Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2017., 11:11   #3161
Quote:
GlitterGirl kaže: Pogledaj post
Zna li netko koliko traka za trčanje ima u teretani XXL Kvatrić? I jesu li gužve tamo? Dosta je povoljnija članarina u odnosu na First fitness pa ne znam u čemu je kvaka
4 ili 5 traka za trčanje, 4 bicikla i 2 orbi treka od cardio mašina.

Gužve baš i nisu velike, znaTNO manje nego u xxlu na velesajmu. Sasvim korektan gym za pristojne novce.
__________________
Perfection
Pistons4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 09:15   #3162
zna li netko kako je u allegri u hypo centru? kakve su garderobe, tuševi? ima li gužve ujutro (7-8h) i popodne (17h)?
vidim da se može koristiti i bazen i spa dio pa me i to zanima, je li krcato u tom dijelu, bazen nije prevelik
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 19:50   #3163
Quote:
Pistons4ever kaže: Pogledaj post
4 ili 5 traka za trčanje, 4 bicikla i 2 orbi treka od cardio mašina.

Gužve baš i nisu velike, znaTNO manje nego u xxlu na velesajmu. Sasvim korektan gym za pristojne novce.
Hvala puno!
GlitterGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 13:01   #3164
Kako funkcionira prijenos ugovora u gyms4you?
Trazim studentski po 169kn (6mj), ali nije mi baš najjasniji proces. Dođem s osobom od koje uzimam ugovor u teretanu i tamo samo prebace plaćanje na mene i mene 'registriraju'?

Dodatno, jel se provlači bankovna kartica kojom se obvezujem na plaćanje ili samo potpišem ugovor, a plaćam npr internet bankarstvom unutar tih 7 dana od dana ispostave računa?

Gledao sam zadnjih dana par videa na fb iz raznih Gyms4you teretana po RH i na videu su uvijek krcati. Jel ima i neko vrijeme kad možeš doć pa da nije gužva ili bolje da skippam tu teretanu? (Bundek centar)

Thanks
M3do is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 13:29   #3165
Prelistao sam temu unazad nekoliko stranica, ali nisam pronašao ništa
Preselio sam se u Zagreb zbog posla, posao je uredski za računalom. Zainteresiran sam za pilates, pa me zanima gdje bi preporučili za nekoga tko se nikad nije doticao sa pilatesom. Živim u Prečkom, pa da je bar na toj strani grada, da je ekipa okej, trening iza 18h

Tnx
d-fens is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 10:22   #3166
Tražim preporuku za malu intimnu dvoranicu opcenito, treba mi za mamu dobar program, ili neku beginners jogu ili mozda pilates, ili neki laganiji program bez cardia, za kičmaše što bi se reklo. Ona ima nekakvih sitnih problema sa leđima i ramenom otprije, i voljela bi ju prisilit da se razradi, dobro istegne, na poslu i doma sijedi cijeli dan i blabla. Nije lijena, i hoće joj se, ja sam samo zaduzena da nadjem dobar program.
Općenito, da je womens only, da su manje grupe, da su zainteresirane voditeljice koje hodaju okolo i ispravljaju vjezbacice, da je ugodna atmosferica.

Lokaicja nije toliko bitna ali da je unutar kruga tramvaja, ajmo rec centar-savska-novi zagreb-radnicka.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 23:08   #3167
preporuka za teretanu u blizini crnomerca? mofit, play, sparta?
KrmeZvanoNerast is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 10:05   #3168
Sparta je sto sam cula odlicna. Na Rudesu je ak se ne varam.
Cehinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 10:54   #3169
Quote:
Cehinja kaže: Pogledaj post
Sparta je sto sam cula odlicna. Na Rudesu je ak se ne varam.
Sparta je najjlošija teretana u kvartu

najbolja teretana u zagrebu je play
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 13:22   #3170
Quote:
Sanjch kaže: Pogledaj post
najbolja teretana u zagrebu je play
Zasto?
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 13:27   #3171
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Zasto?
kvaliteta sprava i opreme, raznolikost grupnih programa, uređenost, value for money, ljubaznost osoblja...itd. enough? zašto nisi pitao zašto je sparta dobra teretana?
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 13:57   #3172
Quote:
Sanjch kaže: Pogledaj post
kvaliteta sprava i opreme, raznolikost grupnih programa, uređenost, value for money, ljubaznost osoblja...itd. enough? zašto nisi pitao zašto je sparta dobra teretana?
Neam pojma koja je to uopce. Sparta.

XXL ima najraznovrsniju opremu. Imas cak i stazu za trcanje. I najbolji omjer cijena/dobiveno. Sve su ostalo teretanice.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 14:00   #3173
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Neam pojma koja je to uopce. Sparta.

XXL ima najraznovrsniju opremu. Imas cak i stazu za trcanje. I najbolji omjer cijena/dobiveno. Sve su ostalo teretanice.
ne znaš niti za play pa svejedno imaš potrebu mene prozivat. očito nisi bio u playu, jer xxl nije playu niti do koljena
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 14:05   #3174
Quote:
Sanjch kaže: Pogledaj post
ne znaš niti za play pa svejedno imaš potrebu mene prozivat. očito nisi bio u playu, jer xxl nije playu niti do koljena
Sto je tebe tocno naljutilo i tko te proziva?

Velim ti, sve su ostalo teretanice u odnosno na XXL. Ne znam za sprave jer ne radim na spravama, ali za moj trening ne postoji raznovrsnija teretana.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 12:29   #3175
meni je play loš, sparta odlična, i u 4all gym i super mi je...eto meni je play na 10 koraka, a idem u 10min pješice dalju teretanu..
sve je to individualno - jer svatko ima svoje preferencije i što želi radit.
Gimme more is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 12:52   #3176
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Neam pojma koja je to uopce. Sparta.

XXL ima najraznovrsniju opremu. Imas cak i stazu za trcanje. I najbolji omjer cijena/dobiveno. Sve su ostalo teretanice.
Pošto sam trenirao i u XXL-u, ne znam kako Spartu možeš zvati teretanicom. Mislim možeš jer nisi bio, ali je jedina sa baš lifterskim dijelom za oly dizanja, sa oly utezima, da nikad nemre faliti šipki i utega. Ima isto stazu za sprinteve. Dio za klasik cross fit. Za BB. Ovako iz glave, ne znam niti od opreme što im fali u odnosu na xxl. Sa tim što imaju i trap bar, sled za vući.. prostorom su tu negdje u cenat isto. Makar je uređenje meni osobno nemjerljivo u koristi Sparte. Da se razumijemo, obje teretane su top.

Play uređenjem i kvalitetom opreme u smislu ergonomije za guzicu , očito cilja na drugačiji target. Osobno nikad ne bi išao u teretanu di moram paziti oće mi slučajno uteg pasti na pod.
No recimo kako mi je jasno zašto će novi vježbaći i recimo ženski dio populacije preferirati njih.
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 12:55   #3177
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Pošto sam trenirao i u XXL-u, ne znam kako Spartu možeš zvati teretanicom. Mislim možeš jer nisi bio, ali je jedina sa baš lifterskim dijelom za oly dizanja, sa oly utezima, da nikad nemre faliti šipki i utega. Ima isto stazu za sprinteve. Dio za klasik cross fit. Za BB. Ovako iz glave, ne znam niti od opreme što im fali u odnosu na xxl. Sa tim što imaju i trap bar, sled za vući.. prostorom su tu negdje u cenat isto. Makar je uređenje meni osobno nemjerljivo u koristi Sparte. Da se razumijemo, obje teretane su top.
Ma to ja samo provociram kad vidim da se bez veze ljuti.

A gdje je ta Sparta, zvuci dobro.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 13:42   #3178
Ta je na Rudesu. Blizu. Ja bila u XXL, odlicna je. Puno prostora. Sad idem probat Spartu jer mi je tam ujedno i trenerica i pokazat ce mi vjezbe s utezima i to.
Cehinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 18:54   #3179
Ja čuo da je u toj Sparti grda gužva. Al ono, da nekad nema slobodne sprave. Evo počelo se Gyms4You Nova Galerija događati da nema slobodne sprave, slobodne klupe. A da ne pričam za cross kablove... Ugl razmišljam da promijenim gym, pa sam i o Sparti razmišljao iskreno.

Sent from mTalk
Brlj4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 11:31   #3180
pozdrav

koju bi teretanu preporučili na području novog zagreba, oko arene bi bilo idealno? i eventualno da nema prevelike gužve od 8-9 ili 17-18(pretpostavljam da ovo od 17-18 teško)
bozhan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:05.