Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koji vam je anticelulitni preparat dao najbolje rezultate?
. 0 0%
. 0 0%
Glasovatelji: 0. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2010., 20:05   #6121
Sama se masiram (noge), obično prvo namažem neku kremu, a potom gnječim, pritišćem, udaram (). Naravno, nestručna sam, znanje crpim s You Tubea i nešto iskustva kod pravih maserki. E sad. Nakon masaže mi zna ostati dosta modrica, male su i crvene, nisu bolne, ali svejedno... Maserke su mi znale govoriti da je to znak da se uspješno djelovalo na celulit. Koliko je istine u tome?

I oduševljena sam koliko ga je puno manje (gospodina Celulita) nakon svakodnevnog mazanja! Naravno da nije skroz nestao, ali sve ga je manje. Samo, s unutašnje strane bedara odlazi teško i nikako! Kako? Zašto? Kako to pospješiti? Hvala.
Lo La Lo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 14:40   #6122
Ja sam imala puno celulita ,pogotovo sa unutrašnje strane bedara i iza ...ali sa masažerom Relax and Tone sam sve riješila i sad imam super glatke noge bez narančine kore .
Masažer prodajem(garancija važeća) ,više ga ne trebam,pa ako netko želi,pitanja na pm.
__________________
Malo nas je al smo govna
escada4life is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 17:23   #6123
Potaknuta vašim pohvalama za nano masažer skupila sam novce i krenula u Garden m.,ali tamo više nema štanda!
Pomoć!
Ako itko zna gdje se još može kupiti taj masažer?
Hvala!
plavuša u duši is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 18:01   #6124
ovaj tjedan ih je bilo u superkonzumu u gajnicama, pa mozda da pogledas u nekom superkonzumu gdje su i inace stajale curke?
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 18:38   #6125
da, u super konzumima ih ima sigurno.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 18:45   #6126
Super konzum?? Jel imaju štand svoj ili bas u svom asortimanu ga imaju/na policama?
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 23:03   #6127
Quote:
blizanka kaže: Pogledaj post
Hi! Evo da sa i ja priključim temi. Jel probala koja ovo čudo od L'oreala?


ja ga imam, i super mi je masažer, ali kad vidim onu ružičastu kremu mislim si pa kaj se mažem s bojom??? nekako mi je preumjetna, čista kemija izgleda, a ja rezultate još ne vidim, (koristim tek mjesec dana) kad sam presamokritična, ali su me na moru svi uvjeravali da nemam celulita, što je nemoguće!!!! jer ja ga vidim i zlo mi je kad ga vidim
Ljetos sam isprobala afroditin gel s nekim amazon kompleksom (bijela tuba i ima efekt hlađenja i miriši po kokosu) može se kupiti samo u afroditinom dućanu, jer je to salonski asortiman, a
sada me zanima od welede postoji neki piling i ulje na bazi breze, pa da li je netko isprobao???
Ja uvijek mijenjam te kreme, iako znam da u stvari bacam novce, već sam mogla imati novi auto da nisam toliko tih krema kupovala
a zeleni čaj ne mogu piti, grozan mi je , ja pijem "smirko" čaj koji me opušta a kupila sam ga u Koprivnici, slučajno.

Nego taj nano masažer, jel ima kakva slika da ne tražim po postovima, kako to izgleda? i da li se to prodaje na nekom štandu u Avenue Mallu ili ima u irisu, mulleru ili štajaznam ???
BlueEyesOnly1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 00:21   #6128
Evo slike i opisa masažera a ja sam zvala s ovog sajta pa su mi poslali poštom da ga ne tražim okolo

http://www.nanogrupa.hr/
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 09:18   #6129
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Evo slike i opisa masažera a ja sam zvala s ovog sajta pa su mi poslali poštom da ga ne tražim okolo

http://www.nanogrupa.hr/

Hvala!
plavuša u duši is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 11:40   #6130
Quote:
dtuna kaže: Pogledaj post
ja !!! tjedan dana i vise, dvaput dnevno mazem...eeej,,, meni noge i trbuh doslovno gore ( cak sam isla taknut kozu dal je stvarno vruca kad ono nije )

i djeluje. vidljivo.

imala sam i ostale od evelline-a i stvarno sam zadovoljna.
Ne razumijem?Goriš od Eveline Slim EXTREME 3D?Zelena tuba sa bijelim čepom?pa ta krema ne grije, već hladi
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 11:49   #6131
Quote:
¤amélie¤ kaže: Pogledaj post
Meni je kozmeticarka rekla da su traperice (uske) uzasno vazne kod tretiranja celulita. Cure koje idu na masaze (one pakete masaza 12 ih je ili koliko vec) uopce nebi trebale furati uske traperice jer doslovno zenska te izmasira, a ti si sljedecih 3 dana u slim fit trapkama i ko da te nitko nije ni izmasirao. Cirkulacija nula bodova. Znaci to su cure koje idu na masaze, a kako je tek ostalima koje ne idu vec su samo zažmikane u skiny trapkama.

Ja se ne opterecujem toliko celulitom. Imam ga kada stisnem, na dva mjesta imam neku ko rupicu, ali s ovom zelenom eveline to tak zagladim da mi je i to nestalo. Jebote da se jos i celulitom opterecujem. Na pocetku ljeta sam imala feeling da u gradu nema cure sa celulitom, onda sam malo bolje pogledala, nema osobe bez toga. Tako da ko ga jebe, ja cu i dalje vjezbati i sto zdravije se hraniti, a on djubre ako zeli biti na meni bit ce ma koliko ja vjezbala.

Btw, ja sam mrsavica, 55 kila na 175 pa ga imam.
Ja i ti smo iste dimenzije:-P......također slažem se sa tvojim postom
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 12:18   #6132
Quote:
Bosanka_88 kaže: Pogledaj post
Cure moje da vam dam iz licnog iskustva podatak...prije mozda tri, cetiri mjeseca sam imala na 175cm - 69 kg...za visinu moju je to bilo i tad normalno...a od tad sam pocela piti zeleni caj i nevjerovatno...sad imam samo oko 59 kg..moj cilj je bio da smanjim celulit a ne kilazu a eto i kilaza je otisla...sad se moram ponovno baciti na hranu hehehe da vratim idealnu kilazu...oko 65 kg bila bih presretna..a moram reci da manje jedem slatko, ne pijem tako cesto vise sokove ..a ako ih popijem pijem one 100% prirodne.. Takodjer pijem sok od aloe vere..naravno s aloe verom ne treba pretjerivati pa jedna ili dvije flasice na godinu je dovoljno...a zeleni caj pijem skoro svaki dan i moram reci ili ja to sebi samo umisljam, da mi se smanjio celulit a i kilaza je otisla, mada ponavljam nije mi bio cilj kilazu skinuti...a mozda je i s kilazom otisao i celulit a da nije to radi zelenog caja, ...nemam pojma! kako god, preporucujem vam da umjesto kafe pijete zeleni caj,..jer je bogat s antioksidantima i plus ima kofein...

sretno!
Slažem se stobom da je dobro piti zeleni čaj i sve to..vjerojatno ti je ubrzao metabolizam...ali mi nije jasna jedna druga stvar!!??..koliko sam shvatila trenutno imaš 59 kg i bacaš se na hranu da dođeš na idealnih 65kg na 175 cm visine.........ja sam inače tvoje vsine..moja mama također i njezina optimalna, idealna tezina je oduvijek bila 60 kg, gospođa je od 52 godine, a ja trenutno na tvoju visinu 175 imam 55 kg i meni je ona idealna i ne mogu se zamisliti sa tvojih idealnih 65 kg na tu visinu, a kamoli da bi se složila da ti je 69 kg bilo normalno na tvoju visinu...mislim da ti je tvojih 59 sadašnji optimalno, maksimalno i bilo bi lijepo da je samo odrzavas.....nemoj me krivo shvatiti molim te nisam mislila ništa loše...ja volim lijepe žene, koje su zadovoljne sobom :-))))
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 12:41   #6133
Bilo bi divno kad bi netko ovdje usporedio nano masažer wellness i trainer, ako ih je imao.
Ja cu ih zvrcnuti da vidim gdje se mogu kupiti, jer koliko sam skuzila mobilni su vrlooo
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 10:52   #6134
hvala na linku za nano masažer,
ali ja mislim da ću, budući da su me jurnjava, stres i slabi živci doveli do problema sa zdravljem, prije krenuti vježbati nego opet trošiti novce a nekad sam lijena i namazati kremu, tj. kad sam umorna, samo se istuširam i strovalim u krevet, nema šanse da se još "udaram, štipam i gnječim" zbog vražjeg celulita.
Bar sam za još nešto novo doznala što nisam znala
BlueEyesOnly1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 13:14   #6135
Quote:
escada4life kaže: Pogledaj post
Ja sam imala puno celulita ,pogotovo sa unutrašnje strane bedara i iza ...ali sa masažerom Relax and Tone sam sve riješila i sad imam super glatke noge bez narančine kore .
Masažer prodajem(garancija važeća) ,više ga ne trebam,pa ako netko želi,pitanja na pm.
I ja imam Relax & Tone. Koliko dugo si ga upotrebljavala i kako, s kojim nastavkom? Jesi li koristila neke anti-celulitne kreme?
miss_mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 23:01   #6136
Koristi li koja one ''Garnier'' masažere s gelom u žutim pakiranjima? Čula sam da su dobri...
Lo La Lo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 19:02   #6137
Quote:
Lo La Lo kaže: Pogledaj post
Koristi li koja one ''Garnier'' masažere s gelom u žutim pakiranjima? Čula sam da su dobri...
Ja sam ih koristila jedno vrijeme. Nisu loši za površinsku masažu, miris je dobar i brzo se upijaju. Nisam baš vidjela neke rezultate, ali ja sam ih koristila samo mjesec-dva redovito.
druidess is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 13:10   #6138
slaba utjeha, ali ipak utjeha:
http://www.budi.in/10492-clanak-zene...igentnije.aspx
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 14:14   #6139
Cure koje imate Nano treiner masažer: vrti li se vama glava na masažeru kada ga prislonite na tijelo?
Ili samo vibrira?
Kupih ga jučer i isprobah doma, međutim, kada ga prislonim, uglavnom vibrira, a ne vrti se ili se vrti vrlo malom brzinom. Je li to normalno? ( pitam vas iskusne, jerbo mi se baš ne ide opet na drugi kraj grada postavljati ta pitanja, ali ako to nije normalno znači da nešto ne valja sa masažerom, pa ga idem mijenjati ).
Hvala!
plavuša u duši is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 11:27   #6140
imam nano masažer vec neko vrijeme u kući al ga uglavnom koriste starci za bolove i sl. ima on i neki nastavak protiv celulita pa planiram to probati.

mogu li za masažu s tim masažerom koristiti i bršljanovo ulje??????????

jednom davno sam samo s tim uljem skinula sav celulit samo moras biti uporan a cini mi se da je lakše s masažerom nego samo rukama ipak zabole ruke od tih masaža ako ćeš to raditi kako treba bar pola sata dnevno.
ulje sam kupovala u gradskim ljekarnama u st i bilo je odlično.
mislim da se celi vratio jer sam pocela koristiti kontracepcijske, a kako ne želim s tim prestat moram se opet baciti na masaže.
kolt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:43.