Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2022., 23:08   #1
Kako dalje? Ne volim ga više

Pozdrav svima.. Evo da se i ja pridružim. Naime u braku smo 18.god.2 djece, kuća pod kreditom koji on plaća i režije. Ja ga jednostavno više ne volim.djeca su vwć velika 15 i 18.g.stalno se svađamo, ne pričamo uopće ne spavamo skupa. On svaki dan poslje posla istaje s ekipon na cuganju u druženju. Bla, bla. Standardni izgovori. Ja sam si našla nekoga tko mi ke super u svakom pogledu i imamo neku zajedničku nit.. Nisam sr još rastala, al on zna da nema ljubavi ni ničega. Ja sam tu u kući di jesam jer nemam kud., plaća mi mala da odwm solo živjet il sa klincima u podstanare jer imam nredit i hrou režija i auto i 100 sranja kaj olaćam. On ima lovu dobru i misli da me drži u šaci.. Neznam kaj napravit. Odselit se kod novog prijatelja, kam kak?? Ako može neki savjet. Znam da sam odurna u nekom pogledu al ono kaj sam ja trpila i još trpim nije mi žao kaj dam si našla srodnu dušu..
Indy38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2022., 00:54   #2
Vi žene koje ste oduvijek tolika blebetala nikad ne možete probleme u lošem braku riješiti razgovorom nego samo e našla sam drugog mudonju i ćao. Idi sad kod novog mudonje i ostavi čovjeka na miru,ima sve šta mu treba.
model500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2022., 09:29   #3
A jesi pametn, pa dotični neželi li razgovarat, a ako i krene razgovor, onda je to u smjeru vrijeđanja i omalovažavanja.. Žena ne napušta onog sa kojim je sretna i zadovoljna.. Isto tako ni muškarac.. Al komunikacija ne osnova al toga nema... Još je i inat prisutan tako da.....
Indy38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2022., 09:33   #4
Ovo je još gora situacija, ti ga ne napuštaš zbog para (ali si frustrirana pa se svađata), a očito nisi sigurna da će te taj novi prihvatiti. Jedno je povremeni fuk, a drugo kad useliš kod njega.
Frank Knight is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2022., 17:04   #5
Ma lako za pare, ja ću nekako se snać za sebe, al neznam kak mu reć twkla sam mu 100puta da ga nevolim i da mi ništa ne znači, al lik se neda.. Dođe svaku noć oko 5 u krevet pa me grli. Bljak. A nespavamo i ne sexamo se već ohoo hoo godina.. Kak više.. Ovaj bi da se sutra k njemu lreselim al očet ja neželim samo tak srljat. Imam posao i neka primanja jesu mala al jbg. Ja želim samo da me se voli i poštuje. Al s ovim sad to nemam nkz će toga više ikad bit...
Indy38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2022., 17:11   #6
Quote:
Indy38 kaže: Pogledaj post
Ma lako za pare, ja ću nekako se snać za sebe, al neznam kak mu reć twkla sam mu 100puta da ga nevolim i da mi ništa ne znači, al lik se neda.. Dođe svaku noć oko 5 u krevet pa me grli. Bljak. A nespavamo i ne sexamo se već ohoo hoo godina.. Kak više.. Ovaj bi da se sutra k njemu lreselim al očet ja neželim samo tak srljat. Imam posao i neka primanja jesu mala al jbg. Ja želim samo da me se voli i poštuje. Al s ovim sad to nemam nkz će toga više ikad bit...
Onda ne vidim problem, objasni djeci, kao što kažeš, velika su, shvatit će, skupi stvari i odseli.

Ako je tako, situacija ne može biti lakša i jednostavnija. Ne znam što bi?
Frank Knight is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2022., 16:04   #7
Nažalost, nemam kuda. Uvalio me u kredit a radim za malo više od minimalca. Neću imat za podstanarstvo neznam jel se netko našao u takvoj situaciji. Ali ovakav život nema smisla. On ništa ne pomaže, nit sudjeluje u ičemu. Nit že pita kud idem, kad se vraćam a niti ja njega. A vrjeme ide.. Morat ću na stan sama jer neću imat za sebe a kamoli za klince. Nemojte me osuđivati, već ako imate kakav savjet.. Neznam više kako al ove tišine i samoće mi preko glave.
Indy38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2022., 16:12   #8
Izvagaj što ti je bolje (ili barem manje lošije), ostati u takvoj vezi, ili riskirati s preseljenjem kod novog dečka, ako već kažeš da bi taj novi htio da dođeš k njemu.

Ne može ti nitko drugi reći "napravi to i to, to ti je rješenje", ni na forumu, ni van njega.
Frank Knight is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2022., 16:12   #9
Čitam ovo i mislim si kako je strašno kad si odrasle osobe naprave da su nesposobne za samostalan život. Tolike godine uzalud, kad žive i sposobnosti su im na razini 10ogodišnjeg djeteta.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2022., 16:15   #10
Quote:
Frank Knight kaže: Pogledaj post
Izvagaj što ti je bolje (ili barem manje lošije), ostati u takvoj vezi, ili riskirati s preseljenjem kod novog dečka, ako već kažeš da bi taj novi htio da dođeš k njemu.

Ne može ti nitko drugi reći "napravi to i to, to ti je rješenje", ni na forumu, ni van njega.
Ma nekakva trash spozna i koferuša u jeftinoj verziji, želi da ju se uzdržava, nekog mora naći za musti pa se boji da ne izvisi na obje strane (jer bi u tom slučaju valjda jedino mogla sjesti na ulicu i zinuti pa nek joj ljudi ubacuju komadiće hrane u usta ).
Alienica is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 30.01.2022., 16:23   #11
Quote:
Indy38 kaže: Pogledaj post
Nažalost, nemam kuda. Uvalio me u kredit a radim za malo više od minimalca. Neću imat za podstanarstvo neznam jel se netko našao u takvoj situaciji. Ali ovakav život nema smisla. On ništa ne pomaže, nit sudjeluje u ičemu. Nit že pita kud idem, kad se vraćam a niti ja njega. A vrjeme ide.. Morat ću na stan sama jer neću imat za sebe a kamoli za klince. Nemojte me osuđivati, već ako imate kakav savjet.. Neznam više kako al ove tišine i samoće mi preko glave.
Tišina ti je gora stvar nego otići bez djece? Really?
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2022., 10:33   #12
Hitno se preseli kod tog novog.

kuća pod kreditom koji on plaća i režije

uopće ne spavamo skupa

Dođe svaku noć oko 5 u krevet pa me grli. Bljak. A nespavamo i ne sexamo se već ohoo hoo godina

Sve skupa žalim i tebe i njega ( tebe više )
Anakin Sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2022., 10:44   #13
Kažeš "lako za pare ja ću se snaći"

Onda u drugom postu-"radim za minimalac, nemam za podstanarstvo"

Daj se odluči lažeš ili koji kurac
__________________
There' s no going back!
Mother Of Pearl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2022., 10:48   #14
Quote:
Anakin Sky kaže: Pogledaj post
...

Sve skupa žalim i tebe i njega ( tebe više )
samo je djecu za žaliti u ovoj priči

Indy38, ti si u posvemašnjem rastrojstvu
nema tog prijatelja, jebača koji će ti pomoći srediti kaos ako se ne pozabaviš sama sobom
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2022., 12:11   #15
Quote:
Indy38 kaže: Pogledaj post
Ma lako za pare, ja ću nekako se snać za sebe, al neznam kak mu reć twkla sam mu 100puta da ga nevolim i da mi ništa ne znači, al lik se neda.. Dođe svaku noć oko 5 u krevet pa me grli. Bljak. A nespavamo i ne sexamo se već ohoo hoo godina.. Kak više.. Ovaj bi da se sutra k njemu lreselim al očet ja neželim samo tak srljat. Imam posao i neka primanja jesu mala al jbg. Ja želim samo da me se voli i poštuje. Al s ovim sad to nemam nkz će toga više ikad bit...
Razmisljas o preseljenju k njemu, a djecu ces ostaviti? U nekom si ruzicastom oblaku, to je jasno.

Ako vec razmisljas o razvodu, onda moras biti sigurna u svoju odluku nakon koje povratka vise nema. Znaci nacistu s tim i neovisno o tom "prijatelju".

Nadi bolji posao, rastani se i odi s djecom u podstanare, a onda mozes uput vidjeti kako ce se razvijati ovaj odnos s novim
LaFemme is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2022., 12:28   #16
Quote:
Indy38 kaže: Pogledaj post
Nažalost, nemam kuda. Uvalio me u kredit a radim za malo više od minimalca. Neću imat za podstanarstvo neznam jel se netko našao u takvoj situaciji. Ali ovakav život nema smisla. On ništa ne pomaže, nit sudjeluje u ičemu. Nit že pita kud idem, kad se vraćam a niti ja njega. A vrjeme ide.. Morat ću na stan sama jer neću imat za sebe a kamoli za klince. Nemojte me osuđivati, već ako imate kakav savjet.. Neznam više kako al ove tišine i samoće mi preko glave.
Ne, nikad u povijesti čovječanstva niti jedna žena nije se našla u takvoj situaciji

Ne vidim doslovno niti jedan problem u tome da majka izađe iz ovakve nezdrave situacije a dijete od 15 godina ostane s ocem (ovaj od 18 je samostalan, punoljetan čovjek i više nije faktor je može stanovati gdje god želi). Dok riješite razvod i papire i sve, već će i ovo drugo dijete biti punoljetno.

Odi novom prijatelju, zbroji se malo, potpuno si rastrojena, izgradi sebe kao osobu, a ne ponovo partneru dopustiti da vodi i odlučuje o svemu (kredit, režije, blabla, sve što navodiš da je bilo na tvom mužu). Pa kad pukne s tim novim prijateljem, da budeš u poziciji barem sama sebi platiti pristojno podstanarstvo.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2022., 12:41   #17
Quote:
Indy38 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.. Evo da se i ja pridružim. Naime u braku smo 18.god.2 djece, kuća pod kreditom koji on plaća i režije. Ja ga jednostavno više ne volim.djeca su vwć velika 15 i 18.g.stalno se svađamo, ne pričamo uopće ne spavamo skupa. On svaki dan poslje posla istaje s ekipon na cuganju u druženju. Bla, bla. Standardni izgovori. Ja sam si našla nekoga tko mi ke super u svakom pogledu i imamo neku zajedničku nit.. Nisam sr još rastala, al on zna da nema ljubavi ni ničega. Ja sam tu u kući di jesam jer nemam kud., plaća mi mala da odwm solo živjet il sa klincima u podstanare jer imam nredit i hrou režija i auto i 100 sranja kaj olaćam. On ima lovu dobru i misli da me drži u šaci.. Neznam kaj napravit. Odselit se kod novog prijatelja, kam kak?? Ako može neki savjet. Znam da sam odurna u nekom pogledu al ono kaj sam ja trpila i još trpim nije mi žao kaj dam si našla srodnu dušu..
Pretvori trenutni tradionalni brak u otvoreni brak.
Strijelica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2022., 14:19   #18
Quote:
Strijelica3 kaže: Pogledaj post
Pretvori trenutni tradionalni brak u otvoreni brak.
Kao da i jesu u otvorenom braku, napisala je da nitko ne pita nikoga kud ide i kad se vraca, kao da zive svak za sebe sa zajednickim obavezama...ocito ona i paralelno odrzava tu vezu s novim...
LaFemme is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2022., 14:55   #19
Quote:
LaFemme kaže: Pogledaj post
Kao da i jesu u otvorenom braku, napisala je da nitko ne pita nikoga kud ide i kad se vraca, kao da zive svak za sebe sa zajednickim obavezama...ocito ona i paralelno odrzava tu vezu s novim...
Da imam vezu s ovim novim, a muža to ne zanima.. Kao čto ni mene ne zanima gdje je svaki fan poslje posla
Indy38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2022., 15:00   #20
Quote:
Indy38 kaže: Pogledaj post
Da imam vezu s ovim novim, a muža to ne zanima.. Kao čto ni mene ne zanima gdje je svaki fan poslje posla
Pa to je to, vi kao i da jeste u otvorenom braku, znaci zapravo zivite odvojeno, a skupa...e sad, tko moze tako...
LaFemme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:09.