Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2017., 07:17   #81
Quote:
klapalo kaže: Pogledaj post
Samo cu ti odgovoriti da Slovenija ima 150% skuplju cestarinu za kamione od Hrvatske.


Lupetas po tematici o kojoj ne znas nista, a na netu ti je sve dostupno sa dva klika.

Smiri se i nauci gradivo pa se vrati u raspravu.

Mda?
Nisam provjeravao cijene, ali; ako je tako, kako to da su naše lokalne ceste prepune šlepera bugarskih i rumunjskih registracija (među ostalima), a čim pređem granicu, svi ti kamioni u okolici Ptuja misteriozno nestanu s lokalnih slovenskih cesta i pojave se na njihovim autoputevima?
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 08:52   #82
Toliko rodbine i dr. glasaca HDZa radi na tim naplatnim kucicama i toliko se love krade kroz takav sistem naplate, da ce se HDZ borit i rukama i nogama da ga odrzi. Jos u socijalizmu se na tom poslu kralo i brzo bogatilo. Evo jedan 100% autentican sistem kako je ekipa na naplatnim kucicama na autoputu Zagreb - Beograd gradila kuce, lokale i dr. i bogatila se preko noci.
Tada su se koristile jos papirne kartice za kompjutorsku obradu i na ulazu na auto put davali su takvu karticu vozacu. Ulazilo se npr. u Zagrebu a izlazilo u Sl. Brodu. Ekipa koja radi na kucicama skupila je lovu i kupila najbrzi model Golf VR6. U S. Brodu sakupili su sve kartice koje su imali recimo to jutro i jedan njihov vozac sjeo je s tim karticama u Golf i najbrze sto je mogao odjurio u Zagreb. Tamo je svojoj ekipi na kucicama na ulazu u autoput podijelio stare kartice koje su ovi opet prodavali, ovaj put za sebe. Iste kartice prijavljene su u S. Brodu kao promet, ali samo jedan put, a prodate su dva puta.
Svi u lancu su bili placeni i sutili, a vjerovatno i kontrola, policija i sl. Zato su ta radna mjesta placana zlatom, a vjerovatno i danas postoji neki sistem kako prevariti sistem.
Nema tu pomoci jer mi smo korumpirani, lopovska nacija koja samo gleda kako prevariti i oteti. Ja sam duboko razocaran u moral nasih ljudi, koji se ugledaju u najgore, a ne najbolje.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 10:00   #83
Quote:
klapalo kaže: Pogledaj post
Samo cu ti odgovoriti da Slovenija ima 150% skuplju cestarinu za kamione od Hrvatske.


Lupetas po tematici o kojoj ne znas nista, a na netu ti je sve dostupno sa dva klika.

Smiri se i nauci gradivo pa se vrati u raspravu.
Ajmo ovako. Usporedba dionica Unec-Pesnica (176km) sa Pirovac-Vrgorac (166km), "osnovna cijena" cestarne za teretna vozila 3.kategorije u Slo je 43€; 318kn, a u Hr je 180kn.

Ali za kamione koji imaju emisijski razred E4, E5 ili E6 cijena je 34, 30 ili 26€ sto je li-la ko kod nas. Jos imaju 5%popusta ovisno o nacinu placanja (pretplate isl).

Dakle, placaju proporcionalno zagadjenju. Na kraju krajeva, unistavaju cestu pa je i posteno da plate puno vise


Sent from my SM-G928F using Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 10:11   #84
Meni se sistem vinjeta veoma sviđa, platim jednom, vozim se godinu dana. Jeste 115€ za penzića dosta, a onda mi treba samo za benzin i kavicu! Subotom i nedeljom nema kamiona pa mi treba samo 2 sata do Istre ili dobra 3 sata do Crikvenice, jednom po AC, drugo magistralka a kilometraža ista. Sad, kad je AC do Krka, brzo sam opet u SLO, jer ne volim da vozim istim putem dva puta u jednom danu. Moram da pohvalim vaše magistralke, jer su veoma dobre, bez rupa, barem ove prema moru, često jih koristim jer imam vremena i barem nešto vidim. AC su samo da brzo dođeš od A do B, što ljeti i nije slučaj.
__________________
Volim sve ljude, pa i one, pomalo lude.
franc1952 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 10:51   #85
Manipulatori dali znate da je od 2010 do 2016g hrvatski BDP stagnirao, a broj kamiona na nasim AC je porastao sa 6,500,000 na 8,700,000 godisnje?

Manipulatori dali znate da osim Slovenije i Hrvatska ima popuste kod naplate kamionima (ENC i emisijski razred) i da je referentna usporedba cijene cestarina cestovnog transporta teretnih vozila ona za kamionski transport srednjih ili teskih kamiona, a ne za vozila 3. kategorije, koja su laksa od 3,5 tone. Pogotovo ako se radi o medjunarodnim voznjama ili bilo kojem duljem teretnom transportu.
Kakve gluposti...Za ilustraciju, sa B kategorijom vozacke dozvole mozes upravljati i sa 4,25 tona maks dopustene mase vozila.


http://www.hak.hr/vozacki-ispiti/kategorije-vozila/
__________________
Gost na TV-u u srcu sezone 2019g bio je direktor Hrvatske turističke zajednice.
- Gospodine Kristijane Staničiću, s Jadrana stižu prizori praznih plaža, praznih restorana i apartmana.

Zadnje uređivanje klapalo : 23.08.2017. at 11:55.
klapalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 18:51   #86
U kakvoj su točno vezi ove kamionske brojke i činjenica da je jednokratna vožnja Zagreb - Split dvjesto kuna, a tjedna slovenska vinjeta petnaest eura?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 12:39   #87
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
U kakvoj su točno vezi ove kamionske brojke i činjenica da je jednokratna vožnja Zagreb - Split dvjesto kuna, a tjedna slovenska vinjeta petnaest eura?
Pitanje je onima koji tvrde da su kamionske cestarine kod nas skupe?

A ne, mene pitas.
Slovenci imaju dvostruko manju kilometrazu AC i dvostruko veci prosjecni promet vozila.
Gradjevinsku slozenost nekih nasih dionica ne treba niti spominjati (tuneli i vijadukti).

Nadalje, od kamionskog prometa prikupe 53% iznosa cestarina. No nisu najskuplji, Austrijanci uberu 76% cestarina od kamiona. Mi ispod 30% uz jednak postotak teretnog prometa (Slovenci imaju nesto veci postotak).


Slovenska vinjeta je preskupa...(a misle jos podici cijene)....
Da mi proporcionaln stavimo slovenske cijene vinjetama i ostavimo jednak trosak kamionima,vinjeta bi kostala koliko?
__________________
Gost na TV-u u srcu sezone 2019g bio je direktor Hrvatske turističke zajednice.
- Gospodine Kristijane Staničiću, s Jadrana stižu prizori praznih plaža, praznih restorana i apartmana.
klapalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 12:49   #88
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
U kakvoj su točno vezi ove kamionske brojke i činjenica da je jednokratna vožnja Zagreb - Split dvjesto kuna, a tjedna slovenska vinjeta petnaest eura?
Lik ti ima neku teoriju po kojoj svaka država ima točnu cifru koju treba namaknuti vinjetama i cestarinama (ne znam samo kako se tu uklapa njemačka). Da ne napišem kako u tu svoju jednadžbu nije ukalkulirao uštedu od stotina suvišnih radnih mjesta!?
I navoditi slovence ovdje kao primjer za bilo što osim lihvarenja i pokvarenosti je izlišno. Nisu bez razloga uveli tjedne umjesto desetodnevnih i nabili 15€ za 30 km (višestruko skuplje i od naših iznuđivačkih cijena). Likovi zarađuju na našim turistima, ali što drugo i očekivati kad spojiš balkanski i germanski mentalitet, no i oni barem primarno gule strance a ne svoje

P.S. I ovdje se prvenstveno piše o automobilima, nije kamiondžijski forum
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 13:13   #89
Ako su svuda cestarine za kamione skuplje nego u HR, kako ih oni uspiju natjerati na autoceste, a mi ne?
Očito je kod nas kamiondžijski lobby jači i od sudbine.
Pogotovo kad se uzme u obzir lakoća kojom su dobili kvote za radnu snagu izvan EU. Ako je radnik jeftin može polako plazat lokalnim cestama.
zgubydan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 14:04   #90
Quote:
zgubydan kaže: Pogledaj post
Ako su svuda cestarine za kamione skuplje nego u HR, kako ih oni uspiju natjerati na autoceste, a mi ne?
Očito je kod nas kamiondžijski lobby jači i od sudbine.
Pogotovo kad se uzme u obzir lakoća kojom su dobili kvote za radnu snagu izvan EU. Ako je radnik jeftin može polako plazat lokalnim cestama.
Naravno.
Primjer firme u kojoj radi moja supruga.
Prijevoznik kojim izvoze robu zaposlio je Rumunja.
Lik ne zna ni beknuti niti jedne druge riječi osim rumunjskog.
Lik ne zna ocariniti robu.
Lik ne zna naći granični prijelaz.

Glavno da smiju voziti po lokalnim cestama, a mi razliku plaćamo preko preskupih cestarina.

Spominjati preskupe Slovenske vinjete u ovom kontekstu je degutantno, tako dugo dok se preko cijele Slovenije smijem voziti tjedan dana za 15 € dok veselje vožnje Varaždin-Split u jednom smjeru plaćam 227 kuna.

Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 15:36   #91
Opet navala manipulacija.

Imam teoriju da svaka zemlja mora ubrati odredjenu svotu od vinjeta i cestarina, a lijepo sam napisao od vinjeta, cestarina i trosarina (sto je sve zadano troskom cesta i prosjecnim koristenjem).


P.S
Ne mogu u sekundi prestati pisati o kamionima jer su drugi trazili taj fajt i ja sam pobjedio.
Evo prestati cu na slijedecoj stranici.
__________________
Gost na TV-u u srcu sezone 2019g bio je direktor Hrvatske turističke zajednice.
- Gospodine Kristijane Staničiću, s Jadrana stižu prizori praznih plaža, praznih restorana i apartmana.
klapalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 18:06   #92
Hrvatska moze prepoloviti cestarine osobnim autima jedino ovako:

1. potpuni prelazak na elektronsku naplatu po km (standardizacija enc sustava sa Austrijom i Slovenijom)
2. usteda na odrzavanju (trzisno natjecanje za vanjske tvrtke)
3. podizanje cijena teretnom prometu na isplativijiu razinu cijena (kamioni trose autoceste 99,9%, auti ostatak)

Dulji rok

4. poslijedicno smanjivanje kamata na cestarski dug i protokom vremena da se nize kamate osjete u godisnjoj bilanci
5. podizanje prometa na Dalmatini JJ autocestom.
6. nova zagrebacka zaobilaznica (Kutina - Karlovac ili Bosiljevo) bi promet iz pravca S Brod preusmjerio za Italiju preoko Rijeke umjesto preko Ljubljane. Jer bi bilo puno blize i brze.
__________________
Gost na TV-u u srcu sezone 2019g bio je direktor Hrvatske turističke zajednice.
- Gospodine Kristijane Staničiću, s Jadrana stižu prizori praznih plaža, praznih restorana i apartmana.

Zadnje uređivanje klapalo : 26.08.2017. at 18:59.
klapalo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:08.