Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver

Hardver Hardverske teme, sve osim pitanja, problema i oglasa.
Podforumi: Stolna, Prijenosna računala, Periferija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2017., 13:08   #21
problem sa vanjskim hardom

bok,imam problem.imam vanjski hard sa brdo filmova i ostalih datoteka kojeg sam posudila frendici koja ga je spojila na smart tv i tak ga je formatirala i izgubili su se svi podaci.Ništa s enije moglo vratiti ali navodno su mi popravili hard da mi ga komp prepoznaje.no to naravno nije tak,komp ga ne otvara,vidim ga samo kad otvorim na devices i to je to.ne mogu ga otvoriti ni snimiti ništa na njega,ne daje mi nikakve informacije o njemu,na pisu mi daje unavailable.ako ima netko ko zna kako riješiti problem,please help
__________________
...lijek za vrijeme ne postoji...
samy54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2018., 09:32   #22
nezadovoljstvo

ovim putem ću izraziti svoje nezadovoljstvo uslugom navedene firme.
budući da sam ostao bez vrlo bitnih podataka(poslovnih) obratio sam se navedenim sa problemom. no tu počinju moje nevolje.
naime, disk sam poslao postom na dijagnostiku koja se "ne naplaćuje". nakon nekoliko dana gospodin je zvao i priopćio mi da će dijagnostika trajati cca 3 tjedna. tad sam pristao na "hitnu" dijagnostiku koja je trajala 10-ak dana. rezultat svega je bio da sam to morao platiti. no, šećer je bio na kraju kad sam otišao u poštu po svoj disk. tamo su tražili još 55 kuna da bi dobio svoj disk. eto poštenja. ne naprave ništa, a to ništa me je koštalo nešto preko 200 kn. i gubitak od mjesec dana posla.
zaključak izvedite sami...
bombon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2018., 14:19   #23
Na razumijem ovo da nisu napravili ništa, pa jesu li obavili tu dijagnostiku i dali neko izvješće, u stilu što je s diskom i koliko bi koštalo spašavanje podataka?
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2018., 19:09   #24
Quote:
samy54 kaže: Pogledaj post
bok,imam problem.imam vanjski hard sa brdo filmova i ostalih datoteka kojeg sam posudila frendici koja ga je spojila na smart tv i tak ga je formatirala i izgubili su se svi podaci.Ništa s enije moglo vratiti ali navodno su mi popravili hard da mi ga komp prepoznaje.no to naravno nije tak,komp ga ne otvara,vidim ga samo kad otvorim na devices i to je to.ne mogu ga otvoriti ni snimiti ništa na njega,ne daje mi nikakve informacije o njemu,na pisu mi daje unavailable.ako ima netko ko zna kako riješiti problem,please help
Ako nije bio full format onda su podaci i dalje tu samo se ne vide jer je zapisano na disku da ih nema pa ih OS ne vidi. Probaj sa nekim programom za povrat podataka, baci cijeli sken diska pa ćeš znat,l
Templi Tovari is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2018., 19:28   #25
Nekako mislim da joj to nakon godinu i pol više nije bitno.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2018., 19:44   #26
Quote:
bombon kaže: Pogledaj post
ovim putem ću izraziti svoje nezadovoljstvo uslugom navedene firme.
budući da sam ostao bez vrlo bitnih podataka(poslovnih) obratio sam se navedenim sa problemom. no tu počinju moje nevolje.
naime, disk sam poslao postom na dijagnostiku koja se "ne naplaćuje". nakon nekoliko dana gospodin je zvao i priopćio mi da će dijagnostika trajati cca 3 tjedna. tad sam pristao na "hitnu" dijagnostiku koja je trajala 10-ak dana. rezultat svega je bio da sam to morao platiti. no, šećer je bio na kraju kad sam otišao u poštu po svoj disk. tamo su tražili još 55 kuna da bi dobio svoj disk. eto poštenja. ne naprave ništa, a to ništa me je koštalo nešto preko 200 kn. i gubitak od mjesec dana posla.
zaključak izvedite sami...
Koja je firma ?
Templi Tovari is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:28.