Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2009., 23:47   #9901
Quote:
Alex84 kaže: Pogledaj post
Gligor Gligorov, igrač Sileksa i makedonske reprezentacije U-21, zanimljiv je Hajduku kao rješenje za poziciju desnog beka. Gligorov je posljednje dvije sezone jedan od najboljih igrača Sileksa, a interes prošle je zime pokazao i beogradski Partizan.
[/I]

Gligor Gligorov Part 1/2

Gligor Gligorov Part 2/2
Izgleda dobar. Brz, dobar dribling i centaršut. Na snimci piše desni veznjak, ali na snimci se vidi da igra i beka i veznjaka, a na obe pozicije smo iznimno deficitarni. Čak sam primjetio da je na par snimki bio i na lijevoj strani i s lijevom nogom također dobar centaršut ima.
Naravno, na ovih par snimki se malo može reći o kompletnim igračkim kvalitetama, ali mlad je, skupio sve nastupe u reprezentaciji u svom uzrastu, ako se pokaže dobar mogao bi biti rješenje za to mjesto idućih nekoliko sezona.

Zadnje uređivanje nero : 02.06.2009. at 00:09. Reason: kriva pozicija
nero is offline  
Old 02.06.2009., 00:05   #9902
Quote:
asr crew kaže: Pogledaj post
Glupo je o nečijim (ne)kvalitetama zaključivati po videu, ali sigurno da je riječ o interesantnom igraču, barem po ovom što sam vidio u kompilacijama.
naravno da je glupo,to dokazuju i snimke Coste Andersona koji je na snimkama bio kao svemirski brod..ali u nedostatku informacija stavio sam taj klip..tj dva..pa nek se vidi bar sto se moze vidjeti
Alex84 is offline  
Old 02.06.2009., 00:18   #9903
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Da mi je bilo vidit facu one spodobe tada, jaooooo
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Old 02.06.2009., 00:23   #9904
Vidi se da zna ubacit. ali def. je pitanje. Ako nsita bolji je od Pelaica po meni
Adriana Lima fan is offline  
Old 02.06.2009., 00:24   #9905
Quote:
banderas kaže: Pogledaj post
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Old 02.06.2009., 00:31   #9906
Quote:
6ar kaže: Pogledaj post
Načuo sam da mu je prezime predugačko za talijanski dres, pa će mu pisat J.LO
Možda bude Yaya Lo
nero is offline  
Old 02.06.2009., 00:37   #9907
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Možda bude Yaya Lo
qkac is offline  
Old 02.06.2009., 00:53   #9908
Kalinić oće van:
http://sportske.jutarnji.hr/index.ph...lanak_id=11271
Hoće u klub koji će se boriti za Europu A šta se Hajduk nije izborio za Europu?
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Old 02.06.2009., 00:59   #9909
Quote:
banderas kaže: Pogledaj post
Kalinić oće van:
http://sportske.jutarnji.hr/index.ph...lanak_id=11271
Hoće u klub koji će se boriti za Europu A šta se Hajduk nije izborio za Europu?
Meni je ovo zanimljivo
Quote:
Novi ugovor nećete potpisati?
- Nismo o tome razgovarali. Iskreno govoreći, nisam ni razmišljao o njemu. Tri godine sam u HNL-u i ne vjerujem da bi novi ugovor donio napredak u karijeri.
Reka san već nedavno...prije će on potpis novi ugovor, nego šta mu ga oni ponude, ili u prijevodu, on se doslovno gura ća, jebo ih biznis da bi ih jebo
MEP is offline  
Old 02.06.2009., 08:38   #9910
Quote:
6ar kaže: Pogledaj post

Dobar je Jajalo, samo mu treba kvalitetan strategg da ga usmjeri.
Quote:
6ar kaže: Pogledaj post
B, ajd se barem ti nasmij ovoj vrhunskoj forici.

Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Ma vidio sam i skužio sam... već sam iimao i spreman odgovor: Želim mu u Sieni što manje utakmica u eggalu, al sam odustao, jer je glupo do bola


Ludi srbi
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 02.06.2009., 09:06   #9911
Ali Slavenu je ovih par milijunčeka definitivno dobro legglo.
grifone is offline  
Old 02.06.2009., 09:25   #9912
Quote:
Sladokusac kaže: Pogledaj post
kakva desetina, desetina čega ???
rosso ne vrijedi ništa, nula, desetina ničega
kakav tip
Vrijedi kazne za paljenje baklje i žutog kartona.
__________________
"Ja se ne bojim privatnih stvari, no neke stvari bih rado vidio i dalje neprivatizirane. HNK. Zoološki. Muzeje. Crkvu. Domove zdravlja. Osnovne škole. Dinamo." (Santana)
Liht is offline  
Old 02.06.2009., 12:17   #9913
http://sportske.jutarnji.hr/index.ph...lanak_id=11270

Pa lijepo, jer Carlos je u pola sezone u Varteksu baš pokazao kako je idealan igrač za takav klub i kako nema kaj radit u Dinamu. Realno gledano, koliko sam protiv Hrgovića, on je toliki pojam nogometa za Carlosa da bi bila katastrofa da ode, jer onda nam na toj lijevoj strani ostaju Ibanez i Carlos, prejebeno, jedan kojem prirodna pozicija sigruno nije u obrani a drugi kojem prirodna pozicija nije ni blizu nogometnog terena. Kaj se tišine oko transfera tiće, to je dobro. Znaći da neće doći puno igrača, ali će doći, a vrlo vjerojanto i otići, mada možda prvi put od kad je Mamića imam neki feeling da neće biti prodaje. A bit će brijem kupovine možda 2 ili tri igrača, meni miriše na Šimića ili Cesara, mada će se vjerojatno pretrgnut oko Križanca, jedan mladi igrač i jedan osrednje skupi stranac ili neki naš koji će doći kao šatro zvijezda, nešto kao Niko Kovač ili možda čak i Babić, amda sumnjam. ALi sve u šutnji. Ne vele zabadava "Tiha voda brege dere"
__________________
"Ja se ne bojim privatnih stvari, no neke stvari bih rado vidio i dalje neprivatizirane. HNK. Zoološki. Muzeje. Crkvu. Domove zdravlja. Osnovne škole. Dinamo." (Santana)
Liht is offline  
Old 02.06.2009., 13:48   #9914
Quote:
Liht kaže: Pogledaj post
http://sportske.jutarnji.hr/index.ph...lanak_id=11270

Pa lijepo, jer Carlos je u pola sezone u Varteksu baš pokazao kako je idealan igrač za takav klub i kako nema kaj radit u Dinamu. Realno gledano, koliko sam protiv Hrgovića, on je toliki pojam nogometa za Carlosa da bi bila katastrofa da ode, jer onda nam na toj lijevoj strani ostaju Ibanez i Carlos, prejebeno, jedan kojem prirodna pozicija sigruno nije u obrani a drugi kojem prirodna pozicija nije ni blizu nogometnog terena. Kaj se tišine oko transfera tiće, to je dobro. Znaći da neće doći puno igrača, ali će doći, a vrlo vjerojanto i otići, mada možda prvi put od kad je Mamića imam neki feeling da neće biti prodaje. A bit će brijem kupovine možda 2 ili tri igrača, meni miriše na Šimića ili Cesara, mada će se vjerojatno pretrgnut oko Križanca, jedan mladi igrač i jedan osrednje skupi stranac ili neki naš koji će doći kao šatro zvijezda, nešto kao Niko Kovač ili možda čak i Babić, amda sumnjam. ALi sve u šutnji. Ne vele zabadava "Tiha voda brege dere"
dolazak babica bila dobra stvar za dinamo, zakrpala bi se obrana, iako je taj dolazak znanstvena fantastika. realo je ocekivat dolazak pamica
giovanni006 is offline  
Old 02.06.2009., 13:55   #9915
Quote:
Liht kaže: Pogledaj post
http://sportske.jutarnji.hr/index.ph...lanak_id=11270

Pa lijepo, jer Carlos je u pola sezone u Varteksu baš pokazao kako je idealan igrač za takav klub i kako nema kaj radit u Dinamu. Realno gledano, koliko sam protiv Hrgovića, on je toliki pojam nogometa za Carlosa da bi bila katastrofa da ode, jer onda nam na toj lijevoj strani ostaju Ibanez i Carlos, prejebeno, jedan kojem prirodna pozicija sigruno nije u obrani a drugi kojem prirodna pozicija nije ni blizu nogometnog terena. Kaj se tišine oko transfera tiće, to je dobro. Znaći da neće doći puno igrača, ali će doći, a vrlo vjerojanto i otići, mada možda prvi put od kad je Mamića imam neki feeling da neće biti prodaje. A bit će brijem kupovine možda 2 ili tri igrača, meni miriše na Šimića ili Cesara, mada će se vjerojatno pretrgnut oko Križanca, jedan mladi igrač i jedan osrednje skupi stranac ili neki naš koji će doći kao šatro zvijezda, nešto kao Niko Kovač ili možda čak i Babić, amda sumnjam. ALi sve u šutnji. Ne vele zabadava "Tiha voda brege dere"
križanca možete zaboravit
qkac is offline  
Old 02.06.2009., 14:04   #9916
http://www.transfermarketweb.com/?ac...ad&idsel=36575
giovannininho is offline  
Old 02.06.2009., 14:07   #9917
Quote:
qkac kaže: Pogledaj post
križanca možete zaboravit
krizancu ce ugovor istice na kraju godine, pa bi tad mogo doc u hrvatsku
giovanni006 is offline  
Old 02.06.2009., 14:14   #9918
Quote:
giovanni006 kaže: Pogledaj post
krizancu ce ugovor istice na kraju godine, pa bi tad mogo doc u hrvatsku
Da, ali ne u Dinamo
nero is offline  
Old 02.06.2009., 14:25   #9919
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Da, ali ne u Dinamo
Ja sma rekao da će Mamić dati sve od sebe ali teško da će uspjeti, vjeruj mi na riječ, uostalom, znao je Mamić u Dinamo dovodit i kapetane Hajduka, pa kako ne bi i nekga tko nikada nije igrao u Hajduku
__________________
"Ja se ne bojim privatnih stvari, no neke stvari bih rado vidio i dalje neprivatizirane. HNK. Zoološki. Muzeje. Crkvu. Domove zdravlja. Osnovne škole. Dinamo." (Santana)
Liht is offline  
Old 02.06.2009., 14:27   #9920
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Da, ali ne u Dinamo
a zašto ne?
Myrza is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:29.