Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2007., 21:28   #41
ma kaj je cura krivo napisala, koliko sam ja vidjela nije ona taj post napisala da bi izazvala ljubomoru nego kakvi su ljudi bili prema njoj samo jer ima para i može si priuštiti neke stvari. mislim, koji je to problem.. tebi je to snobizam jer netko ima više para nego ti? daj odrasti, isuse
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 21:34   #42
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
ma kaj je cura krivo napisala, koliko sam ja vidjela nije ona taj post napisala da bi izazvala ljubomoru nego kakvi su ljudi bili prema njoj samo jer ima para i može si priuštiti neke stvari. mislim, koji je to problem.. tebi je to snobizam jer netko ima više para nego ti? daj odrasti, isuse
...izgleda da bi se,u današnje vrijeme,svak ko ima nekaj više para toga morao sramiti...pobogu,pa muž i ja smo ih i zaradili...nitko nam nije ni poklonio nit smo ukrali...a tako i ostali,mislim....a ak nekima i daju starci za takvu obleku (kao uostalom i mi našoj djeci), ti isti ljudi su te novce zaradili...i zato su snobovi...tragedija,zaista tragedija kak razmišljate...
__________________
......nogom vrit i glavu gore...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 21:37   #43
molim odredjene nickove da se suzdrze offtopica jer cu ih prebaciti na filozofiju

Ovo je moda a ne srackanje po drugima. Na forumu ima ljudi koji nose Lacoste (Fendi, Pradu, MiuMiu, Azzedine Alaiu i blablabla) i sasvim je jasno da o tome zele diskutirati bez da ih netko pritom vrijedja. Ne smeta me da netko kaze svoje misljenje ali ako ga silom natura i pritom omalovazava i vrijedja ostale diskutante - bit ce brisan, kartoniran i banan. Ne moram ni napominjati da takvo ponasanje nije pristojno a bome ni zrelo

Hvala
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 21:48   #44
Quote:
Ilovefootballplayers kaže: Pogledaj post
meni su lacoste tenke zakoooooooon
super izgledaju i mogu se furat na sve
polo majice su mi isto zakon, one obične , nisu soma kuna, kaj vam je ...
one torbice su mi bezveze, inače su im torbe preskupe , to fkt, ona mala pederuša 375 kn ?? ima kopija i za 100 ........

brijem da su ti te tenke oko 800 kn ...

e a di si ti vidla lacoste tenke za 495 kn ???????????????????????????
javi !!!!!!
please !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja sam svoju pederušu kupila prije 3 godine i iako ju nosim konstantno, izgleda kao i kad je kupljena. Zato onaj tko želi kvalitetnu torbicu će ju kupiti, a onaj tko želi nositi krokodila će kupiti kopiju. S tim da će ti se kopija uništiti za par mjeseci pa ćeš kupiti drugu i treću... pa sad mi reci je li 375kn puno za nešto što traje godinama. I ne meni nije problem nositi istu pederušu par godina jer je boje i oblika koja mi ide uz sve.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 21:55   #45
baš meni trenutno treba pederuša, ali sad ,i je u ovim godinama nekak previše 375kn za pederušu, rađe ću skupiti malo više za neki drugi model torbe, bar da je veća
meni se jako sviđa oblik pederuše i naravno izgled, nije mi bitno kaj je lacoste. ali pošto će mi trebati samo jednom namjeravam kupiti fake, zbog izgleda, ne krokića
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 22:17   #46
Svi ste se prihvatili tog snobizma. Po meni, nije snobizam nosit takve marke. Ko što moj signature kaže, nije važno što nosiš nego kako nosiš. Ak netko nosi lacoste samo zbog krokodila na srcu (ili nozi, oko struka, whatever) onda je to snobizam. Ak netko to nosi zato jer je kvalitetno, jer mu se sviđa onda to nipošto nije snobizam. Kad smo već kod toga, vrhunac snobizma mi je bio prije nekih 2 mjeseca kada lik ulazi u dućan, kupuje majicu i pita "Jel imate možda neku sa večim znakom?" - e to je snobizam i seljaštvo najgore vrste...
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 12:15   #47
Cool ok ok

mislila sam istipkati da mi je kupnja u lacosteu snobizam do boli
ali ponavljam
tko voli
nek izvoli
ljerki_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 12:18   #48
Quote:
ljerki_d kaže: Pogledaj post
mislila sam istipkati da mi je kupnja u lacosteu snobizam do boli
ali ponavljam
tko voli
nek izvoli
al nije snobizam to sto ti vec sad, iako ni ne zaradjujes zelis i planiras potrositi 700-800kn na jedne martensice?
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 13:38   #49
ne.martensice su u dark-punk-metal stilu.možda potrošim i tisućicu za one od 24 rupe.
ljerki_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 13:39   #50
nikad nisam vidjela metalca koji nosi lacoste.
ljerki_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 13:41   #51
aha.svaka subkultura nosi svoje brendove.recimo,metalci punkeri i sl. nose converse i martens,dok zadrti šminkeri nose lacoste.iako ne trebaš biti šminker da nosiš lacoste,već samo debelog džepa.
ljerki_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 13:45   #52
Ako ne prestanete trubiti offtopic pocet cu dijeliti kartone!

Hvala
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 14:39   #53
imam par njihovih torbica i super su. ona mala cetvrtasta gumirana što se nosi preko trbuha je presla zadnje dvije godine svašta, trpala sam gomilu stvari u nju i mislila sam da će se raspuknuti, ali je i dalje ista kao i prvi dan. te gumirane se odlično peru i boja ne blijedi. a na kožne ipak treba malo više pripaziti da ih ne zgrebeš i sl.
istina je da su skupe, ali sve imaju 2 godine garancije i uostalom uvijek postoje sniženja samo ih treba pricekati.
imaju odličan dizajn torbica i logo je na većini prilično diskretan.
__________________
Gravitation cannot be held responsible for people falling in love.
skarabej is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 15:48   #54
primi moje najdublje isprike darin.
ljerki_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 17:56   #55
oh di smo otišli... nego Greener jesi li se odlučio, ja volim ove na preklop više nego na vezanje, iako sam vidjela po grada dosta ovih u boji, najviše nebo plave, fakat su prekrasne

Inače kad samo kod kvalitete nedavno sam kupila neku jeftilen pederušu, nakon 2 nošenja ode cif
__________________
Živjela ljubav ne idem bez tebe!
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 18:32   #56
Quote:
skarabej kaže: Pogledaj post
imam par njihovih torbica i super su. ona mala cetvrtasta gumirana što se nosi preko trbuha je presla zadnje dvije godine svašta, trpala sam gomilu stvari u nju i mislila sam da će se raspuknuti, ali je i dalje ista kao i prvi dan. te gumirane se odlično peru i boja ne blijedi. a na kožne ipak treba malo više pripaziti da ih ne zgrebeš i sl.
istina je da su skupe, ali sve imaju 2 godine garancije i uostalom uvijek postoje sniženja samo ih treba pricekati.
imaju odličan dizajn torbica i logo je na većini prilično diskretan.
torbice isto budu na snizenju? jel su sad snizene?
Anaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 19:04   #57
Quote:
ikas kaže: Pogledaj post
oh di smo otišli... nego Greener jesi li se odlučio, ja volim ove na preklop više nego na vezanje, iako sam vidjela po grada dosta ovih u boji, najviše nebo plave, fakat su prekrasne

Inače kad samo kod kvalitete nedavno sam kupila neku jeftilen pederušu, nakon 2 nošenja ode cif
Ma ja sad imam slične onima na vezanje samo nisu Lacoste, već Adidas Stan Smith, tak da bum si zel ove na preklop,vjerojatno one druge, sa sivim iznutra jer je i onaj natpis lacoste onda izvana diskretniji, ne bode u oči. Stigla je plača, u četvrtak je slobodan dan, idem po tenisice, novčanik, majicu (neznam dal da uzmem crnu ili bež?), a danas sam si napokon priuštio poštene naočale. Jesu soma kuna, al su mrak...

Quote:
aha.svaka subkultura nosi svoje brendove.recimo,metalci punkeri i sl. nose converse i martens,dok zadrti šminkeri nose lacoste.iako ne trebaš biti šminker da nosiš lacoste,već samo debelog džepa.
Ne nose samo zadrti šminkeri Lacoste, jer je Lacoste prvotno bila casual marka, a i dan danas ima tri stila: Sport (to ti je većinom casualwear), Sportswear (tu je većinom šminka) i Club (to ti je elite obleka, cipele kožne i sl stvari). Ja nisam šminker, i ima masa stvari od Lacostea koje ne bi obukel ni da mi ih poklone, ali mi se sviđa jednostavna casual kolekcija. Polo majice, jednobojne i one na pruge, oldschool tenisice, veste...
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 19:34   #58
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
Ma ja sad imam slične onima na vezanje samo nisu Lacoste, već Adidas Stan Smith, tak da bum si zel ove na preklop,vjerojatno one druge, sa sivim iznutra jer je i onaj natpis lacoste onda izvana diskretniji, ne bode u oči. Stigla je plača, u četvrtak je slobodan dan, idem po tenisice, novčanik, majicu (neznam dal da uzmem crnu ili bež?), a danas sam si napokon priuštio poštene naočale. Jesu soma kuna, al su mrak...



Ne nose samo zadrti šminkeri Lacoste, jer je Lacoste prvotno bila casual marka, a i dan danas ima tri stila: Sport (to ti je većinom casualwear), Sportswear (tu je većinom šminka) i Club (to ti je elite obleka, cipele kožne i sl stvari). Ja nisam šminker, i ima masa stvari od Lacostea koje ne bi obukel ni da mi ih poklone, ali mi se sviđa jednostavna casual kolekcija. Polo majice, jednobojne i one na pruge, oldschool tenisice, veste...
...na majce je sad 10% popusta...do broja 7 dođu oko 470kn... ...ostale ljetne stvari 30% popusta...
__________________
......nogom vrit i glavu gore...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 21:59   #59
obozavam lacoste, super su mi njihove polo majice, torbice, al tenisice su im najbolje... obozavam ih, je da nisu bas kvalitetne, al bas su mi slatke....
blondie_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 10:35   #60
tenisice nisu kvalitetne !?! To mi je prvi glas...netko je već rekao da su mu se zgulile, ali to može biti i do hoda jer su niske
__________________
Živjela ljubav ne idem bez tebe!
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:30.