Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2009., 21:49   #61
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Većina muškaraca ju po tome i zna. Tako sam je i ja upoznao.
Ali samo ja sam ih dodirnula

Jednu samo, doduše.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 22:43   #62


__________________
MAN I'M HOT, LIKE THE SUN, LIKE THE MIDDLE OF THE SUMMER!!!
morrbido is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 22:50   #63
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Ako su mislili da tu spadaju samo određene knjige, onda su kategoriju trebali nazvati "Najprodavanija knjiga, ali ne na kioscima, i to samo piscima u rangu Umberta Eca".
U potpunosti se slažem. Kategoriziranje je svakako trebalo biti striktnije jer se na ovaj način svaka vrsta kulture: popularna, trash... može miješati u onu visoku - a onda neka ljudi raspravljaju je li to pravedno ili ne.
__________________
Pristojna i povučena...

Ali samo dok sam obučena.
Carrie-Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 01:26   #64
Quote:
revolution909 kaže: Pogledaj post

Jel se sjećate kad je Nives ispala sisa na nekoj reviji?
Prisjetimo se zajedno


I opustimo se... Jebete Kiklopa
Wiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 03:58   #65
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Ali samo ja sam ih dodirnula

Jednu samo, doduše.
nisam te dostojan!
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 11:25   #66
Quote:
Carrie-Ri kaže: Pogledaj post
U potpunosti se slažem. Kategoriziranje je svakako trebalo biti striktnije jer se na ovaj način svaka vrsta kulture: popularna, trash... može miješati u onu visoku - a onda neka ljudi raspravljaju je li to pravedno ili ne.
Za ovakve kao ti amerikanci imaju simpatičan izraz
Snobovi su vani
luka lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 11:50   #67
Quote:
luka lik kaže: Pogledaj post
Za ovakve kao ti amerikanci imaju simpatičan izraz
Snobovi su vani
E baš...taman sam se htjela pobuniti zbog neprihvatljivog uozbiljenja teme. Ah ti umjetnici, shvaćaju se preozbiljno i ne kuže da ekipa otkida na treš, a ne na high class

Ali neeeee, oni žele biti uzvišena i izolirana kasta, no pritom ih jebe ako ih se ne priznaje i ne prepoznaje kao uzvišene i bolje...mislim, oni su ipak umjetnici, ne.

Jedino što kod naših galamdžija "umjetnika" ima veze s umjetnošću je to što su emotivno i intelektualno umjetni i nimalo ljudski, za razliku od Nives! Hoćemo Golu istinu, a ne umjetnički prikaz
__________________
Rudeness is the weak person's imitation of strength.
Azriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 16:30   #68
Ma da,prošla su vremena kada je književnost bilasamo za elitu.Recimo u slikarstvu je odavno da se i nekog bez osnovne škole prizuna kao vrhunskog umjetnika dok će s književnosti to ide malo teže.Nivesina knjiga je za mene antologija,ne što se tiče kvalitete teksta već što se tiče opisa društva u njoj.
luka lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 16:43   #69
Svaki čovjek koji je ikada napisao makar jednu pjesmu ili bilo što drugo,svaka djevojka koja zna abecedu može se osjećati uvrijeđeno da se ovakva djela uopće objavljuju,a kamoli nagrađuju.Osobno pišem već jako dugo vremena i nema šanse da mi se išta objavi iako sam za par haiku pjesama osvojila međunarodne nagrade a nepismenoj osobi objavljuju knjigu koju nije ni čitala ni pisala.I sama Victoria Beckam je izjavila da nikada u životu nije pročitala niti jednu knjigu ali to je nije smetalao da objavi vlasitituZlo mi je od svega
waka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 16:55   #70
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Prvo sam mislila spojiti temu s nekom već postojećom, ali s obzirom da se o njoj toliko priča..neka joj zasebna tema.
Neka je.



uz malo izmijenjen naslov
Tako je

Evo nek bude treća sreća...

ja predlažem naziv Nives Celzijus-sisoteka
bobsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 18:14   #71
Quote:
waka kaže: Pogledaj post
Svaki čovjek koji je ikada napisao makar jednu pjesmu ili bilo što drugo,svaka djevojka koja zna abecedu može se osjećati uvrijeđeno da se ovakva djela uopće objavljuju,a kamoli nagrađuju.Osobno pišem već jako dugo vremena i nema šanse da mi se išta objavi iako sam za par haiku pjesama osvojila međunarodne nagrade a nepismenoj osobi objavljuju knjigu koju nije ni čitala ni pisala.I sama Victoria Beckam je izjavila da nikada u životu nije pročitala niti jednu knjigu ali to je nije smetalao da objavi vlasitituZlo mi je od svega
Pa što da su joj objavili,zašto te to smeta?Mene osobno to ne pogađa.Neka svatko tko želi neto objaviti to isto objavi.Ja se i sam bavim pisanjem,ali ne želim to objaljivati iz razloga što mi ne treba bruka,Čak ni ukućanima ne dam da čitaju jer to pišem više za sebe i smatram da nije ništa posebno ali zanimljivo jest.Ali ako mi jednog dana dođe želja da to objavim ne želim da mi išta stoji na putu i ne želim da itko osuđuje zbog toga što sam se ja usudio nešto objaviti.
luka lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 19:35   #72
REPLIKA

Normalno da mi smeta .Nemam novaca da zbirku objavim u vlastitoj nakladi
waka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 20:34   #73
Quote:
waka kaže: Pogledaj post
Svaki čovjek koji je ikada napisao makar jednu pjesmu ili bilo što drugo,svaka djevojka koja zna abecedu može se osjećati uvrijeđeno da se ovakva djela uopće objavljuju,a kamoli nagrađuju.
to što se danas svašta objavljuje, ne znači da ja to automatski moram pročitati.. a kamoli se uvrijediti. bmk.
ne bi ona objavila knjigu da nema zainteresiranih čitatelja, a pošto je knjiga najprodavanija, očito da ih ima podosta!
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 13:13   #74
Quote:
waka kaže: Pogledaj post
Normalno da mi smeta .Nemam novaca da zbirku objavim u vlastitoj nakladi
Nije ti Nives kriva za to. Jbg život nije pravedan...a možda i jest...ti sigurno nisi spremna platiti toliku cijenu da ti se objavi ono što pišeš? Nives se nagutala govana, vjeruj mi, a to što ima obraz-đon je njezin križ. Ili u ovom slučaju prednost, ipak joj je to pomoglo da objavi knjigu
__________________
Rudeness is the weak person's imitation of strength.
Azriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 13:16   #75
Quote:
waka kaže: Pogledaj post
Svaki čovjek koji je ikada napisao makar jednu pjesmu ili bilo što drugo,svaka djevojka koja zna abecedu može se osjećati uvrijeđeno da se ovakva djela uopće objavljuju,a kamoli nagrađuju.Osobno pišem već jako dugo vremena i nema šanse da mi se išta objavi iako sam za par haiku pjesama osvojila međunarodne nagrade a nepismenoj osobi objavljuju knjigu koju nije ni čitala ni pisala.I sama Victoria Beckam je izjavila da nikada u životu nije pročitala niti jednu knjigu ali to je nije smetalao da objavi vlasitituZlo mi je od svega
Ponovno, life sucks. Haiku ne donosi novac izdavačima, nego samo trošak produkcije koji se ne može nadoknaditi prodajom zbirke. Nije to stvar Nives, nego stukture publike, iliti zatucanosti raje. Ekipi se ne da čitati dubokoumne metafore, žele jeftinu zabavu. Nives je samo pronašla način da od toga živi.
Zato je zaslužila temu na TREŠ podforumu, a ne na umjetnosti
__________________
Rudeness is the weak person's imitation of strength.
Azriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 14:43   #76
Quote:
azriela9 kaže: Pogledaj post
Zato je zaslužila temu na TREŠ podforumu, a ne na umjetnosti
Damn right, i ima da je ponosna na to!

Nives mi te volimooooo!
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 11:46   #77
Quote:
azriela9 kaže: Pogledaj post
Ponovno, life sucks. Haiku ne donosi novac izdavačima, nego samo trošak produkcije koji se ne može nadoknaditi prodajom zbirke. Nije to stvar Nives, nego stukture publike, iliti zatucanosti raje. Ekipi se ne da čitati dubokoumne metafore, žele jeftinu zabavu. Nives je samo pronašla način da od toga živi.
Zato je zaslužila temu na TREŠ podforumu, a ne na umjetnosti
Potpuno si u pravu.Svejedno ću i dalje pisati makar mi ništa ne objavili.A da Nives nema neki život stoji.Preburno reagiram
waka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 12:29   #78
http://www.vecernji.hr/showbiz/trac/...50AA6FCC51D5.1

Bild prenosi Nivesinu priču u kojoj kaže da u Hrvatskoj želi biti popularna kao folk pjevačica Jelena Karleuša u Srbiji, koja je također u braku s nogometašem Duškom Tosićem.

- Nives je toliko neodoljiva da je muža dovela u veliku nevolju – Dino je izbačen iz hrvatskoga nogometnog kluba Dinamo zbog seksa sa svojom ženom nasred stadiona dan prije utakmice u listopadu 2006. - piše Bild koji s nestrpljenjem čeka Drpićev dolazak jer će s njime doći i njegova supruga koju predstavljaju kao veliku "prijetnju" svjetski poznatim ženama nogometaša poput Cheryl Cole, Simone Ballack i Ilary Blasi, supruge Francesca Tottija.

Ako je vjerovati Bildovim predviđanjima, Nives bi uskoro mogla ostvariti životni san i ući u "prvu ligu".
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 14:14   #79
Vam ljudima ovakvi poput nje svašta mogu prodat!
__________________
Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti. Mi cemo ga držati. Vaši Pradjedovi
Saha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 15:03   #80
Quote:
Saha kaže: Pogledaj post
Vam ljudima ovakvi poput nje svašta mogu prodat!
Je, nego kaj? To kaj Nivesica dela selaki morti ne kužiju, ali mi smo svi tu fini i kulturni ljudi, nama je baš herclih
__________________
Rudeness is the weak person's imitation of strength.
Azriela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:04.