Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2006., 20:01   #1
Question Prijava na burzu rada

postao sam izvanredni student i trebao bih se prijaviti na burzu. i zbog zdravstvenog a ponajprije zbog j.....g zet pokaza. kupio sam radnu knjizicu. sto mi jos treba da se mogu prijaviti na burzu? koliko traje taj proces?

sto moram dostaviti zetu da mi izrade pokaz? koliko traje izrada?
vexator is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 22:57   #2
Quote:
vexator kaže:
postao sam izvanredni student i trebao bih se prijaviti na burzu. i zbog zdravstvenog a ponajprije zbog j.....g zet pokaza. kupio sam radnu knjizicu. sto mi jos treba da se mogu prijaviti na burzu? koliko traje taj proces?

sto moram dostaviti zetu da mi izrade pokaz? koliko traje izrada?
a ja sam već zaboravila kak je to išlo

najbolje da odeš tam (na burzu),na šalter za prve prijave (označen je),oni će te uputit. na njemu uglavnom nije gužva,pa se moš par puta vraćat ak neš zaboraviš i sl

nisam ziher,al čini mi se da su mi oni izradili pokaz (taman i da jesu,ne znam dal to još uvijek rade)
__________________
klikni ovdje--->X
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 16:06   #3
Tražilica je izbacila ovu temu, znam da je stara, al da ne otvaram novu...

Maturirala sam 19.6. i moram se prijavit na burzu rada.

E sad,kaj mi točno treba sve, domovnica, rodni list, JMBG...? Sry ak pitam gluposti, al fakat nemam pojma. Isto tak me zanima dal moram kupit radnu knjižicu ili ju dobim tamo? I dal moram plaćat nešto?
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 10:26   #4
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Tražilica je izbacila ovu temu, znam da je stara, al da ne otvaram novu...

Maturirala sam 19.6. i moram se prijavit na burzu rada.

E sad,kaj mi točno treba sve, domovnica, rodni list, JMBG...? Sry ak pitam gluposti, al fakat nemam pojma. Isto tak me zanima dal moram kupit radnu knjižicu ili ju dobim tamo? I dal moram plaćat nešto?
moraš radnu knjižicu kupiti u narodnim novinama,zajedno sa obrascem broj 2(to ti je zahtjev za izdavanje radne knjižice) ,te ispunjeni i potpisan obrazac,zajedno sa neispunjenom radnom knjižicom odneseš u gradski ured vodnikova 14 da ti tamo ispune radnu knjižicu,s tim da imaš kod sebe osobnu,potvrdu o završenom školovanju...to provjerit možeš na službenim stranicama http://www.zagreb.hr/default.aspx?id=872...a i odeš u tražilicu desno gore u kutu i napiši radne knjižice...nakon vodnikove ideš na hzz se prijaviti

Zadnje uređivanje saharasaharović : 09.07.2009. at 10:32.
saharasaharović is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 14:17   #5
Okej, hvala.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 00:32   #6
također pišem na staru temu, nema potrebe za novom...

ovak, ja maturirah ove godine i sve to
do 31.08 imam ''status učenika'' ali s obzirom da drugi tjedan imam par razgovora za posao pretpostavljam da bi bilo poželjno da si nabavim radnu knjižicu, ne?
znam koji mi dokumenti trebaju i to, al' me zanima kaj će se promijenit u mom statusu sa otvaranjem radne knjižice?
kaj znaći 'biti na burzi'? kaj je sa mojim zdravstvenim, kaj je sa onim glupostima gdi je moje dopunsko zdravstveno prijavljeno na moje roditelje, ona 'porezna olakšica' koju su moji starci dobivali zbog mene (ne znam kak se to zove, ispričavam se), kak to sve funkcionira...?


ne snalazim se u svemu tome, sve mi je novo i molim neku dobru dušu za pomoć..osjećam se prilično izgubljeno


edit:
i da, 26.06 tek dobivam svjedodžu

također završavam B2 stupanje engleskoga, drugi tejdan podižem certifikat istog-dal' i taj certifikat nosim kod izrade radne knjižice skupa sa svjedodžbom iz srednje škole?
taj stupanj se kolko ej meni poznato upisuje u radnu...?

Zadnje uređivanje zuba-tac : 14.06.2013. at 01:34.
zuba-tac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 18:19   #7
najbolje ti je to sve pitat na temi - hrvatski zavod za zapošljavanje.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 19:58   #8
Radne knjižice se ukidaju od 1.7.
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 22:12   #9
al se svejedno ne ukida mjesečno javljanje, barem ne po onom što sam ja pročitala, i ipak se treba prijavit na burzu prvi put.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:05.