Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2016., 09:39   #681
zna neko čija roba je u Only buticima u Prijedoru i Banjaluci?
Bila sam u onom za djecu i imaju Primark krpe
Za odrasle nisam sigurna
https://www.facebook.com/Only-boutiq...01722/?fref=ts
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 15:51   #682
Prije 2-3 tjedna u Grazu, par ludih žena iz Bosne s kolicima lete po Primarku i trpaju tu dječju robicu u kolica. Normalni ljudi rade slalome između njih jer su se s tim kolicima raširile ko da ne kažem što. Na kasi to dijele na 16 računa, s putovnicama jer naravno, dobiju povrat poreza za tu robu, koju po Bosni preprodaju po ko zna kojim cijenama. Primjer - 7 dječjih bodija je 10€, kad dobiju povrat tih 17%, jedan bodi ispadne 1,19€ ili nepunih 9 kn. Za te novce ga sigurno ne prodaju tamo..
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 18:28   #683
I što sad? Ljudi se snalaze na sve načine, i ovi što kupuju od njih logično znaju da nisu po istim cijenama to i kupile
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 09:17   #684
Što se sve isplati kupovat u bosni? Ne za preprodaju vec ovako.
gawran is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 18:28   #685
Smile

Pozdrav, interesira me jeli netko bio na toj tržnici gdje se prodaje markirana roba, kojim danima radi i do koje ure!? Ja sam bila u Bihaću samo prolazno tj na ćevapima i mogu reći da sam oduševljena restoranom Riverom, uslugom i cjenikom! Ako je tko bio na toj tržnici i jeli se isplati što kupovati, te radno vrijeme bila bih zahvalna na informacijama?
Poison IY is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 17:54   #686
Quote:
gawran kaže: Pogledaj post
Što se sve isplati kupovat u bosni? Ne za preprodaju vec ovako.
Isplati se kupiti neka odjeća. Neke stvari koje sam osobno uzeo začudo nisu iz Kine nego iz Turske ili čak Italije a dosta su jeftinije nego u HR. Ako pušite onda i duhan.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 19:54   #687
svakako u bihać doci subotom kad na trznici rade svi štandovi.
da..dosta robe je turskog porjekla...
a isplati se kupiti trenerke...definitivno....za kikiriki nike trenerke...
i da..isplati se kupiti zlato...cigarete...
__________________
Doktrina emocijama postaje alat kojim se oblikuje mindset masa, čime se pokusava ugurati totalni izostanak racionalne analize.
Značenje riječi: REGIJA=Srbija+BiH+Crna Gora+Hrvatska
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 11:37   #688
mislim uskoro u BIH pa sam mislio usput obaviti i neki špeceraj pa me zanima koliku vrijednost robe po osobi mogu unijeti u hrvatsku???
starman100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 15:27   #689
2.200 kn
https://carina.gov.hr/pristup-inform...ranicenja/2746
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 23:35   #690
Koji tehnički dućan ima u bosni najbliže zagrebu sa računalnim komponentama?
Ima li neka stranica u bosni kao nabava ili jeftinije za traženje najjeftinije ponude?
Koliko mogu ljudi strpat u auto za šoping u bosni i koliko mogu tako kupiti, jel ograničeno po danu(24 sata) ili mogu odmah nazad kad prođem granicu?
kako ide povrat poreza na tehničku robu?
4323 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 22:34   #691
Idem nesto u Bihac u subotu...mogu li se negdje naci Birkenstock sandale???
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 05:21   #692
idem sutra u Banja Luku, a imat ću vremena prošvrljati po centru - koje male butike vrijedi posjetiti?
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 08:55   #693
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
idem sutra u Banja Luku, a imat ću vremena prošvrljati po centru - koje male butike vrijedi posjetiti?
Zavisi šta tražiš.Emporium ima brdo butika gdje su cijene prenapucane za škart robu koju podvaljuju kao nešto "elitno".Znam iz pouzdanih izvora.Naravno osim Borova i možda još dva dućana čija imena su svima dobro poznata. U Azelu više nema Zara odjeće već većinom Morgan i Espirit i nije više ni bagatela kako je bilo.
U Zenitu ima milion malih butika u kojima se da naći dobra roba a nije preskupo.Preporučujem Conto Bene traperice iz Novog Pazara,drži ih mislim 2 butika u Zenitu.Ne daj se zeznuti ima Novi pazar nekoliko marki traperica ali nisu sve isto kvalitetne.Po mom iskustvu Conto Bene su za 2 koplja iznad drugih.
Takodje imaš tu i butike sa haljinama za malo novaca.
Banjalučanke sve manje kupuju po tim malim buticima tako da su Terranova,NY,TW i tako te marke preuzele stvar a to imaš i u HR.
Najviše pate od Manga i Zare (koje nema u BL).
Ne mogu se više ničega sjetiti a da nema svagdje.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 05:15   #694
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Zavisi šta tražiš.Emporium ima brdo butika gdje su cijene prenapucane za škart robu koju podvaljuju kao nešto "elitno".Znam iz pouzdanih izvora.Naravno osim Borova i možda još dva dućana čija imena su svima dobro poznata. U Azelu više nema Zara odjeće već većinom Morgan i Espirit i nije više ni bagatela kako je bilo.
U Zenitu ima milion malih butika u kojima se da naći dobra roba a nije preskupo.Preporučujem Conto Bene traperice iz Novog Pazara,drži ih mislim 2 butika u Zenitu.Ne daj se zeznuti ima Novi pazar nekoliko marki traperica ali nisu sve isto kvalitetne.Po mom iskustvu Conto Bene su za 2 koplja iznad drugih.
Takodje imaš tu i butike sa haljinama za malo novaca.
Banjalučanke sve manje kupuju po tim malim buticima tako da su Terranova,NY,TW i tako te marke preuzele stvar a to imaš i u HR.
Najviše pate od Manga i Zare (koje nema u BL).
Ne mogu se više ničega sjetiti a da nema svagdje.
e hvala ti

Zenit onda definitivno
volim uvijek švljati po malim buticima, ono što ima i kod nas me uopće ne zanima
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 09:28   #695
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
e hvala ti

Zenit onda definitivno
volim uvijek švljati po malim buticima, ono što ima i kod nas me uopće ne zanima
Pretpostavila sam.Imaš malih butika i kod ferhadije i iznad Tržnice (tu imaš i Refan ako hoćeš jeftine točene parfeme i Golden Rose kozmetiku ).
Lijep provod
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 05:25   #696
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Pretpostavila sam.Imaš malih butika i kod ferhadije i iznad Tržnice (tu imaš i Refan ako hoćeš jeftine točene parfeme i Golden Rose kozmetiku ).
Lijep provod
hvala ti na preporukama
nisam imala puno vremena, ali sam naravno obišla tržižnicu i uz klasično (sir, kajmak ) kupila i tajice za vježbanje, a u Zenitu predivan sako

obišla i Cosm.M

zaključak je da sljedeći put trebamo više vremena za tržnicu i šetnju
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 09:49   #697
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
hvala ti na preporukama
nisam imala puno vremena, ali sam naravno obišla tržižnicu i uz klasično (sir, kajmak ) kupila i tajice za vježbanje, a u Zenitu predivan sako

obišla i Cosm.M

zaključak je da sljedeći put trebamo više vremena za tržnicu i šetnju
Sad si mi probudila nostalgiju za Banjalukom
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 05:37   #698
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Sad si mi probudila nostalgiju za Banjalukom
vjeruj mi, i mene je ulovila
to je moj rodni grad
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 09:28   #699
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
vjeruj mi, i mene je ulovila
to je moj rodni grad
Moj je Ri ali sam u BL studirala pa mi sad nedostaju oba
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 10:42   #700
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
vjeruj mi, i mene je ulovila
to je moj rodni grad
i moj
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:09.