Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koji vam je anticelulitni preparat dao najbolje rezultate?
. 0 0%
. 0 0%
Glasovatelji: 0. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2011., 00:16   #6181
umasirala sam crveni eveline nakon tusiranja i ne znam dal sam ja luda ali mene ovo ni najmanje ne grije...a kamoli pece...
tina899 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 19:12   #6182
Probaj Afroditinu, ona ti malo pecka tj.hladi
nata2907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 16:26   #6183
Quote:
nata2907 kaže: Pogledaj post
Nisam taj probala, al sam dobila jučer nano masažer-trainer i zanimalo bi me kak ga cure koriste, kolko puta se masiraju i uopće kak su zadovoljne??
Ne znam zakaj baš se ne javljaju da podjele iskustva, kaj nema niko celulit il se niko ne zamara s tim??
evo jedna "celulitasta" se javlja . Ja sam kupila taj nano prije 3 tjedna, masiram skoro svaki dan navečer, svaku nogu po pola sata (ruka otpada, al je ipak bolje nego ručno). Natrackam ulja da bolje klizi . A sad, ne vidim neka poboljšanja, ali vidjet ćemo kroz vrijeme. Nekako sam se pomirila s tim da ne može doći preko noći, jer sam ja to dobro uzgajala godinama + štitnjača i eto, opla.
Dunjocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 18:11   #6184
Quote:
Dunjocka kaže: Pogledaj post
evo jedna "celulitasta" se javlja . Ja sam kupila taj nano prije 3 tjedna, masiram skoro svaki dan navečer, svaku nogu po pola sata (ruka otpada, al je ipak bolje nego ručno). Natrackam ulja da bolje klizi . A sad, ne vidim neka poboljšanja, ali vidjet ćemo kroz vrijeme. Nekako sam se pomirila s tim da ne može doći preko noći, jer sam ja to dobro uzgajala godinama + štitnjača i eto, opla.
Hej, dobro došla u klub! I ja ga koristim svaku večer evo tj.dana, isto namažem sa onim uljem od ružmarina i masiram..ak ne skinem celulit onda bum bar mišiće dobila od držanja masažera jer je tak nespretan i težak, al bolje i to nego niš. A baš me zanima ak ima neko ko ga duže koristi jel vidi kakve promjene?? U biti, meni nije sam celulit muka nego i da nekak stanjim noge al kak..
nata2907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 18:23   #6185
svaku nogu pola sata? ja se vama divim

ja nakon 15, 20 min ne mogu vise..em sto je tezak i nespretan em mi se neda vise...
tina899 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 18:56   #6186
a istina, ja izdržim pola sata i čini mi se da više vježbam bicepse nego što masiram noge, al u nadi je spas.
Dunjocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 18:58   #6187
Quote:
tina899 kaže: Pogledaj post
svaku nogu pola sata? ja se vama divim

ja nakon 15, 20 min ne mogu vise..em sto je tezak i nespretan em mi se neda vise...
je, ono što me vadi su razne serijice i filmići, pa se masiram dok ih gledam, inače bih brzo odustala, ovako misli odlete. ironično, dok se izležavam pred telkom i nabijam celulit pokušavam ga se istodobno i rješiti
Dunjocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 22:36   #6188
Dok je Šeherezada i Ezel i masažer u ruke i deri
nata2907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 09:01   #6189
Upravo sam naručila ovu kremu....
ima li netko kakvih iskustava, jel to išta pomaže....???

Blondie ** is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 13:32   #6190
Quote:
Blondie ** kaže: Pogledaj post
Upravo sam naručila ovu kremu....
ima li netko kakvih iskustava, jel to išta pomaže....???

Joj, meni je ta krema bila zakon, naravno uz dijetu i sve drugo, al smanjila sam koji cm u bokovima i trbuhu, baš sam bila zadovoljna al nažalost nemam više nikog iz avona da ju naručim..al, sve pohvale
nata2907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 14:26   #6191
Quote:
nata2907 kaže: Pogledaj post
Joj, meni je ta krema bila zakon, naravno uz dijetu i sve drugo, al smanjila sam koji cm u bokovima i trbuhu, baš sam bila zadovoljna al nažalost nemam više nikog iz avona da ju naručim..al, sve pohvale
super
meni treba samo za celulit, što se tiče cm, imam ih i premalo, ja bih se udebljala najradije, ali svejedno celulit napada bez obzira na cm...
sad je na nekom sniženju u novom katalogu pa sam odlučila probati
Blondie ** is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 23:32   #6192
Cure, može jedno leteće pitanje, imam tubu my silhouette doma i imam jako suhu kožu, e sad jel se mogu prvo namazat kremom pa ovo preko ili obrnuto? Ili na mjesta na koja mažem my silhouette ne mažem kremu?
Viki29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 09:29   #6193
Ma možeš..prvo ovo za celulit pa onda nešto za hidrataciju.
Meni je koža jako suha.I uvijek stavim prvo anticelulitni gel pa kremu ili ulje...
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 19:19   #6194
ako je neko zainteresiran za povoljan nano welness masažer, nek mi se javi na pp

prodano

Zadnje uređivanje pinkday : 08.03.2011. at 20:07.
pinkday is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 12:17   #6195
Zovi i dalje..oni će ti reći gdje imaju štand.Mijenjaju lokacije,bili su u Garden mallu,superkonzumu na zagrebačkoj..ima ih..
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 12:27   #6196
Nano trainer

hvala na odgovoru...

upravo sam htjela nešto dodati u poruku al sam je zabunom izbrisala....

baš sam ih dobila...i dogovorila kupnju vec danas
lipsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 14:11   #6197
Bok cure...

ja sam nova na forumu, al redovito Vas čitam..
ja sam tek ima par dana krenila u borbu sa celulitom, šokirala sam se kad sam vidila svoj odraz u ogledalu od pozadi, grozno!
Ne znam koji je stupanj, al znam da mi je guza puna rupa, kad stisnem čak ga ima i na listovima!
Kupila sam Guam blato, mažem se s njim, Evelin crvena krema, mažem se kavom pomješanom s maslinovim uljem!

Nadam se da će uroditi plodom!
Zanima me jel netko ima iskustva s proizvodima koje koristim...??

hvala
plava ricava is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 14:38   #6198
Eveline crvena je meni odlična.Mislim ne zavaravam se da će celić otić od nje ali u moru anticelulit krema meni je odlična,zategne kožu ima tonus.Blato također,samo se omotaj folijom palstičnom.Getro 30kn 50m valjda
I klasika,puno vode,vježbanja..ja se planiram masirat i sa ovim nano masažerom al nikak da krenem
Ovo sunce vani me podsjetilo da će ljeto brzo doći a ja sam se zapustila preko zime kao i uvijek
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 17:03   #6199
ne znam da li je ovome mjesto tu ali može mi se javiti ako netko želi, imam novi celulless na prodaju.
audrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 19:41   #6200
da, blato sam mazala juče i prekjuče i onda se omotam folijom, obučem one hlače isto Guam pa se zavučem u deku i tako ležim uru-dvi koliko mi se da, a krema me peče tek ako se prija mazanja otuširam, a ako je stavljam onako ništa!

ne znam koliko često se moram mazat blatom, jer na kutiji piše prva dva dana i onda svaki treći, jeste se vi držali toga?

mislila sam one dane kad se ne mažem blatom mazat kavom pomješanom sa maslinovim uljem, čini mi se i taj masažer super al nekako mi je to sad sve skupa puno novaca
plava ricava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:08.