Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2013., 20:22   #21
Šta se nije mogla povuć prije mjesec i pol dana
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 20:46   #22
Upravo to. Wimbledon i kraj. A ne ovako, s porazom...
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 20:48   #23
Ma više sam mislio prije W da Lisica uzme W Ali odlazimo dobrano u off, da ne bi pokupili kazne
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 20:51   #24
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Upravo to. Wimbledon i kraj. A ne ovako, s porazom...
ona je pred doslovno 3 dana prije turnira cvrkutala kako je sretna, da želi još titula, slamova, svega.. da joj je ovo predivno.. ne znam što se desilo u par dana da je tako napravila.. al to je bartoli

Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post
Ma više sam mislio prije W da Lisica uzme W Ali odlazimo dobrano u off, da ne bi pokupili kazne
ja sam to skontala, al sam prešutila

sad dok znam da je bartolina ostvarila san, i da ju je to ispunilo, neka joj je

liziki uzima iduće godine
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 20:59   #25
Nije da ce faliti ljudima

Ja kazem da je doping u pitanju
bezimeni11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 21:26   #26
Na što je spao ženski tenis da se pišu hvalospjevi ovoj neurotičnoj antiproipagandi sporta
Ajde barem je nekako bacila šape na GS pa će imati o čemu pričati nećacima.
Fapmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 21:31   #27
Neka joj je sa srećom
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 08:23   #28
TripleDouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 15:32   #29
Quote:
Fapmaster kaže: Pogledaj post
Na što je spao ženski tenis da se pišu hvalospjevi ovoj neurotičnoj antiproipagandi sporta
Ajde barem je nekako bacila šape na GS pa će imati o čemu pričati nećacima.
po čemu je antipropaganda? jel ikad bila loša prema protivnicama? nikad. prava sportašica i dobra osoba. to što ima neke svoje rituale nema nikakve veze sa sportsmanshipom
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 15:42   #30
iz vedra neba!!

al ajde, ako što su neki već rekli- bar je ošla kao šampionka
Monika Seles is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 16:46   #31
"Marion Bartoli is such a great fighter and she has a great attitude," Williams told reporters. "I remember the first time I saw her, I was actually in Paris for the Paris Indoor Championships.

"It was a long, long, long time ago, probably in like the early 2000s, and I just remember her being so young and working so hard, and that was her whole career.

"It just shows you how much and how far you can go by working so hard. She's had a great career by winning Wimbledon as well. It doesn't get better than that."
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 17:18   #32
Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
"Marion Bartoli is such a great fighter and she has a great attitude," Williams told reporters. "I remember the first time I saw her, I was actually in Paris for the Paris Indoor Championships.

"It was a long, long, long time ago, probably in like the early 2000s, and I just remember her being so young and working so hard, and that was her whole career.

"It just shows you how much and how far you can go by working so hard. She's had a great career by winning Wimbledon as well. It doesn't get better than that."
lijepo je to venus sročila, klasa ko i uvijek
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 17:26   #33
Quote:
Alicia_K kaže: Pogledaj post
lijepo je to venus sročila, klasa ko i uvijek
Venus?
Classy Serena.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 18:21   #34
Victoria Azarenka heard about the news on Twitter and she thought it was a joke. “I was like, ‘Yeah, that’s some crap,’” she said. “But, yeah, I think everybody’s a little bit surprised about that. I think it’s very brave to do that. I think she was chasing her dream for such a long time. When she got it, it felt good.”


Sloane Stephens couldn’t understand why Bartoli would choose to retire at a less-prestigious tournament in Mason, Ohio. “I think maybe it’s a trick or something,” Stephens joked. “She’s going to like come back and be like, ‘I’m playing New Haven next week’ or something.”

“She should have just retired at Wimbledon,” the 20-year old said later. “That would have been, like, epic. You win Wimbledon and you retire on the court. That’s like more of a dreamy situation.”

Li Na, who won her first Slam when she was 29-years old, was one of the first to hear the news having played the last night match on Wednesday. She was shocked. “I mean, just one half month ago she just won Wimbledon. She should have a lot of confidence to win more titles. But at the same time, I can understand what happened, because of course you’ve got a lot of pressure. And also [it] was pretty hard work, the way she’s working.”

Bartoli, an unabashed and vocal Roger Federer fan, will be pleased to know that he applauded her decision.

“Everybody who announces their retirement should be very happy and proud of what they achieved,” Federer said. “It comes clearly at a time when maybe you wouldn’t expect her to do so because she could take advantage of her rankings and it maybe filled her with motivation, but it actually maybe just pointed out that she’s down either physically, mentally, whatever it is. When somebody takes that decision, I think you can only be happy for that person, not sad.”

“She had a great work ethic, and for that reason I congratulate her for taking the difficult step to retire.”


BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 18:51   #35
kako me ova mala Sloane živcira, koji komentar
mala pothitno neka nabavi neki PR da je nauče što, kad i kako se priča, ovo je tako glupo rekla

Rođo, klasa ko i uvijek
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 19:34   #36
Mah, ja sam samo okrenula očima na taj Sloničin komentar. Ništa čudno za nju. Ona si vjerojatno misli da je prevelika faca za PR.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 19:36   #37
Dajte dečki, mojte napadati tako Slonicu. Znam da je stala na žulj svima, ali ja mislim da je ona zaigrano iskreno dijete... Neproračunata, vjerojatno nema pojma što priča jer kada je slušam dok priča koristi onaj "like" 45 puta u rečenici i kao da razgovara sa "homie-em" iz kvarta...
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 20:38   #38
Meni ipak zvuči ko jedna od onih umišljenih srednjoškolki. 'Like, you're like SOOO cool. Like..sooo cool.' Al whatever, not the point. Napravili su već i video snimku za Bartoli.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 22:17   #39
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
po čemu je antipropaganda? jel ikad bila loša prema protivnicama? nikad. prava sportašica i dobra osoba. to što ima neke svoje rituale nema nikakve veze sa sportsmanshipom
Teniski gledano. Ružni udarci, za profesionalnog tenisača fascinantan višak kilograma i tikovi kao šlag na kraju.
Fapmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2013., 12:31   #40
Quote:
Fapmaster kaže: Pogledaj post
Teniski gledano. Ružni udarci, za profesionalnog tenisača fascinantan višak kilograma i tikovi kao šlag na kraju.
Ružni udarci? Ne postoji ružan udarac, postoji samo učinkovit i neučinkovit. Višak kilograma? Valjda ona zna kolko joj je kila optimalno za tenis, a ne ti ili ja. Stvarno nikakvi argumenti za antipropagandu
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:54.