Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2018., 16:16   #1
Tko se spasi- spasi se - Nadolazeća kriza 2020.

Do 2020. će ići nekako..A, onda tko se spasi - spasi se.. !

Ne znam da li ova tema pripada ovdje, ali sam kritikom uma bio primoran što prije postaviti ovu titansko važnu temu.

Profesor Lovrinčević je jedan od najcjenjnijih ekonomskih stručnjaka i ako njegova riječ ima biti objavljenja javno u broju Globusa koji rasprodan, onda je važno imati i ovdje.

Gospodin Lovrinčević analizira budući krah sustava RH.

Slažete li se s stavovima rečenog poštovanog profesora ?

P.S. Glasilo krize 2008. glasilo je ; Spašavaj se tko može
Glasilo krize 2020. ; Tko se spasi - spasi se
Lambormachia is offline  
Old 02.11.2018., 16:44   #2
Nije to samo u Hrvatskoj vec svugdje. U Skandinaviji ako ne i ranije. Vec ova godina je jako skakljiva bila i iskreno receno naglo pada po nekim pitanjima.
Ambientt is offline  
Old 02.11.2018., 17:36   #3
Quote:
Ambientt kaže: Pogledaj post
Nije to samo u Hrvatskoj vec svugdje. U Skandinaviji ako ne i ranije. Vec ova godina je jako skakljiva bila i iskreno receno naglo pada po nekim pitanjima.
Ukoliko se ne poduzme odgovarajuće mjere kriza 2020. može biti snažnija nego ona iz 2008.

No, reci, koje su Tvoje prognoze za Hrvatsku ? Kako ćemo mi stajati ?
Lambormachia is offline  
Old 02.11.2018., 18:07   #4
Neki dan sam o tome govorila na jednoj drugoj temi, pa da samo citiram receno"

Sve to utječe ipak na kupovnu moć, a ja ti kažem da je nova kriza pred vratima, ona iz 2008 bacila je na koljena svjetsko gospodarstvo i umalo uništila Eu zbog problema u Grčkoj.
Dostigle su nas zemlje poput Rumunjske i Bugarske, dok su Slovenija, Češka i Mađarska već odavno neuhvatljive i ispred nas. Te zemlje su otišle dalje u privlačenju stranih investicija i onome što će za iduću krizu biti ključno, životnom standardu.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=7...5&postcount=19

Kriza na žalost nije nadolazeća, već postojeća..tu je.
__________________
🐾🌞
duxi is offline  
Old 02.11.2018., 18:22   #5
Taj članak je već komentiran na 3 različite druge teme istog ovog podforuma. Ista katastrofičarska izjava koju je izjavio prije nekoliko godina.

Ključam temu jer nema potrebe za istom.
Quorgyle is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:02.