Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2017., 09:34   #7881
Ok žensko je pomirit će se ljudi

Problem će biti ako će priče biti loše krivit će nju, nek bude i mali kinez, nek se sad usude napraviti nešto kad već rade ovaj zaokret, realno više se piše o 13toj Doktorici nego o zadnjoj sezoni, realno sezona je bila vrit ni mimo, zadnje dvije sezone s capaldijem su miss, imaju 2 dobre epizode izmedu sebe
Krscho is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 09:58   #7882
Problem doktora je što stalno vrti jedne te iste priče. Naravno da kvaliteta opada.
Moraju opasno razdrmati franšizu da dobiju nešto dobro, čime odmah alieniraju stare fanove koji očekuju ono što su prije 10 godina imali.
Dobro neće biti sigurno. No smatram da će biti bolje nego sa još jednim standardnim britanskim glumcem.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 13:44   #7883
Quote:
Krscho kaže: Pogledaj post
Ok žensko je pomirit će se ljudi

Problem će biti ako će priče biti loše krivit će nju, nek bude i mali kinez, nek se sad usude napraviti nešto kad već rade ovaj zaokret, realno više se piše o 13toj Doktorici nego o zadnjoj sezoni, realno sezona je bila vrit ni mimo, zadnje dvije sezone s capaldijem su miss, imaju 2 dobre epizode izmedu sebe
Vrlo dobro opisana situacija, jucer je vec krenuo tvit hejt, zasto novi Doktor nije WOC/POC.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 14:40   #7884
Parvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 01:19   #7885
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Problem doktora je što stalno vrti jedne te iste priče. Naravno da kvaliteta opada.
da, kad imas na raspolaganju proslost i buducnost, zemlju i cijeli svemir, tesko je naci tematiku za nesto novo. skoro kao da netko ne radi svoj posao kak spada, a.

a sto se tice novog doktora.. boze sacuvaj. kao da im je ovo trebalo poslije ocajne zadnje sezone. jedva sam prezivjela finale, dva dana sam se morala tjerat da uopce pogledam. prestrasno. pa ajmo sad napravit big deal i sok oko ovoga tak da poraste gledanost nakon sto je moffat razjebo cijelu seriju.

jos se rijese bill koja je bila taaako jebena, al hej, ne mogu sad dvije zene u tardis. sad trebamo GENDER FLUID COMPANION! ionak kakve bedastoce pisu zadnjih godina nije ni bitno jel se pretvrilo u malo vecu farsu. jebote daleki vise ne mogu nikoga ubiti?! wtf?!

stvarno se nadam da ce sve ovo zavrsit super i da ce mi ovo biti novi omiljeni doktor, ali bas je bio nepotrebni rizik. sta ce im vise gledanosti ako nisu u stanju podic kvalietu showa bez ovakvih jeftinih trikova.

Quote:
Parvis kaže: Pogledaj post
ekstremno nesmijesan video, nisam sigurna jel mu namjera bila nasmijat though
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 09:18   #7886
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
da, kad imas na raspolaganju proslost i buducnost, zemlju i cijeli svemir, tesko je naci tematiku za nesto novo. skoro kao da netko ne radi svoj posao kak spada, a.
Fanovi nemogu prihvatiti nešto tako banalno kao promjena glumca u glumicu.
Zamisli da promjene stil serije. Bilo bi napada bombaša samoubojica na postaju
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 11:07   #7887
Quote:
jos se rijese bill koja je bila taaako jebena, al hej, ne mogu sad dvije zene u tardis.
Bill je bila into women, sigurno bi se zaljubila u Doktoricu i imali bi gay time traveling duo, to im je ipak previše u ovom momentu
Krscho is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 11:49   #7888
mislim da bi zena kao doktor mogla biti zanimljiva ako joj daju karakter koji je donekle slican drugim doktorima, bez iceg sto bi ukazivalo na promjenu spola po pitanju ponasanja. sto se tice mastera i missy, missy mi je cak draza bila i super je odradila sve, tak da tko zna. stvar je u tome da je missy bila donekle seksualizirana nakon regeneracije, stvarno ne zelim vidjet doktora takvog. uopce me to ne zanima. nadam se da nece previse zenskih sranja ubacit sad.

Quote:
Krscho kaže: Pogledaj post
Bill je bila into women, sigurno bi se zaljubila u Doktoricu i imali bi gay time traveling duo, to im je ipak previše u ovom momentu
strasno...

fakat mi fali tennant (iako sam drugi put rewatchala nedavno... xD). bio je tako divan i savrsen. pravedan i strastven i goofy

uglavnom, moffat mi ide na kurac bas jako jer mijenja seriju previse. tipa cijela spika sa time lordovima i war doctorom i sve. doctor je morao ubiti sve svoje i ostavilo je traga na njemu, daje mu takvu intimnu povijest koja je podijeljena sa svima nama, daje mu nesto karakteru.
eto, sad ce bit zena koja random putuje okolo ko pravi mali samaritanac, a eto opet nikad ne sretne nikoga svoje vrste u svemiru iako su ono, time lordovi i trebali bi biti razbacani svuda po svemiru i vremenu bez obzira na njihovu osobnu proslost.

NO DOBRO, NECU CJEPIDLACIT.
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 20:58   #7889
Fajde se dižu ni oko čega... Ženski doktor, kako su mogli, pa nije valjda da gledamo znanstvenu fantastiku... Ideja ženskog doktora se već jako jako dugo vrti, još je Tom Baker nakon svojeg runa spomenuo da želi sve najbolje svome nasljedniku, radilo se o glumcu ili glumici, tako da ove spike kako se radi o političkom potezu ne drže vodu.... Jodie ima moju punu podršku, želim joj sve najbolje, a svi ovi fanovi koji "odlaze" jer to više nije "njihova serija", ako nakon tolikih mofatovih sranja i nelogičnosti tu povlače granicu nek im je sa srećom... Što se mene tiče, ovo je jedan od najuzbudljivijih trenutaka za seriju, ne toliko zbog Jodie, koliko zbog Chinballa... Imamo novog showrunnera, nadam se da će biti malo suptilniji i konzistentniji od Moffata, a na kraju krajeva i kvalitetniji...
__________________
https://www.last.fm/user/count_bigby
The_count is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 22:27   #7890
Quote:
The_count kaže: Pogledaj post
ne toliko zbog Jodie
first name basis, ha?

Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 14:40   #7891
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
first name basis, ha?

Jednostavnije za utipkat of Whitakerice, a i zvučnije je...
Pa i desetku sam zavao David, dobro, trinaesticu Capaldi....

Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Fanovi nemogu prihvatiti nešto tako banalno kao promjena glumca u glumicu.
Zamisli da promjene stil serije. Bilo bi napada bombaša samoubojica na postaju
Pa nešto mi se čini da je Chinball i rekao da će promjeniti stil serije... Odnosno, da iz prve nije htio prihvatiti poziciju jer je imao petogodišnji plan koji je dosta riskantan i nije znao kako će BBC reagirati na promjenu formata... Parafraziram...
__________________
https://www.last.fm/user/count_bigby

Zadnje uređivanje The_count : 21.07.2017. at 14:55.
The_count is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:12   #7892
sta znaci "promijenit ce stil serije"? na koji nacin?
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 15:19   #7893
Koliko sam ga ja shvatio, rekao je da će ostati na seriji pet godina, pet sezona, kroz koje planira ispričati jednu veliku sveobuhvatnu priču... Ako se n varam, planira smanjiti epizodnost serije i umjesto sezonskih finala imati jedno veliko finale na kraju runa... Sad, dal to znači da će ići u smjeru game of thronesa, gdje će se svaka epizoda nadovezivati na prethodnu, ili će nastaviti u stilu Moffata, sa sidearkovima, samo što će umjesto sezone biti centrirani na cijeli run, ne znam... Uglavnom, bilo je tu navodno dosta pregovaranja s BBC-jem...
__________________
https://www.last.fm/user/count_bigby
The_count is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 18:04   #7894
jos gore. najbolje im je islo kad je svaka epizoda bila za sebe, cim su poceli ove velike price su se zapleli. dakle ocekivat jos toga, super xD
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 14:33   #7895


Vraća se i Bill, očito avantura sa svemirskom lokvom nije dugo potrajala.
Parvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 18:24   #7896
Quote:
Parvis kaže: Pogledaj post
Vraća se i Bill, očito avantura sa svemirskom lokvom nije dugo potrajala.

Ma očito je Moffatu još jedan od problema opraštanje s likovima... Više mi ga je puna kapa, jedva čekam da ga se riješimo...
__________________
https://www.last.fm/user/count_bigby
The_count is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 16:00   #7897
Pošto je tema malo zamrla, evo jedne dobre vijesti, nikada završena epizoda Shada iz 1980 dobiva animirani "remake".

Parvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 15:44   #7898
Potvrđeno je da će uz 13-tog Doktora (iliti Doktoricu) biti 3 companiona: Bradley Walsh, Mandip Gill i Tosin Cole. Te da će biti 10 epizoda slijedeće sezone (koja će se navodno emitirati tek za godinu dana).

Parvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 16:54   #7899
treba deset companiona sad uzet, tak malo za promjenu. kardashians npr, cijelu obitelj
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 16:52   #7900
13 outfit meni je supać!!

Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:22.