Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2008., 14:29   #1
Premijer liga BiH

hajd neznam sto mi obrisase temu "Koju je ligu najljepse gledati preko TV-a" valjda nece ovu druga sto je izbrisana uredu to sam se zajebavo. Neznam dali znate ali kod nas je gusto sedam kola prije kraja prvi osam timova imaju sanse za svajanje pa ako neko prati sto cisto sumnjam, sta misli ko ce osvojiti.
Usput cestitke za Dinamo mislim da su trenutno najjaci klub na balkanu i ocekujem i iduce godine da budu u samom vrhu.
techno mania is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 15:15   #2
Pa napiši još nešto, stavi tablicu, reci tko su zvjezde klubova, tko mladi talenti...
Duffman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 15:57   #3
Ne pratim, ova naša mi je i previše, nemam želudac za pratit još jednu takvu!
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 16:00   #4
pratit HNL je svojevrstan mazohizam, pratit bosansku ligu iz hrvatske je već za promatranje
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 16:33   #5
ziher pratim bosansku ligu
Nikzero is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 17:51   #6
šta pratim,ubio bih se da propustim jednu utakmicu
__________________
'Problem je u našim duboko ukorijenjenim dinaroidnim kompleksima prema svemu što nije motika'
Passenger_57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 17:56   #7
Neznam ko prati tu ligu, na kladionici je koeficijent 1.15 na svakog domacina-niti jedna ekipa nema vise od jedne pobjede u gostima valjda u cijeloj ligi. Jos gora i korumpiranija liga nego nasa
shark821 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 18:02   #8
Samo rezultate Želje na ttx. Davno je sve otišlo u kuratz.
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 18:27   #9
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
pratit HNL je svojevrstan mazohizam, pratit bosansku ligu iz hrvatske je već za promatranje
drvnaind is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 19:01   #10
Daj, ne zajebaji ljude

Inače, ja samo rezultate pratim, mada, ako bude kakva utakmica na TV-u i pogledam (ako je kakav derbi), ili samo ostavim na tom kanalu, da im gledanost poraste, valjda bi to i kvalitetu fudbala pomoglo.

Istin, napeto je na vrhu, ali sada će baš početi kupovanja utakmica, pa ćemo vidjeti ko će ih najviše kupiti.
The Realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 19:12   #11
kažeš, u bosni mercato počinje u proljeće?
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 19:15   #12


Ma kod nas to stalno traje, ali evo, prošlo kolo tri pobjede gostiju, hajde ti reci da je tu sve čisto onda!?
The Realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 19:25   #13
Quote:
The Realist kaže: Pogledaj post
hajde ti reci da je tu sve čisto onda!?
koja utakmica?
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 20:42   #14
Kad me put nanese obvezno na Grbavicu gledat Želju, tu zajebanciju ne propuštan ni slučajno. Igra je od tri k...ca ali je takva zajebancija na tribinama da je to nešto posebno.

I moje poštovanje navijačima Želje. Svaka čast momci

I pitanje, ma di ste onoga engleza našli da mi je samo znat????
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 22:01   #15
Quote:
The Realist kaže: Pogledaj post
Daj, ne zajebaji ljude

Inače, ja samo rezultate pratim, mada, ako bude kakva utakmica na TV-u i pogledam (ako je kakav derbi), ili samo ostavim na tom kanalu, da im gledanost poraste, valjda bi to i kvalitetu fudbala pomoglo.

Istin, napeto je na vrhu, ali sada će baš početi kupovanja utakmica, pa ćemo vidjeti ko će ih najviše kupiti.
heh to si upravu samo se kupuju utakmice sada pred kraj mislim da nigdje u svijetu nije ovakvo sranje a neznam kako se to vama u hrv. dogada kako se nije nikako jos tome stalo u kraj cudi me ipak je mesic tu
techno mania is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 22:05   #16
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
koja utakmica?
Da li je dokaz ako informaciju dobiješ od predsjednika jednog od vodećih klubova u ligi? naravno, ovo je samo usmeno, nema ništa pismeno, ali eto, ono, dovoljno dokaz za mene
The Realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 22:07   #17
daj evidence

__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 22:15   #18
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
I pitanje, ma di ste onoga engleza našli da mi je samo znat????
Nije to "neki" englez, momak je igrao u Manchesteru , a došao je iz Oldhama.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 23:10   #19
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Nije to "neki" englez, momak je igrao u Manchesteru , a došao je iz Oldhama.
Je čuja san na poluvremenu protiv Zrinskog da je igra u juniorima Manchestera i onda san mrvicu obratija pažnju.

Takvu lopatu od igraca davno nisan vidija.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 00:01   #20
Ma njih samo pogledas ko igra,rezultat ne moras gledat,samo ubiljezis svakom domacinu tri boda...
stef_mrcina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:01.