Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2017., 17:48   #3841
Smile

Pozdrav!
Trazim manji stan za najam u Zagrebu u 11. i 12.mj. za jednu zensku osobu.Prednost parkirno mjesto, Trnje, N.Zagreb
Ponude na PP
kejtush is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 15:18   #3842
Trazim stan

Trazim stan, obitelj s dvije bebe , kvart Savica, Kruge.. ugl. opcina Trnje . Vazno da je u stambenoj zgradi, da nije u prizemlju i da ima spavacu sobu. Cijena do 300e.
Ugovor obavezno potpisujemo
maramce is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 17:07   #3843
Najam stana

Pozdrav,

dečko i ja tražimo stan. Mladi smo (relativno on 31, ja 27), on radi, ja studiram (zadnja godina) i radim. Nepušači smo, iznimno uredni (časna riječ) i tražimo stan za cca 350€ + režije. Imamo jako puno svog namještaja pa bi nam odgovaralo i da je stan polunamješten. Molimo ako netko ima dobru/ozbiljnu ponudu da mi se javi u pm. Unaprijed zahvaljujem
CooperM is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 16:54   #3844
TRAŽIMO STAN U ZAGREBU

Pozdrav,

Gay par (dva dečka) traži stan u Zg na neodređeno, udaljen max. 20 min tramvajem od centra grada.

Poželjno da stan ima primaću sobu u kojoj je sofa (kauč) na razvlačenje, kuhinju, spavaću sobu i kupaonu, tj. da je stan kompletno opremljen za život.

Stanarina do 300€ + režije. Ugovor na godinu dana da imamo neku sigurnost. Prijava boravišta na godinu dana.

Javiti se na pp.
__________________
Respira... Aguanta un segundo y respira... Cierra los ojos y mira... Mientras te duela, respira conmigo el dolor...
uzurpator is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 15:53   #3845
Pomoć - tražim stan na duži period - Rovinj i okolica

Pozz ekipa
Kao što piše u naslovu tražim stan za iznajmljivanje na duži period u Rovinju ili okolici, pa bih vas molio da mi pomognete te da mi javite ukoliko imate
neki stan za iznajmljivanje ili poznajete nekog tko iznajmljuje stan, jer sam već pomalo isfrustriran traženjem stanova.
-Obavezno mora biti na duži period, ne želim da me izbace pred ljeto van iz stana. Mislim da je ovo najteža stvar za naći u Istri.
-Ne mora biti baš u Rovinju, može biti i 15-20 km udaljen od Rovinja, al ne više od toga.
-Što se tiče cijene, 300-350 eura, max 400. Obavezno mora biti barem 1 spavaća soba, garsonijere ne dolaze u obzir.
Ako možete, pomagajte, svaka pomoć je dobrodošla.
Hvala
KalDarrel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 18:10   #3846
Šibenik

Zaposlena muška osoba traži manji stan ili garsonjeru u najam na duži period na području šibenika do iznosa 150 eura.
Ponude na pm.
Hvala
jimgitara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 02:55   #3847
Tražim stan za dvije zaposlene osobe u zapadnom dijelu Zagreba ( idealno Jarun, Prečko, Knežija, Vrbani..), do 300 eura + režije.
Papiga tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 17:59   #3848
Iznajmljujem stan

Zagreb, Trnjanska Savica, 61,47 m2, renoviran u potpunosti 2012., novonamješten i opremljen svim aparatima. Useljiv od 01.12.2017.
Spavaća soba s francuskim krevetom za dvije osobe, radna soba s krevetom za jednu osobu, dnevni boravak, blagovaona, kuhinja, kupaona, hodnik i veliki balkon.
Poželjno poslovni muškarac, može i stranac, bez obitelji, kućni ljubimci ISKLJUČENI.
Mjesečni najam 600 eura + režije (moja pričuva). Obvezatna prijava i ugovor. Prednost osobama koje mogu platiti 6 mjeseci unaprijed. Ostale informacije privatnom porukom.
Bolesna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 00:13   #3849
Pozdrav, tražim stan u Zagrebu, do 300 eura + režije. Još jedan dotepenec koji dolazi zbog posla. Počinjem raditi 15.11. i poprilično mi je hitno. Posao je na križanju Držićeve i Slavonske av. pa ako netko ima nešto bliže tom dijelu grada, bio bih zahvalan. Ne pušim, životinje nemam (iako bih volio) pa ukoliko su iste problem ne bi iste ni udomljavao. Gori pod petama zbog kratkog roka tako da...pomagajte
pfri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 13:45   #3850
Tražim stan - Split

Tražim garsonjeru ili manji stančić za jednu osobu u Splitu na duži period, dakle i tijekom ljeta (centar grada, Varoš, Dobri, Lovret, Skalice, i sve ostalo što je u blizini pravnog fakulteta). U potpunosti namješten i opremljen. Bilo bi idelano da je u novogradnji ili makar modernije uređen.
Studentica sam, uredna i nepušač, bez kućnih ljubimaca.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 20:02   #3851
tražim cimericu za zajedničko traženje stana u splitu (tokom cijele godine, na duže vrijeme) ili manji stan/garsonijeru do 200€ s režijama. nepušač, bez ljubimaca, ali ne smeta mi ako cimerica puši ili ima neku živinicu. kvart relativno nebitan - bitno da se busom može do fesba
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 20:17   #3852
Stan Zagreb

Tražim garsonijeru ili manji stan u Zagrebu. Idealno bi bilo područje oko Zapadnog kolodvora, Doma sportova, Črnomerca, Britanca ili tuđmana.
Zaposlen, uredan, nepušač.
S režijama da ne prelazi 1900kn. Ponude na PP.
Hvala!
krathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 19:22   #3853
Iznajmljujem garsonijeru na Ilici, blizina Trga dr. Franje Tudjmana povrsine 26 m2, 1.kat, manja zgrada, plinsko grijanje. Useljiv od 1.1. Najamnina 2200 kuna plus rezije.

Upiti na PM.
POLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 15:49   #3854
ZAGREB: Tražim suh, topao stan do 45 m2 sa spavaćom sobom koja ima pravi krevet, ili želju vlasnika da se dogovorno nabavi krevet. Nikakvi kaučevi na razvlačenje i sl. Zaposlena, nepušač, nemam djecu, nemam ljubimce, redovito plaćam, o svemu se mogu dogovoriti.
Ponude na privatne poruke
Unaprijed hvala
Austra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 13:12   #3855
Iznajmljuje se stan 32m2 u strogom centru ZG, nova zgrada. Upiti na pm
camely is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 15:37   #3856
najam stana u zagrebu

Iznajmljujem dvosoban stan cca 56 kvadrata u Zagrebu, Trnje. Cijena 1700kn + režije. Stan ima centalno grijanje, plin, internet. Obavezno potpisivanje ugovora i prijava te jednomjesečni polog.
prerac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 19:33   #3857
Traži se stan za najam, minimalno 40m2, obavezno odvojena spavaća soba sa "normalnim" krevetom. Obavezan plinski štednjak. Potez Cvjetno naselje - Knežija - Jarun - Vrbani. Razmislit ću i on N.Zg ako je zaista cijena ok. Molim vas bez namještaja od početka prošlog stoljeća.
Pangaea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 21:41   #3858
iznajmjujem stan

iznajmljujem 3-sobni stan iznad Britanca, 2. kat, lift, novouređen i namješten, sa 2 balkona i klimom, etažno centralno
urednim i ugodnim osobama (ili jednoj!) na najmanje 1 godinu. Cijena 3500 kuna, obavezna prijava, polog i otkazni rok, bez kućnih ljubimaca, molim ponude na p.p.

Zadnje uređivanje mišica miškica : 10.12.2017. at 21:47. Reason: pogrešan naslov
mišica miškica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 14:06   #3859
Mirni brucos FER-a trazi stan za najam od 1.1.2018. Ne pusim, ne tulumarim, uredan sam i nemam kucnih ljubimaca. Planiram zivjeti sam kako bih mogao imati svoj mir i posvetiti se ucenju.

Nemam previse zahtjeva, ali bitno mi je da mi stan nije bas previse udaljen od faksa (npr.da mi treba vise od 1h cistog prijevoza u jednom smjeru i da moram promijeniti 3-4 busa/tramvaja) i da je stanarina max 1700 kn mjesecno + rezije. Osim toga, bitno mi je da je stan kolko-tolko opremljen: da ima krevet ili udoban kauc (da bas ne spavam na podu ), stednjak, frizider, perilicu rublja i neku vrstu radnog stola (to moze biti i obicni kuhinjski stol)....a naravno, i da je vlasnik normalna osoba koja nece dolaziti nenajavljeno svako 2 tjedna. Ako unajmljujem stan ocekujem mir i privatnost, a oko svega ostalog se mozemo dogovoriti.

Svi dogovori preko PP
koferko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 10:33   #3860
Mladi, zaposleni par sa bebom trazi stan na istocnom dijelu Zagreba (Sesvete, Brestje, Dubec, Dubrava)
Molim pp

Hvala
yonaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:22.