Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2013., 20:43   #81
Mi imamo hrpu žohara u stanu. Gazdarica je odlučila kupiti pest reject. Navodno profunkcionira nakon 3 tjedna. Nakon mjesec i pol sto je non stop bio ukljucen u struju u kuhinji, stanje žohara je isto ako ne i gore. Ne samo da se prešetavaju nuću nego i danju caruju po cijelom stanu.
Uređaj je odnesen negdje, valjda u top shop, jer žena mislila da je nesipravan i tamo su ga navodno ustekali u struju i on je mahnito počeo ispuštati neke glasne zvukove i ženi su rekli "evo, jel cujete, vidite da je pokvaren".
Naravno, mi, stanari tog stana smo onda proglašeni ludima jer "kako je moguće da vi niste čuli te glasne zvukove iz uređaja, trebali ste odmah reć da je pokvaren".
I eto, neki dan se uređaj vratio s popravka
Stanje žohara je i dalje isto, čak bih rekla da viđam puno više beba žohara...znači fino im je kod nas
__________________
The gods made heavy metal,and they saw that it was good.They said to play it louder than hell,we promised that we would.
Demona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 08:36   #82
Moja iskustva su , mogu reći - pozitivna.
Obzirom da živim na selu i u susjedstvu imam obitelji koje drže krave, glavni problem su mi bile muhe. Na sve prozore sam pometale mrežice i imam ih već 10ak godina, ali imam osjećaj da su muhe, doslovno, čekale na ulaznim vratima i čim ih netko otvori uletjele bi unutra.
Kupila sam pest reject iz Top shopa, iako sam znala za jeftiniju varijantu preko ebaya, ali jednostavno mi se nije dalo čekati.
"Moje" su muhe otišle. Na kuhinjskom prozoru više nemam mrežicu, ali muhe ne ulaze.
Paukova i dalje ima po kući, ali oni mi ne smetaju. Žive svoj život u nekom ćošku i nikoga ne gnjave.
A nemam ni komaraca.
Pest reject imam nekih mjesec dana i za sada sam zadovoljna.
Za miševe ću pričekati jesen i hladnije dane kada se počnu uvlačiti u kuću. Onda ću vidjeti djeluje li i na njih.

Nisam djelatnik Top shopa i nisu mi platili da ih reklamiram
Glavni problem su mi bile muhe i njih sam se riješila. Ja zadovoljna.
vrtlarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2013., 17:36   #83
Ja sam samo jednom kupio nešto s TV prodaje, a to je bio baš Pest reject. Moram reći da sam se neugodno iznenadio kada sam u par dana zaradio više uboda komaraca nego kad nisam koristio nikakvo sredstvo za njihov genocid. Sa žoharima nisam imao problema pa ne znam kako djeluje na njih, ali znam da su muhe i dalje bile tu za vrijeme ručka, kad se kuhalo s otvorenim prozorom. Ali dobro, to ne zamjeram ovom aparatiću (koji je, čini mi se, samo lijepo noćno svjetlo) - vjerojatno je djelovanje hrane i opojnih mirisa iz kuhinje jače od tog aparata, pa da baš i nešto vrijedi.

Vratio sam se na stari recept - Raid aparatić za grijanje onih tabletica i same te tabletice koje, doduše, smrde i neugodnije su od ovog aparatića - ali za razliku od njega, djeluju i komarac uđe jednom u 20-30 noći, a i prozor nekad ostane otvoren. U zrak bačeni novci i definitivno križam TV prodaju kao mogućnost trgovine s ičim korisnim tamo.
SteelSingle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 12:08   #84
Teškoje sranjoje,kako bi otprilike rekli Rusi,nabavio ga je moj otac koji je isprva tvrdio da nema mrava(iako je istodobno sipao i otrov po kući) i da ima manje muha.
Nakon mjesec dana boravka u toj kući mogu reći da je mrava bilo na gomile,metar od aparata,muhe i komarci isto bezbrižno slobodno lete...
__________________
Na burzi moraš biti budala da uspiješ,oni najbolje prolaze,jer samo budale kupuju kad pametne glave crnjače o kraju svijeta i ekonomije....
torente33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 17:44   #85
Kod mene za sad nema efekta. Postavljen je u kuhinju pred desetak dana, napadaju nas sitni.sitni mravi.Gnjavili su nas i komarci. Inače su nam u nekom dijelu godine aktivni i grozni žohari. Trenutno se ne pojavljuju, no ne mislim da je razlog Pest reject iz top shop-a. Isto smo ga uključili i u vikendici, pauci hodaju i dalje pletu svoje zamke . Javit ću se nakon duljeg korištenja. Vjerovala sam da će pomoći ( najviše zbog žohara), no komentari ovdje me nisu ohrabrili. Živi bili pa vidjeli !
rizica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 19:52   #86
U jednoj sisačkoj firmi, u kuhinji, postavili nekoliko tih elektronskih sranja da otjeraju žohare. Primječuju da ih ima sve više!

A pogledajte reklamu!!!!
Štakor umjesto da bježi on njuška po toj čarobnoj kutiji i biva teleportiran Sad vidite kako djeluje!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 14:27   #87
Ovo je slična sprava koju je moja naivna majka kupila nakon što su ju nazvali na telefon. Dostavili su doma i rekli nazvati za 10ak dana da čuju kako je zadovoljna. Need I say da se nikad nisu javili? Uglavnom nula bodova

assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 13:34   #88
Pest Reject je potpuna glupost i nešto što apsolutno ne radi. Imam ga već dva mjeseca, ali rezltat je totalna nula. Iako sam sumnjao u djelotvornost ove naprave, ipak ga kupio, ali očekivano ne funkcionira i to ne samo približno kao u njihovoj reklami, nego apsolutno ništa. Mislim, da si TOP SHOP s ovakvim i sličnim uređajima sumnjovog porijekla i djelovanja napravi više štete nego koristi, jer prodajom ovakvih ili sličnih nedjelotvornih uređaja i aparata, sami sebe diskrediraju kao ozbiljnu trgovinu i tjeraju potencijalne kupce od sebe. Osobno mene više nikad neće privući da bilo što kupim preko TOP SHOP-a, pa makar to bila i kvalitetna stvar. Tko se jednom opeče, poslije puše i na hladno, a zasigurno nisam jedini.
Gledajući na kratke staze PEST REJECT je TOP SHOPU donio zaradu, ali na duge staze će im vrlo vjerovatno smanjiti zaradu, jer prodajom nedjolotvornih aparata i uređaja za stalno otjeraju potencijalne kupce. Nadam se samo, da će odgovorne osobe u TOP SHOPU to shvatiti i ubuduće što manje prodavati ili uopće ne prodavati nefunkcionalne stvari. Ne kažem, da nema kvalitetnih stvari na TOP SHOPU, ali onaj tko se jednom prevari na ovakav način zasigurno neće više kupovati pri istim prodavačima. Mislim da bi se TOP SHOPU definitivno isplatilo da zaposle neku stručnu tehnički obrazovanu osobu koja bi odlučivala o tome da li ići u prodaju nekog aparata ili uopće ne ići, ako procijeni da aparat nije djelotvoran za to što treba biti namijenjen. Jedino na taj način ozbiljne firme mogu sebi osigurati i braniti ozbiljnost i kvalitetnost svoga brenda.

Zadnje uređivanje Inovator2 : 14.09.2013. at 13:43.
Inovator2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 14:41   #89
Nemam tu spravu, i nije mi potrebna u trenutnom stanu. Jedini poblem su mi bili skakavci i leptiri kamikaze.

Od dvije osobe sam čula da to radi, i kunu se obje da nakon 2 ili 3 tjedna se insekti razbježe. Mislim da je jedna osoba spominjala da je stavila u nekakvu štalu i da je to očistilo kukce.
Ni jedna osoba nema interesa i razloga da laže o tome.

Sama ne vjerujem u djelotvornost tih sprava, ali eto zbunile me te priče.

Možda su postoje različiti aparati pa i učinci?
petra00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 20:25   #90
Mi u cijeloj kući imamo mrežice na prozoru i odlične su, riješile su problem muha i pčela/osa/stršljena kojih se užasavam. kupili smo pest reject zbog ludih miševa na tavanu (koji je prazan i ne koristimo ga). Svako malo bi stavljali otrov gore, i onda bi bio mir na mjesec, dva. No onda smo kupili pest reject, da ih možda otjera. Kada smo kupili pest reject, situacija na tavanu je bila toliko divlja da sam se ponekad zapitala jesu li to gore miševi ili divlje zvijeri xD nakon sad već više od 6 mjeseci što je pest reject ukopčan (u gostinjskoj sobi koja se rijetko koristi, a tamo je zbog piskutanja svake tri sekunde koje ide na živce) situacija na tavanu se smirila i sad se jako rijetko čuje neko grebuckanje. Prije bih rekla po zvuku da je gore 1000+ miševa haha, a sad zvuči kao da su 2-3 gore. Ne znam je li to zbog pest rejecta ili su jednostavno odlučili više ne dolazit u toj količini, ali puno je mirnije gore. Doduše, ima ih i nisu otišli svi, ali je puuuno bolje. Što se tiče komaraca, oni su i dalje po ljeti sveprisutni unatoč mrežicama posvuda i pest rejectu (protiv njih jedino uspjevamo pomoću onih smrdljivih tableta za utičnicu).

Jedino baš konkretno iskustvo s pest rejectom je bilo u sezoni smrdljivih martina prošle godine. Oni su mi strah i trepet, grozim ih se, lete kao pomahnitali i zabijaju se u mene u mojoj sobi, a da ne govorim koliko se ježim od onog zvuka bušilice koji proizvode kad lete. Svake godine imam problem s njima, jer unatoč sitnoj mrežici koja je stvarno bez ijedne rupice, a time i bez mogućnosti da uđu, oni ipak nekako uspiju uć kroz neki misteriozni otvor koji i dalje tražim. Stalno su ulazili u sobu, i konstatno sam vodila bitke s njima, do jednog trena kad ih je u mojoj sobi (koja je dosta mala) bilo odjednom 14 komada, gdje god pogledaš, vidiš nekoliko njih. Meni je to bila noćna mora, i onda sam stavila pest reject u sobu, rekoh možda pomogne, a ovih 14 sam nekako sve protjerala iz sobe. Slijedeći dan (sa pest rejectom u sobi) ih nije više bilo, i narednih nekoliko dana se nijedan nije pojavio. Mislila sam da sam ih se riješila i onda sam maknula p.r. iz sobe zbog iritantnog piskutanja. Nakon toga su se opet pojavila odjednom 4 komada u sobi. Vratila sam pest reject u sobu i do sada nije ni jedan smrdljivi martin bio u sobi

Znam da je dosta detaljan post, al eto, to je moja recenzija na osnovu konkretnih slučajeva.
Dajem mu ocjenu 3, ne više jer stalno zaboravljam da ga imamo i ne pomaže po pitanju ni muha ni komaraca, a za miševe na tavanu ne znam je li zaslužan, pošto se situacija smirila nakon pola godine tek.
Ali ocjena je ipak solidna jer me spasio od invazije smrdljivih martina, što mi je puuuno značilo xD iako je morao biti u mojoj sobi, blizu prozora da bi djelovao.
mahja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 01:25   #91
Ja koristim Pest Reject cca 3 mjeseca. Rezultati? Imao sam roj mrava kojih se nikako nisam mogao riješiti iz sobe. Ekipa ko da se klonira, kak ih ubijam, tak novi dolaze. Onda sam poludio jer sam sjede počeo dobivati na glavi i pozvao sam deratizatora koji je pošpricao moju sobu i okolni dio kuće kad gle pede***** više nema. Našli su oni drugi put oko kuće pa sam osobno kupio insekticid i sat vremena radio genocid. Ak ih nisam u sat vremena pobio više od 2000 nisam ništa. Tolko mrzim te gamadi da sam dobar dio sobe i oko krovnoga prozora pošpricao sa tim insekticidom i nema m od mrava. Nikakav Pest Reject. Pobrinite se da osobno izvršite genocid. Kada osobno vidite kako ta gamad krepava pred vašim očima, osjećat ćete se mnogo lakše. No sada imam problema s prokletim paucima. Prije cca 3-4 tjedna su mi na krovnom prozoru s unutrašnje strane bili točno 20 malih zelenih pauka (ne znam koja je vrsta nit me nije briga). Opet sam se poigrao genocida. Eto sad mi u sobi bio neki debelji pauk, pa sam ga fino s nogom zgnječio. Samo se brinem da nije jedini pa patroliram. Pustite vi elektroniku. To i da radi, neće svakome raditi. Oslonite se na pesticide, papuče i slične stvari s kojima ćete se osobno uvjeriti da takve stvari djeluju i to iste sekunde.

Sve u svemu, poslušajte me. Osjećaj je predobar kada radite genocid nad tim sranj***.
__________________
Microsoft Certified Professional, WP Developer
https://www.facebook.com/pages/Box-M...48801151914481
https://twitter.com/BoxMobile14
UltraHardcore is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 16:45   #92
moja mater je kupila taj pest reject nedavno. da mi je bar rekla pa da je u startu razuvjerim ili da joj sa ebaya kupin onaj od 30 kn. taj top shop je teško sranje. sve ali dolsovno sve što prodaju može se kupiti na ebayu. eno nedavno san slučajno na ebayu naletila na onaj hairgami što su prodavali za 200 kn pa tamo je za 60 kn, a ima čak i neka jeftinija verzija, kao samo te trakice zasebne po jedan dolar ali nisu baš kvalitetne. ne nasjedam ja na te njihove fore ali mi je ža ljudi koji nasjedaju
irenazd is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 21:46   #93
aparat pest j.

Quote:
Back2black kaže: Pogledaj post
Haha, a ne bih baš krenula u biznis s time!
Zanima me baš ovo konkretno iz top shopa, s obzirom da ovako po reklami odlično zvuči.. već smo nešto naručivali iz tog i zadovoljni smo, a ovo nam je fakat bitno.
To je velika prevara. Ništa to ne pomaže i svima savjet nemojte to kupovati. Kupila sam RAID i stavila tablete i to stavila blizu prozora, prozor je otvoren i komaci ne ulaze. To jedino pali, vjerujte mi. U DM ima Raid 40 kn zajedno sa tabletama. Ja čak stavim pola tablete i nema komaraca.
beti2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 14:00   #94
Kupila sam aparat po iskustvu prijateljice, da tjera miševe, komarce, mrave i svašta nešto. Tjedan dana od korištenja govorim joj da aparat niš ne valja, ona me ubjeđuje da mora proći barem 3 tjedna. Ok. Čekam i ta 3 tjedna uglavnom 0 bodova. U kuhinji sam imala problem sa mravima - no dok ih nisam uništila sa Neopitroidom stalno su se pojavljivali, čak su i po njemu išli. Preselili smo ga u garažu da tjera miševe - ni tamo pomoći, dok im nismo stavili otrov. Možete vjerovati da su ose između utičnice i Pest rejecta napravile gnijezdo (ono od zemlje). Dok sam se sjetila da bi mogla fotkat i poslati u 24sata sin je razbio gnijezdo. Katastrofa od aparata. A još kad sam vidjela da Mediasetu reklamiraju taj isti proizvod za 99 Eur. UŽASSSSSS!!!! Ne NASJEDAJTE na PEST REJECT - obmana, legalna krađa !!!
roda979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 18:21   #95
U trenutku panike/straha dok je miš odlučio prošetati po kući i napraviti awkward eye contact s mojom sestrom, bilo joj žao bacit mobitel na miša pa je nazvala Top Shop.
Od svih živina okolo i u kući živcira jedino mene. Smeta me piskutavi zvuk koji proizvodi svakih 5,5 sekundi.

Dok ovo sad pišem "piskuta" pored mene, a muhe mi opsjedaju kavu na stolu. O mravima, komarcima da ne pričam...
edit; u kući je prisutan otprilike 5 mjeseci.
huskylunna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 10:30   #96
Iz dosade sam trazia iskustva drugih sa ovom prevarom jer moja baba tvrdibda njoj pomaze (iako je izbodena od komaraca svaki dan), pa sam listajuci komentare dosa do zakljucka da jedino zenska glava moze past na ove prevare
Daijiro74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 17:04   #97
Pest reject tjera miseve i stakore, ali sa kukcima je rezultat 0.
Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 00:53   #98
Smile VELIKI PROBLEM S BUBAMA

pozdrav, zivim u dalamaciji i imam veliki problem s bubama ,ne znam im ni ime haha. Ugl zivim u prizemlju i najvise ih ima predvecer. Ne znam izlaze li iz parketa ili izvana. Citao sam na forumu da je to normalno za priobalna podrucja ali opet zelim ih u sto manjoj mjeri. Koristim neki sprej protiv insekata ali to cini mi se nista ne pomaze. imate li vi nekih efikasnih solucija . I preporucate li pest reject. Cujem da je to dosta dobro a i nije skupo.
petarpan5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 13:53   #99
Zaštita od insekata

Napravio sam drvenu verandu koja se nalazi nedaleko od rijeke.
I često bih dolazio u tu obnovljenu kuću,no volio bih je osigurati sa nečim da mi ne dolaze insekti..
Zanima me prije svega kako se najbolje riješiti komaraca,i kako osigurati kuću da ne ulazu insekti unutra..?
Otrove za miševe znam i sl.
No,postoji li nešto učinkovitije..?
Filabustijer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 14:12   #100
malo čudno ali riješeno. Na ulazna vrata iz dvorišta napravio sam klizna vrata sa kotačićima i obukao (zaklamao) mrežicom za žbukanje veličine oka 3 x 3 mm i zakitao akrilnim kitom ta mrežica upija, izvanredno (akumulira) toplinu i niti jedan insekt ne ulazi prema toj mrežici - budući da je mrežica relativno velikog oka i vidi se prema vrtu- čudno - probaj
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:58.