Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2017., 18:45   #1901
Prika u ligi stavio Sancheza za kapetana, čovjek nije ni na klupi. Je lijepo kad i susjedu crkne krava.

Kane i Lukaku u ništa, sve napadačke nade polažem u mladog Calverta.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 19:07   #1902
Meni veza 7-8-3 + čekam još dvojicu od kojih mi je jedan pod upitnikom. Obrana + GK 6-6-1 i čekam još Bertranda. Tako da se nadam da će mi na tim pozicijama još nešto uskočit sutra. I trebao bi dobit 3 bonusa za Eriksena i 1 za Jonesa.

Napad Kane(C) - Lukaku.
__________________
And how can man die better than facing fearful odds, For the ashes of his fathers, And the temples of his Gods.
Alyosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 23:23   #1903
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Sve u svemu na kraju će biti opet neko prosječno kolo, po svemu sudeći Man City is the way to go a i De Gea se čini ko sve bolja opcija usprkos cijeni, čovjek će do kraja sezone skupiti 30 clean sheetova.
Moja najbolja kupovia, čovjek mi je set and forget.

Anyway, iskoristio WC, vrijeme je za neke promjene

Što se tiče ocjena, podbacili mi neki igrači (kane, lukaku, chicka, kolasinac, azpicilueta)

tako da sam na 49 bodova, još mi igra Ritchie...ako ne igra ulazi Daniels sa 2, tako da jako loše kolo.

Iskoristio WC, tako da ću malo kupovati i prodavati ovaj tjedan, dok se ne smislim što ću, ali ovako za sada izgleda

De Gea (Elliot, možda ako odigra sutra skočii 2x do drugog GW)
Azpi / Kola / Naughton (zamjena Mbemba i Mariappa)
Eriksen / Ritchie / Carroll / David Silva (Richarlison zamjena)
Abrham / Lukaku / Kane

Razmišljam koje zamjene napraviti, nekako bih htio ubaciti Salaha, ali da mi ostane Eriksen david silva ritchie :klap:
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 00:35   #1904
Najgore kolo od početka sezone
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 09:38   #1905
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post

Razmišljam koje zamjene napraviti, nekako bih htio ubaciti Salaha, ali da mi ostane Eriksen david silva ritchie :klap:

Ja se isto mislio rijesit Eriksena sljedece kolo buduci da sad imam Kanea ali tip uredno isporucuje skoro svako kolo, nisam pametan.
Mozes ubaciti Salaha ali onda vjerojatno moras negdje rezati, golman od 5 milja+Elliot, Monreal umjesto Kolasinca (sad kad je Sanchez u igri ne znam hoce li kolasinac igrati toliko naprijed), Luiz umjesto Azpija i tako. Imas li sta u banci?

A Ritchie je sad pod upitnikom, Shelvey je preuzeo i kornere i slobodne, pitanje je koliko ce bodova donijeti.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 11:11   #1906
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Najgore kolo od početka sezone
Meni jedno od boljih
50 i danas igraju Elliot, Cedric i Clark. Dakle nadamo se rezultatu 0:0 na SOU-NEW
__________________
Pobjednik Copa Turka 2017
Pobjednik Das Koppa 2022
Pobjednik Pacificopa 2023
mone8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 12:37   #1907
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Najgore kolo od početka sezone
I još si za 5 bodova bolji od mene
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 12:54   #1908
Quote:
mone8 kaže: Pogledaj post
Dakle nadamo se rezultatu 0:0 na SOU-NEW
Slazem se, cekam jos cedrica i forstera danas.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 14:40   #1909
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Ja se isto mislio rijesit Eriksena sljedece kolo buduci da sad imam Kanea ali tip uredno isporucuje skoro svako kolo, nisam pametan.
Mozes ubaciti Salaha ali onda vjerojatno moras negdje rezati, golman od 5 milja+Elliot, Monreal umjesto Kolasinca (sad kad je Sanchez u igri ne znam hoce li kolasinac igrati toliko naprijed), Luiz umjesto Azpija i tako. Imas li sta u banci?

A Ritchie je sad pod upitnikom, Shelvey je preuzeo i kornere i slobodne, pitanje je koliko ce bodova donijeti.

Ma ne bih Eriksena izbacio, jer osim Kanea, on je tamo glavni pokretač. Ono, razmišljao sam i ja Eriksen -> Salah jer imam Kanea, ali Eriksen isporučuje, a jučer je mogao i 2 gola imati.

Ako je Rithie pod upitnikom, što ću vidjeti danas, onda razmišljam sve više o ovakvoj momčadi:

De Gea - Elliot
Naughton - Mbemba - Mariappa - Monreal - Azpicilueta
Carroll - Eriksen - Salah - David Silva - Choupo Moting
Jesus - Abraham - Kane

Boldano je kako bih vjerojatno igrao manje više
EDIT:

Ili Mariappa ili Mbemba vani, unutra Gomez, umjesto Choupo Moting bi išao onda Atsu...

Bojim se ne imati Lukakua da budem iskren, ali mi je jako frustrirajuće imati ga u momčadi, popizdio sam kada nije zabio sada protiv Liverpoola, a i Man UTD opet igra ono ziheraški, čuvaj mrežu. Salah je jučer mogao imati hattrick.

Zadnje uređivanje X-Plosiv : 15.10.2017. at 14:56.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 19:32   #1910
Meni isto dosta loše kolo. 41 bod. Mislim da će se uzeti WC, dovesti Jesusa i Silvu. Dosta mi je više patnje da svaki gameweek budem bez ijednog citiyevog igrača.
Akesson is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 19:53   #1911
Quote:
mone8 kaže: Pogledaj post
Meni jedno od boljih
50 i danas igraju Elliot, Cedric i Clark. Dakle nadamo se rezultatu 0:0 na SOU-NEW
Preostala tri igrača, tri boda
__________________
Pobjednik Copa Turka 2017
Pobjednik Das Koppa 2022
Pobjednik Pacificopa 2023
mone8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:20   #1912
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Ma ne bih Eriksena izbacio, jer osim Kanea, on je tamo glavni pokretač. Ono, razmišljao sam i ja Eriksen -> Salah jer imam Kanea, ali Eriksen isporučuje, a jučer je mogao i 2 gola imati.


Ja se sve više razmišljam umjesto Eriksena ubaciti možda Sterlinga. City ima skroz ok raspored sljedećih 5-6 kola, treba to iskoristit.

Na kraju 49 bodova, solidno iako je moglo i puno bolje.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:40   #1913
Ja se zaigrao malo timom, za sada ovako to izgleda

De Gea
Azpilicueta - Monreal - Naughton
Carroll - Eriksen - David Silva - Sterling
Abraham - Jesus - Kane

Zamjena: Elliot, Gomez, Ward, Loftus Cheek aka gospon RLC

Pošto je wildcard, bude tu još izmjena, i najvjerojatnije ona koja bude jest Sterling -> Salah.

Vjerujem da će sutra Sterling skočiti, a onda neka skoči još jednom, shippam ga vani za 0.1 i ide Salah unutra...:klap:
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 11:32   #1914
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Pošto je wildcard, bude tu još izmjena, i najvjerojatnije ona koja bude jest Sterling -> Salah.

Ako Sterling sutra bude na klupi u Ligi šampiona vrlo vjerojatno će igrati za vikend, to ću još vidjeti a onda ga mislim ubacit umjesto Eriksena. Liverpool ide u goste Tottenhamu a onda kreće lijepi niz laganijih utakmica.
Jedina "teža" u sljedećih 9 kola je Chelsea ali oni ne izgledaju baš najbolje bez Kantea koji je ozlijeđen.

S druge strane i City ima lijepi niz utakmica, teška odluka.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 19:13   #1915
Ne bih Eriksena izbacio, meni je on najdraži veznjak na svijetu. Cijeli tottenham ovisi o njemu. Vidjeti ću sutra onda kako će Sterling igrati, iskreno znam da je ružno reći, ali nadam se nekoj ozlijedi od ovih heavy hitera, salah eriksen kane lukaku aguero ako bude igrao, jesus čisto da bude lakše meni koji sam na WC haa
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 19:36   #1916
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
...iskreno znam da je ružno reći, ali nadam se nekoj ozlijedi od ovih heavy hitera, salah eriksen kane lukaku aguero ako bude igrao, jesus čisto da bude lakše meni koji sam na WC haa


Je, ružno je reći ali olakšava stvari, kad su se ozlijedili Aguero i Morata izbor je postao očit - Kane, Lukaku i Jesus naprijed, eventualno Vardy.

Ja sam popizdio par puta u početku lige ove godine, prika ima škovacu od ekipe, stavi kapetana Aguera i ovi mu donese 40 bodova. Moja ekipa umire u ljepoti, sve klase od veznjaka a ono kurac.

Za ovu igru treba imati sreće i dobar nos za igrače i promjene, dosad nisam imao nijedno, valjda će se i to promijeniti.


Najjači mi je onaj lik koji je prošlo kolo stavio triple captain na Fellainija kad je zabio 2 gola, pa koja guzica moraš biti za tako nešto ubost.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 20:17   #1917
50 bodova. Uzimajući u obzir prosjek ovog kola, dosta zadovoljan.
__________________
And how can man die better than facing fearful odds, For the ashes of his fathers, And the temples of his Gods.
Alyosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 20:23   #1918
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Je, ružno je reći ali olakšava stvari, kad su se ozlijedili Aguero i Morata izbor je postao očit - Kane, Lukaku i Jesus naprijed, eventualno Vardy.

Ja sam popizdio par puta u početku lige ove godine, prika ima škovacu od ekipe, stavi kapetana Aguera i ovi mu donese 40 bodova. Moja ekipa umire u ljepoti, sve klase od veznjaka a ono kurac.

Za ovu igru treba imati sreće i dobar nos za igrače i promjene, dosad nisam imao nijedno, valjda će se i to promijeniti.


Najjači mi je onaj lik koji je prošlo kolo stavio triple captain na Fellainija kad je zabio 2 gola, pa koja guzica moraš biti za tako nešto ubost.
Zamisli kako je meni, u jednoj mojoj grupi nas je 26, svi igramo za pare, prvi u grupi nam je lik koji je prvi u Hrvatskoj, a trenutačno 7. u svijetu ili tako nešto..drugi je tek 71. u Hr, bio je na 2. mjestu par kola sa ovim
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 03:27   #1919
Zatišje ?!

Vuku li se sudbonosni potezi gospodo
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 07:36   #1920
Ja sam odlučio po onoj staroj - kud svi tu i mali Mujo, znači nakrcat se Cityevih igrača.
Šteta što to nisam i prošlo kolo napravio već sam doveo samo Silvu.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:40.