Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2006., 17:44   #1
Vukovar

Evo da započnem malo temu o mome rodnom kraju(ispričavam se ako vec ima...) Ovako:što vi mislite o vukovaru,jeste li ikad bili,kako vam je u vukovaru,jeste li di tami izlazili,i kak vam se čine ekipe.....BTW vec 14 godina zivim u ZG-u,ali me ipak zanima vaše mišljenje o Vukovaru...????????
__________________
ČOVJEK JE JEBENA STVAR,NAROČITO AKO JE ŽENA!!!!
§@v1c4----BOY is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2006., 23:08   #2
Ja sam isto iz Vukovaru rodom. A nisam nikad tamo zivijo, zivijo sam u VB skoro ceo zivot. Odem tamo sad skoro svaku godinu, i svaku godinu se prolepsava.

Izlazio sam svugde u vukovaru. A naj bolji nocni klub mi se cini da je onaj Quo Vadis. Sto se tice ponasanje ljudi dobro je, imaju zelje da rade i da se zabavljaju. Postojanje policije je dobro, uvek se ocesas siguran nocom i danom. Nisam ikad vidio probleme izmedju etnicke grupe, mislim da se svi sad dobro slazu tamo?

A naj vaznije je da se grad podize!
mladen5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2006., 00:37   #3
Čuj da se Srbi i Hrvati slaze,u to nisam baš siguran,ali grad se nazalost "podize" pomalo,a i nadam se da ce se dignuti kako treba,mada se nece dignuti kak je ikada prije bio...ma da se dize 100 godina,nikada nece biti ISTI!!!!Jer su tvoji ljudi napravili od njega (neznam ni ja kako bih to nazvao) kao što znaš!!!!
__________________
ČOVJEK JE JEBENA STVAR,NAROČITO AKO JE ŽENA!!!!
§@v1c4----BOY is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2006., 02:07   #4
Brz si!

Jebga sranje se desava nebi voleo diskutovati rat, a ja licno nemam ikakve veze sa time. Ja sam se odselio pre sve toga. Rodjen sam tamo, nista vise. Neznam bas puno o kako je bilo pre 92.

Kad si zadnji put bio tamo? sad izgleda da nema toliko rusevina u centru, mozda samo ona stara robna kuca kraj vrske i na onu ulicu kad se ide prema parkiraliste hotela? Sta ce biti s'time? :S
mladen5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2006., 14:34   #5
bio sam negdiprije tamo
problem je što su ljudi koji tamo trenutno žive 10 godina proveli u nekom drugom mjestu tako da nitko s nikim nije baš previše dobar, pogotovo mlađe generacije - svako se drži sebe i reži na srbe
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2006., 13:12   #6
Quote:
Attack kaže:
bio sam negdiprije tamo
problem je što su ljudi koji tamo trenutno žive 10 godina proveli u nekom drugom mjestu tako da nitko s nikim nije baš previše dobar, pogotovo mlađe generacije - svako se drži sebe i reži na srbe
Ma nije baš tako. Najveci problem ovom gradu je nezaposlenost i što ljudi nece da se vrate. Najviše me nerviraju oni "Vukovarci" što žive u Zg i dođu samo 18.11
Kuce su im obnovljene ali oni se radije guraju u Zg u dvosobnom stanu, u gradu za koji ih ništa ne veže. Onda mi idu na k.... oni vukovarci što dolaze raditi u Vukovar a popodne se vracaju u Osijek. Joj takvima bi zabranio ulazak

Što se tice Hrvata i Srba vidi se u zadnnje vrijeme pozitivan pomak na zbližavanja te dvije nacije i normalizaciji života u gradu na Dunavu
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2006., 16:44   #7
Quote:
don Kacunko kaže:
Ma nije baš tako. Najveci problem ovom gradu je nezaposlenost i što ljudi nece da se vrate. Najviše me nerviraju oni "Vukovarci" što žive u Zg i dođu samo 18.11
Kuce su im obnovljene ali oni se radije guraju u Zg u dvosobnom stanu, u gradu za koji ih ništa ne veže. Onda mi idu na k.... oni vukovarci što dolaze raditi u Vukovar a popodne se vracaju u Osijek. Joj takvima bi zabranio ulazak

Što se tice Hrvata i Srba vidi se u zadnnje vrijeme pozitivan pomak na zbližavanja te dvije nacije i normalizaciji života u gradu na Dunavu
A ti bi majstore,kao zivio u Vukvaru,onom srusenom gradu,istina malo po malo grad se dize,ali nije ko prije ni ljudi ni nista.......jebiga neki nemogu smisliti srbe i to je jedan od razloga zasto se ne vrate..........Ja cu se vratiti,ali kada to je vec upitno....
__________________
ČOVJEK JE JEBENA STVAR,NAROČITO AKO JE ŽENA!!!!
§@v1c4----BOY is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2006., 10:47   #8
Pa majstore ja živim u Vukovaru. Vratio sam se među prvima.
A što se tice Srba, ne smijemo generalizirati. Nisu svi ljudi isti. Oni koji su cinili zlocine ti su vec davno otisli preko granice.
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2006., 12:29   #9
vukovar, vukovar!

bio sam u vukovaru na ljeto. nadao sam se da će me bar nekaj dočekat osim kafića White eagles sa transparentom na kojem na ćirilici piše delije. jadno, ponos hrvatske,
kao dio srbije!
__________________
nek upali noćas sva svoja svjetla i srce širom otvori grad,
nek blistaju zvijezde, nek oći gore u toplu zagrebačku noć...
PRH is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2006., 12:32   #10
Quote:
PRH kaže:
bio sam u vukovaru na ljeto. nadao sam se da će me bar nekaj dočekat osim kafića White eagles sa transparentom na kojem na ćirilici piše delije. jadno, ponos hrvatske,
kao dio srbije!

Daj ne pricaj gluposti. Takvo nešto ne postoji u VU !
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2006., 15:18   #11
Exclamation

e nisam siguran jel se onak zove, al sto posto za transparent. nekakva zgrada, nije to ful centar već negdje na ulazu u grad, ja sam prolazio kad sam sa klubom išao na turnir u beograd, u nekakvoj zgradi, ima malu drvenu terasu sa 5-6 stolova i ispred njih crveni transparent na njemu s bijelim na ćirilici piše DELIJE!
__________________
nek upali noćas sva svoja svjetla i srce širom otvori grad,
nek blistaju zvijezde, nek oći gore u toplu zagrebačku noć...
PRH is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2006., 18:06   #12
Quote:
PRH kaže:
e nisam siguran jel se onak zove, al sto posto za transparent. nekakva zgrada, nije to ful centar već negdje na ulazu u grad, ja sam prolazio kad sam sa klubom išao na turnir u beograd, u nekakvoj zgradi, ima malu drvenu terasu sa 5-6 stolova i ispred njih crveni transparent na njemu s bijelim na ćirilici piše DELIJE!


Ma to može biti. Ima svakavih luđaka. Meni isto idu na živce takvi koji nose šalove od zvezde i partizana, kao da namjerno provociraju. Ali kažem ne možemo generalizirat. Neki od njih(srba) idu sa mnom na faks, skroz normalni ljudi, pricaju hrvaški i prihvacaju hrvašku( ) kao svoju domovinu

Problem je u toj šacici jada koja sa svojim ponašanjem prekrije sve dobro što je napravljeno u normalizaciji odnosa u ovom gradu
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2006., 20:49   #13
Angry Pro Deo et patria!

je, prav kažeš. ja isto nemam nikaj protiv srba ni nikog drugog ko se normalno ponaša, al kad je umišljen i provocira onda normalno da ga ne volim! isto ko što mi je pun kurac ovih bosanaca, hercegovaca i tovara kaj su se doselili u zagreb. ne zato kaj ih inače ne volim, već se ponašaju koda zagreb nije postojal prije nego kaj su oni došli. moji su iz zagreba od 17 st (imam potvrdu, neki dokument, nije važno), tako da sam pravi purger i idu mi na na nerve takvi ljudi. čast iznimkama, znam ih par kaj su skroz na skroz normalni, a svi ostali sam bacaju ljagu na ZGB. slušaju narodnjake, diče se nekim ustaštvom i velikim domoljubljem a neznaju ni himnu!
__________________
nek upali noćas sva svoja svjetla i srce širom otvori grad,
nek blistaju zvijezde, nek oći gore u toplu zagrebačku noć...
PRH is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2006., 21:09   #14
Quote:
PRH kaže:
je, prav kažeš. ja isto nemam nikaj protiv srba ni nikog drugog ko se normalno ponaša, al kad je umišljen i provocira onda normalno da ga ne volim! isto ko što mi je pun kurac ovih bosanaca, hercegovaca i tovara kaj su se doselili u zagreb. ne zato kaj ih inače ne volim, već se ponašaju koda zagreb nije postojal prije nego kaj su oni došli. moji su iz zagreba od 17 st (imam potvrdu, neki dokument, nije važno), tako da sam pravi purger i idu mi na na nerve takvi ljudi. čast iznimkama, znam ih par kaj su skroz na skroz normalni, a svi ostali sam bacaju ljagu na ZGB. slušaju narodnjake, diče se nekim ustaštvom i velikim domoljubljem a neznaju ni himnu!



Također mi idu na živce vukovarci koji nece da se vrate iz ZG,(spadaju u istu kategoriju sa bosancima), koji ces ti k.... tamo. Za zagrepcane ce oni uvijek biti dotepenci. I sam sam bio prognanik pa znam kakav je to osjecaj.
A još gora kategorija su "vukovarski" srbi koji su otišli u Srbiju. Pa šta oni misle da ih tamo cekaju raširenih ruku ? Cuo sam par primjera kaku su neki idioti išli u vecerni izlazak u Novi Sad pa su ih istukli. Jer su se tamo preseravali sa svojim srbstvom a Srbi iz Srbije ih ne vole. Ne želim nikom zlo ali tako im i treba.
Navodno je lik koji je dobio batina kad su ga poceli tuci vikao "ja sam srbin, ja sam srbin" a ovi ga jos jace poceli mlatit.
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2006., 22:15   #15
4s
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2006., 22:34   #16
Quote:
Attack kaže:
4s
IDI U KURAC!!!!
__________________
ČOVJEK JE JEBENA STVAR,NAROČITO AKO JE ŽENA!!!!
§@v1c4----BOY is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 02:28   #17
šta oš, samo sam komentiro don Kacunko-ov predhodni post
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 22:24   #18
Quote:
Attack kaže:
šta oš, samo sam komentiro don Kacunko-ov predhodni post

a šta ti znace ta " 4s", kakav je to komentar ?
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 23:29   #19
Quote:
don Kacunko kaže:
a šta ti znace ta " 4s", kakav je to komentar ?
4S ti znaci kao "for srbija"
__________________
ČOVJEK JE JEBENA STVAR,NAROČITO AKO JE ŽENA!!!!
§@v1c4----BOY is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 00:03   #20
Quote:
§@v1c4----BOY kaže:
4S ti znaci kao "for srbija"


po cemu sam ja to za srbiju ?
Kad si toliko veliki HRVAT i Vukovarac šta se onda ne vratiš u Vukovar ?
Nego ladiš jaja u Zg
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.