Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2010., 16:34   #21
Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post
Može se. Kolko sam ja skužila, postoje dva načina, jedan je znači:
ideš na opcije > osnove > i staviš da ti Prilikom pokretanja ponovno otvori stranice koje su posljednje zatvorene

to je to ..ah,ja sam veliki obožavatelj Chromea još od prvog dana




pa da
Ok, thank YOU...I ja prelazim na Chrom...Nisam znao da je izaslo ovoliko addona, a to me je drzalo na FF.


E i da, ako jos ko zna kako da Chrom zapamti velicnu stranice kad je namjestim sebi po zelji, bi bilo odlicno.
Aztec is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 16:39   #22
Quote:
lollipop45 kaže: Pogledaj post
dobro. ja ih prvo instaliram, pa tek onda gledam.
a koje dodatke vi imate? ja imam facebook beauty,facebook photo zoom,evernote,feedly. evernote bas i ne znam koristit
Evo, ja imam WOT (prijavljuje sumnjive stranice), ADB ( za dosadbe pop up prozorcice), onda za citanje gmaila, te fast fox (ucitava sljedecu stranu, dok jednu citas, a sluzi i kao rijecnik)...

E jos da mi je nac jedan dobar za skidanje flasha...nesto ka DHealper na Mozzili...
Aztec is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 20:27   #23
Imam slijedeći problem s GC:

Prilikom otvaranja bilo koje stranice koristi mi neki ludi font i ništa ne vidim pročitati.

Probao sam u opcijama, naprednom, mjenjati font i sl. ali ne pomaže.

Pregledao sam sve googlove upute i nigdje ne mogu pronaći riješenje svog problema!

Ako netko zna kako da mi prikazuje normalne fontove tekstova web stranicama molio bih ga da mi repleja uputu na moj post.

Evo link kak mi prikazuje fontove:
Ivan_12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 23:31   #24
Quote:
Ivan_12 kaže: Pogledaj post
Imam slijedeći problem s GC:

Prilikom otvaranja bilo koje stranice koristi mi neki ludi font i ništa ne vidim pročitati.

Probao sam u opcijama, naprednom, mjenjati font i sl. ali ne pomaže.

Pregledao sam sve googlove upute i nigdje ne mogu pronaći riješenje svog problema!

Ako netko zna kako da mi prikazuje normalne fontove tekstova web stranicama molio bih ga da mi repleja uputu na moj post.

Evo link kak mi prikazuje fontove:
Desno gore klikni na onaj ključ- Opcije - Napredno - Postavke jezika -

WiseGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 16:07   #25
Question

Quote:
WiseGuy kaže: Pogledaj post
Desno gore klikni na onaj ključ- Opcije - Napredno - Postavke jezika -

Hvala, ali to ne pomaže. Izmjenjao fontove, vratio početne postavke i sl.
Sve sam probao.

A sad sam skužio da mi tako isto prikazuje s Firefox-om.

Izgleda da to nije problem GC nego nečeg drugog samo ne znam što?

Jedino ispravno i normalno stranice i fontove prikazuje u IE 6.


Jel ima netko rješenje??
Ivan_12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 18:48   #26
Ovaj Chrom mi guta RAM-e ne normalno!
Aztec is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 23:30   #27
Quote:
Aztec kaže: Pogledaj post
Ovaj Chrom mi guta RAM-e ne normalno!
Probaj reinstalirat... ovo je jako čudno jer je sam browser toliko lagan da procesor ne opterećuje jaaako malo (ako nekad malo poraste, krivite Adobe i prokleti neoptimizirani Flash plugin... )

Inače od browsera najviše gutaju IE i FF, Opera manje, Safari i Chrome skoro pa ništa jer su obojica bazirani na Webkitu iz Applea, a znamo da Apple ne proizvodi smeće...

Inače, svima koji ne koriste Chrome, isprobajte, oduševit ćete se...
userNejm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 05:17   #28
Quote:
userNejm kaže: Pogledaj post
Probaj reinstalirat... ovo je jako čudno jer je sam browser toliko lagan da procesor ne opterećuje jaaako malo (ako nekad malo poraste, krivite Adobe i prokleti neoptimizirani Flash plugin... )

Inače od browsera najviše gutaju IE i FF, Opera manje, Safari i Chrome skoro pa ništa jer su obojica bazirani na Webkitu iz Applea, a znamo da Apple ne proizvodi smeće...

Inače, svima koji ne koriste Chrome, isprobajte, oduševit ćete se...

Koliko vidim dobro se kužiš u GC, ajd mi reci ak znaš kako da rješim problem sa prikazivanjem fontova u GC i FF-u (imaš gore moj print screen) ... ?
Ivan_12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 13:00   #29
Quote:
userNejm kaže: Pogledaj post
Probaj reinstalirat... ovo je jako čudno jer je sam browser toliko lagan da procesor ne opterećuje jaaako malo (ako nekad malo poraste, krivite Adobe i prokleti neoptimizirani Flash plugin... )

Inače od browsera najviše gutaju IE i FF, Opera manje, Safari i Chrome skoro pa ništa jer su obojica bazirani na Webkitu iz Applea, a znamo da Apple ne proizvodi smeće...

Inače, svima koji ne koriste Chrome, isprobajte, oduševit ćete se...

Totalno se ne slažem sa ovom tvojom zadnjom rečenicom...koristim Mozillu jer mi je nekako preglednija i lipša od Google Chroma..u Google Chromu mi se nimalo ne sviđa kada skidam neke fileove sa interneta...preporučujem Mozillu!!
__________________
"Everybody lies!"
enzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 02:56   #30
Jel itko ovdje isprobao SRWare Iron?
Od raznih browsera koje sam isprobao, ovaj je daleko kvalitetniji.
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 03:11   #31
Quote:
JoWaN kaže: Pogledaj post
Jel itko ovdje isprobao SRWare Iron?
Od raznih browsera koje sam isprobao, ovaj je daleko kvalitetniji.
Koja je razlika između Chromiuma i toga?
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 04:01   #32
Sve ti pise na tom linku. tj. uvodnom postu.
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 04:28   #33
Quote:
JoWaN kaže: Pogledaj post
Sve ti pise na tom linku. tj. uvodnom postu.
Ne, ne piše. Ono s prijavljivanjem Googlu odnosi na Chrome, a ne na Chromium. Dakle?
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 13:04   #34
Quote:
userNejm kaže: Pogledaj post
Probaj reinstalirat... ovo je jako čudno jer je sam browser toliko lagan da procesor ne opterećuje jaaako malo (ako nekad malo poraste, krivite Adobe i prokleti neoptimizirani Flash plugin... )

Inače od browsera najviše gutaju IE i FF, Opera manje, Safari i Chrome skoro pa ništa jer su obojica bazirani na Webkitu iz Applea, a znamo da Apple ne proizvodi smeće...

Inače, svima koji ne koriste Chrome, isprobajte, oduševit ćete se...
Da, sad je ki avion.

Chrom je zakon, samo sto mi fali dobar addon za skidanje flash videa... Imam FF ponajvise zbog tog addona, tj DownloadHelper-a.

Ako ko zna nesto slicno za Chrome nek preporuci.
Aztec is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 13:12   #35
Quote:
enzer kaže: Pogledaj post
Totalno se ne slažem sa ovom tvojom zadnjom rečenicom...koristim Mozillu jer mi je nekako preglednija i lipša od Google Chroma..u Google Chromu mi se nimalo ne sviđa kada skidam neke fileove sa interneta...preporučujem Mozillu!!
Slazem se sa boldanim. I meni se to vise svidja kod FF... a i pregledniji je, te svidja mi se sto automatski nadje nadogradnje za dodatke... ili jednim klikom za sve dodatke...
Aztec is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 22:49   #36
Jel Chrome na neki način pamti pojmove koje je korisnik upisivao u URL bar i šalje google za data mining?
__________________
Ja jesam za demokraciju al ne da svatko priča ono šta hoće!
GuettaBlaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 09:39   #37
Quote:
GuettaBlaster kaže: Pogledaj post
Jel Chrome na neki način pamti pojmove koje je korisnik upisivao u URL bar i šalje google za data mining?
Navodno više ne.. ali google sve pamti
__________________
I'm an educated fool with money on my mind..
Sauron_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 22:01   #38
jel može netko pomoći oko google chroma, otkad sam ga reinstalirao jako je spor u smislu otvaranja web stranica... a prije to ga nisam imao nikakvih problema i chrome je bio uvjerljivo najbrži browser preko kojeg sam radio...
thin_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 23:11   #39
Quote:
thin_man kaže: Pogledaj post
jel može netko pomoći oko google chroma, otkad sam ga reinstalirao jako je spor u smislu otvaranja web stranica... a prije to ga nisam imao nikakvih problema i chrome je bio uvjerljivo najbrži browser preko kojeg sam radio...
I ja se javljam sa potpuno istim problemom.....
koki5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 12:08   #40
Quote:
koki5 kaže: Pogledaj post
I ja se javljam sa potpuno istim problemom.....
Iskreno, ja nemam taj problem, radi savršeno
__________________
Everybody lies!
Dr House is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:34.