Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2013., 14:55   #1
RTL Kockica

RTL Kockica

Novi dječji kanal u MUX-u D. Rok za pokretanje je 1.11.2013.

Očekivanja?
__________________
“Kažeš da ne vjeruješ u znakove s neba i smiješ se na pomisao da svoju vjeru staviš na stvar kao što je ljubav. Nikada ne vidiš dugu na nebu, samo proklinješ kišu. Kažeš da želiš vjerovati, ali da nije vrijedno sve te boli. Ako se osjećaš usamljeno, prestrašeno i ako ne možeš disati, znaj da možeš vjerovati u mene.”
Kozje Ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 15:06   #2
Quote:
Kozje Ja kaže: Pogledaj post
RTL Kockica

Novi dječji kanal u MUX-u D. Rok za pokretanje je 1.11.2013.

Očekivanja?
Hoče li imati kakvih serija za mlade i emisije za djecu(kvizova) ili će imati samo crtiće?

Zadnje uređivanje ZLATNI : 31.07.2013. at 15:13.
ZLATNI is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 15:12   #3
Nadam se da crtići ne će imati onu idiotsku sinkronizaciju s paletom grkljavaca, piskutavaca koji obično budu i upropaste sve crtiće.

nadam se pokretanju neke emisijice tipa Art attacka.
Kajves is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 15:19   #4
RTL Kockica bude nešto slično kao Super RTL imat če emisije i serije za djecu?
ZLATNI is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 15:23   #5
Quote:
ZLATNI kaže: Pogledaj post
RTL Kockica bude nešto slično kao Super RTL imat če emisije i serije za djecu?
Pa da to je osnovna ideja,
kao u Njemačkoj RTL, RTL2, SuperRtl.
Nadam se i da bude slično.
Kajves is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 15:41   #6
Sjecam se jedne emisije prije 9-10 godina na super rtlu u kojoj su djeca igrala igrice i onda je pobjednicka grupa dobila minutu da pokupi sve igracke koje zeli iz ducana igracaka...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 16:00   #7
Quote:
hrco1908 kaže: Pogledaj post
Sjecam se jedne emisije prije 9-10 godina na super rtlu u kojoj su djeca igrala igrice i onda je pobjednicka grupa dobila minutu da pokupi sve igracke koje zeli iz ducana igracaka...
Haha, sjećam se ovog. Uvijek sam vikao na TV uzmi ovo, uzmi ovo!!

Nadam se da će Kockica više težiti SuperRTLu, negu nasoj dvojci. Ako se dobro izvede, ovo bi mogao biti sasvim solidan program.
Blue Comet is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 17:02   #8
RTL naravno zadovoljan

Ali nadao sam da će malo više reći što su napisali u toj svojoj dokumentaciji koju su predali na natječaj, odnosno o planovima sa novim kanalom (tako su rekli kad su pobijedili sa RTL2) ali očito još ništa

Quote:
STIŽE RTL KOCKICA
RTL Hrvatska zadovoljna zbog novog kanala i produljenja koncesije
prije 52min

Vijeće za elektroničke medije danas je donijelo odluku o produljenju koncesije za RTL Televiziju, kanal općeg interesa koji je započeo s radom prije 10 godina. RTL Kockica počet će s emitiranjem do 1.studenog, unutar zakonskog roka od 90 dana.



RTL Hrvatska dobila je koncesiju za novi dječji i obiteljski kanal, RTL Kockicu, te produljenje koncesije za RTL Televiziju na još 15 godina.

Vijeće za elektroničke medije danas je donijelo odluku o produljenju koncesije za RTL Televiziju, kanal općeg interesa koji je započeo s radom prije 10 godina.

Od početka svog djelovanja, RTL Televizija donosila je raznovrsnost TV tržistu, te započela s primjenom potpuno novih produkcijskih i programskih trendova u zemlji.

RTL Hrvatska također je dobila koncesiju za novi specijalizirani kanal RTL Kockicu koji će prikazivati program za djecu, mlade i obitelji među kojima će prednjačiti emisije obrazovnog i zabavnog karaktera. Povrh toga, RTL Kockica osigurava raznovrsnost programskog sadržaja s odabranim obiteljskim filmovima i dokumentarnim emisijama.

RTL Kockica zaokružuje obiteljski orijentiranu grupu RTL-ovih programskih kanala.

Johannes Züll, predsjednik Uprave RTL-a Hrvatska izjavio je: "Sretni smo zbog produljenja koncesije za RTL Televiziju, no osobito smo zadovoljni s dodijeljenom koncesijom za RTL Kockicu, novi kanal, koji će kao jedini besplatni kanal za djecu, mlade i obitelji donijeti našim gledateljima dodatnu raznovrsnost i nove formate".

RTL Kockica počet će s emitiranjem do 1.studenog, unutar zakonskog roka od 90 dana.
rtl.hr
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 18:02   #9
Rekao je upravo Johannes Züll u vijestima da će RTL Kockica do 20h biti kanal za djecu i mlade, a nakon 20h za cijelu obitelj
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 18:06   #10
3 puta hip hip hura za rtl
Zabranjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 18:20   #11
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Rekao je upravo Johannes Züll u vijestima da će RTL Kockica do 20h biti kanal za djecu i mlade, a nakon 20h za cijelu obitelj
Znači po Super RTL principu. Cool.
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 18:44   #12
jel to znači da do 20h nema reklama na Kockici?
__________________
Awakening
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 19:21   #13
Ja se nadam da će na tom programu biti klasičnih crtića kao Tom i Jerry,Zeko Mrkva(i drugi Looney Toons crtići),Mickey Mouse(i Donald Duck,Goofy i drugi Disneyevi crtići),Pero Djetlić,Garfield,Kremenko,Scooby Doo,Animanijaci i drugi.Ipak,bojim se da će to(kao što je uobičajeno za naše jutarnje blokove crtića na TV-u)biti puno nekakvih modernih crtića,anime-a i teen serija od kojih većina klasičnim crtićima nisu ni do koljena.Ako je tako,onda se bar nadam da će od tih modernih stvari biti nešto dobro.
LeopardGecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 20:02   #14
Quote:
hrco1908 kaže: Pogledaj post
Sjecam se jedne emisije prije 9-10 godina na super rtlu u kojoj su djeca igrala igrice i onda je pobjednicka grupa dobila minutu da pokupi sve igracke koje zeli iz ducana igracaka...
haha i ja sam to uvijek pratila,morali su prolazit kroz one neke prepreke,dobra emisija
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 20:09   #15
logo mi izgleda poznato, kao da sam ga vidio već negdje u onim rtl-ovim emisijama o djeci ili rtl pomaže djeci i sl.

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 20:25   #16
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
logo mi izgleda poznato, kao da sam ga vidio već negdje u onim rtl-ovim emisijama o djeci ili rtl pomaže djeci i sl.

[IMG]http://i41.tinypic.com/4pyzd4.jp]
Ovim logom se prijavio na prosli natjecaj, a tad je kn emitirao u vijestima izbore i vidio se logo... rtl pomaze djeci ima obicni rtl logo
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 20:26   #17
Quote:
LeopardGecko kaže: Pogledaj post
Ja se nadam da će na tom programu biti klasičnih crtića kao Tom i Jerry,Zeko Mrkva(i drugi Looney Toons crtići),Mickey Mouse(i Donald Duck,Goofy i drugi Disneyevi crtići),Pero Djetlić,Garfield,Kremenko,Scooby Doo,Animanijaci i drugi.Ipak,bojim se da će to(kao što je uobičajeno za naše jutarnje blokove crtića na TV-u)biti puno nekakvih modernih crtića,anime-a i teen serija od kojih većina klasičnim crtićima nisu ni do koljena.Ako je tako,onda se bar nadam da će od tih modernih stvari biti nešto dobro.
Anime i manga nisu za djecu - to je za mlade i starije, jer mnogo toga je teško za razumijeti.

Ja se nadam da neće biti Tom&Jerry, najkrvločniji crtić ikad, prepun nasilja i zlostavljanja, uopće me ne čudi kada generacija koja ga stalno mantra ima teške psihoze. Toliko udaraca lopatom, tavom, bombama doživotno obilježe krhak dječji um, a kada roditelji to potiču, to se odražava i na mladenačko nasilje i prihvatljiv atak na sudruga. Pljuj.
Kajves is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 20:29   #18
1. Sto znamo je da ce ucilica seliti sa rtl 2 na kockicu, kao i svi crtici sa baznog i 2 rtla...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 20:55   #19
Quote:
hrco1908 kaže: Pogledaj post
Ovim logom se prijavio na prosli natjecaj, a tad je kn emitirao u vijestima izbore i vidio se logo... rtl pomaze djeci ima obicni rtl logo
može bit da mi je od tamo onda poznat, uglavnom taj logo i sad koriste, baš su ga prikazali na vijestima
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 21:20   #20
ja bih htio da stave animee na kojima sam odrastao poput digimona pokemona i yugioha
ToniCar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:55.