Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2017., 21:58   #781
Ova neka nova za pelene... .krivo na toliko nivoa da se ne može opisati.
dawg is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 23:04   #782
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Meni je Irina zapravo i nelijepa Totalno mi ne sjeda
Ma prije svega, jezivo kreštava. Tak nesto uzasno dugo nisam čula. Mozda da na ruskom priča, mozda bi bilo bolje. Malo bolje. Ali ovo...
Kad bih morala služiti neku kaznu, do ludila bi me dovelo slusati bez prestanka (recimo dan, dva) njezino kreketanje na engleskom.
Orengor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 22:11   #783
Quote:
casilda kaže: Pogledaj post
I koji je više vrag s onom "Naša zemlja treba ljude koji vjeruju u sebe"? Daj više pravu reklamu, ima tri tjedna otkako samo to vrte i promoviraju.
... i banku koja vjeruje u njih.

I to je sve od te reklame.

Valjda mjesec dana torture da bi na kraju samo praktički dodali sekundu-dvije na tu prethodnu reklamu.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 22:21   #784
kalcedonia čarape sa Juliom Roberts. Koji smor od reklame.
Kako samo glumice u reklami neprirodno stoje jer su im navukli apsolutno prekratke minice i neugodno im je.
dawg is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 23:20   #785
erste i vrlo ljigavo iskoristavanje "tvoja zemlja" za reklamu banke, kredita i cega vec ne
iduci put ce valjda himna biti
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 23:40   #786
Reklama za rano otkrivanje raka dojke. S obzirom da svi pamtimo muški ekvivalent te reklame, nije mi jasno zašto su ovu snimili tako jednolično, nepamtljivo i dosadno. Mislim, posve mi je jasno da nitko nije mogao snimiti reklamu u kojoj jedna ženska govori drugoj: "..uvijek si bez problema izbacila sisu pred šefom, zašto ih ne bi pokazala i svojoj doktorici.." (zamisli histerije feministkinja i razno raznih udruga koje se bore za ženska prava na zapadu u 21. stoljeću).
Ali zar nisu to mogli malo zanimljivije osmisliti? Pa da i ženska reklama bude fora i lako pamtljiva, a ne njih dvije komentiraju poziv za rano otkrivanje i prija joj kaže kako će i ona otići na pregled. I to je to. Gotova reklama...one valjda nastave kokodakat Zar hrvatski PR ne zna napraviti duhovitu reklamu i za žene?
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 14:44   #787
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
erste i vrlo ljigavo iskoristavanje "tvoja zemlja" za reklamu banke, kredita i cega vec ne
iduci put ce valjda himna biti
Ta reklama je i uvredljiva na više nivoa. Ali jadno i neduhovito (iako već nisu dugo duhoviti sa tim debilom Andrijom).
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 15:52   #788
Quote:
TotallyAria kaže: Pogledaj post
Reklama za rano otkrivanje raka dojke. S obzirom da svi pamtimo muški ekvivalent te reklame, nije mi jasno zašto su ovu snimili tako jednolično, nepamtljivo i dosadno. Mislim, posve mi je jasno da nitko nije mogao snimiti reklamu u kojoj jedna ženska govori drugoj: "..uvijek si bez problema izbacila sisu pred šefom, zašto ih ne bi pokazala i svojoj doktorici.." (zamisli histerije feministkinja i razno raznih udruga koje se bore za ženska prava na zapadu u 21. stoljeću).

Ali zar nisu to mogli malo zanimljivije osmisliti? Pa da i ženska reklama bude fora i lako pamtljiva, a ne njih dvije komentiraju poziv za rano otkrivanje i prija joj kaže kako će i ona otići na pregled. I to je to. Gotova reklama...one valjda nastave kokodakat Zar hrvatski PR ne zna napraviti duhovitu reklamu i za žene?


Ja sam danas vidio dvije verzije, sa Sanjom Doležal i sa Sanjom Vejnović i obe reklame su loše, usiljene, s lošom glumom i još gorim scenarijem....
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 19:56   #789
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Ja sam danas vidio dvije verzije, sa Sanjom Doležal i sa Sanjom Vejnović i obe reklame su loše, usiljene, s lošom glumom i još gorim scenarijem....
Slazem se, glupo do bola. Dobro da nisu jos mlade dijete stavili da glumi kcerku od g.Dolezal. Sto je rodila s 50 godina?
missm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 19:59   #790
Jel netko vidio reklamu za tomato(ili tako nekog operatera) koja nije za mlađe od 18?
Gospode bože šta je ono
destruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 21:00   #791
Nova za HPB. Opcenito banke postaju sve vise s reklamama

Ona za Calzedoniu mi cak nije toliko losa koliko ju previse puta pustaju, da ti pozli
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 00:23   #792
Quote:
destruktor kaže: Pogledaj post
Jel netko vidio reklamu za tomato(ili tako nekog operatera) koja nije za mlađe od 18?
Gospode bože šta je ono
Upravo, pa sam došao napisati ovdje.

U sredini zadnjeg kadra rutinski blowjob.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 11:24   #793
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Upravo, pa sam došao napisati ovdje.



U sredini zadnjeg kadra rutinski blowjob.


Nisam ju vidio... jel ima negdje za pogledati ili u kojem terminu je pustaju i na kojoj televiziji? Sad me bas zanima
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 11:35   #794
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Upravo, pa sam došao napisati ovdje.



U sredini zadnjeg kadra rutinski blowjob.

Gledam i ne vjerujem

Jel bonbon? Tomato?

Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Nisam ju vidio... jel ima negdje za pogledati ili u kojem terminu je pustaju i na kojoj televiziji? Sad me bas zanima





Ne gledam često tv pa ti ne mogu reć točno ali mislim da je bila nova ili rtl, negdje iza 23, ponoć...pokušao sam naći online nekidan ali nisam uspio
destruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 14:15   #795
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Ja sam danas vidio dvije verzije, sa Sanjom Doležal i sa Sanjom Vejnović i obe reklame su loše, usiljene, s lošom glumom i još gorim scenarijem....
Užaaaas! Danas se natječu ko će snimiti goru i gluplju reklamu. Što dosadnija, to pamtljivija-to im je svima slogan.
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 23:25   #796
Quote:
destruktor kaže: Pogledaj post
Gledam i ne vjerujem

Jel bonbon? Tomato?
Mislim da je Tomato, vidio sam na RTL2, samo to gledam od domaćih kanala uz koju utakmicu na HTV-u.

Cijela zgrada se jebe.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 18:50   #797
Ova zadnja reklama za "Tensilen".Mizandrija par excellence.

Zamislite reklamu za nekavu žesticu?
"- Što kaže vaša ženas na to?"
"- Zbog nje i pijem"
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 21:17   #798
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
erste i vrlo ljigavo iskoristavanje "tvoja zemlja" za reklamu banke, kredita i cega vec ne
iduci put ce valjda himna biti
Baš gledam tu reklamu. Reklama bi mogao proći kao izborni spot SDP-a, jer je pjesma Vice Vukova "To je tvoja zemlja" himna stranke, da nije zadnje rečenice.

Ljigava i nekorektna reklama.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 21:42   #799
Fuj mi donat mg nova. Gdje lopov dobije donat i toalet papir da posere dijamant
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:32   #800
Reklama za zvijezda ketchup je preiritantna. Kombinacija krestavog i preglasnog glasa
petarpan5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:40.