Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2017., 19:34   #1
Referent za registraciju vozila-opis posla?

Kakav je ovo posao ako je neko imao radnog iskustva na ovoj poziciji??
Ako mozete da mi opisete sam posao,kako izgleda jedan radni dan.
hideous is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 22:34   #2
Nisam bio referent, ali sam bio nadzornik u STP i nekad ima posla preko glave, a nekad ništa. Plaće su od 3,5tKN do 10tKN, sve ovisi o realizaciji koliki je promet bio u stanici, obično to bude za referenta oko 5-6tKN u prosjeku, u proljeće kada je najviše posla i više, po zimi plaća padne. Ako bude jako puno posla onda ipak stave još jednog referenta, pa tako da gotovo nikad ne bude maksimalna plaća.

Moraš položiti za licencu referenta i svake dvije godine je test kao i za nazornike od 40 pitanja i za prolaz moraš imati najmanje 36 točnih. Referenti i nadzornici imaju različita pitanja. Na ispitu se smiješ služiti literaturom i zakonima. I stalno moraš učiti nove zakone jer se stalno mijenjaju i dopunjuju.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 00:32   #3
Quote:
PREDSJEDNIK kaže: Pogledaj post
Moraš položiti za licencu referenta i svake dvije godine je test kao i za nazornike od 40 pitanja i za prolaz moraš imati najmanje 36 točnih. Referenti i nadzornici imaju različita pitanja. Na ispitu se smiješ služiti literaturom i zakonima. I stalno moraš učiti nove zakone jer se stalno mijenjaju i dopunjuju.
Predsjednik, možeš malo pojasniti ovo? Kakva je to licenca i gdje se polaže? Zanima me također i kako uopće do takvog posla, ne sjećam se da sam igdje vidjela natječaj... Postoji li neki poseban uvjet stručne spreme? Ja sam tehničke struke (srednja elektrotehnička + strojarski faks), pretpostavljam da je to odgovarajuće.
Kmiček is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 02:58   #4
Prvo polažeš za državnu licencu (na Kenedijevom trgu u prometnoj školi), zatim polažeš periodičku licencu koja ti vrijedi dvije godine u CVH "institutu" u Sisačkoj 33c i koju obnavljaš svake dvije godine. Obično to kasnije periodičko polaganje bude na seminarima koji budu svake godine u 10. mjesecu na koje svi moraju ići svake godine, ali polažeš svake dvije godine.

Što se tiče nadzornika, po zakonu smiju raditi automehaničari sa minimalno 2 godine radnog iskustva, auto električari sa minimalno dvije godine radnog iskustva, inžinjeri strojarstva bez radnog iskustva i inžinjeri prometa cestovni smjer bez radnog iskustva. Ja sam bio ovo četvrto i radio sam točno tri godine na ugovore na određeno na 6 mjeseci.

Što se tiče referenata nema nikakvog kriterija, može biti svatko, pa čak se ne poštuje niti zakon nadzornika tko smije biti, tako da je tamo sveopći kaos, korupcija i moraš biti nečiji da bi tamo uopće ušao...plava kuverta, prostitucija, nepotizam...nema natječaja->zatvorena mafijaška organizacija, pravih mehaničara tamo više nema, sve neki laici, maloumnici i ološ. Inače CVH je Mesićeva i Karamarkova firma i njima ne odgovara red i zakon. Danas se to sve svelo na lovu i naplatu zakonske obveze i CVH firma služi isključivo za izvlačenje love za Mesića i Karamarka, a nekad je taj posao bio državni i lova je išla u proračun i ljudi su bili stručniji.

Pa sad ti tamo upadni ako možeš i ako ti se sviđa, a ako nađeš jednog iskusnog stručnog automehaničara da tamo još radi, ja ti platim ručak!
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 22:34   #5
Bok, tu si napisao: inžinjeri strojarstva bez radnog iskustva i inžinjeri prometa cestovni smjer bez radnog iskustva. Ja sam bio ovo četvrto i radio sam točno tri godine na ugovore na određeno na 6 mjeseci.

Nije mi jasno jel onda trebaš biti neki mehaničar ili ne? da li trebaš znati poraviti auto tamo na licu mjesta ako nešto treba ili trebaš poznavati zakone i propise?

Jer vidim da ovi sa prometa i strojarstva nisu mogli imati mehaničarskog iskustva a rade kao nadzornici... mislim da ima neki kriterij koji traba zadovoljiti ako si nadzornik a da ne moraš biti stručni automehaničar, jer mislim da se tamo ne smiješ upuštati u automehaničarske savjete i ine dijagnoze, a koliko vidim da ni danas pošteni automehaničar ne može nešto saznati bez skupe dijagnostike i dobrog alata što mislim da u stanicama za tehniči pregled ne posjeduju...
diesel69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2018., 21:28   #6
Jel mozes napisat kako se krece placa nadzornika?
perokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2019., 11:31   #7
pozdrav

polažem za nadzornika tehničke ispravnosti vozila,zanima me gdje se polaže licenca,koji je postupak,gdje se javljam za polaganje??
naronitanac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:56.