Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2016., 11:32   #21
ulog

Zna li netko koliko minimalno moraš uložiti da bi mogao trejdati?

Sviđaju mi se binarne opcije kao neka dodatna zarada u slobodno vrijeme, treba se samo pratiti tržište i steći neko znanje o tome..
Vjerojatno ne ide preko noći, ali da se naučiti..
Anitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 20:38   #22
Quote:
Anitza kaže: Pogledaj post
Zna li netko koliko minimalno moraš uložiti da bi mogao trejdati?

Sviđaju mi se binarne opcije kao neka dodatna zarada u slobodno vrijeme, treba se samo pratiti tržište i steći neko znanje o tome..
Vjerojatno ne ide preko noći, ali da se naučiti..
Ovisi gdje trejdas, ima reguliranih brokera sa $1 min ulogom, pa ti je dosta i $100 za pocetak.
Ne ide nista preko noci. Treba uloziti tisuce sati kako bi bio sposoban primjeniti znanje na licu mjesta. Znati uociti potencijalne scenarije prije nego se krenu odvijati.
Steci znanje i uspjesno primjenjivati isto su dva razlicita svijeta u ovom poslu.
Hecky3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 20:53   #23
Quote:
Anitza kaže: Pogledaj post
Zna li netko koliko minimalno moraš uložiti da bi mogao trejdati?

Sviđaju mi se binarne opcije kao neka dodatna zarada u slobodno vrijeme, treba se samo pratiti tržište i steći neko znanje o tome..
Vjerojatno ne ide preko noći, ali da se naučiti..
Bejžite od toga što dalje.

Dakle u principu radi se o prijevari. Običan čovjek ne može znati što će se događati s nekom od valuta, zlatom, nekom kompanijom, to je čista kocka.

Jedino ako si neki insajder, ali tada nećeš se okolo reklamirati i druge uvlačiti ( kao što većina čini ) već mudro šutiti i uložiti.

Sad se postavlja pitanje ( neupućeni ) pa zašto se to toliko reklamira, pa čak i na domaćim portalima kao sponzorirani članci?

Još prije cca 7 godina prijatelj je popušio foru, no na žalost tada još nisam bio u internet poslovima pa ga nisam znao savjetovat i objasniti o čemu se radi. Izgubio je dosta love i dan danas pretpostavljam to otplaćuje jer je uzeo kredit.

Prije cca mjesec dana baš sam se registrirao na jednu od stranica pa su me nazvali i malo poričao s njima praveći se da sam neznalica.

Cijela poanta priče je u tome da Vam oni kao ili imaju neke informacije kad će se što dogoditi ( pad ili porast ) ili imaju neki čudotvoran softver, ali sve je to laž.

Tj pošto se radi o binarnoj opciji slična stvar kao i o dojavama za utakmice jednima kažu jedno a drugima drugo i onda nastavljaju biznis s onima kod kojih je stvar prošla.

Ali najveća zarada ustvari dolazi od affiliate programa gdje se dobiva zarada za svakog dovedenog člana koji uloži novac.

Ali naravno svatko odlučuje o svojoj sudbini.

Uvijek su mi bile smiješne reklame gdje se pokazuje kako netko zarađuje ogromne iznose i onda to želi podjeliti s nekime, ma baš, ako imaš neki sistem koji funkcionira zašto bi ga ikome otkrio?
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 21:00   #24
Quote:
deckozgslavonac kaže: Pogledaj post
Uvijek su mi bile smiješne reklame gdje se pokazuje kako netko zarađuje ogromne iznose i onda to želi podjeliti s nekime, ma baš, ako imaš neki sistem koji funkcionira zašto bi ga ikome otkrio?
Upravo ovo.

Koji kurac će netko tko zarađuje 2000 eura na sat, navodno, nekoga nagovarati satima da on uloži 10k eura u to što on radi? Pa šta će mu to?

Mora da je humanitarac.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 22:34   #25
To je tocno sto se tice automatskih trejdera, account managera i sl

Postoji ogromna mreza marketera ciji je osnovni cilj navuci ekipu da depozita i pokupiti im taj novac na lagani nacin ; to je fino opisano ovdje

http://www.timesofisrael.com/the-wol...-scam-exposed/


No da postoje legitimni brokeri regulirani od najjacih institucijskih tijela. Postoje.

Sta cemo sad jednu Svicarsku banku kao Dukascopy okarakterizirati kao scam?

Realno, 95% ljudi pusi pare jer jednostavno nemaju onu kombinaciju volje, talenta i discipline koja je potrebna da bi rezultati dosli. Tako je uostalom u trgovanju bilocega.
Hecky3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 09:09   #26
Ok, sad ste me malo preplašili

Jasno mi je da ima svakakvih brokera, i iskreno, ove priče koje neki prodaju mi se čine stvarno nerealne i blesave (da su svi postali milijarderi u roku od jednog kvartala i sličan BS). To mi izgleda kao neki lanac sreće i Čang Šlang čaj.

Ali valjda postoje i neki ok brokeri, jer cijelo to tržište je navodno poprilično regulirano. Nemoguće da bi EU dozvolio varanje tolikih razmjera.

@Hecky3 Ima li tu koji broker za binarne opcije kojeg se isplati uzeti u obzir. Mislila sam Banc de binary. Imaju ok reviewove.
Konkretna Kocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 19:06   #27
Rijec je "zero-sum game", iliti po naski igra sa nultom sumom. To znaci da koliko jedan zaradi, netko drugi mora izgubiti. Znaci to nije tvornica zarade. Jos je gore u tome sto je matematika pokazala da su oni sa malim kapitalom uglavnom gubitnici. Sto ne znaci da netko izrazito vijest i uporan ne moze zaraditi, samo sanse su uvelike protiv vas.
Zapravo je jos gore, to je zbog brokerskih provizija minus-sum game. Statisticki gledano, svi gube, samo broker (gotovo) uvijek zaradjuje. A i broker zna povremeno nagrbusiti.



https://www.quora.com/Is-it-possible...-trading-forex

Tako da nije toliko problem u brokerima, nego u samoj igri.
__________________
“To die hating them, that was freedom.”

Zadnje uređivanje somied : 08.09.2016. at 19:21.
somied is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 21:56   #28
Quote:
somied kaže: Pogledaj post

Tako da nije toliko problem u brokerima, nego u samoj igri.
Jasno, svatko tko misli da se radi o lakoj lovi i da je potrebno samo zasukati rukave i nauciti osnove se gadno vara. Svako malo nekolicina takvih iskrsne po trading forumima - uglavnom nadobudni klinci ili u tuznijem slucaju ljudi s obiteljima koji su izgubili posao i sad se love za bilokakvu slamku. Njihov kratak put je pun frustracija i uglavnom zavrsava gubitkom i ono malo novca kojeg imaju.

Psiholoska stabilnost i sposobnost da se drzite zacrtanog, sposobnost da prekinete i ugasite komp kada shvatite da niste dovoljno koncentrirani, i jos gro toga.
Problem je u tome sto su ljudi programirani kontra svega toga ljudi su programirani da gube kontrolu i postanu "osvetnicki" kockari bez plana...


Quote:
Konkretna Kocka kaže: Pogledaj post
Ali valjda postoje i neki ok brokeri, jer cijelo to tržište je navodno poprilično regulirano. Nemoguće da bi EU dozvolio varanje tolikih razmjera.

@Hecky3 Ima li tu koji broker za binarne opcije kojeg se isplati uzeti u obzir. Mislila sam Banc de binary. Imaju ok reviewove.
Ne radi mi link ali 99% sam siguran da se ovdje radi samo o affiliate promotivnog sajtu. Ciljevi takvih nisu reci ljudima istinu vec dobiti bonuse za njihove depozite.
No cestitam, uspjela si odabrati vjerojatno najveci scam broker

Neki od legitimnih za koji znam da posluju korektno i isplacuju velike sume su osim vec navedenog Dukascopya, Binary.com, Option trade i ETX Capital.
Hecky3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 14:08   #29
Dižem iz mrtvih.

Ima li tko saznanja o novim regulacijama i sl? Šuška se po svemrežju da Izrael pravi haos, FBI se isto uključio (Agent Milan Kosanovich, bit će 'neki naš').

Hoće li cijela industrija odustati. Zanimljiv članak ima ovdje.

S druge strane, čini mi se da binarnih robota ima posvuda, i da ih je sve više. Je li to samo paravan?
__________________
Čitajte naš blog Bunch of Girls! Imamo i Facebook!
doriana gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 11:41   #30
Zamrla tema kao i brokeri...

CYSEC dodatno objašnjava bonuse za binarne opcije

Tako da, ako itko nudi, pametnije ne prihvaćat.
__________________
Čitajte naš blog Bunch of Girls! Imamo i Facebook!
doriana gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 16:57   #31
Quote:
doriana gray kaže: Pogledaj post
Dižem iz mrtvih.

Ima li tko saznanja o novim regulacijama i sl? Šuška se po svemrežju da Izrael pravi haos, FBI se isto uključio (Agent Milan Kosanovich, bit će 'neki naš').

Hoće li cijela industrija odustati. Zanimljiv članak ima ovdje.

S druge strane, čini mi se da binarnih robota ima posvuda, i da ih je sve više. Je li to samo paravan?
roboti su scam to je valjda i pticama na grani jasno ; ista stvar ko i forex roboti - sve to moze neko vrijeme biti i profitabilno radi varijance, no prije ili kasnije krah je neizbjezan.


Sto se regulacija tice, trazi FCA, MiFiD i slicno. Nadje se. Tko je profitabilan za njega se ja ne bojim
Hecky3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 23:44   #32
Quote:
Hecky3 kaže: Pogledaj post
roboti su scam to je valjda i pticama na grani jasno ; ista stvar ko i forex roboti -
Ti roboti će uskoro biti financijski uspješniji od najboljih tradera. Tako da bude igra izgubila draž. No ne govorim o option robotima jer to područje ne želim poznavati
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 09:27   #33
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Ti roboti će uskoro biti financijski uspješniji od najboljih tradera. Tako da bude igra izgubila draž. No ne govorim o option robotima jer to područje ne želim poznavati
Gomila bulshita i prevare.

Dali se u ovakvim opcojama stvara neka novostvorena vrijednost pa da to sve ima smisla?

Naravno da ne! Lova koja uleti u siststem se redistribuira minus provizije za organizatore, dakle nešto kao loto.

Druga stvar kako možeš uz 100 EUR uloga ili manje očekivati neki razumni profit, koja to industrija donosi toliku stopu profita u tako kratkom vremenu?

Treće koliko sati potrošite na ovako nešto, ako ste već toliko puni energije za raditi nešto onda vam se je pametnije prihvatiti konkretnog posla gdje treba također uložiti poprilično energije, ali koji stvara novostvorenu vrijednost i koji ima jako mali profit u ondnosu na ovo o čemu ovdje sanjate i garantirano uz toliki trud bti će i neke koirsti na kraju.

Ovo sve je prelijevanje iz šupljeg u prazno gdje 99% ljudi garantirano gubi na duže staze, onih 1% što možda nešto i zaradi služe kao navlakuša za nove ovce za šišanje, a jedino zarađuju organizatori ovog cirkusa.

Kada bi se tako lako zarađivalo, pitam se zašto bih onda savjetovao druge da ulože i oni isto zarade, kada mogu onda i sam ono što sam tako lako zaradio opet nanovo uložiti i zaraditi višestruko i tako opet jovo na novo, a ne gubiti sate i sate navlačeći nove naivce da ulete u mrežu.

Zašto bi se šverceri drogom i narkokarteli toliko mučili u svom biznisu i toliko riskirali, pa svu lovu koju ostvare na tom svom primarnom biznisu lijepo bi zarotirali u ovim sistemima i povećali je višestruko, no bojim se da ti isti su u biti organizatori ovog cijelog cirkusa, a naivci ulijeću u sve to ulažu ne toliko lovu koliko vrijeme proučavajući kako to sve funkcionira a bilo bi im pametnije i korisnije da to vrijeme ulože u nešto drugo pametnije i korisnije.

Ima ono zakon o očuvanju energije, pa tako postoji i zakon o očuvanju novca. Znači ne može u takvom sistemu nastati više novca od onoga koji je ušao u njega. A ako znamo da se ne radi o zatvorenom sistemu bez gubitaka, već o otvorenom gdje postoje i troškovi koji jedu malo pomalo ono što ulazi u sistem, onda je sve jasno tko zarađuje a tko gubi. Čista navlakuša i žali bože utrošenog vremena, ne toliko novaca koliko vremena, jer novaca ima na bacanje, ali vremena nema živite samo jedan jedini život i svaki dan vam vrijeme curi a trošite ga ne šemu koja je u startu gubitnička.

I na kraju samo jedna napomena, uspješan biznis koji donosi laku lovu ne treba toliko reklame.

Zadnje uređivanje krekre : 29.04.2017. at 09:39.
krekre is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 16:54   #34
Quote:
krekre kaže: Pogledaj post
I na kraju samo jedna napomena, uspješan biznis koji donosi laku lovu ne treba toliko reklame.
Gle, broker je placen kad mi trejdamo, dakle sto vise ljudi trejda broker vise zaradjuje, zato reklamiraju svoje usluge, isto kao i TV provideri Max, Total i sl.

Oni koji imaju vise znanja i vjestine, imaju vece sanse za zaradu.
NenadX is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 16:44   #35
Planirate ići na seminar o binarnim opcijama? Piše da je besplatno...

https://admiralmarkets.com.hr/educat...pcije-vs-forex
komunista is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2018., 20:56   #36
ESMA, Europski autritet za efekte i markets je prosli tjedan izdala ZABRANU za nudjenje, sirenje i trgovinu binarnih opcija i CFDa privatnim osobama na podrucju EU. Zbog spekulativne prirode ovih instrumenata. Ukljucujuci i zabranu reklamiranja.
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2018., 21:02   #37
Smile Moje licno iskustvo

Cao, vidim da je tema neaktivna, a ljudi koji se bave ili zele binarnim opcijama nikad vise. Hteo bih da podelim svoje licno iskustvo o binarnim opcijama. Voleo bih da kazete sta mislite.

https://matejasimic.com/trgovanje-op...icno-iskustvo/
laganobobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2018., 15:18   #38
koja je razlika u trgovanju između binarnih opcija i valutnog trgovanja na forexu?
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2018., 14:25   #39
hoće li mi netko objasniti logiku postojanja stranica poput MyOption.net s obzirom da se ne mora ništa ni ulagati?
što imaju oni od toga?
*SpHeRe* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:27.