Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2012., 23:10   #21
Quote:
Red Leader kaže: Pogledaj post
Jedno je malo popit, a drugo lokat svakom izlasku i bit pijan.
nisam ni mislila na to da se napije toliko da ne zna za sebe.
neke granice bi se trebale znati.


Quote:
I ti njegovi kriteriji nemaju veze s konzervativnim nego s normalnim. Nema normalnijeg nego tražiti curu koja ne pije i ne puši.
je, savršeno normalno.

velim, ni ja ne pušim, ali ako je dečko pušač, a zaista mi se sviđa, to me sigurno neće odbiti.
mogu ga jedino zamoliti da, dok smo zajedno negdje, da smanji ako već puši k'o turčin.

Quote:
Ja takve koje piju i/ili puše ni ne gledam kao materijal za curu. Jedino za neobavezan sex.

neke cure su sretne što nisu sa vama, a da toga nisu ni svjesne

sa takvim primjerkom ne bih se ni neobavezno seksala
osobe koje imaju tako zadrte stavove odbijaju me na gotovo svim aspektima komunikacije.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 23:14   #22
Quote:
ana.bestijica kaže: Pogledaj post
Povo spusti kritenije
Drugo promjeni faks, idi za frizera tamo ima cura
Trece pocmi izlazit na mjesta di se pusi i pij, u kino se ide sa curom ne nac curu
Cetvrto koi klinac trazis curu koja ne pusi
Zato jer ove koje puse smrde ko kuga. Ko bi to ljubio, ima decko pravo. Pusenje je daleko najodbojniji porok. Cigareta, naravno.
Washo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 23:19   #23
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
nisam ni mislila na to da se napije toliko da ne zna za sebe.
neke granice bi se trebale znati.
Nijedan normalan muškarac ne želi imati ni pijanu ni pripitu ni "veselu" žensku.
I nije problem jednom ili tu i tamo. Ako jednu večer naletim na veseliju curu, to ne znači da ju se automatski isključuje. Ali ako se primjeti da je njoj to normalno, ajde bok. Traži si sebi sličnog pa cugajte i imajte vezu iz "veselog" svijeta. Vesele se traže kad ideš u barenje.

Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
velim, ni ja ne pušim, ali ako je dečko pušač, a zaista mi se sviđa, to me sigurno neće odbiti.
mogu ga jedino zamoliti da, dok smo zajedno negdje, da smanji ako već puši k'o turčin.[/COLOR]
Meni nisu jasne cure koje su nepušačice i toleriraju pušenje. Ja sam imao cure koje puše i nikad više ih neću imati. Fuj koji je to smrad i odvratan okus kad je blizu tebe i kad ju ljubiš. Na svu sreću ima dovoljno nepušačica koje fino miriše i imaju fini okus, lijepe ruke, a ne žute i izgledaju zdravo, fino i mirisno, a ne žuto, odvranto i bolesno ko hodajući dimnjaci.


Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
neke cure su sretne što nisu sa vama, a da toga nisu ni svjesne

sa takvim primjerkom ne bih se ni neobavezno seksala [/COLOR]
Jesu. Ja priznajem da ne mogu usrećiti ni alkoholičarku ni pušačicu ni narkomanku.
Red Leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 23:20   #24
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
nisam ni mislila

sa takvim primjerkom ne bih se ni neobavezno seksala
osobe koje imaju tako zadrte stavove odbijaju me na gotovo svim aspektima komunikacije.
Mozes misliti. Zadrt je stav kad je muskarcu smrdljiva i odbojna zena koja bazdi na duhan i alkohol, a sasvim je normalno kad se zena zgrazava ako se muskarac ne pere barem 2x dnevno.
__________________
“Where the good and the bad and the worst and the best have gone to their eternal rest.”
Ithuriel46XY is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 23:29   #25
Quote:
Washo kaže: Pogledaj post
Zato jer ove koje puse smrde ko kuga. Ko bi to ljubio, ima decko pravo. Pusenje je daleko najodbojniji porok. Cigareta, naravno.
Ne kužim Ja nisam pušač, a sve moje dosad osim jedne su bile.. Ja taj navodni smrad ful ne berem, a i ribe s cigarama su sex totalni.
Glavoč is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 23:32   #26
Quote:
Washo kaže: Pogledaj post
Zato jer ove koje puse smrde ko kuga. Ko bi to ljubio, ima decko pravo. Pusenje je daleko najodbojniji porok. Cigareta, naravno.
Mislim da je alkoholizam i ovisnost o droama najodvratnijii porok.
Btw cetvrta stavka je trebala bit sala koju nitko nije shvatio, misla sam na kuac a ne cigarete
__________________
Nikolina 27.02.13. u 17:40

Zadnje uređivanje ana.bestijica : 27.12.2012. at 23:39.
ana.bestijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 23:38   #27
Quote:
Red Leader kaže: Pogledaj post
Nijedan normalan muškarac ne želi imati ni pijanu ni pripitu ni "veselu" žensku.
je l' ti popiješ kada odeš van

ili ti je domet svega ikad reći: "a ne, zaboravi. ovdje cure piju i puše. ništa to ..ne,ne. ne idemo ovdje van."


Quote:
I nije problem jednom ili tu i tamo. Ako jednu večer naletim na veseliju curu, to ne znači da ju se automatski isključuje.
a što si ovdje rekao?

Quote:
Nijedan normalan muškarac ne želi imati ni pijanu ni pripitu ni "veselu" žensku.
Quote:
Ali ako se primjeti da je njoj to normalno, ajde bok. Traži si sebi sličnog pa cugajte i imajte vezu iz "veselog" svijeta. Vesele se traže kad ideš u barenje.
možda naši pojmovi "cuganja" nisu jednaki.

meni je normalno otići van/na rođendan ili čak neplanirano popit nešto, ali imam mjeru.
nikada se neću napiti toliko da ne znam za sebe. a i većina cura tako razmišlja.

nije to svaki dan. a što bi bilo da si u nekoj ekipi. negdje. cura ti se svidi, simpatična ti je ..razgovarate i pomisliš "ona je ta "
i k'o za vraga, ona se napije i ode sve u ..je l'

što onda

Quote:
Meni nisu jasne cure koje su nepušačice i toleriraju pušenje.
dno dna.

Quote:
Ja sam imao cure koje puše i nikad više ih neću imati.

vidim, svakim novim odgovorom otkrivaš koliko si jednosmjeran.

Quote:
Fuj koji je to smrad i odvratan okus kad je blizu tebe i kad ju ljubiš.
hvala bogu da to više nikada nećeš doživjeti

Quote:
Na svu sreću ima dovoljno nepušačica koje fino miriše i imaju fini okus, lijepe ruke, a ne žute i izgledaju zdravo, fino i mirisno, a ne žuto, odvranto i bolesno ko hodajući dimnjaci.
naravno.

Quote:
Jesu. Ja priznajem da ne mogu usrećiti ni alkoholičarku ni pušačicu ni narkomanku.
tko prizna, pola mu se prašta. ali nisi ti kriv što si tako jednosmjeran.
kriv je svijet koji se okrenuo protiv tebe i pun je svega što ti ne voliš
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 23:43   #28
Quote:
Glavoč kaže: Pogledaj post
Ne kužim Ja nisam pušač, a sve moje dosad osim jedne su bile.. Ja taj navodni smrad ful ne berem, a i ribe s cigarama su sex totalni.
Pa nije to znanstvena fantastika. Nekome tamjan mirisi, a nekoga gusi i uzasno mu smrdi.
Stvar ukusa.

Quote:
ana.bestijica kaže: Pogledaj post
Mislim da je alkoholizam i ovisnost o droama najodvratnijii porok.
Btw cetvrta stavka je trebala bit sala koju nitko nije shvatio, misla sam na kuac a ne cigarete
Pa ovo isto moze biti predmet rasprave. Ja recimo nikada u zivotu nisam vidjeo narkomana (a da sam znao da je narkoman, bilo iz price, bilo iz ponasanja), niti sam ikadao imao ijedno lose iskustvo s narkomanima. Boravim i studiram u Osijeku, a u srednju skolu sam isao u Zupanju, koja je u top 3 najproblematicnija grada po narkoticima. Navodno.
U drugu ruku, alkoholizirani ljudi su ono s cim se susrecem gotovo svakodnevno, i znaju biti vrlo neugodni kad popiju... Nekome su smijesni, no meni su totalno neugodni. Pogotovo one agresivne grupe na klupama ljeti...
A pusaci su problem na drugi nacin. Smrde okolini, i ne mozes ih izbjeci. Jel jedem pred faksom malo na svjezem zraku, netko stane pokraj i pripali. Secem gradom, netko ispred mene sece i pusi. O zatvorenim prostorijama ne moram niti pricati.
A to su sve tek "kozmeticke" gadarije. Vjerujem da su znatno gore one medicinske.

Ergo, meni pusaci i alkoholicari zagorcavaju zivot mnogo vise nego narkomani.
__________________
“Where the good and the bad and the worst and the best have gone to their eternal rest.”
Ithuriel46XY is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 23:48   #29
ti ideš iz krajnosti u krajnost i počni skupljat za neku jebeno dobru lutku jer teško da ćeš ikada naći neku curu po toj svojoj mjeri

ako smatraš da je cura koja preko vikenda popije dok je vani jednaka pijancu koji se objesio na štangu u tramvaju, mrmlja sam sebi u bradu i bazdi po alkoholu ..onda sve ovo nema smisla
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 23:53   #30
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
ti ideš iz krajnosti u krajnost i počni skupljat za neku jebeno dobru lutku jer teško da ćeš ikada naći neku curu po toj svojoj mjeri

ako smatraš da je cura koja preko vikenda popije dok je vani jednaka pijancu koji se objesio na štangu u tramvaju, mrmlja sam sebi u bradu i bazdi po alkoholu ..onda sve ovo nema smisla
Zato mi trazimo bozice.

Daj mi samo reci gdje si procitala da ja tvrdim da cura koja popije malo preko vikanda = alkoholicar? Cisto ono, da znam o cemu sam pricao, jer ja nigdje ne mogu pronaci da sam to napisao.
__________________
“Where the good and the bad and the worst and the best have gone to their eternal rest.”
Ithuriel46XY is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 23:53   #31
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
je l' ti popiješ kada odeš van


Ne. Ja ne pijem.

Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
a što si ovdje rekao?
Ne znam što ti tu nije jasno da si postavila ovo pitanje.


Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post

možda naši pojmovi "cuganja" nisu jednaki.
meni je normalno otići van/na rođendan ili čak neplanirano popit nešto, ali imam mjeru.
nikada se neću napiti toliko da ne znam za sebe. a i većina cura tako razmišlja.


Ženske koje piju da bi im bilo dobro me ne zanimaju. Kakve su to osobe ako uvijek moraju piti da bi im bilo dobro. Ne zanimaju me ni one koje ne znaju za sebe kao ni one kojima se petlja jezik ili se stalno cerekaju jer im je veselo. Za vezu mislim.

Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
nije to svaki dan. a što bi bilo da si u nekoj ekipi. negdje. cura ti se svidi, simpatična ti je ..razgovarate i pomisliš "ona je ta "
i k'o za vraga, ona se napije i ode sve u ..je l'

što onda
Jasno sam napisao da to nije odjeb u startu. Jednom iznimno nije bed. Ali ako je to obrazac ponašanja, onda nek si nađe jednakog alkića ili nekog kome to nije problem. Meni je. Isprobao više puta.

Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
COLOR="DarkOrchid"]
vidim, svakim novim odgovorom otkrivaš koliko si jednosmjeran.
Što znači to da sam jednosmjeran? Nisam jednosmjeran nego idem u one smjerove koji mi pašu. Ne vidim zašto bih išao u one smjerove koji mi ne pašu. Evo, tamo se raspravljamo o besmislenim opterećivanjima s visinama. Ali reci, jel bi ti bila s nižim dečkom od sebe? I to onak, vidljivo, 5-10 cm.

Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
kriv je svijet koji se okrenuo protiv tebe i pun je svega što ti ne voliš
Svijet koji se okrenuo protiv mene . Bez brige, ima sasvim dovoljno onakvih kakve ja volim. Sve više zapravo .
Red Leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 23:55   #32
Quote:
Ithuriel46XY kaže: Pogledaj post
Pa nije to znanstvena fantastika. Nekome tamjan mirisi, a nekoga gusi i uzasno mu smrdi.
Stvar ukusa.
Nisam reko da mi miriše, nego da ne smeta. I da ne mogu vjerovat da nekom može toliko smetat jedna takva stvar da bi eliminirao po svemu ostalome privlačnu curu.. Al ne možeš reć da riba s cigarom nije seksualna za riknut.
Ma šta te uvjeravam ustvari, više za nas
Glavoč is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 23:56   #33
Ajde ako nista drugo barem sam potaknuo diskusiju druge vrste

Da zaokruzimo stavku o pusenju, ljudi puse jer su glupi i nemaju maste, svjesno kupujes i konzumiras proizvod na kojem pise da te ubija, a pritom smetas i drugima sa svojim primitivnim pizdarijama
I ovdje zavrsava svaka prica, tvrditi da je pusenje normalno jer vecina to radi samo potvrdjuje da ljudska glupost nema granica :P sorry, I win.

Alkohol nemam sta puno za komentirat, uostalom Ithuriel46XY/red leader su sve rekli

Keep going.
hilarious is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 23:58   #34
Quote:
hilarious kaže: Pogledaj post
Ajde ako nista drugo barem sam potaknuo diskusiju

...

I ovdje zavrsava svaka prica.
To je ta diskusija.

Cigare ftw.
Glavoč is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 23:58   #35
Meni osobno ne smetaju pusaci, moj decko pusi, ja sam pusila (dok nisam ostala trudna). I najveci gust mi je bio zapalit nakon sexa. Alkohol nikad nisam dobro podnosila, ali dva deca gemista nakon brancina na gradelama niko ne odbije (osim mene jer sam trudna).
__________________
Nikolina 27.02.13. u 17:40
ana.bestijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:00   #36
Quote:
hilarious kaže: Pogledaj post
Bok, naime usskoro cu navrsit 20, nikada nisam imao curu niti se poljubio blabla slicna prica kao i u vecini slicnih tema

Tek sam poceo s faksom ove godine i mislio sam da ce se neke stvari malo promijeniti glede toga ali nazalost nisu, nisam tip koji voli otic van u zadimljene prostore i napit tako da gotovo uopce ne izlazim a kad izadjem to se svodi na neki kafic i cugu ili kino s ekipom.

U drustvu sam uvijek 'drustven' i nastojim bit otvoren ali nema bas nekih prilika za upoznavanje kad si u bircu s par prijatelja... moje pitanje je sljedece, gdje upoznat cure? za nekakve jezicne tecajeve i slicno nemam previse vremena jer mi je faks zahtijevan a cak i da uspijem par takvih aktivnosti poslozit ne bi imao vremena onda da sam recimo u vezi

jedino kaj jos nisam probao je uletavanje u tramvaju ili vani na cesti ali nekako mi to djeluje freaky i slicno
Steta sto si mlad
Ovo je stvarno jadno, toliko puno mladi se zapitaju di upoznati curu
Ma ne mogu vjerovati, mi koji smo presli 30-te i jos ne mozemo nadji momke/cure
E,sad svugdje di ja idem van, svaki put naletim na djecurlije
A vi ste mladi i kukate da nemate curu/decke
sarah80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:00   #37
Quote:
Glavoč kaže: Pogledaj post
Nisam reko da mi miriše, nego da ne smeta. I da ne mogu vjerovat da nekom može toliko smetat jedna takva stvar da bi eliminirao po svemu ostalome privlačnu curu.. Al ne možeš reć da riba s cigarom nije seksualna za riknut.
Ma šta te uvjeravam ustvari, više za nas
Sve su tvoje sto se mene tice.

Ne, jednostavno impliciram da je stvar cisto individualna. Ja se eto osobno sjecam bas toga iz djetinjstva. Tih maminih smrdljivih i zutih prstiju s kojima mi je brisala nos kad se zabalim.
Mislim, brisala je maramicama, ali shvacas bit.
I eto, meni je cigara off i to je jednostavno tako. Kao kod fetisa. Netko ne moze odoljeti dekolteu, netko voli sandalice i stopala, netko minice i duge noge.. A netko cak i stvari o kojima nitko uglavnom ne pomislja.
Nema tu bas nekakve znanstvene pozadine. Osobni odabir ili podsvijest kojom ne upravljamo, no tako je kako je.
__________________
“Where the good and the bad and the worst and the best have gone to their eternal rest.”
Ithuriel46XY is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:02   #38
Quote:
Glavoč kaže: Pogledaj post
To je ta diskusija.

Cigare ftw.
hvala, dokazao si da sam u pravu sa ovom svojom izjavom

a ona tvoja 'riba' je u najboljem slucaju samo seksualna i nista vise
hilarious is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:02   #39
Quote:
ana.bestijica kaže: Pogledaj post
Meni osobno ne smetaju pusaci, moj decko pusi, ja sam pusila (dok nisam ostala trudna). I najveci gust mi je bio zapalit nakon sexa. Alkohol nikad nisam dobro podnosila, ali dva deca gemista nakon brancina na gradelama niko ne odbije (osim mene jer sam trudna).
Katastrofa. Pojebeš žensku i onda umjesto da se još malo mazite i onda fino zaspite, ona zapali pljugu i osim kaj više ne možeš uživat u njoj, ne možeš ni disat u sobi.
Red Leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:05   #40
Quote:
Red Leader kaže: Pogledaj post
Katastrofa. Pojebeš žensku i onda umjesto da se još malo mazite i onda fino zaspite, ona zapali pljugu i osim kaj više ne možeš uživat u njoj, ne možeš ni disat u sobi.


Iako ce te sada sigurno sasuti s drvljem i kamenjem, ja te potpuno razumijem.
To je bas spell-breaker u stilu Sirovih Strasti..
__________________
“Where the good and the bad and the worst and the best have gone to their eternal rest.”
Ithuriel46XY is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger