Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2008., 13:30   #41
Jučer ja prolazim Bogovićem i jedna me cura zaustavi da me anketira u vezi Nove. Pristao sam iz znatiželje da vidim o čemu je rijeć. Na Novoj mijenjaju logo i po ulici pitaju prolaznike koji bi logo više voljeli vidjeti. Ima 10-tak rješenja, ali uglavnom 2 tipa. Na jednom bi bio višebojno O u obliku lepeze ili kruga ili kockica. A na drugom prijedlogu je samo Nova gdje je N izdvojeno i obojeno u crveno. I taj prijedlog mi je dosta ozbiljniji i pristao bi npr. News kanalu, pa sam se odlučio za prvi prijedlog. Inače, na papiru mi nijedan nije dojmio.
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 17:59   #42
Znači mijenjaju ovo prepoznatljivo. Grozno. Još jedna loša odluka.
Flin Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 18:07   #43
ko je htv-o prodao nove vizuale pravi je majstor. ono ne bi naručio djetetu za mobitel.
sapere_aude is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 22:36   #44
Quote:
Trebor01 kaže: Pogledaj post
Jučer ja prolazim Bogovićem i jedna me cura zaustavi da me anketira u vezi Nove. Pristao sam iz znatiželje da vidim o čemu je rijeć. Na Novoj mijenjaju logo i po ulici pitaju prolaznike koji bi logo više voljeli vidjeti. Ima 10-tak rješenja, ali uglavnom 2 tipa. Na jednom bi bio višebojno O u obliku lepeze ili kruga ili kockica. A na drugom prijedlogu je samo Nova gdje je N izdvojeno i obojeno u crveno. I taj prijedlog mi je dosta ozbiljniji i pristao bi npr. News kanalu, pa sam se odlučio za prvi prijedlog. Inače, na papiru mi nijedan nije dojmio.
Znači rade nešto konačno!!!
Iako baš kad napišem da se ne mora mijenjati to n već ga samo puno bolje koristiti oni kažu da idu u velike promjene... A dobro, iako taman su završili pred neko vrijeme promijene svega u sadašnji image.

Trebor, hvala puno što si došao to reći a daj se pliz javi s JOŠ detalja o SVEMU što je bilo, šta je rekla, kako su izgledali još detaljnije... .
Samo da te pitam, kad si rekao za prvi prijedlog s istaknutim O jel to ličilo na ovo: http://img.radio.cz/pictures/loga/nova1.jpg ?

Zadnje uređivanje m_m : 01.05.2008. at 00:52.
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 01:01   #45
Quote:
m_m kaže: Pogledaj post
Znači rade nešto konačno!!!
Iako baš kad napišem da se ne mora mijenjati to n već ga samo puno bolje koristiti oni kažu da idu u velike promjene... A dobro, iako taman su završili pred neko vrijeme promijene svega u sadašnji image.

Trebor, hvala puno što si došao to reći a daj se pliz javi s JOŠ detalja o svemu .
Samo da te pitam, kad si rekao za prvi prijedlog s istaknutim O jel to ličilo na ovo: http://img.radio.cz/pictures/loga/nova1.jpg ?
Nema na ćemu

Nažalost ništa slično, osim što je vrsta pisma nva ista Kao što sam napisao, na papiru je to sve loše izgledalo. Kao da je crtalo dijete u 4. razredu osnovne. Jednodimenzionalno. Vjerojatno za sad samo istražuju po kojoj će formi raditi taj novi logo. Taj O je imao više oblika. Jedan od oblika je bio heksagonalan, bilo je i lepezastih i raznih geometrijskih oblika kojih se ne sjećam dobro. I O je višebojno (dugine boje). Činilo mi se da je cura bila nezainteresirana za svoj posao. Na brzinu mi je sve to prelistala, pa mi je sve bilo skoro isto. Zapamtio sam samo te dvije forme.
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 19:25   #46
Sto vam se cini od RTL-ove vode koja prkosi gravitaciji u reklama jinglovima? Meni su fantasticni. i glazba je bas misticna. obozavam to. RTL definitivno No1 za Jinglove.. al kad ce ti jebeni Fire jingle..
Enivej. Ovi novini stari (kad zena kaze Nova.. smrc. to su bila vremena, Nova je cak bila gledana...) Doduse cini mi se da je korporacija RTL pocela mijenjati svoje tri prepoznatljive boje.. pogledajte samo njemacki rtl i njegov logo.. pa bi uskoro mogao i nas, bar mi se cini.. HRT-ovi mi se svidaju ovako jednostavni, tu je i kocka.. jedino bi bilo dobro logo pretvoriti u prozirni crno bijeliu
wanted0202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 19:44   #47
Quote:
wanted0202 kaže: Pogledaj post
Sto vam se cini od RTL-ove vode koja prkosi gravitaciji u reklama jinglovima? Meni su fantasticni. i glazba je bas misticna. obozavam to. RTL definitivno No1 za Jinglove.. al kad ce ti jebeni Fire jingle..
Enivej. Ovi novini stari (kad zena kaze Nova.. smrc. to su bila vremena, Nova je cak bila gledana...) Doduse cini mi se da je korporacija RTL pocela mijenjati svoje tri prepoznatljive boje.. pogledajte samo njemacki rtl i njegov logo.. pa bi uskoro mogao i nas, bar mi se cini.. HRT-ovi mi se svidaju ovako jednostavni, tu je i kocka.. jedino bi bilo dobro logo pretvoriti u prozirni crno bijeliu
slazem se.rtl ima najbolje jinglove.
cd-rom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 22:29   #48
ja bih volio da HRT više promijeni svoj logo
koristi ga od 2001. godine !!!!!
Toni I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 09:04   #49
Quote:
Toni I. kaže: Pogledaj post
ja bih volio da HRT više promijeni svoj logo
koristi ga od 2001. godine !!!!!
Nešto prepoznatljivo i dobro se ne mijenja.

A ne koristi se od 2001. već od 1992. je to službeni logo HRT-a. Nikad službene nisu bile one kocke s brojem, već ovaj logo, koji je malo osuvremenjen 2000. godine i stavljen kao logo na TV-u (a bio je i prije kockastih, samo ružnije dizajniran i bez broja). Samo bi logo stvarno trebao biti proziran (malo svjetliji, ali s crvenim kockicama) i manji.

Ne mijenjati logo HRT-a.
Flin Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 14:20   #50
meni je njihov logo bio najbolji od 1993. do 1997.
Toni I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 14:51   #51
Quote:
Toni I. kaže: Pogledaj post
meni je njihov logo bio najbolji od 1993. do 1997.
Pa, bilo ih je više...

Bio je onaj s debelim slovima HRT, pa onaj samo s natpison HRT običnim slovima, a krajem '97. novi vizual i brojevi u kocki (a boje - prvi je bio sivi, drugi plavi i treći narančasti)
Flin Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 15:51   #52
mislim na onaj debelim slovima...hehehe
Toni I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 16:12   #53
Quote:
Toni I. kaže: Pogledaj post
mislim na onaj debelim slovima...hehehe
Taj je najodvratniji
Flin Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 16:48   #54
meni nije...haha
Toni I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 17:18   #55
ja govorim o ovome : http://www.youtube.com/watch?v=Y28N8...eature=related
najbolji njihov logo ikad(ovo je iz 1995.)
Toni I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 17:47   #56
Quote:
Toni I. kaže: Pogledaj post
ja govorim o ovome : http://www.youtube.com/watch?v=Y28N8...eature=related
najbolji njihov logo ikad(ovo je iz 1995.)
Taj je možda bio dva-tri mjeseca. Slova su mu ubij bože. A '95. su još bili i oni običnim fontom napisani HRT i onaj s debelim slovima HRT (kao sad, samo deblja slova i potpuno bijel)
Flin Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2008., 11:48   #57
Quote:
Trebor01 kaže: Pogledaj post
Jednodimenzionalno...
Naravno... Jednodimenzionalno.
Bože ne mogu vjerovati kako su... ah.
I zašto dugine boje? Šta su lokalna postaja iz Bosne? Palma TV?

Čudno mi je da idu sad mijenjati logo kad su evo tek završili s promjenom, iako naravno po meni treba to sadašnje popraviti dosta ali ne mora s novim jingleovima ići novi logo svaki put.
Ali rekao sam si neka ajde, sretan da konačno razmišljaju o nečem. I ja mislio to nešto VELIKO kad ne zvuči mi baš dobro ovo šta ti kažeš....

Isuse nek uzmu identitet češke Nove i na miru su.
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 23:17   #58
Zašto bi krali tuđi identitet? Što se mene tiče, uopšte ne trebaju mijenjati sadašnji logo, možda ga malo dotjerati. Bolji je i od HRTovog i RTLovog...
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 17:52   #59
Što kažete na ovo (TVN) http://www.youtube.com/watch?v=-udV6...eature=related ?
Meni su boje presavršeno posložene.
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 14:37   #60
Baš je bez veze!
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:46.