Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2006., 22:03   #1
Pole dance, S-factor, Ples na šipci

di ima u zg i kolko para? po mogučnosti novi zg
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 22:09   #2
Ide li ko od forumasica na s faktor u ST?
Indigo_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 11:56   #3
nemojte me uzet za rijec sad,al mislim da sam cula da ima u zg negdje u spanskom...al ponavljam,nisam ziher
 
Odgovori s citatom
Old 13.06.2006., 12:00   #4
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2006., 23:52   #5
Quote:
mladac kaže:
di ima u zg i kolko para? po mogučnosti novi zg
Cibona, 280kn mjesecno
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 20:54   #6
tam kod karting centra u spanoskom,mislim da se taj fitenss centar zove goky
i btw na internetu imas njihovu web stranicu,potrazi malo
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2006., 20:02   #7
evo malo s faktor
zokiiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 18:41   #8
ŠIPKA U KUĆI

Pozdrav svima!
Moram se pohvalitit da moja sestra prva u Hrvatskoj ima profesionalnu šipku za ples za koju nije potrebno bušenje poda i stropa. Moja sestra je pravi expert u tome, a ja tek učim ali moram priznati da je puno teže nego što sam mislila. Ples na šipki je odličan za samopouzdanje, snagu, agilnost i jako je zabavno. Uskoro ću postat video.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 19:17   #9
o tome sam mastala jos odmalena, uvijek sam se s prijateljicama vrtila i pentrala po sipkama koje su zapravo bile stupovi za trake za susit ves vani.
prije par godina sam vec i ozbiljno mislila kako bih si to nekako ugradila u boravak, ali posto je ploca samo dolje, a plafon je "mekan" (nema ploce na tavanu) mislila sam da nema sanse jer sam vjerovala da to treba dobro uglaviti da bi bilo cvrsto i podnijelo svasta.
NO?
daj vise detalja, a jos bolje reci tko to kod nas postavlja i naravno koliko kosta?
sad nemam love, ali to mi je san kojeg cu jednog dana definitivno ispunit, cijeli zivot zelim svoju sipku
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 19:19   #10
joooj kako zavidim tvojoj sestri!!!!
sad cu sigurno danima misliti o sipki......
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 19:31   #11
Quote:
MicaMaca kaže:
o tome sam mastala jos odmalena, uvijek sam se s prijateljicama vrtila i pentrala po sipkama koje su zapravo bile stupovi za trake za susit ves vani.
prije par godina sam vec i ozbiljno mislila kako bih si to nekako ugradila u boravak, ali posto je ploca samo dolje, a plafon je "mekan" (nema ploce na tavanu) mislila sam da nema sanse jer sam vjerovala da to treba dobro uglaviti da bi bilo cvrsto i podnijelo svasta.
NO?
daj vise detalja, a jos bolje reci tko to kod nas postavlja i naravno koliko kosta?
sad nemam love, ali to mi je san kojeg cu jednog dana definitivno ispunit, cijeli zivot zelim svoju sipku
Hvala Bogu da nismo jedine Ples na šipki je nešto odlično pogotovo kad šipku imaš kući pa možeš više vremena provesti vježbajući pokrete i to da te nitko ne gleda. Ali dosta je teško, treba imati dosta snage u rukama ali brzo se to nauči. Prilikom izvođenja pokreta rade ti svi mišići i a može se i mršaviti. Što se tiče plafona ne znam da li bi je mogla montirati. Možda bi se prije trebalo s nekim savjetovati ili montirati na mjestu gdje se nalazi čvrsta greda. Ovo je profesionalna šipka nabavljena iz Engleske. U Hrvatskoj je nema za kupiti. Jedino postoji mogućnost da negdje daš izraditi neku jednostavniju. Ovu šipku su postavile tri cure tj. moja sestra, cura iz Engleske i ja. Jest da je teška ali samo postavljanje je vrlo jednostavno. Šipka se sama po sebi rotira a može biti i stacionarna. Košta 136 funti bez pdv, carine i dostave.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 20:01   #12
pa kako ste ju vi uglavile?
136 funti...pa ja sam mislila da je i vise.
a kako ste ju dostavile?

ps. sigurna sam da je sipka velika velika zabava i jos stosta drugo, to uopce nije diskutabilno, ja bih ju obozavala
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 20:58   #13
ja imam doma jednu malu šipkicu - 22cm - jel' se to računa ?


kaj se dostave tiće - nemaš brige - spakirana je samo 8cm i floppy


__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2006., 21:23   #14
Quote:
MicaMaca kaže:
pa kako ste ju vi uglavile?
136 funti...pa ja sam mislila da je i vise.
a kako ste ju dostavile?

ps. sigurna sam da je sipka velika velika zabava i jos stosta drugo, to uopce nije diskutabilno, ja bih ju obozavala
Nije neki problem sastaviti tu šipku. Sastoji se od više dijelova koji se međusobno tako povežu da čvrsto stoji, uz to dobiješ sav alat koji ti je potreban da sve to sastaviš. Nismo je naručili preko interneta već nam je jedna draga cura iz Engleske koju inače nikada do tada nismo vidjeli donijela avionom kako ne bi platili carinu. Sama se ponudila. Bila je kod nas tri dana i zatim otišla natrag u Englesku. Ona se inače bavi sa pole dance-om. U Engleskoj imati šipku u kući nije ništa čudno. Kod njih je to normalno i ne povezuje se kao kod nas sa striptizom ili seksom već na to gledaju kao oblik rekreacije. Često se organaniziraju i natjecanja. Ne samo da je velika zabava nego i odlična rekreacija. Otkad smo je dobili imamo puno više gostiju, svako toliko neka cura dođe kod nas da vidi tu šipku. Sigurna sam da bi ti obožavala ples na šipki i da bi ti sve te pokrete jako dobro svladala
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 12:51   #15
Quote:
Lela kaže:
Pozdrav svima!
Moram se pohvalitit da moja sestra prva u Hrvatskoj ima profesionalnu šipku za ples za koju nije potrebno bušenje poda i stropa. Moja sestra je pravi expert u tome, a ja tek učim ali moram priznati da je puno teže nego što sam mislila. Ples na šipki je odličan za samopouzdanje, snagu, agilnost i jako je zabavno. Uskoro ću postat video.
Woow,nadam se da će ti sestrica na snimci biti u nekom sexy outfitu
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2006., 21:17   #16
joj lela jedva cekam video, ali u medjuvremenu bi mi mogla poslati koju slikicu ako ti se da, ha?
da slikas malo bas samu sipku, mjesta na kojem je uglavljena u krupnom planu i opcenito da mi das malo vise detalja.
naravno ako imas volje......
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 10:10   #17
Quote:
MicaMaca kaže:
joj lela jedva cekam video, ali u medjuvremenu bi mi mogla poslati koju slikicu ako ti se da, ha?
da slikas malo bas samu sipku, mjesta na kojem je uglavljena u krupnom planu i opcenito da mi das malo vise detalja.
naravno ako imas volje......
Ma nema problema Jučer smo je skinuli jer smo napravili razmještaj u sobi i okitili bor. Danas ćemo je vjerovatno opet montirati pa ću onda slikati.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 10:12   #18
cula sam da i cimpanze vole slicne stvari
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 10:51   #19
Quote:
Natch kaže:
cula sam da i cimpanze vole slicne stvari
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2006., 11:22   #20
pa odavno smo naucili koliko smo slicni, ne?
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:44.