Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2009., 16:51   #9941
Quote:
Playlife_ kaže: Pogledaj post
Ukrao si mi pitanje


Nije


Inače, čovjek je deklarirani hajdukovac. Javno se izjasnio da želi u Hajduk i također smatram da samo debeli kiks Hajduka može odvesti križanca u dinamo.
Nemože ga ni to odvest u Dinamo,omiška stina je to.
Negdi sam pročita neki razgovor s njim i jedina opcija u HNL je Hajduk ali moje je mišljenje da će potpisat za neki jači europski klub ili produžit s Zenitom.
kuzma2222 is offline  
Old 02.06.2009., 16:58   #9942
Treba li Hajduku Malijac Mohamed Kalilou Traore iz Pule? DA 77%
NE 23%

Anketa glasa Dalmacije.

Ima li tko više informacija????
kuzma2222 is offline  
Old 02.06.2009., 16:59   #9943
Quote:
kuzma2222 kaže: Pogledaj post
Nemože ga ni to odvest u Dinamo,omiška stina je to.
Negdi sam pročita neki razgovor s njim i jedina opcija u HNL je Hajduk ali moje je mišljenje da će potpisat za neki jači europski klub ili produžit s Zenitom.
A neman pojma.. Ako već toliko želi u hajduk, treba mu dati pola milje eura godišnje i amen. Čovjek je dokazani kvalitetni stoper, u najboljim igračkim godinama. Mislim ono, to je riješeno pitanje stopera za idućih 5 godina, ako ne i više. Križanac u Hajduku za mene spada u rubriku "Obavezno".
Playlife_ is offline  
Old 02.06.2009., 17:29   #9944
Quote:
Playlife_ kaže: Pogledaj post
A neman pojma.. Ako već toliko želi u hajduk, treba mu dati pola milje eura godišnje i amen. Čovjek je dokazani kvalitetni stoper, u najboljim igračkim godinama. Mislim ono, to je riješeno pitanje stopera za idućih 5 godina, ako ne i više. Križanac u Hajduku za mene spada u rubriku "Obavezno".
hajduk njega jednostavno mora dovest...kad će nam se opet ukazat prilika za dovest ovako dobrog igrača
qkac is offline  
Old 02.06.2009., 17:38   #9945
Nebi bilo lose imat Krizanca, al sta ce nam? Kaj nemamo 4 stopera? Trebaju nam 2 krila, a ne stoperi. Dajte nam krila!
Šećer Babo is offline  
Old 02.06.2009., 17:41   #9946
Quote:
Šećer Babo kaže: Pogledaj post
Nebi bilo lose imat Krizanca, al sta ce nam? Kaj nemamo 4 stopera? Trebaju nam 2 krila, a ne stoperi. Dajte nam krila!
imamo 4 stopera, od toga tri sikire
qkac is offline  
Old 02.06.2009., 17:43   #9947
Quote:
qkac kaže: Pogledaj post
imamo 4 stopera, od toga tri sikire
Mislio sam MI u dinamu Tele jedno Vama bi i neka propalica s ulice dobrodosla.
Šećer Babo is offline  
Old 02.06.2009., 17:43   #9948
Bolje da dođe Križanac i niko više nego 3-4 sumnjiva pojačanja bez Križanca.
The Godfather is offline  
Old 02.06.2009., 17:47   #9949
Quote:
Šećer Babo kaže: Pogledaj post
Mislio sam MI u dinamu Tele jedno Vama bi i neka propalica s ulice dobrodosla.
A ti to ozbiljno? Tipa, jel bi 2 od ta 4 bili Barbarić i Lovren?
sr-bistabil is offline  
Old 02.06.2009., 17:56   #9950
Treba nam Križanac u obrani definitivno!!! Da imamo barem dva čovjeka u obrani koji posjeduju nogometnu inteligenciju za razliku od pojedinih balvana u Hajduka.
Hildegard is offline  
Old 02.06.2009., 18:08   #9951
Quote:
Šećer Babo kaže: Pogledaj post
Mislio sam MI u dinamu Tele jedno Vama bi i neka propalica s ulice dobrodosla.
IMHO u ovom trenutku Vejić je bolji stoper od bilo kojeg dinamovog...

Hrvatskog reprezentativca stavljat u isti koš s "propalicama s ulice" samo govori o tebi.

Da te podsjetim, ekipa "kojoj bi dobrodošla neka propalica s ulice" kako ti kažeš, pobjedila je u 3 od 5 ovosezonskih susreta prvaka dinama, jedan susret je završen 2:2 uz samo jednu pobjedu dinama (uz 2 crvena kartona igračima Hajduka).

Dakle, nije sve tako bukvalno kako ti smatraš.

Zadnje uređivanje STony : 02.06.2009. at 18:17.
STony is offline  
Old 02.06.2009., 18:16   #9952
Quote:
banderas kaže: Pogledaj post
A od kad je to Križanac Hajdukov igrač?
Jedno su Šokota i Vejić, koji su institucije tih klubova, a sasvim drugo Križanac, pa jel on uopće i minute odigrao za Hajduk?
A od kad je Dinamov?
Ok, možda san u post ubacio prejake (Srna, Plete) primjere, al ostaje poanta i sve napisano
MEP is offline  
Old 02.06.2009., 18:21   #9953
Evo moja nepogresiva analiza za osvajanje najvisih vrhova

---------------------------za Dinamo--------------------------

Hnl 4-4-2

napad: Mandžukić, Sivonjić, Slepička, Tadić*, (Morales kao povuceni napadac, ili poluspica u sistemu 4-4-1-1 protiv jacih momcadi)

napad imamo dobro pokriven. Tadic nije igrac za dinamo. Idealno bi bio jedan jaci napadac koji zna zabit glavom, ali Zec je odlicna prilika i zasto ne?

bocni vezni: ?,?, (Ibanez, Tomecak kao zamjene)

najslabiji dio momcadi. Ibanez i Tomecak su bolji kao bekovi, tako da nam trebaju 2 krila, a ova 2 mogu igrat po potrebi. Trebaju nam igraci tipa Pranjic, Srna i sl. Nemozemo mi ic na neku leprsavost i kreatvinost protiv jakih momcadi. On ce uvijek imat bolje obrane, a s takvim igracima nemozemo nista. Red, rad i disciplina. Tipovi kao Jarni koji stalno vuku loptu po boku. Rasterecuju ostatak momcadi i naravno znaju ubacit. To mi u dinamu nemamo. Zato dinamo djeluje tako nemocno nekad. Igraci kao Sammir i Morales nemogu vuc loptu. Nemaju brzinu da produ igraca i ubace, a isto tako nemaju izdrzljivost i defanzive kvalitete da sprijece protivnicki napad.

centralni vezni: Badelj, Sammir, Callelo, Chago, Vrdoljak, Tomic*

tu smo isto odlicno pokriveni. Tomic nije igrac za dinamo. Badelj je prvi izbor za ofanzivnog veznog. Callelo za def. veznog. Sammira bi trebalo rotirat sa Badeljom i pocet ga uigravat za tu poziciju. Krilo on nikad nece bit. On je prirodna poluspica, ali bio bi korisniji na poziciji centralnog veznog. Pred golom previse komplicira i nema osjecaj za gol. Callelo, Chago i Vrdoljak su i vise nego nam treba i nebi se bunio kad bi Vrdoljaka prodali.

bekovi: Hrgovic, Ibanez, Tomecak, Etto

tu isto ne fali nista. Lijevo bi nam trebao bek koji je bolji od ova oba, ali treba prvo nac kupca za jednog. Desno Tomecak kao prvi izbor i Etto nek dokaze da moze igrat u prvoj.

stoperi: Biscan, Kovac, Lovren, Barbaric

tu smo odlicno pokriveni sve dok Robi ne prestane igrat. Do onda ce i ova dva mlada dobit nesto iskustva, ali trebat ce nam jedan kvalitetan stoper.

golmani: Butina, Kelava, Loncaric

dok je Bućo zdrav i igra nema problema. Kelava nek uci, a Loncaric moze uvijek bit 3 golman.

trenutna idealna postava:

------------------Sivonjic------------Mandzukic---------------

Ibanez-----------Callelo--------------Badelj---------Tomecak

Hrgovic----------Biscan---------------Kovac--------------Etto

----------------------------Butina------------------------------

Europa 4-4-1-1

--------------------------Mandzukic---------------------------

---------------------------Morales-----------------------------

Ibanez----------Callelo--------------Badelj----------Tomecak

Hrgovic---------Biscan---------------Kovac---------------Etto

----------------------------Butina------------------------------

u ovom sistemu bi Morales i Sammir bili poluspice, a ostalo bi ostalo isto. Protiv jacih ekipa cemo vjerojatno igrat malo opreznije, a ovo mi se cini idealno.

Evo sad sam treba objasnit ljudima u dinamu da nam trebaju 2 krila i mozemo u nove pohode
Šećer Babo is offline  
Old 02.06.2009., 18:26   #9954
Quote:
sr-bistabil kaže: Pogledaj post
A ti to ozbiljno? Tipa, jel bi 2 od ta 4 bili Barbarić i Lovren?
Da. Oba su odlicni mladi stoperi i vec sad pokazuju da ce bit odlicni igraci. Fali im iskustva, ali svakom 20 godisnjaku fali iskustvo.

Quote:
tonyST kaže: Pogledaj post
IMHO u ovom trenutku Vejić je bolji stoper od bilo kojeg dinamovog...

Hrvatskog reprezentativca stavljat u isti koš s "propalicama s ulice" samo govori o tebi.

Da te podsjetim, ekipa "kojoj bi dobrodošla neka propalica s ulice" kako ti kažeš, pobjedila je u 3 od 5 ovosezonskih susreta prvaka dinama, jedan susret je završen 2:2 uz samo jednu pobjedu dinama (uz 2 crvena kartona igračima Hajduka).

Dakle, nije sve tako bukvalno kako ti smatraš.
Malo sam se zezao jel Vama fali 1 stoper. Ovaj Buljat i Pandza nisu nes posebno i kiks igraci su, tako da bi vam Krizanac bio ko tona zlata.
Šećer Babo is offline  
Old 02.06.2009., 18:53   #9955
Quote:
Šećer Babo kaže: Pogledaj post

Europa 4-4-1-1

--------------------------Mandzukic---------------------------

---------------------------Morales-----------------------------

Ibanez----------Callelo--------------Badelj----------Tomecak

Hrgovic---------Biscan---------------Kovac---------------Etto

----------------------------Butina------------------------------

u ovom sistemu bi Morales i Sammir bili poluspice, a ostalo bi ostalo isto. Protiv jacih ekipa cemo vjerojatno igrat malo opreznije, a ovo mi se cini idealno.

Evo sad sam treba objasnit ljudima u dinamu da nam trebaju 2 krila i mozemo u nove pohode
u Europi smo gubili s jednim napadačem čak i uz genija kakav je Eduardo(AUXERE) i pobjeđivali S DVA NAPADAČA čak i s panjevima kakav je Manđukić I Tadić(AJAX)
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 02.06.2009., 18:58   #9956
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
u Europi smo gubili s jednim napadačem čak i uz genija kakav je Eduardo(AUXERE) i pobjeđivali S DVA NAPADAČA čak i s panjevima kakav je Manđukić I Tadić(AJAX)
Ti nikako meni da odgovoris otkud toliki jaz prema Mandjukicu????Mislim sorry ali vec si dopizdio sa istom spikom konstantno,a nekazes nikad razlog ili ga izbjegavas..zastoo ti Mandja toliko smeta da ga nazivas govnom od covjeka te da da bi ga odmah nekom utrpao??Mogu li ja napokon dobiti odgovor?
Alex84 is offline  
Old 02.06.2009., 19:27   #9957
Quote:
Šećer Babo kaže: Pogledaj post
Da. Oba su odlicni mladi stoperi i vec sad pokazuju da ce bit odlicni igraci. Fali im iskustva, ali svakom 20 godisnjaku fali iskustvo.
Normalno, ali problem je u tome što će Lovren i Barbarić to iskustvo skupljati u utakmicama u kojima možda ne bi trebali i što nas to skupljanje iskustva obično košta plasmana i rezultata... Kaj će se dogoditi ako Bišćan, Kovač ili ne daj Bože obojica budu nespremni za neku tekmu, bilo radi kartona, bilo radi ozlijeda? Obično se dogodi to da se mlad i perspektivan stoper krivo postavi, lopta ga preleti, a iza leđa mu utrči iskusan igrač srednjih godina... A imali smo terensku inicijativu i neke polušanse, čak su se i navijači narajcali. Nakon toga mlad i neiskusan stoper izgubi kompas, kiksa još koji put... ...

Uglavnom, neka se dečki kale na Varteksu, Cibaliji, Istri i ekipi, ako se ikako može dovesti igrača klase Križanca to treba napraviti pod svaku cijenu. Bišćan nek igra jedinog zadnjeg veznog, a u toj kombinaciji bi se čak moglo i prodati jednog zadnjeg veznog, pa bi i kralj stiropora imao za zapadno krilo na viksi...

Evo, za HNL...

Butina

Tomečak Križanac Kovač Ibanez

Sammir Badelj (Morales) Bišćan Anas

Mandžukić Ahmad (Čeh)
sr-bistabil is offline  
Old 02.06.2009., 19:32   #9958
Ma koji vas Križanac uhvatio
Mislim da je to Lux prvi provalio da bi bilo dobro Križanca dovest u Dinamo, a kad smo mi rekli nema šanse onda je bilo zašto ne? i evo sad opet
To se ni Index nije usudio provalit
nero is offline  
Old 02.06.2009., 19:36   #9959
Ugarković kaže da će u slijedećih 10-ak dana prodati Anasa u inozemstvo...

http://sportske.jutarnji.hr/index.ph...lanak_id=11291
pynko is offline  
Old 02.06.2009., 19:39   #9960
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Ma koji vas Križanac uhvatio
Mislim da je to Lux prvi provalio da bi bilo dobro Križanca dovest u Dinamo, a kad smo mi rekli nema šanse onda je bilo zašto ne? i evo sad opet
To se ni Index nije usudio provalit
gle i ja mislim da nece dolazit u Dinamo..Djeca i te seme..ali sjecam se da je rekao da njega bas zaboli za ta sranja izmedju sjevera i juga i da ga to nebi sprecavalo da dodje u Dinamo..e sad,kazem nevjerujem da ce u Dinamo,ali nikad ne reci nikad..
Alex84 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:34.