Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2017., 13:24   #21
Max Verstappen

Quote:
That's how we do it! Extremely happy with this superb victory �� Many thanks to @redbullracing for the great car


dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 13:44   #22
Čestitke svim fanovima . Kud ćeš bolje pozzivnice u klub od ove. Uživajte!!!
Templarski red is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 16:02   #23
Dajte molim vas ključajte ovu sramotu od Topica!
Po tome istome ključu bi danas imali 4390330 Topica, za svakoga vozača po jednu.
Hvala.

Ako se ne ugasi, ja ću osobno za svakog vozača koji je ikada nastupio u F1 od kada je forum počeo postojati, otvoriti zaseban Fan Klub.
Trust me.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 18:32   #24
Quote:
Templarski red kaže: Pogledaj post
Čestitke svim fanovima . Kud ćeš bolje pozzivnice u klub od ove. Uživajte!!!
Hvala!
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 18:41   #25
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Dajte molim vas ključajte ovu sramotu od Topica!
Po tome istome ključu bi danas imali 4390330 Topica, za svakoga vozača po jednu.
Hvala.

Ako se ne ugasi, ja ću osobno za svakog vozača koji je ikada nastupio u F1 od kada je forum počeo postojati, otvoriti zaseban Fan Klub.
Trust me.
Ko je to ljubomoran



Ciji si ti fan? Otvori temu tog vozaca i uzivaj nemoj ovde srati ja kolko znam ima i tema o Fetelu.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 19:33   #26
Verstappen: Ne bi nas vidjeli da imamo Mercedesov ili Ferrarijev motor!

Ne bi tebe videli Max, onog sporaca Rikarda bi videli

Jos jednom bravo majstore ocito si lekciju

Drugoplasiranog Hama ostavio preko 10s

A Rikarda preko 20s a neko kaze Rik bolji od tebe
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:16   #27


YEEEEEEEEEEEEESSSSS!
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 23:08   #28
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Dajte molim vas ključajte ovu sramotu od Topica!
Po tome istome ključu bi danas imali 4390330 Topica, za svakoga vozača po jednu.
Hvala.

Ako se ne ugasi, ja ću osobno za svakog vozača koji je ikada nastupio u F1 od kada je forum počeo postojati, otvoriti zaseban Fan Klub.
Trust me.
aleale is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 23:10   #29
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
Ako ne sredi glavu, i to uskoro, bit će bivši u F1, što bi bilo šteta, jer je jako brz, talentiran, i vidim ga kao budućeg svjetskog prvaka.

Ove godine me jako razočarao, baš sve želi na silu, dobro, ovo zadnje sranje na prošloj utrci nije on kriv.

Mislim da je ipak prerano došao u F1.
aleale is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 23:17   #30
aleale is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 00:01   #31
Nego kaj velis Dmw ? Jebite ja navijam za njega od Singapurea , dakle cca tj dva tjedna i vec je pobjedil.

Kaj velis na to?, kakvu ja srecu donosim
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 11:42   #32
Dono si srecu Mario i ja sam srecan
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 14:14   #33
Clark is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 15:59   #34
Mario drugo mesto u Japanu, nije lose s obzirom na 3. bolid po brzini
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 16:44   #35
Stvarno se popravlja lik. Mislim da su ga sve ove nezgode s bolidom dovele do toga da mora malo "stat na loptu" s agresivnošću na stazi. Jer kada nauči kontrolirat agresivnost mogao bi biti vrhunski vozač.
__________________
TVOJA DJECA BODRE TE!
način_života is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 16:58   #36
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Mario drugo mesto u Japanu, nije lose s obzirom na 3. bolid po brzini
I skoro napao Hamiltona, demolirao Ricciarda
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 20:34   #37
Maksi se tek zahuktava, sve će da pomete i rekorde i vozače
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 21:04   #38
Quote:
4season kaže: Pogledaj post
Maksi se tek zahuktava, sve će da pomete i rekorde i vozače
za rekorde malo teze , barem one sa obzirom na broj nastupa, naime Max ima vec 56 nastupa i 2 pobjede, Vettel, Hamilton, Schumacher , i svi ostali velikani unazad su u prvih 56 nastupa imali znacajno bolje statistike.

Tako da nece on nista pomesti, dok on dode do 30 godine pitanje je dali ce f1 uopce postojati, kako je krenulo sumnjam!, tako da se nece imati sa kim usporedivati.

Npr Hamilton ima 61 pobjedu i 71 pole , do kraja ove sezone to ce biti minimalo 62, 72.
I Vettel ima strasne brojke tako da sumnjam u njegovo rusenje rekorda, ono mozda ali sa jedno 300 nastupa.

Schumacher je posebna prica , njegov broj naslova vjerojatno nitko nikada nece stici, broj pobjeda mozda Hamilton stigne ako mu se stvari poklope u sljedece 3 sezone ali samo mozda.

Max trenutno ima jednu pobjedu na svakih 28 nastupa, dok Vettel recimo ima jednu pobjedu na svaki 4.5 nastupa.

Razumijes o cemu pricam!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 21:08   #39
Vettel vise neće osvojiti ništa do kraja karijere, Hamilton možda naslov ili dva. Ostalo je maksovo.

A nakon sto za 5-7 godina ova garnitura ode, maksi neće imati ozbiljnu konkurenciju i otvara mu se put desetogodišnjoj dominaciji

Razmes?
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 21:30   #40
Quote:
4season kaže: Pogledaj post
Vettel vise neće osvojiti ništa do kraja karijere, Hamilton možda naslov ili dva. Ostalo je maksovo.

A nakon sto za 5-7 godina ova garnitura ode, maksi neće imati ozbiljnu konkurenciju i otvara mu se put desetogodišnjoj dominaciji

Razmes?
Je da kak da ne...
Realno Max nebu osvojil ni jedan naslov u karijeri, jer nikad nebu došel u top ekipu i nebu ni dobil priliku...
RB bu skoro pa ziher otišel iz F1 tamo negdi 2021 tj. prodal ekipu nekom proizvođaču...
No Maxov problem je kaj za njega nebu mjesta u Mečki, Ferrariu, Renaultu ili McLarenu...

Ricc možda, Sainz vrlo vjerojatno u Renaultu no Max bu zvisil...
Kaj je najgluplje od ta tri vozača bu na kraju daleko najbolje prošel Sainz koji je eto "škartan" baš zbog Maxa...

Mercedes bu sasvim sigurno uzel Ocona koji je trenutno najbolji mladi vozač...
dečko redovito osvaja bodove i završava utrke i to na prilično visokim mjestima, a to je ono kaj se traži...

Ferrari bu s druge strane u Sauber metnul Nazzia i Leclerca i nakon kaj vide koji je bolji tog dovel u Ferrari na Kimievo mjesto, a danas sutra kad Vettel ode taj bu No1 zvijezda ekipe...
McLarenova zvijezda budućnosti je pak Vandorne i tam takaj nema mjesta...

Sve u svemu Maxov problem je to kaj je RB-ova škola, a RB bu vjerojatno otišel iz F1 u ovakvom stanju stvari di nisu u šansi za naslove niti će bit, a samim tim ni Max nemre bit na meti ostalih jer nemre do naslova i jer nemre pokazat koliko valja ili ne...a top ekipe teško daju prilike i svojim nedokazanim vozačima, a kamo li tuđim...
Kad i nekog dovode onda je taj već prvak, a ne tek neka novinarska nova nada...

Puste medijske priče koje Jos na svu silu dila okolo znače drek, jer Ferrari, McLaren, Mercedes će debelo prije uzet vozača iz svoje škole za kojeg znaju kaj i kak može za smiješno malu lovu nego mačka u vreći za kojeg realno nemaju pojma kakav je, a uz to je još i sklon odustajanjima...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:46.