Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2017., 22:29   #21
T-5000 je izmenuo stvari u T5, također poznato je da se vremenska linija menja svaki put kada uključe taj vremeplov. Ko je poslao T1000 i T800 u 1973. i kako Pokret Otpora reprogramira T800 su događaji na koje nikad nismo dobili odgovor, također možda u nekoj drugoj vremenskoj liniji Skynet pošalje Terminatora u prošlost da ubije Sarine roditelje. Uvek u glavnoj borbi Skynet po prvi puta uključi vremeplov baš u vreme kada Pokret Otpora probije bazu.
Dakle postoji neka sasvim deseta vremenska linija u kojoj Skynet ima vremena da opušteno šalje terminatore u prošlost i gde PO ima vremena za reprogramiranje T800 te slanje istog kroz vreme u prošlost.

Terminator tema je vrlo komplikovana za diskusiju upravo zbog neverovatnog broja vremenskih linija, T∞ bi mogao teoretski vratiti stvari kako spadaju ali opet ništa korisnog neće uraditi jer u drugoj vremenskoj liniji on ne postoji jer Skynet nije imao vremena da ga razvije ili nešto treće...
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 03:27   #22
Quote:
Alen13ASC kaže: Pogledaj post
T-5000 je izmenuo stvari u T5, također poznato je da se vremenska linija menja svaki put kada uključe taj vremeplov. Ko je poslao T1000 i T800 u 1973. i kako Pokret Otpora reprogramira T800 su događaji na koje nikad nismo dobili odgovor, također možda u nekoj drugoj vremenskoj liniji Skynet pošalje Terminatora u prošlost da ubije Sarine roditelje. Uvek u glavnoj borbi Skynet po prvi puta uključi vremeplov baš u vreme kada Pokret Otpora probije bazu.
Dakle postoji neka sasvim deseta vremenska linija u kojoj Skynet ima vremena da opušteno šalje terminatore u prošlost i gde PO ima vremena za reprogramiranje T800 te slanje istog kroz vreme u prošlost.

Terminator tema je vrlo komplikovana za diskusiju upravo zbog neverovatnog broja vremenskih linija, T∞ bi mogao teoretski vratiti stvari kako spadaju ali opet ništa korisnog neće uraditi jer u drugoj vremenskoj liniji on ne postoji jer Skynet nije imao vremena da ga razvije ili nešto treće...
Samo ću ti jedno reći, "T5" nije ništa izmjenio jer "Terminator 5" ne postoji u Terminator franšizi, toliko, hvala.
Star-Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 07:57   #23
Quote:
Star-Lord kaže: Pogledaj post
Samo ću ti jedno reći, "T5" nije ništa izmjenio jer "Terminator 5" ne postoji u Terminator franšizi, toliko, hvala.
Ma da ne bi, tako je i Bregović oženil Dženanu Sudžuku pa se poslije pravil lud...

Dženesis, Dženesis, Dženesis...

NHF, frende, moram te malo zajebavat...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 08:11   #24
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Ma da ne bi, tako je i Bregović oženil Dženanu Sudžuku pa se poslije pravil lud...

Dženesis, Dženesis, Dženesis...

NHF, frende, moram te malo zajebavat...


Kad se bolje razmisli Genisys je Skynet po Terminator franšizmu, znači sudnji dan po Terminator franšizu u cijelini, ali Skynet je popušija pa će tako i Genisys popušit (tj. već je popušija na svim mogućim razinama, hvala Bogu), nego koliko god puta da gledam ono sprdanje redlettermedia likova (video što postavih) na Genisys nikad mi dosta

P.S. Čvrsto vjerujem da će Cameron smisliti nešto drugo i novo, ako već neće biti filma rata u budućnosti odmah, nešto drugo će on smisliti, možda direktni nastavak na duju i zaobilaženje i trice i četvorke.

Iskreno meni ne bi smetalo da krene sa nastavkom na četvorku, ali niti bi mi smetalo da preskoči tricu i četvorku i okrene odma na nastavak na duju.

Ne bi to bio prvi put da vidimo takvo nešto, evo npr. Rodriguez je napravio Predatorse s tim da je rekao da za njega Predator 2 ne postoji, mada ok, Predator 2 je po meni ok film, ali čisto eto da spomenem.
Star-Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 13:04   #25
Skynet i Genisys nije popušio, T5000 ima sve da sađga
___

Btw, onaj video me dobro nasmejao.
___

Jedva čekam da "procuri" prva skica skripte, da malo imamo uvid u radnju T6.
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 21:36   #26
Originalni redatelj Terminatora James Cameron rekao je kako će austrijski glumac, kojeg je proslavila upravo uloga Terminatora, najvjerojatnije glumiti čovjeka koji je bio inspiracija za izgled modela T-800. "Da, morate se zapitati zašto su napravili te likove da izgledaju i zvuče kao Arnold. Mora postojati razlog.", rekao je Cameron.

"Tako da mi je prošlo kroz glavu da bi trebao postojati prototip. Pa se postavlja pitanje ima li ta osoba neko značenje za Skynet ili koji je razlog zašto su odabrali upravo tog lika.", objasnio je redatelj.

Cameron je također potvrdio je kako će napisati novu trilogiju, a nadolazeći film bi ipak trebao pratiti priču iz filma Terminator: Genisys, koji je izašao 2015. godine i većinom dobio negativne kritike.

Snimanje novog Terminatora trebalo bi početi kroz nekoliko mjeseci, ali još nije poznat okvirni datum izlaska.

http://mojtv.hr/magazin/16830/arnold...-kao-t800.aspx
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 16:39   #27
Terminator bez Arnolda nije Terminator. Tko bi ga mogao naslijediti? Ne vidim tu nikoga. Vaše mišljenje?
Marikon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 18:17   #28
Quote:
Marikon kaže: Pogledaj post
Terminator bez Arnolda nije Terminator. Tko bi ga mogao naslijediti? Ne vidim tu nikoga. Vaše mišljenje?
Helen Mirren.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 18:39   #29
Mislim da će ovo biti mega(s)hit.
Jedva čekam.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 12:57   #30
Quote:
Star-Lord kaže: Pogledaj post
Ja se ispričavam još jednom ljudima ovdje na ovom mom riječniku kad se radi o Genisys, ne vrijeđam ničiji ukus ali Genisys je smeće, kako ja sad mogu nešto cijenit za što ja osobno znam da mi je uništavalo djetinjstvo i uspomene dok sam sjedio tijekom filma i gledao Genisys, i by the way, ja sam se digao i otišao iz kina dok je bio Genisys, ja ga nisam pogledao do kraja nego poslije sam nekako uspio pogledat do kraja kad je izašao na netu.
Star-Lorde, kad je u pitanju Genishit, nemaš se šta ispričavt. Film je toliko govno, da i balkanski riječnik psovki nije dovoljan da bi ga se prokleo i popljuvao. Zbog toga, samo nastavi...

Quote:
Alen13ASC kaže: Pogledaj post
Terminator tema je vrlo komplikovana za diskusiju upravo zbog neverovatnog broja vremenskih linija, T∞ bi mogao teoretski vratiti stvari kako spadaju ali opet ništa korisnog neće uraditi jer u drugoj vremenskoj liniji on ne postoji jer Skynet nije imao vremena da ga razvije ili nešto treće...
Upravo zbog ovog razloga, nijedan Terminator film više ne bi smio biti povezan sa putovanjem kroz vrijeme. Več u dvici, je priča postala komplicirana, ali dobro Cameron je bio toliko pametan, da nije previše trošio vrijeme na to, jer je i sam svjestan kompleksnosti. Dobili smo tricu, koja opet ima putovanje kroz vrijeme, ali sam film opet nekako paše zbog završetka. Znači: rat je počeo, vrijeme je da vidimo Connora i Otpor u bitci protiv Skyneta. To nam je u nekoj mjeri, donio Salvation. Nije ono što smo svi očekivali (future scene iz T1 i T2), ali priča ide prema naprijed (i priča na kojoj bi se vrlo lako moglo napraviti još dva filma).

Eeeeee ali tu priča završava. Jer dobivamo Genisys, koji sve ono što nismo htjeli (reboot, remake (ili kako god več zovete to), novi timeline, glupe fore, neozbiljnost, dosadna akcija, idiotski casting i gluma i da ne pričam šta sve ne), i sada nam je to servirano u obliku mučkog đubreta i još nam naplate ulaznicu za to.

Quote:
Marikon kaže: Pogledaj post
Terminator bez Arnolda nije Terminator. Tko bi ga mogao naslijediti? Ne vidim tu nikoga. Vaše mišljenje?
Opet ovo:"Terminator bez Arnolda nije Terminator.". Možda, istina za neke ljude. Ali hardcore fanovima je Terminator nešto više od Arnolda. Ide se za cijelu priču, mitologiju: rat, ultimativna borba za preživljanja i opstanak čovječanstva nakon nuklearnog rata, one ruševine, ona atmosfera, John Connor i Kyle Reese te njihov odnos u budučnosti, Skynet i njegovi motivi. To je mene više privlačilo u Terminator franšizi, nego neki tamo bodybuilder. Ne me krivo razumijet: Arnold je napravio odličan posao u T1 i T2, ali on nije cijeli temelj franšize.

I ako ga več moraju stavit u film, onda neka više ne troše lovu na neko CGI pomlađivanje, več neka ga stave kao nekog znastvenika, ili još bolje kao nekog starog resistance fightera, koji, ajmo reč, postane zarobljenik Skynet i evo nam dizajn za model 101.
__________________
All I know is what the Terminator taught me: Never stop fighting. And I never will.
John Connor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 14:04   #31
Quote:
Marikon kaže: Pogledaj post
Terminator bez Arnolda nije Terminator. Tko bi ga mogao naslijediti? Ne vidim tu nikoga. Vaše mišljenje?
Joža Manolic.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 14:23   #32
Quote:
John Connor kaže: Pogledaj post
Ide se za cijelu priču, mitologiju: rat, ultimativna borba za preživljanja i opstanak čovječanstva nakon nuklearnog rata, one ruševine, ona atmosfera, John Connor i Kyle Reese te njihov odnos u budučnosti, Skynet i njegovi motivi. To je mene više privlačilo u Terminator franšizi, nego neki tamo bodybuilder.
Govoriš mnom iz duše, vidim sasvim isto! Franšiza "Terminator" je nažalost izgubila mnogo šarma kroz posljednje dijelove starom Arnoldom koja se ne uklapa u priču. Nadamo se da će Cameron konačno učiniti više za priču nego samo "Akcija".
Kretskir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 15:35   #33
Quote:
Kretskir kaže: Pogledaj post
Govoriš mnom iz duše, vidim sasvim isto! Franšiza "Terminator" je nažalost izgubila mnogo šarma kroz posljednje dijelove starom Arnoldom koja se ne uklapa u priču. Nadamo se da će Cameron konačno učiniti više za priču nego samo "Akcija".
Franšiza nije nikad trebala otici dalje od T2, ajmo bit iskreni. Prva dva filma ti mozes pogledati i danas i rec 'yep, dobar film.' Sve nakon toga, zaboravis nakon sto si pogledao. T3 je bio cisti predizborni spot za Švarciku, Salvation je imao dobru premisu ali nije uspio zadrzati duh Terminatora, a Genisys je bio sedlanje mrtvog konja.

Mimo toga, bilo bi im bolje da pokusaju dati vjetar u leđa franšizi tako da se odmaknu od Arnolda, umjesto da ga ubacuju u svaki film.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 16:31   #34
Hihihi, zbog postojanja više vremenskih linija ispada da se može svatiti da su se dešavanja iz na primer T3, T4 ili T5 nikada nisu desila. Po tome T5 je remake u jednoj vremenskoj liniji, pravi film u njenim vremenskim linijama a po drugim vremenskim linijama T5 se uopšte nije desio. Zato priželjkujem dolazak T∞ u T6, misija T∞ je čuvanje vremenske linije u kojoj je Skynet pobedio u ratu.
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 16:32   #35
Hehe taj Schwarzenegger, nikako da ostari. Pročitao sam da bi trebao izaći 2018. ali ne vjerujem baš. Ipak, mislim kako je 6 dio ipak nepotreban.
__________________
Welcome to Silent Hill.
snico is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 17:22   #36
Quote:
John Connor kaže: Pogledaj post
Arnold je napravio odličan posao u T1 i T2, ali on nije cijeli temelj franšize.
Temelj franšize sasvim sigurno nije ni postapokaliptično ratovanje tipa Kapetan Grom i njegovi jurišnici. Temelj Terminatora (dok ga je radio Cameron) bila je ljubav. Prvo Sarah i Kyle, a onda ljubav Sarah prema sinu, tj. ne zajebavaj majku jer ćeš onda vidjeti pakao. Ovo mi, da oprostite, zvuči kao obično kmečanje - mi bi postapokaliptično ratovanje, terminatore koje gaze po ljudskim lubanjama, kme, kme, kme... Terminator se NIKADA nije radio o tome. To je bila samo sekvenca da dočara mračnu budućnost. Salvation je tu, ali, kme, kme, kme... to nije to, mi bi nešto drugo. Cameron, iako je postao jebeno naporan s tim Avatarom, još uvijek se drži osnova koje provlači kroz sve filmove i ako on bude radio nešto povodom novim filmova, your shit out of luck... opet to neće biti postapokaliptična pustoš i uspon mladog Johna Connora.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 19:29   #37
Kaj nije arnie rekal da pocinje u ozujku 2018. snimat novog terminatora? Nije mi jasno kako ak se tek cameronu prava vracaju 2019.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 20:07   #38
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
Kaj nije arnie rekal da pocinje u ozujku 2018. snimat novog terminatora? Nije mi jasno kako ak se tek cameronu prava vracaju 2019.
Cameron će surađivati s tipom koji drži prava u vezi novog filma. Svi sretni, svi će (nadajmo se) profitirati... Cameron je, tek da se spomene, hvalio na sav glas i Postanak, pa je kasnije malo okrenuo ploču, tj. podržavao je frenda Arnija, ne baš sami film.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 20:39   #39
T6 mora se vratiti na originalni timeline. Ja uopće ne želim vjerovati da je moguće da Cameron napravi bilo što drugo. Ako to napravi, bit će u povijesti zapamćen kao najveće govno u povijesti čovječanstva. I Terminator 4 Salvation nema veze s originalna 3 Terminatora. Uopće mi nije jasno zašto ga pravi fanovi prihvaćaju u serijal.
a49 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 18:54   #40
Quote:
a49 kaže: Pogledaj post
T6 mora se vratiti na originalni timeline. Ja uopće ne želim vjerovati da je moguće da Cameron napravi bilo što drugo. Ako to napravi, bit će u povijesti zapamćen kao najveće govno u povijesti čovječanstva. I Terminator 4 Salvation nema veze s originalna 3 Terminatora. Uopće mi nije jasno zašto ga pravi fanovi prihvaćaju u serijal.
Ja mogu bez i sa T4 samo da se Cameron vrati na priču prije pojave smeća zvanog Genisys.

I kao što si rekao/napisao i sam, ni ja neću moći doć k sebi ako Cameron nastavi priču na Genisys, ja u kino ne idem, ma nema šanse, ma neću ni pogledat film pljuvat ću po njemu, niti pogledat ga.
Star-Lord is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:51.