Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2009., 14:33   #621
jel zna netko gdje se mogu odnijet K2 role na servis? odnosno gdje bi se mogli naci sarafcici i ostala rezervna oprema?
__________________
Split happens
tommek13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 10:50   #622
za sve koji su i dalje u potrazi za disco rolama, važna obavijest

bila sam u subotu u Intersportu i čisto iz znatiželje pitam da li imaju takvih rola, naravno da je odgovor bio NE, ja se odmah rastužila
ali mi je prodavačica dala nadu jer je rekla sljedeće: "svaki 5 kupac pita za njih, opet su u modi i vjerovatno bi mogle doći u prodaju opet"
ja sam se rascvjetala kao pupoljak, osmjeh je bio od uha do uha, čak sam počela skakati po dućanu kao malo djete, a daleko sam od dječjih godina

eto, nadam se da sam još nekoga razveselila i uljepšala dan
Daisyduck is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 17:04   #623
Quote:
tommek13 kaže: Pogledaj post
jel zna netko gdje se mogu odnijet K2 role na servis? odnosno gdje bi se mogli naci sarafcici i ostala rezervna oprema?
Pokušaj na Jarunu (ulaz kod Hrvatskog sokola) u maloj baraki kraj kafića Marion. Ako dečka koji tamo održava role nema, tamo piše broj mobitela....
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 17:06   #624
A ovo su K2 Alexis... sretno udomljene i čekaju prvu vožnju po Jarunu.

klikni

Hvala Octopussy... transakcija je bila na obostrano zadovoljstvo.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 17:54   #625
Quote:
BBlue kaže: Pogledaj post
A ovo su K2 Alexis... sretno udomljene i čekaju prvu vožnju po Jarunu.

klikni

Hvala Octopussy... transakcija je bila na obostrano zadovoljstvo.

nema na cemu, hvala tebi, stvarno transakcija na obostrano zadovoljstvo a kad meni stignu moje, broj vece, idemo na cugu!

javi kakve su kad ih isprobas kak' se spada,ak' vec nisi.. :klap:

Zadnje uređivanje octopussy : 09.06.2009. at 18:32. Reason: nepismena ;D
octopussy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2009., 22:17   #626
Ovo mi je ostalo kao jedina nada da ću naći nekoga tko zna gdje ima disco rola jer frendica i ja smo već puno dućana obišle, posjetile brdo web stranica i ništa. Ona je došla do informacije preko Koturaljkaškog kluba da ih ima u Italiji (oni ih tamo nabavljaju), ali cijena je boli glava - 3 soma kuna.

Nadam se da će naši trgovci stvarno imati sluha za potrebe puka srednjih godina i dakako da neće ovako pretjerati sa cijenom.
SilvijaB is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2009., 11:42   #627
Quote:
octopussy kaže: Pogledaj post
javi kakve su kad ih isprobas kak' se spada,ak' vec nisi.. :klap:
Prvo jarunsko izvješće... role su mrak! Dva zadnja kotača su veća od prednjih, noga je u dobrom položaju, vrlo su brze... još moram vidjeti koliko ih trebam zategnuti da noga bude čvrsta, ali da me ne stisne previše...

U svakom slučaju, drago mi je da sam ih kupila!
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2009., 09:51   #628
Ja sam svoje stare role prodala ...obuvene svega 5 puta iz razloga sto me strasno onaj plasticni kostur stiskao na zglobnu kost
E posto je u nadi spas ja ne odustajem da cu ipak jednog dana nauciti rolati trebam savjet koje role bi bile dobre za jednog nespretnika poput mene
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2009., 16:36   #629
ljdi...pomagajte.....
trebam role ali ne obične..... trebam one za przo rolanje... npr. ROCES BRUSH... netrebaju biti tocno taj model...
ZNA NEKO DI IMA ZA KUPITI A DA NISU PRESKUPE... 1000kn najvise...
ovako... ja rolam od 3. godine sad imam 15..mislim da rolam jako dobro i trenutno imam filine role(150€)... POMAGAJTE HITNO JE...
__________________
NO MUSIC = NO LIFE
Ellica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 16:57   #630
prijavljujem da su stigle nove role!

sutra javim kakve su, drz'te fige!
octopussy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 19:13   #631
Quote:
octopussy kaže: Pogledaj post
prijavljujem da su stigle nove role!

sutra javim kakve su, drz'te fige!
Držim fige.... i da ih što prije isprobaš na Jarunu
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 22:55   #632
Jel mi može netko molim vas preporučiti role za početnike i da nisu preskupe ( do 500kn ).
Kako vam se čine ove iz letka od hervisa po 299kn - bile su 599kn Xfact-aerolite?http://www.hervis.hr/hervis_hr/cfm/i...nav_id=4040790
Jel netko ima takve i jesu za preporučiti?

Molim pomoć, nisam baš neki stručnjak i ne znam kako izabrati.
Hvala
*Beti* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 11:00   #633
Da li mi neko moze reci role LA.Sport da li su dobre i koliko po vasoj proceni bi trebale da vrede?
dznoi92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 12:17   #634
Quote:
Ellica kaže: Pogledaj post
ljdi...pomagajte.....
trebam role ali ne obične..... trebam one za przo rolanje... npr. ROCES BRUSH... netrebaju biti tocno taj model...
ZNA NEKO DI IMA ZA KUPITI A DA NISU PRESKUPE... 1000kn najvise...
ovako... ja rolam od 3. godine sad imam 15..mislim da rolam jako dobro i trenutno imam filine role(150€)... POMAGAJTE HITNO JE...
U ovima ćeš biti solidno brza. Malo je su skupe ali
__________________
Ma stari moj... Neki HDZ-ovac može biti ratni profiter, lažni branitelj, kriminalac u pretvorbi ili običan; izdajnik nacionalnih interesa, plagijator, lokalni šerif, lažov, lopov, seljačina, nasilnik, licemjerni lizač oltara, općenito muljator, neznalica, provokator ili uhljab vulgaris... sve pet... ali ono... nemoj mu reći da se jebe!

Ivan Kovačić 25. travnja 2016. "Neka se j e b u"
niqueclyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 14:01   #635
mene isto zanimaju ove Xfact aerolite
ak ima netko savjet ko se kuži u to, dok još traje sniženje
__________________
Life is short. Play naked.
sheena20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 17:21   #636
Quote:
sheena20 kaže: Pogledaj post
mene isto zanimaju ove Xfact aerolite
ak ima netko savjet ko se kuži u to, dok još traje sniženje
Ne bih kupovala no name role... tu mi se uštede baš ne čine mudrom odlukom. Bolje je kupiti brand name rabljene - nađu se u oglasima, ljudi kupe skupe role, shvate da to nije za njih i prodaju ih povoljno.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 21:25   #637
Quote:
dznoi92 kaže: Pogledaj post
Da li mi neko moze reci role LA.Sport da li su dobre i koliko po vasoj proceni bi trebale da vrede?
ja ih baš danas kupila.
nisam dugo rolala pa bi mogla skoro biti ko početnik.
mogu reći da su malo teže i dosta brze.koštale oko 500 kuna.
sad dal i koliko vrijede
za početak budu mi ok (i ovako sam pala ko kruška)
ako neko ima više iskustva, neka se slobodno javi.
vita-vita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 00:01   #638
Može li mi netko reći koliko je bitno da je podvozje alu, a ne onaj drugi materijal ( plastika ili sl. )?
Znam da je alu vjerovatno lakše, postoji li još neki razlog što bi bilo bolje?
*Beti* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 18:02   #639
pardon ako je vec bilo , ali mi se neda prelazit cijelu temu

mene zanimaju role koje su jako lagane i nadasve udobne, vrlo jednostavnog izgleda , tj. na vezanje samo , bez dodatnih sitnica i sa dobrim kotacima. raspitao sam se okolo i svi mi preporucuju hokejaske role , a i smatram sto sam vidio do sad da bi mi bile dobre . da li netko zna gdje kupit takve i kakve se cijene krecu ? navodno su to marke poput bauer , ccm i slicno.
Crasho is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 11:58   #640
Quote:
Crasho kaže: Pogledaj post
pardon ako je vec bilo , ali mi se neda prelazit cijelu temu

mene zanimaju role koje su jako lagane i nadasve udobne, vrlo jednostavnog izgleda , tj. na vezanje samo , bez dodatnih sitnica i sa dobrim kotacima. raspitao sam se okolo i svi mi preporucuju hokejaske role , a i smatram sto sam vidio do sad da bi mi bile dobre . da li netko zna gdje kupit takve i kakve se cijene krecu ? navodno su to marke poput bauer , ccm i slicno.
Imaš cell 2 model. freestyle. Potraži.
__________________
Ma stari moj... Neki HDZ-ovac može biti ratni profiter, lažni branitelj, kriminalac u pretvorbi ili običan; izdajnik nacionalnih interesa, plagijator, lokalni šerif, lažov, lopov, seljačina, nasilnik, licemjerni lizač oltara, općenito muljator, neznalica, provokator ili uhljab vulgaris... sve pet... ali ono... nemoj mu reći da se jebe!

Ivan Kovačić 25. travnja 2016. "Neka se j e b u"
niqueclyde is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:26.