Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2017., 20:17   #1
Udomljuje se njemačka ovčarka - UDOMLJENA

Dobar dan svim ljubiteljima pasa

U četvrtak, 05.10. smo pronašli napuštenu ženku njemačkog ovčara. I kao nebrojeno puta do sada prilikom pronalaska psa koji se izgubio, prvi korak je bila provjera čipa. S obzirom da čip nije očitan jedini logičan slijed događaja je bio da curu dovedemo doma, gdje stanuju već tri udomljene duše. Suprug i ja smo već davnih dana odredili da su tri psa u kući gornja granica, ali svako toliko nas "pronađe" neka izgubljena duša i po ne znam koji put tražimo ili stare ili nove vlasnike. S obzirom na stanje u kojem je cura pronađena, sreća u nesreći je da nema čip. Ili ga nije imala do jučer, ali o tom-potom. Izgladnjela, smrdljiva, prestrašena s tragovima okota. Okot nije bio nedavno jer u cicama nema mlijeka, to smo prvo provjerili - da slučajno ne trebamo u potragu za mladima.
S obzirom da su skloništa prepuna za sada je kod nas. Procijenjena starost je oko četiri godine. Prvo što je dobila su tablete protiv unutarnjih nametnika, nekoliko dana kasnije smo ju čipirali i cijepili a jučer je dobila i sredstvo protiv vanjskih nametnika.
Izuzetno se dobro slaže s drugim psima, vrlo je uredna ali plaha. Trenutno se nalazi u kući s pristupom u vrt i isključivo smještaj u kući ili stanu se i traži.
Bilo kakvi upiti za "psa čuvara" će biti ignorirani. Za curu - nazvali smo je Dona traži se dom u punom smislu te riječi, pun ljubavi i pažnje kakvu zaslužuje. Voli društvo i za ovih nekoliko dana se vezala za nas te nas prati na svakom koraku (ali kao što rekoh - tri je gornja granica!)
Bez obzira što je bila dvorišni pas, vrlo je uredna i za obavljanje nužde čeka šetnju. Niti jednom nije ništa obavila u kući. Nije sterilizirana, za sada. Ali će svakako biti! Čekamo da se smiri šok i da počne normalno jesti te da se oporavi. Trenutno ima figuru "bicikla" tako da definitivno još nije spremna za operaciju.
Trenutno se nalazi u okolici Velike Gorice, a sve informacije su dostupne na 099/4535-213
Slike ću staviti naknadno.
Potencijalni udomitelji potpisuju ugovor o udomljavanju i obavezna je provjera u kakav dom se Dona udomljava.
Kome nije pravo, ne mora trošiti vrijeme na komentare ili kontakt.
A za prave udomitelje mogu osigurati i prijevoz na području RH.
Toliko za sada.
Lp,V.
stormy blond is offline  
Old 12.10.2017., 10:02   #2
Svaka čast!!! Slaba sam na njemačke ovčarke , moja Lora je bila prekrasna i predobra, nažalost sam i ja na granici sa 2 kujice i 6 maca , pa je ne mogu udomiti ali šaljem puno pozitivnih vibri da nađe svoje ljude!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Old 12.10.2017., 10:25   #3
Quote:
mala khala kaže: Pogledaj post
Svaka čast!!! Slaba sam na njemačke ovčarke , moja Lora je bila prekrasna i predobra, nažalost sam i ja na granici sa 2 kujice i 6 maca , pa je ne mogu udomiti ali šaljem puno pozitivnih vibri da nađe svoje ljude!!!!
Hvala za pozitivnu vibru!

Samo pozitiva
stormy blond is offline  
Old 12.10.2017., 10:26   #4



Zadnje uređivanje stormy blond : 12.10.2017. at 10:28. Reason: .
stormy blond is offline  
Old 12.10.2017., 10:31   #5




i kao što se vidi iz priloženog, rođena "krevetarka"
stormy blond is offline  
Old 17.10.2017., 13:02   #6
Imate iskustva s malom djecom - puzavcima?
__________________
drugi neće doći u iskušenje da viču kad im se ti obraćaš šaptom
hamara is offline  
Old 18.10.2017., 11:55   #7
Quote:
hamara kaže: Pogledaj post
Imate iskustva s malom djecom - puzavcima?
Na žalost, ne. Nisam ju vidjela u interakciji s malom djecom. Iako je na malog susjeda (5 god) reagirala vrlo pozitivno.
Kao i na svakog s kim se do sada upoznala.
stormy blond is offline  
Old 11.11.2017., 17:19   #8
..i gdje ima mjesta za troje, ima i za četvrtog
Dona se toliko dobro uklopila u našu ludu familiju da smo odlučili da će ostati.
Lp svima i hvala na čitanju.
stormy blond is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:54.