Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Planinarenje

Planinarenje Po šumama i gorama

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2009., 20:22   #221
Ima li netko iskustva s Merrel gojzama? Točnije, ovako nečim:

__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2009., 08:48   #222
lijepo i
lijepo.
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2009., 18:42   #223
Herp, da li se te mogu kupiti u Hrvatskoj i ako da, gdje i po kojoj cijeni?
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2009., 19:58   #224
Garden Mall, u Hervisu. 900 kn. Nisam baš sigurna da su isti taj model (nisam ih naime ja kupila, a vidjeh ih samo na kratko na dotičnoj osobi) ali su definitivno jako slične.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2009., 18:11   #225
ovo me podsjeća na moje Garmontice. Dakle, to znači to nije za ništa osim sljemena i samoborskog. I možda Ivančice i to ljeti. Rađe si uzmi nešto jače i robusnije kao garmontove ali idaho (ne smeće od flasha koje ja koristim) ili sikkim lady od mileta
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2009., 22:06   #226
A ne, ne, krivo si skužil, nisam ja to mislila kupiti nego je jedna osoba koju znam to kupila sebi pa reko da pitam tu za mišljenje.
Iako, veli da su mu užasno tople i da dobro čuvaju od vode. Samo kaj se skližu (možda otud asocijacija na Garmontice ), no, valja napomenuti da dotična osoba baš i nije planinar, nego je kupoval zimske cipele za posao koji se često odvija vani u ružnim uvjetima.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2009., 22:23   #227
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Iako, veli da su mu užasno tople i da dobro čuvaju od vode. Samo kaj se skližu (možda otud asocijacija na Garmontice ).

ja u zadnje vrijeme često hodam u garmonticama (niskim).
sve je super, sve je za pet, ali se u njima stvarno kliže.
udobne su mi, ali zbog te klizavosti koristim ih uglavnom kad je suho.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 10:59   #228
Sad kad ste spomenuli Garmontice i klizanje, sjetio sam se kada smo jednom po snijegu koji je napadao na rastopljeni i zaleđeni sloj prošlog snijega išli na Ivančicu dva frenda i ja. Jedan od njih je nosio Garmontice, i to baš za snijeg, a drugi frend i ja smo išli u tenisicama (mene su gojze žuljale abnormalno, a ovaj uvijek ide u tenisicama).
I pogodite tko se raspao najviše puta
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 14:11   #229
Quote:
Buraz kaže: Pogledaj post
Sad kad ste spomenuli Garmontice i klizanje, sjetio sam se kada smo jednom po snijegu koji je napadao na rastopljeni i zaleđeni sloj prošlog snijega išli na Ivančicu dva frenda i ja. Jedan od njih je nosio Garmontice, i to baš za snijeg, a drugi frend i ja smo išli u tenisicama (mene su gojze žuljale abnormalno, a ovaj uvijek ide u tenisicama).
I pogodite tko se raspao najviše puta

pitam se zašto ja usprkos tome opet razmišljam o njima.
vrijeme je da zamijenim ove koje trenutno nosim novima, i prije njih sam imala garmontice...možda izazivaju ovisnost.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 11:22   #230
čitam da tu ima znalaca pa reko da i ja pitam. kak vam se čine ove?

http://www.tamissportalmeria.com/falconbotas.htm

napomena: ja sam planinarski turbo početnik i kupujem prve cipele, a ove mi se izgledom najviše sviđaju
naked is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 11:38   #231
vidio sam super gojzerice gdje se okrene dio džona i ima dereze ispod
Zippoee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 12:14   #232
na kraju sam kupila ove na sniženju za 600 kn
naked is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 14:38   #233
meni su skoro sve gojze prekrasne.
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 14:43   #234
...osim garmonta...ti rade najružnije, a kako se more vidjet, i najskliskije gojze...
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 19:58   #235
Quote:
ssnjoff kaže: Pogledaj post
meni su skoro sve gojze prekrasne.
Pa jel tak da jesu
Ne kužim ljude koji vele da nema lijepih gojzi, al kad se mora mora se
Jebote, pa ja navečer van izlazim u gojzama, ono, birtije, klubovi, ekipa, cuga, sve ikad
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 22:21   #236
Quote:
ssnjoff kaže: Pogledaj post
...osim garmonta...ti rade najružnije, a kako se more vidjet, i najskliskije gojze...
princezo, nemamo svi za mamute i millete ko ti i većina ekipe na IMF po 1700 kn pa se moramo zadovoljit s klizavim garmontom od 800-900 kn
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 22:24   #237
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Jebote, pa ja navečer van izlazim u gojzama, ono, birtije, klubovi, ekipa, cuga, sve ikad
ja ne bi izašao u gojzama i lorpenicama nikako jer se znojim samo u 2 slučaja: nakon predugog pješačenja/planinarenja i kad sam ekstremno nervozan. A nervozan sam kad izađem van pa mi neka pijana glupača (ne mislim na tebe da se razumijemo) nešto melje i melje i neki racku pokušava. Onda sam nervozan ak ju ne mogu pogodit bocom pelinkovca da prestane srat
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 22:24   #238
Quote:
-mobyXXL- kaže: Pogledaj post
princezo, nemamo svi za mamute i millete ko ti i većina ekipe na IMF po 1700 kn pa se moramo zadovoljit s klizavim garmontom od 800-900 kn
Nemoj tako, ja sam svoje La Sportiva platila oko 800 kn, a mislim da nisu baš toliko klasa ispod. Zapravo nisu sigurno jer su bile snižene s 1500.
Treba znat odabrat pravi trenutak. Uostalom, i ove Merrel koje sam stavila - 900 kn bez ikakvih popusta. A da ne pričam o Alpini koja nimalo ne zaostaje za kvalitetom, a već od 600 kn možeš nać jebene šuze.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 22:26   #239
Quote:
-mobyXXL- kaže: Pogledaj post
ja ne bi izašao u gojzama i lorpenicama nikako jer se znojim samo u 2 slučaja: nakon predugog pješačenja/planinarenja i kad sam ekstremno nervozan. A nervozan sam kad izađem van pa mi neka pijana glupača (ne mislim na tebe da se razumijemo) nešto melje i melje i neki racku pokušava. Onda sam nervozan ak ju ne mogu pogodit bocom pelinkovca da prestane srat
Ja nemam zašto bit nervozna vani pa se ni ne znojim, a udobno mi je cijelu noć, pogotovo ak moram pješačiti doma prek pola grada.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 09:36   #240
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Nemoj tako, ja sam svoje La Sportiva platila oko 800 kn, a mislim da nisu baš toliko klasa ispod. Zapravo nisu sigurno jer su bile snižene s 1500.
isto kod mene. došle su mi miljudvesta. dućan se zatvarao.
nema se razloga osvrtati na gornje, čudne i zločeste, komentare.

Zadnje uređivanje ssnjoff : 30.12.2009. at 09:42.
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:19.