Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2004., 00:27   #1
Kriminalistika

zna li ko ima li u zagrebu ili negdi u hrvatskoj studij kriminalistike ili kako se to već zove(možda visoka policijska škola) jer na internetu ništa ne mogu naći

trenutačno sam bezidejan što se tiče faksa,ta kriminalistika mi ne zvuči loše ali gugl mi izbacuje samo faks u sarajevu
 
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 00:33   #2
i šta ćeš s tim? tih kriminalista ima kolko hoćeš na zavodu za zapošljavanje.. nemaju se di zaposlit.
jedino, ak' se misliš ozbiljno bavit kriminalom..
nn-st1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2004., 00:24   #3
imaš visoku policijsku školu u dubravi...

MUP Policijska akademija - Visoka policijska škola, Zagreb
10000 Zagreb, Avenija izviđača bb
Tel.: (+385 1) 2391 - 311; faks: (+385 1) 2391 - 415
http://kondor.fkz.hr/
Dekan: prof. dr. sc. Petar Veić
__________________
POTPIS
wuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2004., 16:17   #4
Eto baš mi je drago da još netko ima isti problem kao ja....samo je i meni izbacivao taj sarajevski studij kriminalistike...bezveze...
Nego hoće li mi netko reći ako zna kako izgleda prijemni na kriminalistici, ne mislim na nikakve više policijske škole, nego baš na studij kriminalistike....
Malaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2004., 00:52   #5
Quote:
wuk kaže:
imaš visoku policijsku školu u dubravi...

MUP Policijska akademija - Visoka policijska škola, Zagreb
10000 Zagreb, Avenija izviđača bb
Tel.: (+385 1) 2391 - 311; faks: (+385 1) 2391 - 415
http://kondor.fkz.hr/
Dekan: prof. dr. sc. Petar Veić
jeben site ima i na www.kriminalistika.hr/upisi

__________________
I'm being hunted by paleface in blue
and these cracka' spooks are haunting you too ;)
grimReaper is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 01:46   #6
Quote:
Malaja kaže:
ne mislim na nikakve više policijske škole, nego baš na studij kriminalistike....
kriminalistika se studira na Visokoj policijskoj školi u Zagrebu, a ti ako hoćeš to studirati baš negdje drugdje imaš moj blagoslov.
__________________
POTPIS
wuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 13:16   #7
Quote:
wuk kaže:
kriminalistika se studira na Visokoj policijskoj školi u Zagrebu, a ti ako hoćeš to studirati baš negdje drugdje imaš moj blagoslov.
Pa nisam znala da je to to, zato i pitam....
Malaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 12:14   #8
Kriminalistika

zanima me taj fakultet, jel mi tko može reći gdje se nalazi ,dali je težak i koji su predmeti na prijemnom? hvala
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 18:18   #9
ostavi se tog fakulteta, osim naravno da nemas neke velike veze pa da te odma stave ne neko parazitsko mjesto.
posto pitas ovdje pretopstavljam da nemas. zavrsit ces kao zastitiar za 2500 kn na mjesece u nadi da te jednom pozovu u Mup. znam dva takva. 3-4 godine cekaju.
ivan_cro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 22:15   #10
i ja sam silno htio na kriminalistiku no kad sam upisivao nije bilo sreće, taman te godine odlučili ukinut za civile. pa opet vratili standardno za par godina, možda sljedeće već...
već su svi rekli gdje je što je, pogledajte linkove ljudi!
Jules W. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 17:19   #11
cool je forenzika ali toga nema u hr
goplay001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 17:48   #12
http://pa.mup.hr/files/studentiupis.pdf
ovo ti je od ove godine..al kao što možeš primijetiti prvo moraš postati djelatnikom policije..a to postaješ tako da odeš na 15mjesečni tečaj policijske škole..ja eto očekujem da objave natječaj i pripremam se polako..
anaLiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 18:38   #13
Quote:
anaLiza kaže: Pogledaj post
http://pa.mup.hr/files/studentiupis.pdf
ovo ti je od ove godine..al kao što možeš primijetiti prvo moraš postati djelatnikom policije..a to postaješ tako da odeš na 15mjesečni tečaj policijske škole..ja eto očekujem da objave natječaj i pripremam se polako..
ja sam si već sve odlučio i sredio papirologiju.....samo prvo moram odslužiti vojni rok........to je uvijet....
 
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 22:03   #14
probaj ih nazvat i pitat dal je to uvjet ili samo prednost u odnosu na ostale..jer recimo ja nemam položen vozački pa sam im poslala mail i rekli su mi da ne treba imat položen vozački,jedino mi to stvara prednost nad ostalim kandidatima..a kao što si mogao primijetit - i vozački piše da je uvjet..tak da,ne škodi ak pitaš..pa možda bumo zajedno išli na akademiju
sad se očekuje natječaj,valjda će ga objavit do kraja prvog mjeseca..
anaLiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 23:19   #15
to je uvijet..bez toga nema ništa....

inače imam informacije iz prve ruke jer su mi svi u policiji (stričevi, ujaci, bio stari, od šogora stari, od jednog prijatelja stari i brat, od drugog prijatelja stari i stric...)...pa ono...

malo ću još pročitati što piše na MUPovim stranicama ali ni to ne moram jer će mi stric sve potrebno reći i srediti (papirologija i sl.) tj. uputit će me u sve...tako da ne moram zvati njih ili nešto..ali ako ovaj topic poživi kada ja budem imao više informacija onda ću nešto nadodati
 
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 16:00   #16
kiminalistika

Ljudi zaboravite na taj fax. Ako hoćete učiti, može se naučiti puno iz dosta širokih disciplina (pravo, ekonomija, psihologija, sociologija itd.), tako da je program s te strane zanimljiv, ali ono što je nevjerojatno je da mojoj generaciji nakon više od tri godine od diplomiranja još nisu dali diplome!!!!!!!!!!!11

Bili smo sveučilišni studij, a sada baljezgaju o kojekakvim glupostima samo da ne daju diplome. Kao nema dogovora sveučilišta i vpš. Katastrofa, kao da to nisu mogli riješiti ranije kada su pokretali program!

A tu je i problem zapošljavanja, nije tako lako dobiti posao. Ljudi rade svugdje, od zaštitarskih firmi, osiguravajućih kuća do skladišta. Sramota za jednu instituciju koja ima monopol na obrazovanje policijskih službenika. Školovani ljudi gube vrijeme po skladištima, a oni s vezama se protežiraju. I još k tome ti nitko ne da diplomu 3-4 godine. Valjda misle da smo svi skupa idioti.

Ali ljudi su ovisni, ili su tek počeli raditi u MUP-u ili čekaju i nadaju se poslu pa im nije u interesu da tuže. Nije baš da se može raditi u bezbroj firmi naon te ''diplome'' koje niti nema.

Pozdrav svima
stereo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 02:44   #17
dali netko meze reci koliko ljudi primaju na kriminalistiku u zagrebu?
z33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 18:53   #18
..ja se isto spremam..kaj ne traje policijska skola 9 mj? ili 12..ja sam tak cula...
prvo sam cula da tam moramo bit 3 mj pa na praks 3 mj pa opet tam i gotovo,kasnije sam cula da tam trebamo bit 6 mj pa 6 mj stazirat i gotovo?!

svaki put cujem drugacije..ja mislim poslije toga ic na tecaj..za obuku vodica i dresuru sluzbenih pasa..probaj s nekim tecajem umjesto kriminalistike..i ja sam cula da ima jako puno nezaposlenih jer ti garantiraju samo za posao "obicnog " policajca,a za upis (kolko sam uspjela saznat,ak sam u krivu nek me netko ispravi) u policijsku skolu:

moras imat zavrsenu cetverogodisnju skolu,ne smijes imat vise od jedne tetovaze,i ta jedna ne smije bit na vidljivom mjestu i veca od 5 cm,ne smijes bit kriminalno osudivana,moras imat odsluzen vojni rok,vozacka je plus...

...mislim da je to to...jos sam cula da ak neces imat dobre ocjene i ponasanje letis odmah van ..kak se oni brinu o svojim buducim policajcekima...

tek kad to zavrsis mozes upisat kriminalistiku koja traje 4 god,ima par smjerova,mislim 3...ubojstva,narkotici..

tam moras zivjet tih ? mjeseci,smijes ic doma samo prek vik..
__________________
...stigao nas je grad...reci da se bar ponekad sjetis..
...nyxica... is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 18:58   #19
AnaLiza na koju mail adresu si im slala?ja sam isto poslala ali mi nisu nist odg?
__________________
...stigao nas je grad...reci da se bar ponekad sjetis..
...nyxica... is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 19:13   #20
ima na kojem linku za procitat koji su tocno smjerovi i opise smjerova ? otprilike...
weslose is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:23.