Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2013., 00:42   #1
Le Petit Marseillais

Da li ste probali nešto od ove kozmetičke kuće?
http://www.lepetitmarseillais.com/
Ja sam probala par tuširalica i trenutno koristim njihov šampon i sve me je oduševilo!!
Sljedeće si naručujem kremu za ruke i regenerator
Naručujem sa eBay-a što i nije najjeftinija opcija ali ne znam od kuda da naručujem inače
Od kuda vi naručujete ove proizvode?
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 01:12   #2
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Da li ste probali nešto od ove kozmetičke kuće?
http://www.lepetitmarseillais.com/
Ja sam probala par tuširalica i trenutno koristim njihov šampon i sve me je oduševilo!!
Sljedeće si naručujem kremu za ruke i regenerator
Naručujem sa eBay-a što i nije najjeftinija opcija ali ne znam od kuda da naručujem inače
Od kuda vi naručujete ove proizvode?
Ja prvi put vidim

ali jako djeluje primamljivo
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 12:33   #3
Kaj nema toga u Mulleru? Barem kod u SLO mislim, da sam vidjela. Ali ne znam kako je s cijenama.
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 12:40   #4
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Da li ste probali nešto od ove kozmetičke kuće?
http://www.lepetitmarseillais.com/
imam njihov sapun ali nisam ga još probala dobila sam ga iz Pariza
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 12:58   #5
Dobila sam njihov kruti sapun prije cca dvije godine iz Francuske,
koristila sam ga za pranje ruku, lice mi je isušivao, u sjećanju mi je kao ništ posebno
Ayala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 13:08   #6
imam ja par stvarčica ovog brenda:


gelovi za tuširanje su super, ne isušuju i imaju neobične kombinacije mirisa. posebno sam oduševljena marelicom & bosiljkom. divota!
piling sa arganovim uljem i karite maslacom je isto divan iako ima sitnija zrnca, no stvar je u tome što on funkcionira po sličnom principu kao regenerator, dakle utrlja se u kožu, ostavi minutu, ispere i koža bude baš mekana i glatka ali bez masnog filma i osjećaja. nije potrebno nanositi neku mazalicu kasnije.
šampon sa bademom za dugu kosu isto ima divan miris no možda nije najbolji izbor za moju kosu jer ju čini previše mekanom i svilenkastom a ona je po svojoj prirodi takva sam šampon nije prebogat i masnjikav, zapravo je rijedak, al ne treba ga količinski puno. mislim da je definitivno bolji izbor za oštriju kosu i onu koja naginje suhoći.
krema sa bademom i maslinovim uljem za lice i tijelo u mom slučaju za lice nije funkcionirala nikako jer je prerijetka, pomalo trpka i jednostavno nedovoljno hidratantna. za tijelo je bila dobra, divno je mirisala i davala solidnu hidrataciju.
antibakterijski sapun sa mandarinom čisti ruke do one škripave čistoće al je isto tako isušujuć, no moram priznati da još nisam srela sapun tog profila koji ne isušuje bar malo.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 13:29   #7
miss burleska nemaš pojma koliko sam sad ljubomorna, ukrala bih ti sve to

Jako me privlače njihovi proizvodi, ali ih nažalost do sada nigdje nisam uhvatila
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 13:57   #8
Quote:
ljubii kaže: Pogledaj post
miss burleska nemaš pojma koliko sam sad ljubomorna, ukrala bih ti sve to

Jako me privlače njihovi proizvodi, ali ih nažalost do sada nigdje nisam uhvatila

a ništa, postoji mogućnost da opet do kraja godine idem na frankofonsko područje pa ću početi uzimati narudžbe kad je ovakav interes
što se tiče cijena, ja bih rekla da je ovo nivein cjenovni rang. gelovi, šamponi i sapuni za ruke su oko 3 eura. zna biti razlike do 50 centi +/- ovisno o mirisu. piling je bio oko 7 eura, a krema oko 3. kreme za ruke su oko 4, a mazalice za tijelo od 5 do 7 eura. no fora je u tome što imaju i duo pakiranja za neke proizvode pa dva ista gela ili šampona recimo dođu oko 4 eura.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 14:13   #9
O ako ćeš ići, javi molim te
Cijene su stvarno ok, preko ebaya ispadne puno skuplje.
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 14:33   #10
miss burleska

meni zasad primamljivo zvuce gelovi za tusiranje
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 19:52   #11
trebalo bi tog onda biti i u Quebecu
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 23:40   #12
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
trebalo bi tog onda biti i u Quebecu
mislim da bi.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2013., 14:18   #13
Jako dobro slove u Francuskoj ali nisam ništa probala nažalost.
Sad možda i budem
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2013., 17:55   #14
mislim da danas necu stic trazit a i muz mrzi ulazit u drugstoreove i sl i samo davi, u 10mj bum onda
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2013., 23:58   #15
Da, sa eBay-a kada se naručuje recimo šampon košta oko 70 kuna

Tallly - u HR u Mulleru ga nema sigurno pa ako netko može provjeriti info da li ih ima u Sloveniji, bit ću im zahvalna jako!!

Za ovaj piling sa arganovim uljem i karite maslacom koji ima Miss B. čitam sve najboje po stranim forumima i definitivno ga kupujem prvom prilikom!

Mene oni recimo asociraju na Yves Rocher ali puno, puno su mi bolji
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 01:19   #16
miss burleska, sve bih ti ukrala, a piling prvi
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 01:53   #17
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Da, sa eBay-a kada se naručuje recimo šampon košta oko 70 kuna

imam negdje i račun al sigurna sam da ovaj moj nije bio tako skup jer ga ne bi ni uzela u tom slučaju

Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Za ovaj piling sa arganovim uljem i karite maslacom koji ima Miss B. čitam sve najboje po stranim forumima i definitivno ga kupujem prvom prilikom!
pa fin je jer je pomalo pjenaste teksture i drugačiji od uobičajenih pilinga. recimo bolji mi je od nedavno potrošenog yr marelice zbog njege i efekta na koži, al opet nije sad otkriće i proizvod godine ako ćemo realno geomar thalasso i l'oreal exfotonic su mi i dalje br.1 al eto prisiljena sam istraživati tržište

Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Mene oni recimo asociraju na Yves Rocher ali puno, puno su mi bolji : cerek:
ima neke sličnosti sa yr al iskreno nisam uopće gledala briju li marseljezi isto na prirodnu priču. postoji i ovakav anticelulitni citrusni piling u kombinaciji sa uljem, al tad te stvari nisam vidjela u dućanu. kupila bi i njega da sam ga našla zapravo ne znam kakve su cijene inače no možda sam baš naišla na povoljne budući da se radilo o ogromnom supermarketu. možda je u drogerijama skuplje.
al sam se recimo ufrazirala kad sam vidjela da su neutrogena i nivea dva do tri puta skuplje nego kod nas. neutrogenine teglice su bile oko 12 eura

Quote:
Nivia179 kaže: Pogledaj post
miss burleska, sve bih ti ukrala, a piling prvi
baci pogled i na lavare pilinge, mogli bi ti se svidjeti
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 10:36   #18
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Tallly - u HR u Mulleru ga nema sigurno pa ako netko može provjeriti info da li ih ima u Sloveniji, bit ću im zahvalna jako!!
ne vjerujem da ih ima u Slo u Mulleru jer sam početkom ljeta bila s frendicom i ona je tražila njihove krute sapune
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 11:34   #19
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
baci pogled i na lavare pilinge, mogli bi ti se svidjeti
vidjeh na što te posljednje kupili da si ga uzela, dakle valjaju? očekujem više dojmova na pilinzima
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 17:10   #20
Da oživim temu sad kad su marseljezići stigli u dm, kupila gel od vanilije i prefino miriši
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:59.