Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2009., 15:21   #1
Noćna dostava hrane - gdje?

Piše meni frend sinoć sms u neke kasne sitne sate, i umjesto da mi napiše nešto što paše vremenu u kojem je sms poslan () pita on mene znam li za kakvu noćnu dostavu.

Velim ja, znam. Ima noćna dostava cuge, grickalica, slatkiša i kondoma, Sheila se zove, našla pred par mjeseci letak u sandučiću. E, neće on to, on bi nešto jeo. Nešto "hranjivije" od čipsa. I sad, mislim si ja i mislim .... i ne znam.

Probala sam malo potražit po netu (iz kreveta s moba, da se ne bih dizala na komp slučajno u to doba, pih ) i ništa nisam našla. Pita sad, ajd vidi ti taj svoj forum.hr. I dođem ja tu, i gledam forum.hr, al nisam našla ništa korisnoga u tražilici. Hrpu tema koje veze s klopom nemaju, teme koje imaju veze s klopom, ali ništa što bi dostavilo kakvo toplo jelo u ... ne znam, jedan, dva, tri u noći.


Znate li vi slučajno za takvo nešto u Zagrebu?
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 15:23   #2
Mislin da pizza & pivo rade, ali nisan sigurna
miracidij u mom srcu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 15:28   #3
Ovo izgleda kao reklama za tu dostavu grickalica i ostalog
Boa Vista is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 15:29   #4
Quote:
Boa Vista kaže: Pogledaj post
Ovo izgleda kao reklama za tu dostavu grickalica i ostalog
ne izgleda nego je
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 15:30   #5
I otkad se može reklamirati na forumu? I to administrator?
Boa Vista is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 15:34   #6
oh, kako neobicno: pri dnu stranice pise da dostavlja i trollove.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 15:34   #7
Ok, amo uzet da mi vjerujete na riječ da je ovo ok, da nema veze sa dostavom kondoma i da je link tamo jer ja mislim da je korisna informacija. Ako i ne vjerujete, nema veze. Ono što hoću od vas jest da mi kažete neku drugu, još korisniju informaciju, i slobodno to potkrijepite linkom.
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 15:45   #8
Talking potkrijepljeno

gastronomija > dostava hrane ili pak zg: dostava hrane > postavis pitanje > cekas.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 15:47   #9
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
oh, kako neobicno: pri dnu stranice pise da dostavlja i trollove.
Prvo nas moraju ulov't ako nas oće dostavljat'.

@Desiree - ako tvoj frend pristaje na cijene navedene u linku, dostavim mu ja pizzu. Odličnu. Pitaj Tillu.

Ionako mi je vrijeme za promjenu karijere, a u noćne sate se dadne upoznati svakojakih zanimljivih ljudi. A može se i krasti lagano, od srca do zlatnine.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 15:47   #10
meni ovaj link nista ne otvara
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 15:48   #11
Ćek, a 'erp zatvara potencijalne biser teme o magnetima, a ovo stoji
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 15:55   #12
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
gastronomija > dostava hrane ili pak zg: dostava hrane > postavis pitanje > cekas.
Vidla i jedno i drugo, nisam našla odgovor na pitanje, došla vama.
Na Gastronomiji nikad nisam ni posta ostavila , nekako mi bilo draže tu doć pitat.

Ako ne uspije ovdje, ići ću tamo.

Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
@Desiree - ako tvoj frend pristaje na cijene navedene u linku, dostavim mu ja pizzu. Odličnu. Pitaj Tillu.
Gle, kad netko naručuje kondome u tri ujutro po 25 kuna ili čokolade po ne znam koliko (zapamtila sam samo cijene kondoma ) onda je očito da nema izbora.

Nego, ako ćeš ti pizzu dostavljat po narudžbi, samo reci broj i cijenu, proslijedit ću mu. Tko zna, možda te nazove jedan dan u četiri da mu doneseš dvije miješane.

Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Ćek, a 'erp zatvara potencijalne biser teme o magnetima, a ovo stoji
Ok, ja znam da nemam iste kriterije kao moji modovi, i često se desi da u situaciji u kojoj oni daju banove, ja dođem i zatvorim temu i nikome ni kartona, ali ... što točno ne valja s ovom temom?

Ima glavu, ima rep, naslov je jasan i glasan, pitanje koje sam postavila je jednostavno, neki mi je vrag došao da danas čak tipkam cijeli dan s dijakriticima ... ono, ŠTO točno ne valja? Kakve drugi ljudi imaju ideje o tome kako se otvara tema, jer ovo je u mojoj glavi ok, i ne bih je obrisala da si je ti otvorila, a ja došla i vidila.

Ono s čime ću se složiti da je diskutabilno jest smještaj teme, no budući da se ne radi o kuhanju hrane, receptima ili nutricionističkoj vrijednosti pojedinih namirnica, već samo o dostavi klope, procjenila sam da može i ovdje. Moderatori ako se ne slažu mogu, kao i svaku drugu temu, prebacit negdje drugdje.

Međutim, osim toga, ja stvarno ne kužim u čemu je problem.
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 15:57   #13
Quote:
Desiree kaže: Pogledaj post
Ok, ja znam da nemam iste kriterije kao moji modovi, i često se desi da u situaciji u kojoj oni daju banove, ja dođem i zatvorim temu i nikome ni kartona, ali ... što točno ne valja s ovom temom?

Ima glavu, ima rep, naslov je jasan i glasan, pitanje koje sam postavila je jednostavno, neki mi je vrag došao da danas čak tipkam cijeli dan s dijakriticima ... ono, ŠTO točno ne valja? Kakve drugi ljudi imaju ideje o tome kako se otvara tema, jer ovo je u mojoj glavi ok, i ne bih je obrisala da si je ti otvorila, a ja došla i vidila.
Sarkazam

__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 16:03   #14
ja uvijek drzim dvije tri pizze u zamrzivacu, zlu netrebalo
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 16:06   #15
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Sarkazam

Aha. Sori.

Napalo me se tu za reklamu, pa kad si dosla jos i ti mislila sam da si ozbiljna. I sjedim tu i gledam temu i mislim si, ebemu, pa sta ne valja.

Quote:
Keya kaže: Pogledaj post
ja uvijek drzim dvije tri pizze u zamrzivacu, zlu netrebalo
Oš reć, treba tebe nazvat, ti ćeš mu donijet?
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 16:08   #16
Quote:
Desiree kaže: Pogledaj post
Oš reć, treba tebe nazvat, ti ćeš mu donijet?
ma di cu ja iz pariza, reci coeku da u kuci uvijek treba imat vina, piva i pizze u zamrzivacu i nikakva ti dostava ne treba.
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 16:14   #17
kajgod

Quote:
Desiree kaže: Pogledaj post
Ok, ja znam da nemam iste kriterije kao moji modovi[,
Imaš ih prekonekoliko ili kaj..XD..

Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 16:23   #18
Quote:
Desiree kaže: Pogledaj post
Piše meni frend sinoć sms u neke kasne sitne sate, i umjesto da mi napiše nešto što paše vremenu u kojem je sms poslan () pita on mene znam li za kakvu noćnu dostavu.
...
E, pa čovjek te diskretno pito oš doć k njemu, a ti sad navalila na tu dostavu ...
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 16:43   #19
Quote:
Illana kaže: Pogledaj post
E, pa čovjek te diskretno pito oš doć k njemu, a ti sad navalila na tu dostavu ...
I ja mislim.
Čovjek se ponadao da će ga pozvati "na sendvič", a ona se bacila pretraživati net

A ova spomenuta Šejla brijem da radi na crno
Nakon ovakve reklame mogli bi među prvim sljedećim klijentima dostavit nekome iz porezne
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 16:46   #20
Još jedan mudrijaški offtopic, i brisjem, brisjem.

On topic, nemam pojma tko dostavlja noću, ako itko zna, neka kaze jer moju noćnu osobnost to jako zanima.
__________________
it's my Party, and I'll cry if I want to
gdja Castro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:56.