spominjali niti nikad o toj kartici, a kamoli da su nas nudili????
Ma dobije se nekakva modro plava kartica koja zapravo nije prava kartica od HAKa, služi samo za dobivanje njihov časopis na kućnu adresu (raspitala sam kod tajnice HAK kluba).
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 13:44   #65
Quote:
anab789 kaže: Pogledaj post
Ma dobije se nekakva modro plava kartica koja zapravo nije prava kartica od HAKa, služi samo za dobivanje njihov časopis na kućnu adresu (raspitala sam kod tajnice HAK kluba).
Bolje se odi učlaniti direktno u HAK ili u stanicu za tehnički pregled od HAKa jer preko neta dobivanje kartice traje cijelu viječnost (barem je tako bilo kod brata). Ja sam se učlanila kod registriranja vozila i kroz nekoliko dana stigla mi je kartica na kućnu adresu.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 13:44   #66
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
A otkud ti ovo molim te? Na autocesti jedino (iako sam 100 puta naletio na "bisere" koji se šlepaju)
Dozvoljeno je šlepanje i na Autocesti zaustavnim trakom do prvog izlaza!
BMWE30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 13:59   #67
Quote:
anab789 kaže: Pogledaj post
Bolje se odi učlaniti direktno u HAK ili u stanicu za tehnički pregled od HAKa jer preko neta dobivanje kartice traje cijelu viječnost (barem je tako bilo kod brata). Ja sam se učlanila kod registriranja vozila i kroz nekoliko dana stigla mi je kartica na kućnu adresu.

Gdje se to sve može učlaniti? Tražim na njihovoj stranici, i ne piše nigdje popis tih HAK prodajnih mjesta?????? Nema nikakvih informacija

E da, jel to isto vrijedi ak mi se auto ispred kuće pokvari? Jel onda isto mogu pozvat da se odšlepa?
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 14:54   #68
klikni na "pristupnica"

ispuniš, pošalju ti uplatnicu, kad platiš poštom dođe kartica.
moses is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 15:14   #69
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
kak su tu karticu od HAK-a svi dobili kaj su položili vozački? Ja dok sam polagala nisu mi ništa spominjali niti nikad o toj kartici, a kamoli da su nas nudili????
Meni nakon što sam položio ispitivač gurnuo pod nos da ispunim, nije bilo hoćeš/nećeš. Ja u tom trenutku samo ispunjavao i potpisivao nije mi uopće palo na pamet da bi se to moglo naplaćivat. Na sreću je besplatno, a puno članstvo ću tražit kad uzmem auto.
p177 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 16:32   #70
Quote:
p177 kaže: Pogledaj post
Meni nakon što sam položio ispitivač gurnuo pod nos da ispunim, nije bilo hoćeš/nećeš. Ja u tom trenutku samo ispunjavao i potpisivao nije mi uopće palo na pamet da bi se to moglo naplaćivat. Na sreću je besplatno, a puno članstvo ću tražit kad uzmem auto.
Tako je i meni bilo isto,kad sam položio,dobio sam besplatno članstvo u HAK-u na godinu dana i poslije kad mi je istekla ta kartica,poslali su mi uplatnicu na 200 kn,ako hoću i dalje biti član i naravno,ja sam je produžio,iako nisam imao(da pokucam o drvo) nikakvih nezgoda sa autima,ali mislim da je to super stvar.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
creator8690 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 20:14   #71
Ja sam ju koristio jednom al zbilja bi me kostalo da nisam clan. Radije se pouzdam u Hak nego u kojekakva mobilna jamstva. Em su pouzdaniji, em su brzi em su jeftiniji.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 20:44   #72
nisam imao do sada, srecom nije mi trebalo. Ali sad cu se uclaniti, kažete clanarina 200,00kn godišnje + popust na tifonu + popust na kasko, slepanje i još mnogo toga?
jam01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 20:45   #73
Sta vam nije bolja opcija AMC?
Isto kosta 200kn, ali se vise toga dobije.
__________________
Without racing, there is no Honda!
Bono_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 20:56   #74
Smile

Quote:
Bono_ kaže: Pogledaj post
Sta vam nije bolja opcija AMC?
Isto kosta 200kn, ali se vise toga dobije.
može malo više informacija?
jam01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 21:10   #75
Quote:
jam01 kaže: Pogledaj post
može malo više informacija?
http://www2.autoportal.hr/images/sto...STENCIJA_6.jpg
__________________
Without racing, there is no Honda!
Bono_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 23:11   #76
Šta ima na tom linku?
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 23:14   #77
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Šta ima na tom linku?
AMC asistencija cjenik?
__________________
Without racing, there is no Honda!
Bono_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 23:14   #78
A to ono od zubaka. Pa ako je ko njegovi servisi ili ko mobilno jamstvu u njegovom PZ. autu, hvala lijepa držim se provjerenoga.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 23:15   #79
Quote:
Bono_ kaže: Pogledaj post
AMC asistencija cjenik?
Nevalja ti link, kad ti već moram crtat.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 23:20   #80
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Nevalja ti link, kad ti već moram crtat.
Neznam meni radi.
__________________
Without racing, there is no Honda!
Bono_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:14.