Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2014., 22:28   #21
Online klađenje

Uplati preko skrilla ili netelera, igraj jos malo ako postoji mogucnost zbog ogranicenja, pa onda trazi isplatu. Ukoliko odigras iznos koji je veci od iznosa isplate, trebali bi dozvoliti. To je savjet, al provjeri dal funkcionira 100% i ak si ograničen, teško ćeš izvrtiti četveroznamenkastu cifru.
A što se tiče vraćanja na račun, meni je uvijek transakcija bila prikazana kao storno pa s tim nema problema ( doduše ja sam € s deviznog računa slao na Bet365 u € pa je procedura jednostavnija)
walter wingfield is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 23:15   #22
ja sam imao isti problem na Expektu, i receno mi je da uplatim neku lovu sa kartice na koju zelim isplatu, i da onda sve skupa 1 ili 2 puta "okrenem" , ucinio sam to i onda mi se automatski prikazala nova kartica na opciji isplate....al sam se dopisivao 5 dana zbog toga sa njima.
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 19:27   #23
Pozdrav!
Konkretno me zanima ako itko zna za bwin... Npr.igraš i ide te, mene zanima do kad oni to tako puštaju da te ide? Tj.koliko možeš izvući od njih prije blokiranja?
Jojoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2019., 10:19   #24
Da aktualiziran ovu temu jer je ministar Marić poslao zahtjev HAKOM-u i od ožujka 2019 se očekuje početak blokada nelegalnih kladionica.

Što sada to znači za nas koji imamo neke pare ili čekamo neke pare sam npr. WilliamHilla? Evo npr. ta kladionica je na Gibraltar, no ona ima Englesku licencu - ali kod klađenja ja ne plaćam nikakav porez tamo. Što ako je blokiraju? Trenutno nemam ništa tamo no ima otvorenu okladu koja nosi dobitak od 1700 USD i čak sam jako siguran da ću dobiti - ali događaj je tek u svibnju.

BTW prije par dana sam uplatio 200USD tamo sa tekućeg računa i kasnije vratio nešto više natrag na devizni - sve je prošlo ok, ništa nije bilo blokirano.
abusaef is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2019., 10:48   #25
Quote:
abusaef kaže: Pogledaj post
Da aktualiziran ovu temu jer je ministar Marić poslao zahtjev HAKOM-u i od ožujka 2019 se očekuje početak blokada nelegalnih kladionica.

Što sada to znači za nas koji imamo neke pare ili čekamo neke pare sam npr. WilliamHilla? Evo npr. ta kladionica je na Gibraltar, no ona ima Englesku licencu - ali kod klađenja ja ne plaćam nikakav porez tamo. Što ako je blokiraju? Trenutno nemam ništa tamo no ima otvorenu okladu koja nosi dobitak od 1700 USD i čak sam jako siguran da ću dobiti - ali događaj je tek u svibnju.

BTW prije par dana sam uplatio 200USD tamo sa tekućeg računa i kasnije vratio nešto više natrag na devizni - sve je prošlo ok, ništa nije bilo blokirano.
A što će točno blokirati? HAKOM ne može blokirati platni promet, dakle, pare ćeš dobiti.

Ukoliko se blokira pristup putem web-a od strane naših providera, uvijek se može pristupiti preko proxy servera iz druge države.

Koga bi takve mjere zapravo trebale zaustaviti?
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2019., 11:06   #26
A problem je što u zakonu piše da pružatelj usluga (kladionica)treba obračunati i platiti porez - a ovi to sigurno nikada neće. I onda će naši blokirati webstranicu, ali lako moguće da će istraživati i depozite izvana - pogotovo iz tih poreznih oaza.
Ja čak niti ne znam kako bi platio porez na to kada kladionice to trebaju - da li je uopće i predviđeno takvo plaćanje???
abusaef is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2019., 19:50   #27
Quote:
abusaef kaže: Pogledaj post
A problem je što u zakonu piše da pružatelj usluga (kladionica)treba obračunati i platiti porez - a ovi to sigurno nikada neće. I onda će naši blokirati webstranicu, ali lako moguće da će istraživati i depozite izvana - pogotovo iz tih poreznih oaza.
A gledaj, mogu blokirati samo za one koji ne znaju to zaobići, a lako je.
Drugo, nemaju oni kapaciteta istraživati takve stvari, a imaju strahovito puno prioriteta ispred toga.
Najgore što ti se može dogoditi je da platiš na to porez kao na drugi dohodak iz inozemstva.

Quote:
Ja čak niti ne znam kako bi platio porez na to kada kladionice to trebaju - da li je uopće i predviđeno takvo plaćanje???
Kao porez na igre na sreću mislim da ne, to bi se vjerojatno tretiralo kao drugi dohodak iz inozemstva.
Cijela stvar postoji zbog pritiska domaćih kladionica.
Po pravnoj regulativi EU ova blokada je vrlo upitna.
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2019., 10:21   #28
BTW moram pohvaliti William Hill koji mi je poslao ovaj email na upit što ako dobijem, a HR ih blokira:

Quote:
We've had this checked and we still haven't received any reports regards any market closure there in Croatia. Hence, customer from there will still be able to create and access accounts with us.

As for your bet this will still be settled accordingly based on our rules and official results. Winnings will still be duly credited to your account as normal.

However, if you will be unable to access your account in the future, you may just contact us and we will check and see if we are able to manually withdraw your funds for you.
abusaef is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2019., 10:45   #29
koristite VPN i problem rijesen, i ni slucajno uplate isplate vrsiti sa svojih bankovnih hr racuna vec putem Skrilla ili Nettelera
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2019., 10:47   #30
Što se tehničke strane teme tiče, zar nije slučaj da većina te ekipe zabranjuje korištenje VPN-a ili pristup svojim stranicama (odnosno registraciju i korištenje) preko proxy servera iz druge države?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2019., 14:44   #31
Mislim da nemaju dovoljno snage da provedu tu zabranu. Nisu uspjeli ni provesti zabranu pušenja, a ovo je tehnički puno zahtjevnije. Polomit će zube na ovome.

Neću pisati zašto konkretno, da ne bi pročitao netko tko radi u vladi. Nemojte im baš govoriti kako ćemo ovo zaobilaziti.

Treba omogućiti operaterima da stvarno dobiju licencu za rad u Hrvatskoj i da plaćaju porez za ostvareni prihod na teritoriju RH. Tako neke pametne države rade.

Ali ne, ajmo mi lopatom, zabrana.

To ne koristi nikome, čak ni ovima koji su to pokrenuli da bi kao imali više prometa u svojim kladionicama. Neće imati više prometa. Pada im promet jer je sve više ljudi informatički pismeno. Zato su se i odlučili na ovaj očajnički korak.

Bojkotirajte domaće "licencirane" kladionice i uplaćujte online, neka si mami lobiraju za zabrane.
__________________
Spice must flow.
Cafa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:50.