Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2014., 19:13   #6701
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
A onda je možda intolerancija na neku od namirnica koju jede. Moji znaju prditi i smrditi od jeftine hrane tipa Whiskas iz samoposluge (koju dobiju izuzetno rijetko), tad im i wci smrde ko kuga.
Ma joj, jede mokru i suhu Hill's hranu. Ako to nije dovoljno dobro, ne znam više šta ću.

Šta tvoji jedu?
Tika is offline  
Old 21.08.2014., 19:37   #6702
Suhu Sanabelle pomiješano Dental i Hair & Skin, mokru razne vrste (almo nature, Cosma, Versele laga, Lily's kitchen...), ali ne s okusom ribe, i sirovo meso.

Hills je u redu hrana ali možda njoj smeta neki sastojak, npr piletina ili pšenica ili nešto što je u tome. Jesi bila kod veta?

Edit: servirala sam piletinu i puretinu s bučom yadda yadda. Ni da bi
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 21.08.2014., 22:08   #6703
http://www.dailymail.co.uk/travel/tr...ek-island.html
Orak is offline  
Old 21.08.2014., 22:17   #6704
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 21.08.2014., 22:33   #6705
Moja obožava Gourmet paštete, a i meni je tako najzgodnije jer ih ima u supermarketu i onda usput i to kupim.
Suva hrana iz DM-a je bila pun pogodak, to bi stalno jela, a metodom pokušaja i greške smo došli i do nekoliko njihovih pašteta koje voli, pa onda to kombinujem.

Za ljudsku hranu nikad nije bila zainteresovana.
Amelie is offline  
Old 22.08.2014., 06:56   #6706
aww divna ženica

btw

https://www.youtube.com/watch?v=bptXd6cevpY
sharenaloptica is offline  
Old 22.08.2014., 06:57   #6707
neki dan sam išla vratit mačke sa sterilizacije na hranilište, bilo mi tako milo vidjeti tete koje ih inače hrane kak se brinu i tepaju im(iako su to divlje mace, ulične, nisu mazne) i još me pitaju jel rana ok, hoće bit ok...
sharenaloptica is offline  
Old 22.08.2014., 08:55   #6708


Edit: bože, ovaj micek je malecki ko naš Muš
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 22.08.2014., 09:00   #6709
jesu oni to njemu u gaćama?
sharenaloptica is offline  
Old 22.08.2014., 09:20   #6710
Quote:
sharenaloptica kaže: Pogledaj post
helga štajka glađu

nestalo mi je gourmet moussa, a nisu mi još dostavili narudžbu iz pet shopa pa im kupujem druge pizdarije i neće NIŠTA- ni kite kat, ni DMovu, ni friskies, čak ni gourmet komadiće- samo mousse jede
Ja bi bila sretna da moja Kimi malo štrajka, neki dan mi došla prijateljica (koja i sama ima mačke) i kaže: pa ti imaš svinje a ne mačke

Kimi je kod nas najveći požderuh i pojede najprije ono što voli, onda ono što ne voli i na kraju ono što nije pojeo netko drugi.

Šapa s druge strane smatra da mora uvijek jesti sa mnom (hvala bogu barem koprivu ne voli) tako da ako ja jedem nešto što je njemu fino (kruh, kornfleks, kuhani kukuruz, sir, kefir...) onda dobro da za mene ostane barem pola.
Begemotica is offline  
Old 22.08.2014., 09:58   #6711
http://tapatalk.imageshack.com/v2/14...3901e6627f.jpg
Ma čime ih to hranite, ja ih iman 100

Odustajem... pliz ovo su ko mace s ulice ali super im je svi ih hranimo. Nisan doma... Pa san uzicala tetu u ljejarni da mi da kapi za oci za njih, vec im je bolje ali treba jos... Njih 5 brzo se potrosilo... Sta da trazim, koje? Nekima je malo zacepljen i nos i krmeljav ujutro


Sent from my iPhone using Tapatalk

Zadnje uređivanje Amelie : 22.08.2014. at 15:05.
dragone is offline  
Old 22.08.2014., 13:39   #6712
Drage mačkarce! Evo još jedne luđakine :hart:

za početak ću probat pobrisat ovaj cirkus sa svojim čudnim postovim
međutim ne da mi nita, ni editirat ni obrisat vlastite postoove
di su moderatori? ko su? mislim da ću su samo-prijavit ko nepoćudnog

koristin inače tapatalk i za jedan strani forum, i tamo uredno aplikacija smanji sliku, a sad ja moram sve ccc dobro, očemo
ali prvo ovo triba pobrisat, iden se prijavit, baš slatko

Inače, mace su mi totalna slabost ijuuu
dragone is offline  
Old 22.08.2014., 16:53   #6713
Luđakinje, molim hitnu pomoć: upravo su mi neki turisti na vrata opet donijeli mačiće koje su sinoć pokupili sa smeća, vidjeli su i džip iz kojeg su izbačeni, ali nisu znali što da rade U svakom slučaju, ja sam zbog broja životinja koje su mi na skrbi ionak već bankrotirala, ovi odlaze za tjedan dana, a dva stvarno reprezentativna mačića traže dom.
Silajn is offline  
Old 22.08.2014., 18:39   #6714
Narančasto dralo je udomljeno, ajmo još čupavog šarenog
Silajn is offline  
Old 22.08.2014., 18:49   #6715
Bravo, Silajn

Lijepo vas pozdravlja rekonvalescent Alibaba

__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 23.08.2014., 09:49   #6716
Jučer sam otišla malo do grada i srela životinje koje nisam vidjela već godinama. Prvo mi je u centru štakor pretrčao preko puta. Počela sam vrištat. Onda na putu do auta običan miš. I na kraju kad smo došli do zgrade sam vidjela veeelikog ježa. Htjela sam ga nekako usmjeriti prema vrtovima da ne ode na cestu da ga auto ne zgazi ali nije mi uspjelo. Uopće me se nije prepao. Ja sam očekivala da će zbog same moje pojave zbrisati na drugu stranu, a on je stao i gledao. Ne kužim jel toliko pitom ili ne vidi, ne čuje? I kakvi su ježevi, bilo me malo frka dirat ga rukom da me ne ubode, ugrize...
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 23.08.2014., 19:42   #6717
Šareni čupavi (vjerojatno cura) ostao je danas sam, za njega mi se nitko ne javlja. Ako imate bilo kakav konstruktivan prijedlog, a još bolje sobu s dekicom , slušam.
Silajn is offline  
Old 23.08.2014., 20:11   #6718
mama je bila kod bake u susjednoj državi da njenu macu fura na sterilizaciju, i usput se raspitala kaj treba da bi ona prešla granicu- hoće ju voditi sebi

mama mi je postala cat lady : ponos:

btw ja sutra idem upoznat novog člana naše familije
sharenaloptica is offline  
Old 23.08.2014., 20:12   #6719
Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Šareni čupavi (vjerojatno cura) ostao je danas sam, za njega mi se nitko ne javlja. Ako imate bilo kakav konstruktivan prijedlog, a još bolje sobu s dekicom , slušam.
ako je čupavo, to se laganije udomljava

pokušaj kontaktirati neku lokalnu udrugu ili pokusati oglasiti na njuskalu/na forumu i sl
sharenaloptica is offline  
Old 24.08.2014., 01:20   #6720
cula sam da je jedna susjeda prije nekoliko mjeseci dala kastrirati macka milana. onog ulicara kojeg hranimo. jos mi nesto bilo cudno, kako se mrcina ulijenio i kako se samo dere na nas, a ne da mu se ustati... drago mi je da je to ucinila, ali od zimus ga spopada jedan novi divlji macak i bojim se da ne najebe vise nego prije. koliko se uopce prakticira kastracija ulicnih muzjaka ako ih se vraca na staniste? s jedne strane znam da je ovo bolje za njega, ali s druge strane se bojim sto ako ne bude dovoljno energican da se obrani... iako, danas sam ga prvi put vidjela ful nakostrijesenog, k'o u crtanom filmu. nije bas da se ne brani. ali nekako je postao kao pickica. i kao da je malo lobotomiziran. pozdravi on mene na ulici, izdaleka, i i dalje bi zaklao za svoj omiljeni slatkis, ali moram priznati da mi malo fali onaj stari.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:41.