Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2017., 09:58   #1461
Quote:
abog13 kaže: Pogledaj post
Terme Paradiso? bio netko, kakve su?

koje su najbolje wellnes/toplice u HRV/SLO a da nema puno (ili uopće) djece?
olimia ima dio sa saunama, gdje nema djece, nudisticki dio je. mali bazen ima, nudisticki. ali na ostalim djelu ima bazeni i tobogani, tamo imamilion ljudi.
u rimskima nema niceg za djecu, ni grada u blizini, tako da ima najmanje djece, jako malo.

Sent from my NOA N2 using Tapatalk
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 22:12   #1462
Zanimaju me terme ala Olimie, ako ne i bolje od toga, Hrv., Austrija, Italija...
ako možete preporučiti?
U Olimiji smo bili već par puta, pa bi sad mijenjali, ali nešto... velim u toj razini... kvalieti.
Hvala puno!
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 22:35   #1463
Vecer..trebala bi savjete i ideje za dobar wellness vikend za godisnjicu braka..3dana/2 nocenja..hrv/slo/mad
Bili smo u tuhelj,picok, sv.martin..
Molim nesto lijepo i ne previse skupo��
lilili77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 09:06   #1464
Falkensteiner Borik - Zadar? Romantični paket. Ne znam što podrazumijeva preskupo...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 00:04   #1465
Borik ne bih preporučila ukoliko idete bez djece, buka i dernjava po cijelom hotelu. Spa me se isto nije posebno dojmio, bila je strašna gužva, pa je sigurno i to razlog. Bili smo u 11.mjesecu prije 2 godine.
Uglavnom nisu imali niti jedan slobodan termin za masažu u ta dva dana, tako da su nas naručili na masažu u hotelu pokraj, u Iaderi. I to je bilo fantastično, spa im je ogroman, nije bilo nešto ljudi, ma divota. Paw pogledaj malo, luksuzniji je od Olimije, mada ja jako volim Olimiju i ona je moje spa odredište br.1
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 06:17   #1466
Citajuci malo forum najvise mi se svidjela Olimija ali ako se ne varam tamo su neki radovi..pa me strah da ne bude pola toga zatvoreno..a Zadar ne bi jer tamo ljetujemo pa mi.ga je preko glave����
lilili77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 06:34   #1467
A gdje odsjesti ako se odlucimo za Olimiju odnosno Orhideliju..meni je to nesto sve sprckano..smotana sam
lilili77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 07:56   #1468
pa i je malo zbrčano jer imaju i više hotela i više wellnesa

najjednostavnije (i najskuplje) ti je odsjesti u hotelu Sotelia, ali onda imaš neograničeni ulaz i u Olimiju i u Termaliju (što imaš i ako uzmeš cjelodnevnu kartu za Olimiju )

ima i ostalih hotela i brdo privatnog smještaja i tu treba dobro pročačkati što se dodatno nudi jer neki imaju uključen gratis ulaz u Termaliju, a neki imaju "kupone" sa kojima dobiješ popust za jedan ili za oba kompleksa

ove jeseni još nisam bila i nemam pojma o radovima, ali znam da su prije uvijek bili debeli popusti ako nešto nije bilo u funkciji

za vikend računaj na gužvu
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 14:25   #1469
Znači hotel sotelia 4s ima wellness orhideliu, do njega je hotel breza 4 zvjezdice, koji "ima" wellness termaliu. Breza je povezana podzemnim hodnikom s orhideliom, tako da možeš u bademantilu iz jednog hotela u drugi, odnosno u wellnesse. Uređuje se termalia, tako da je jedan dio zatvoren, ali ne utječe na doživljaj kaže mi prijateljica koja je bila prije mjesec dana. Najbolje je odsjesti u soteliji, koristite orhideliju, a možete malo i do termalie, zgodan je bungalov-sauna na otvorenom s malim jacuzzijem ispred. Uglavnom sve je na jednom mjestu i definitivno ako se može uzeti od pon-cet. Najbolje je pratiti akcije, pretplatiti se na njihov newsletter i fora je kasni check out do 18 h ili 19 h, znači još jedan dan praktički dobiješ, a mislim da se nadoplati 20tak eura
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 11:13   #1470
Quote:
Opal Zg kaže: Pogledaj post
pa i je malo zbrčano jer imaju i više hotela i više wellnesa

najjednostavnije (i najskuplje) ti je odsjesti u hotelu Sotelia, ali onda imaš neograničeni ulaz i u Olimiju i u Termaliju (što imaš i ako uzmeš cjelodnevnu kartu za Olimiju )

ima i ostalih hotela i brdo privatnog smještaja i tu treba dobro pročačkati što se dodatno nudi jer neki imaju uključen gratis ulaz u Termaliju, a neki imaju "kupone" sa kojima dobiješ popust za jedan ili za oba kompleksa

ove jeseni još nisam bila i nemam pojma o radovima, ali znam da su prije uvijek bili debeli popusti ako nešto nije bilo u funkciji

za vikend računaj na gužvu
"Za Lilili77"
Sve su to Terme Olimia... u kojima postoje 2 svijeta sauna ( ako uzmeš skuplju kartu za Orhideliju (5 sauna), možeš ući i u Termaliju ( bilo je 7 sauna i 2 grijana počivališta).
Orhidelia (noviji wellness, otvoren 2010. i stari dio sauna Termalia ( koji se trenutno preuređuje i trebao bi biti gotov do 06/2018 - mislim da sam pročital da nisu sve saune u funkciji, nego samo 3 na doljnjoj etaži)...provjeri, nisam bio već neko vrijeme.
Smještaj ti je najbolji u Soteliji 4*S, imaš i hotel Brezu koji je više medicinskog karaktera i nije tak ekskluzivan, zatim aparthotel Rosa ( to ti je sve spojeno sa bazenima i saunama podzemnim tunelima i uopće ne moraš izlaziti nikam van, nego 3 dana možeš provesti u bademantilu...)
Postoje još i vanjski app, Selo Lipa i malo dalje Natura...to je sve u krugu Termi Olimia...
Mi uzmemo paket pet-ned, neograničeni ulaz u Orhideliju, romantična večera ( ako si možeš priuštiti - preporučam ) i masaža za nju i njega 60 min...to nas dođe između 450 i 500 eur-a...zavisi kakav paket ulovimo...plus te prilikom dolaska čeka u sobi boca radgonske penine i praline, posebno aranžirana soba s ružinim laticama, a uz onu spomenutu večeru ide i boca vina i ruža za damu na kraju 5 slijedova hrane...i odite bez klinci
P.S. na doljnjoj etaži Orhidelije su bazeni na kojima je petkom od 22-24 h FKK kupanje, odnosno nema badića

Zadnje uređivanje slaven_kc : 24.10.2017. at 11:35.
slaven_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 19:55   #1471
da, ja sam fulala i orhideliju nazvala olimijom, ali mislim da si i ti fulao u brojenju sauna u orhideliji...2 parne, 2 finske, infracrvena i ona vanjska finska
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 13:24   #1472
Quote:
Opal Zg kaže: Pogledaj post
da, ja sam fulala i orhideliju nazvala olimijom, ali mislim da si i ti fulao u brojenju sauna u orhideliji...2 parne, 2 finske, infracrvena i ona vanjska finska
Koja vanjska finska u Orhideliji?
To je nekaj novo? ...velim da nisam bio neko vrijeme, jedno pol godine...
slaven_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 15:13   #1473
Pomoč:
terme paradiso ili Telme Olimpia (soelia hotel)

koji je bolji po pitanju wellness/spa.
bitno:
da ima što (ili nema uopće) djece
da je ok uređenost
da je teretana isto na nivou.
i da je pogodno za solo turiste

planira se ići od 01.11 do 5.11
abog13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 21:37   #1474
Pozz...ima li netko preporuku gdje otići (početkom godine) na romantični vikend,godišnjica braka je u pitanju,bez djece(tipa dolazak Petak poslijepodne ili Subota dopodne i odlazak Nedjelja). Nekakav welness, toplice i sl. ali da nije na moru nego eventualno okolica Zg (inače smo iz Slavonije) a da nije preeeskupo (tipa do 3 000 kn )? Hvala,,,pozzzzz
majasla is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 07:26   #1475
Quote:
slaven_kc kaže: Pogledaj post
Koja vanjska finska u Orhideliji?
To je nekaj novo? ...velim da nisam bio neko vrijeme, jedno pol godine...
upsss...tek sada vidim

nije novo, uz onaj vanjski jakuzzi postoji finska sauna... i sad si baš mislim da je to možda ipak u termaliji

ja kad idem u orhideliju obiđem i termaliju (jer to narukvica dovoljava) tako da je meni to sve jedan te isti kompleks... ima dana kada su bolji programi u saunama u termaliji pa ih je šteta propustiti

nisam ni ja bila od proljeća i ne znam kako je sad sa radovima
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 22:21   #1476
Dobili smo od frendova poklon boravak u Vili Magdaleni, tzv Bajku u Zagorju.
Nismo nikad bili, pa me zanima ako je neko bio u skorije vrijeme da potvrdi da li zaista u saune ljudi idu u kupacima? To sam od nekog cula i sokiralo me da takvo fino mjesto si to dopusta...

Nadalje, sto je tzv masaza vinoterapija? Bio netko?
Myrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 08:41   #1477
Quote:
Myrin kaže: Pogledaj post
Dobili smo od frendova poklon boravak u Vili Magdaleni, tzv Bajku u Zagorju.
Nismo nikad bili, pa me zanima ako je neko bio u skorije vrijeme da potvrdi da li zaista u saune ljudi idu u kupacima? To sam od nekog cula i sokiralo me da takvo fino mjesto si to dopusta...

Nadalje, sto je tzv masaza vinoterapija? Bio netko?
Meni su odgovorili (jučer) da za saunu preporučuju ulazak u ručniku.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 22:31   #1478
Ja sam bila prije par godina, i da, tad su ljudi išli u kupaćima nitko nije kontrolirao. Isto kao što nije bilo kontrole ni u hotelu u Trakošćanu, isto neki ljudi išli svugdje u saune u kupaćima.

Inače tamo mi bilo baš krasno, romantika ugođaj u sobi i tako sve. Ponovila bih opet
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 11:29   #1479
Bas se veselim nadam se da su malo postrozili to s kupacima, prestravim se kad vidim da ljudi paradiraju u toj plastici po saunama
Myrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 20:16   #1480
Hvala svima koji su pomogli..uzeli smo u hotelu sotelia romanticni paket cokolada I vino..cijena 459€..u cijenu je ukljucena masaza,rom..vecera..I naravno da idemo bez djece...idemo slj..tjedan pa javim dojmove..ako imatw jos koji savjet.dobro dosao je
lilili77 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:25.