Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2003., 19:42   #1
Second Hand dućani

odavno nisam usla u neki SH, a kamoli kupila, al danas sam otkrila jedan fresh renovirani

i kupim si glanc novu koznu jaknu za trecinu cijene
i onda jos jednu Crocker traper jaknu, prljvo-roza samterice i bez sametnu suknju... sve super fresh ocuvano. suma tuto kompleto 50€

kupujete li vi u SH?
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 22:31   #2
Ne.

Bio topic o tome, jednostavno ne mogu na sebe obuci nesto sto je neka nepoznata osoba nosila. Tko moze - zasto ne ?

Tako da radije kupim majcu manje ili neku jeftiniju nego u second hand shop-u.

Inace ja mislila da se tamo prodaju rabljene stvari tj. koje su bile nosene ako ne vise a ono barem jednom

Quote:
kupim si glanc novu koznu jaknu za trecinu cijene
zato ne kuzim ovo ?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 22:35   #3
Ja sam si kupila dosta stvari i u SH dućanima i na hreliću...Može se naći super stvari za male pare...Dobro ako niste gadljivi, meni je osobno svejedno jel neko to nosio prije mene..samo dobro operem i sve ok... Evo zadnje sam kupila na hreliću jednu haljinu za 3kn , jednu suknju za 10kn i jednu za 25kn...ma sve u svemu super šoping
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
havana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 22:40   #4
ne...da je neznam kak ocuvano,meni se te stvari gade...uvjek imam sliku neke zrigane babuskare u toj robi..i nede pa nede...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 22:50   #5
nema losih stvari u SH-u,ustvari ovisi u kojem...
jednom sam bila gdje se prodavala dizajnerska roba,stvarno dobro ocuvano...

Ali kad imam taj osjecaj da je to vec netko nosio (koga ja ne znam),nemogu to kupiti i obuci,stvarno nemogu..
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 22:57   #6
Quote:
Winona kaže:
Inace ja mislila da se tamo prodaju rabljene stvari tj. koje su bile nosene ako ne vise a ono barem jednom



zato ne kuzim ovo ?
Zato jer ne zhelish

U SH ducanima prodaju se i potpuno nove stvari koje imaju minimalnu greshku, neraspakirane stvari iz ducana koji se zatvaraju, ili posljednji primjerci s tvornichke trake. Ostaci od proshlogodishnjih snizhenja, roba koja se zaprljala po skladishtima i slichno.

Vrlo sam chesto, dok su u mome gradu postojali SH ducani, tamo kupovala. Ionako uglavnom nosim odjecu dobivenu od prijateljica,rodbine, susjeda, pa mi je svejedno.

Voda sve opere osim ljudske gluposti
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 23:11   #7
Di ima dobrih SH-a u ZG-u??
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 23:14   #8
ima jedan na Lascini kod studentskog doma, medjutim kad sam ga zadnji put preporucila ( frendica je obozavala kozne mantile koje je tamo nalazila i palila se bas na to da izgledaju staro i autenticno ) rekle su cure s Foruma da tam smrdi

Sto se mene tice nista nije smrdilo.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 23:49   #9
Quote:
magic kaže:

Voda sve opere osim ljudske gluposti


da win, ova jakna jeste glanc nova, tko zna ko ju je i zasto kupio/ dobio pa nije nosio, ne ulazim...

a one ostale stvari nisu nove, al ja se ne stidim i ne gadim... niti ne mogu zamisliti neku odvartnu babu u onim super chick hlacicama... nego ti je imala neka zgodna koka
osim tog i u ducanima ko zna ko sve probava onu robu sto visi tamo, ne mislis???
a ne kupujem to zato sto nemam za novo... al vise volim par jeftinijih stvari promjenitit i iznosati nego ganjati marke i imena
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 23:56   #10
Ima u Londonu par zgodnih ducancica gdje se prodaje ili vintage ili second-hand odjeca.
Moram priznat da ja bas ne volim kupit nosenu normalnu modernu odjecu, ali mi se dosta svidjaju ovi vintage ducani s malo starijom odjecom.
Tako ima u mom kvartu jedan ducan....hmmm....zaboravila sam kako se zove...cini mi se....Annie's ili tako nekako....i oni prodaju stvari s pocetka stoljeca pa negdje do 40tih...sve one flapper haljine, pa capes, pa one shrugove koji su nasljokicani i sve mi izgleda mrak. Tamo volim uc i prosnjofat i sad pikiram za kupit jedan shrug pa ga skombinirat s nekom casual majicicom i trapericama. Mislim da ce to izgledat vrlo cool.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2003., 02:48   #11
ja u zagrebu nikad nisam nasla neki dobar SH...vecina odjece koje sam vidjela po takvim ducanima je bila stvarno uzasna i daleko od bilo kakvog chica...vise nesto tipa baka-stil...na zalost
a za taj fakin hrelic nikako se probuditi u nedjelju na vrijeme
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2003., 03:04   #12
meni su takvi dućani super, jedno vrjeme je postojao i jedan u splitu na blatinama al se nažalost zatvorio...s obzirom da ja nisam mjesecima bila u gradu (idem samo kad mjenjam osobnu..tek tamo 2006 ) pa ako netko zna da se nešto otvorilo ili da se sprema neka viče
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2003., 03:05   #13
Quote:
Lola kaže:
ja u zagrebu nikad nisam nasla neki dobar SH...vecina odjece koje sam vidjela po takvim ducanima je bila stvarno uzasna i daleko od bilo kakvog chica...vise nesto tipa baka-stil...na zalost
a za taj fakin hrelic nikako se probuditi u nedjelju na vrijeme
I ja imam tih problema s Hrelićem
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
havana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2003., 03:43   #14
Planiram ic ovu nedjelju na Hrelic oko 9...to valjda nije tak kasno?do kad rade standovi ?
..trebala bi otic s frendicom kupit tenisice ( adidas) al tam na standu ..valjda cemo nac ..ja nisam nikad bila..bas me zanima
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2003., 08:43   #15
Quote:
Winona kaže:
( frendica je obozavala kozne mantile koje je tamo nalazila i palila se bas na to da izgledaju staro i autenticno )
Joj, ovo i ja obožavam!

Zbilja, daj podrobnije objasni di tog ima u Zg..ja ne znam di je Laščina...
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2003., 10:14   #16
Ja kupujem levke redovno tamo. Ne volim nove levke i treba jedno 6 mjeseci dok ne dobiju mekocu koju volim a i da malo izblijede. Naravno knjige kupujem isto tamo.
Vidi bas bih danas mogao skociti ...trazim one avijaticarske kape iz prvog svjetskog a nigdje ne mogu da nadjem.
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2003., 11:52   #17
Može li mi netko objasnit šta je i di je Hrelić????????
Lorelai is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2003., 11:55   #18
Quote:
Hana_ kaže:
Planiram ic ovu nedjelju na Hrelic oko 9...to valjda nije tak kasno?do kad rade standovi ?
..trebala bi otic s frendicom kupit tenisice ( adidas) al tam na standu ..valjda cemo nac ..ja nisam nikad bila..bas me zanima
Oko 9 nije kasno, oni tamo budu do nekih 12-13h...
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
havana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2003., 11:56   #19
Quote:
Lorelai kaže:
Može li mi netko objasnit šta je i di je Hrelić????????
Hrelić iliti Zagrebački buvljak
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
havana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2003., 12:15   #20
Quote:
Crow Jane kaže:
Joj, ovo i ja obožavam!

Zbilja, daj podrobnije objasni di tog ima u Zg..ja ne znam di je Laščina...
Ides od Kvatrica ( moze pjesice moze busom koji stoji gore na kraju Domjaniceve ) prema Srebrenjaku. U blizini je i Zajceva iliti sluzbeno Merkur bolnica. Ulica se zove Lascinska cesta i taj second hand shop je u blizini studentskog doma samo s lijeve strane ( dom je s desne ). Vidi se s ceste, onako u prizemlju.

Ta frendica i dan danas ( nakon nekih 5 godina barem ) i dalje kupuje tamo te kozne ( glat ili brusena koza ) mantile bas se fura na taj stil. ( ono duga suknja ispod, isto neka bakina s pocetka stoljeca, dolcevite itd. ima i toga tam)


Septembar sve pet. Ima ljudi koji vole nosenu odjecu i onih koji ne vole. U cemu je problem ?

( nikad mi se nije gadilo obuci nesto muzevo tipa majca za po doma ili nesto frendicino mamino ali odjeca nepoznatih ljudi - ne , nije to za mene )
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:32.