Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2011., 15:27   #1
Treći svjetski rat

Na ovoj temi na pdf-u politika raspravlja se o temi koja po momshvaćanju puno bolje pristaje našem pdf-u. Pa otvaram je ovdje. Ne dajte se zbuniti ako me tu ne vidite neko vrijeme, krepao mi je komp.
Begemotica is offline  
Old 28.11.2011., 18:09   #2
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Na ovoj temi na pdf-u politika raspravlja se o temi koja po momshvaćanju puno bolje pristaje našem pdf-u. Pa otvaram je ovdje. Ne dajte se zbuniti ako me tu ne vidite neko vrijeme, krepao mi je komp.
Cura koja ima jednog Korada Korlevića za susjeda ne bi se trebala opterećivati takvim stvarima. Bolje da opterećenje prebaci na nekog kroničnog paranoika. Takvih bar ima u izobilju danas.
gugi the lizard is offline  
Old 28.11.2011., 19:21   #3
Zašto bi 3. svjetski rat bila tema za alternativu, svi gospodarski pokazatelji i provokacija SADa pokazuju na stanje slično onome prije 2. svjetskog rata, na alternativi se raspravljalo o tome puno prije tih velikih znakova (aka rusija parkira mornaricu ispred Irana a USA se sprema za napad)

http://www.youtube.com/watch?v=Jlf7X...layer_embedded

Ovo više nije područje alternative nego današnje stvarnosti.
xdadox is offline  
Old 28.11.2011., 20:20   #4
Quote:
xdadox kaže: Pogledaj post
Zašto bi 3. svjetski rat bila tema za alternativu, svi gospodarski pokazatelji i provokacija SADa pokazuju na stanje slično onome prije 2. svjetskog rata, na alternativi se raspravljalo o tome puno prije tih velikih znakova (aka rusija parkira mornaricu ispred Irana a USA se sprema za napad)

http://www.youtube.com/watch?v=Jlf7X...layer_embedded

Ovo više nije područje alternative nego današnje stvarnosti.
slažem se sa tobom ali ipak za neke je još uvijek alternativa , povjest se ponavlja ali mene interesira ako i dođe to 3 svj rata kako čemo mi proč sa našim susjedima srbima s druge strane bio bi sf kada bi predsjedavajući najbogatijih zemalja rekli da nema više nafte za sve i da oni uzimaju monopol nad svim resursima i uspostavljaju novu državu nwo .. kao što vidite ima i alternativnih scenarija pa ja predlažm da ova tema ostane ovdje
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Old 28.11.2011., 21:25   #5
Quote:
S4sh4nn kaže: Pogledaj post
slažem se sa tobom ali ipak za neke je još uvijek alternativa , povjest se ponavlja ali mene interesira ako i dođe to 3 svj rata kako čemo mi proč sa našim susjedima srbima s druge strane bio bi sf kada bi predsjedavajući najbogatijih zemalja rekli da nema više nafte za sve i da oni uzimaju monopol nad svim resursima i uspostavljaju novu državu nwo .. kao što vidite ima i alternativnih scenarija pa ja predlažm da ova tema ostane ovdje
Hmmmmm!

Rusija i Kina s jedne strane, te SAD i Zapad s druge strane se počnu kačiti oko naftonosnih polja u Arabiji. Počnu rokat bombe jedni po drugima. Onda Zapad i SAD zauzmu cijeli balkan i Hrvatsku. Rusija to neda samo tako te ožeže po svakome pomalo na ovim prostorima.

I onda se mi ujedinimo sa Srbima radi zajedničke obrane.

Ovo je rješenje problema za 3. svjetski rat. Samo nas ono može spasiti od tog zla.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10

Zadnje uređivanje Bat Kol : 01.12.2011. at 23:32.
piskavac is offline  
Old 29.11.2011., 11:08   #6
Quote:
gugi the lizard kaže: Pogledaj post
Cura koja ima jednog Korada Korlevića za susjeda ne bi se trebala opterećivati takvim stvarima. Bolje da opterećenje prebaci na nekog kroničnog paranoika. Takvih bar ima u izobilju danas.
Pokušavam biti alternativno-kreativna

Quote:
S4sh4nn kaže:
s druge strane bio bi sf kada bi predsjedavajući najbogatijih zemalja rekli da nema više nafte za sve i da oni uzimaju monopol nad svim resursima i uspostavljaju novu državu nwo
Pa to i je mislim, ili treći svjetski rad, ili NWO
Begemotica is offline  
Old 29.11.2011., 11:32   #7
Ja mislim da (ako) će biti III. svjetski rat da NWO dolazi ruku pod ruku sa istim ili slijedi odmah po završetku za sve one (ne)sretnike koji su ostali iole čitavi; naravno, sve predstavljeno kao konačno oslobođenje i utopija.
Dea Ex Machina is offline  
Old 29.11.2011., 12:10   #8
Prekini srati već jednom. Ekipa sa tog foruma je vjerojatno pristojnija i otvorenija prema raznim stavovima, ali stvarno prestani pričati idiotarije. Ovo nije ni za diskusiju koliko je glupo - i ništa drugo nego glupo.

Mogli bi počet od toga koliko nema nikakve veze sa temom, koliko je nerealno, djetinjasto, nepromišljeno i krajnje debilno do te mjere da me uzrujava.
Hermo Diaktoros is offline  
Old 29.11.2011., 18:18   #9
... neznam za treći, ali četvrti s.r. će se vodit kamenim sjekirama...
haram is offline  
Old 29.11.2011., 19:19   #10
ujedinit cemo se sa Srbima tijekom 3.s.rata, a onda poslje opet ratovat s njima...
mustang_925 is offline  
Old 29.11.2011., 22:10   #11
Uvod u Treći svjetski će započeti onda kada jedna od jakih valuta padne. Slično se dogodilo pred WWII. Tada dolazi do pokretanja nove vojne industrije. Nekima je rat glavni biznis.
__________________
Aliens exist!
LaserCut is offline  
Old 29.11.2011., 22:46   #12
rat više nikada neće biti svjetskih razmjera.
stvorena sredstava masovnog uništenja dostupna su prevelikom broju nekontroliranih likova i razmjeri mogućeg globalnog uništenja kočnica su takvim scenarijima. ništa ne može garantirati NWO (niti bilo što) poslije takvog kaosa, stoga će gospodari sve učiniti da do takvog sukoba ne dođe...
all_or_nothing is offline  
Old 30.11.2011., 00:34   #13
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
... neznam za treći, ali četvrti s.r. će se vodit kamenim sjekirama...
kamenim sjekirama tesko da ce bit svjetski rat

a tesko i da bi se ameri u ovom trenutku uhvatili sa kinom i rusijom, posebno ujedinjenima. A u buducnosti ce oni vjerojatno dodatno ojacati u odnosu na amere.

Takodjer u ovom trenutku tesko da mogu i puno manji rat od toga prodati vlastitom stanovnistvu, sto je kod njih i najbitnija stavka. To se doduse moze preko noci promjeniti.

Sve u svemu ne ocekujem takav rat, ako bi i izbio to bi morao barem u jednakoj mjeri biti cilj i interes Kine npr ili cak primarno iako niti to u najskorijoj buducnosti, ne vjerujem da bi ameri isli cackat mecku nepotrebno
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Old 30.11.2011., 01:47   #14
300 milijuna najbolje naoruzanih ljudi na planeti,zadojenih da je njihova zadnja i moralno najispravnija,bude pristalo da gleda neke,koje su do prije 10 godina koristili ko jeftinu radnu snagu,ko sebi jednake..da odlucuje o vanjskoj politici postujuci njihove interese...budu prihvatili da nema vise novog auta,telke,racunala i ostalih gluposti cim izadje novi model,nego ce stisnuti remen. i svi cemo zivjeti skupa sretni ko telebajseki
PhnX is offline  
Old 30.11.2011., 01:49   #15
Quote:
Hermo Diaktoros kaže: Pogledaj post
Mogli bi počet od toga koliko nema nikakve veze sa temom, koliko je nerealno, djetinjasto, nepromišljeno i krajnje debilno do te mjere da me uzrujava.
Ššššššššššššš! Ne ljuti se. Ne bit takav! Ne. No noooooo.

Demo(n)kracija sada vlada. I svatko ima slobodu govora.

A i dobio sam priv. poruke od barem 15-20 forumaša s tog foruma s komentarima da im se ta moja tema baš svidjela.

Provjeri zašto.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 30.11.2011., 10:27   #16
http://www.jutarnji.hr/najsmrtonosni...anstva/990553/
i likovi su ZNANSTVENICI?
ovo je oružje budućnosti. jedno od mnogih sličnog učinka.
treći svjetski rat odavno je u tijeku.
all_or_nothing is offline  
Old 30.11.2011., 11:52   #17
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
kamenim sjekirama tesko da ce bit svjetski rat
Zašto ne, kad se dohvate dva preživjela mutanta.

Jel vi stvarno mislite da je moguće preživjeti treći svjetski rat? Osim kao statistička pogreška...
Begemotica is offline  
Old 30.11.2011., 12:39   #18
Ili WW3 ili prosvjetiteljska revolucija.
Naivno je razmišljati da nema dovoljno pametnih i sposobnih ljudi kojima je u interesu probuditi potencijal planete i njenih stanovnika.
Može se, šansa je mala, ali svaka osoba na planeti mora sjest, educirat se malo i napredovat na osobnoj razini.
Možete počet s ovim: http://www.youtube.com/watch?v=zDZFcDGpL4U

Svima može bit dobro, treba se oslobodit starih obrazaca razmišljanja i napredovati.
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Old 30.11.2011., 12:59   #19
kroz čitavu ljudsku povijest je ovako:

ima jedna strašna knjiga; Kantikulum za Lajbovica, o ljudskoj prirodi i nemogućnosti da se od nje otrgnemo... tužno zapravo...

Zadnje uređivanje haram : 30.11.2011. at 13:09. Reason: link
haram is offline  
Old 30.11.2011., 16:23   #20
Vi ste ludi,nece bit nikakvog rata :S
scootertechno is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:17.