Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2017., 14:15   #41
Ne znam kakva je situacija sa Marcelom i Carvajalom poslije Bayerna jer su napravili ogroman posao. Ako će oni biti spremni za trku, bit će papreno.

Za Marcela nemamo lijeka. Jedino eventualna prednost je da će možda Messi imati malo više prostora ako se Marcelo zaboravi naprijed.

Uglavnom poslije lige prvaka su malo teže noge pa ne očekujem neku ljepoticu.



Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Neno_87 is offline  
Old 20.04.2017., 14:27   #42
real će imati dan odmora više ali se više i potrošio. svejedno, ulog će biti velik no isto ne očekujem da će svi moći dati svoj maksimum
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 20.04.2017., 14:34   #43
Barca je u delikatnoj situaciji. Nije u igri samo promašena sezona, već i slom cijele generacije. Nema mjesta promašaju na trenerskoj klupi, idući trener mora biti pogodak.

I sad sam sklon Bielsi, ko ga jebe što je lud, s njim bar znaš da neće biti trulog statusa quo.

Barca je izgubila indetitet i to je ono sto je najžalosnije.
Mister Yellow is offline  
Old 20.04.2017., 14:41   #44
Zidanee ce odigrat ziherasku utakmicu, ide po remi.

Barca ce prva povest, a onda nas ceka bezglavo lovljenje rezultata.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Old 20.04.2017., 14:42   #45
Quote:
Carlos kaže: Pogledaj post
Sanjam Suarezova dva zuta za dajvanje, iskljucenje u 60-oj minuti i Ronaldov gol rukom iz ofsajda nakon pljuvanja Pikea na gol liniji za 1-0 u 93-oj minuti.

Kmečanje VB16 na forumu nakon utakmice produžilo bi mi život, tjedan kmečanja za pet godina života, gotovo sigurno bih doživio stotu.

Ako to doživim, ispunio sam si sve nogometne snove, prebaciti cu se na neki drugi sport kojeg ću pratiti do svoje duboke starosti.
U potpunosti sam voljan gledati ovakav scenarij.

#Barca return to golden era '94-'04
verrazano is offline  
Old 20.04.2017., 15:04   #46
Ne vjerujem da ćemo baš tako pasti. Kao Top 3 klub po popularnosti u svijetu teško će se ta tvornica novaca toliko srozati.

Izgleda da je Valverde realnost. Vidjet ćemo kako će se snaći. Barcinu svlačionicu nije lako voditi. Evo Luis izgleda kritično, a bio je poletarac kad nas je preuzeo.



Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Neno_87 is offline  
Old 20.04.2017., 15:05   #47
Napokon smo postigli cilj - Zidanes y Pavones
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Old 20.04.2017., 15:09   #48
daleko smo još od bilo kojeg osvojenog cilja za ovu godinu, iako napredujemo korak po korak
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 20.04.2017., 15:19   #49
Valverde mi djeluje kao iz šupljeg u prazno... ne vidim neki iskorak s njim
Mister Yellow is offline  
Old 20.04.2017., 15:35   #50
bale je počeo trenirati, mogao bi igrati protiv barce
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 20.04.2017., 17:03   #51
ono što sam uspija primijetiti u onoj nemogućoj krađi prekjučer a i u ranijim nekim utakmicama je da realovi bekovi briljiraju i tu je najveća opasnost, uobičajeno i skok na prekidu, i svakako triba pripazit i na tapinalda (ko je ovo skovao) jer čovik se uvik šulja tim 16ercem i spreman je uvalit neki tapni. kod barce unatoč manama u rosteru dosta će igrat i pristup, ovo sinoć je za pohvalu, ali ne daj bože neku nonšalanciju ko u torinu il parizu.
Yurinov is offline  
Old 20.04.2017., 18:04   #52
Mogu Realovci pricati sto hoce protiv Zidane ali covjek je slozio neki sistem to je cinjenica puno igraca rotira a ne utjece na rezultat.Ne ovisi o jednom igracu tko god upadne sa strane uklopi se.Zato dobro guraju na oba fronta
Bull's eye is offline  
Old 20.04.2017., 18:09   #53
Sljedece godine Mbappe, nista vise ne trazim.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Old 20.04.2017., 18:13   #54
samo umjesto koga bi upao u momčad
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 20.04.2017., 18:14   #55
Quote:
Carlos kaže: Pogledaj post
Sanjam Suarezova dva zuta za dajvanje, iskljucenje u 60-oj minuti i Ronaldov gol iz ofsajda za 1-0 u 93-oj minuti.

Kmečanje VB16 na forumu nakon utakmice produžilo bi mi život, tjedan kmečanja za pet godina života, gotovo sigurno bih doživio stotu.

Ako to doživim, ispunio sam si sve nogometne snove, prebaciti cu se na neki drugi sport kojeg ću pratiti do svoje duboke starosti.
spužva bob skockani?
Ajutokintumi is offline  
Old 20.04.2017., 18:17   #56
Nek mali igra još godinu u Monacu, da se vidi ima li tu kontinuiteta, i kako će se ponašati kad udari u rookie wall.

A kod nas dati Garethu još jednu sezonu, ako se ne vrati na barem 90% idealne forme utopiti ga highest bidderu. Ili ako opet odigra 30-ak utakmica u sezoni, od kojih pola rekonvalescentskih.
ZinedineZidane is offline  
Old 20.04.2017., 18:51   #57
Quote:
SergioRamos kaže: Pogledaj post
Sljedece godine Mbappe, nista vise ne trazim.
Za Barcu pak Bernardo Silva i Fabinho, ništa više ne trazim
Mister Yellow is offline  
Old 20.04.2017., 21:28   #58
Navodno Arsenal hoce Ardu, prvi korak
Fabinho, Bernardo Silva i Veltman.. nista mi vise ne treba
Laporta is offline  
Old 20.04.2017., 22:34   #59
Quote:
lalaporta kaže: Pogledaj post
Navodno Arsenal hoce Ardu, prvi korak
Fabinho, Bernardo Silva i Veltman.. nista mi vise ne treba
Uuuuu PRODAJEM, PRODAJEM.......:klap:
DarkRaven is offline  
Old 21.04.2017., 01:46   #60
Sad je prilika da se vrati za onih 5:0, Barca izgleda sposobno primit nekoliko puta u 90 minuta.

Ali, kako kaže Zidane, Zidane će ići na izvađanje Juventusa sve dok Ramos ne pocrveni/napravi penal/autozabije i napravi govno od utakmice koju bi bijeli po više faktora morali dobiti.

Real nikad nije imao down to earth igrače i bila bi ludost oslanjat se na obranu, pogotovo u ovakvom momentu.
No predmnijevam da će se baš to i dogoditi.
lik_vž is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:07.