Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2017., 21:51   #2621
Oni će znati raditi sendviče od malih nogu. .
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 10:36   #2622
Neki dan je s tim svojim tipom bila kraj mene stajala, čekala vlak Pa je on izvadio bokser i pričao kak će mlatit neke tipove, a ona se oduševljeno smješkala
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 12:55   #2623
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Neki dan je s tim svojim tipom bila kraj mene stajala, čekala vlak Pa je on izvadio bokser i pričao kak će mlatit neke tipove, a ona se oduševljeno smješkala
Glupača našla glupana. Ništa novo.
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 21:55   #2624
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Neki dan je s tim svojim tipom bila kraj mene stajala, čekala vlak Pa je on izvadio bokser i pričao kak će mlatit neke tipove, a ona se oduševljeno smješkala
Hihih
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 23:54   #2625
Ko je ta? Nikad čula.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
marta 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 08:12   #2626
Quote:
marta 29 kaže: Pogledaj post
Ko je ta? Nikad čula.

Eo je
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 13:27   #2627
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Neki dan je s tim svojim tipom bila kraj mene stajala, čekala vlak Pa je on izvadio bokser i pričao kak će mlatit neke tipove, a ona se oduševljeno smješkala
Ček, ček... imao selebriti ličnost pored sebe i nisi ju tražijo autogram?
Ili sise preplašijo njenog opasnog frajera s bokserom da te ne istuče?
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 17:04   #2628
Quote:
lauxret kaže: Pogledaj post
Ajme koje pizdarije!!! Krepavam. Pa tko to gleda?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
marta 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 18:48   #2629
Quote:
marta 29 kaže: Pogledaj post
Ajme koje pizdarije!!! Krepavam. Pa tko to gleda?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Pa eto. Ti.
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 19:39   #2630
Pogledala sam da vidim tko je ta princeza. Inače ne gledam niš na youtubu.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
marta 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 10:08   #2631
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Ček, ček... imao selebriti ličnost pored sebe i nisi ju tražijo autogram?
Ili sise preplašijo njenog opasnog frajera s bokserom da te ne istuče?
Pih, da sam znao da je trudna, tražio bih odmah i za svaku od beba po jedan autogram
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 17:58   #2632
Bit Če da nam dr.mr.vet.i sliĆno opet nije dobio piĆke.
Eno ga plahta od statusa.
I dalje me fascinira kako nikako da ubere razliku između Č i Ć.
Kako god,meni nije jasno ni kako je uopće završio osnovnu školu a ne veterinu?!
__________________
Savjest i kukavičluk,ista su stvar.Samo što savjest ljepše zvuči.
Rippersenzibilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 18:23   #2633
Quote:
Rippersenzibilna kaže: Pogledaj post
Bit Če da nam dr.mr.vet.i sliĆno opet nije dobio piĆke.
Eno ga plahta od statusa.
I dalje me fascinira kako nikako da ubere razliku između Č i Ć.
Kako god,meni nije jasno ni kako je uopće završio osnovnu školu a ne veterinu?!
Quote:
PSIHOPATSKA LUĐAKINJA I BOLESNA KURVA - NIKA ... ... Kao 1. Isprićavam se svim cijenjenim ljudima koji prate moj profil radi ovog zaista odvratnog statusa, kojeg sam trebao već davno objaviti radi svih onih ljudi, koji su u debeloj zabludi o ovoj drolji, koju oni smatraju sasvim o.k. curom, jer je ne poznaju uopće, zato jer nisu pratili njeno ponašanje i nju samu kao osobu da bi je mogli upoznati. Radi se tu prvenstveno o nekim njenim prijateljima, koji su vjerujem o.k. ljudi a koje ja ili osobno ili preko fejsa poznajem, kao i o drugim ljudima, kojima će ova drolja prodavati "finoću" i da prostite "muda pod bubrege", dok širi noge svaki dan, pred svakom osobom suprotrnog spola ! PIŠEM OVAJ STATUS I RADI SVIH BUDUĆIH ŽRTVI OVE KURVE I SLIĆNIH NJOJ, KOJE TREBA SVE JAVNO OZNAČITI, JER PREDSTAVLJAJU OPĆU SRAMOTU ZA SAME SEBE, ZA SVOJU OBITELJ I ZA SVE ONE KOJI SE DRUŽE SA NJOM NEMAJUĆI POIMA O KAKVOJ DROLJI SE RADI ! OVAKVE KURVE, PREDSTAVLJAJU "RAK RANU" HRVATSKE OBITELJI I SRAMOTU ZA SVAKOG, TKO IMA BILO KAKVOG KONTAKTA I POSLA SA NJOM, KAO I SA ONIMA SLIĆNIM NJOJ... DA BI BILO ŠTO MANJE NJENIH "ŽRTVI" I ONIH SLIĆNIH NJOJ, NADAM SE DA ĆE OVAJ STATUS POMOĆI..
Quote:
A BI MOGLA OSTVARIVATI SVOJE BOLESNE KONTAKTE SA OSOBAMA SUPROTNOG SPOLA, BILO NA SVOM TRENINGU ATLETIKE, BILO U TERETANI, GDJE IDE VEĆ GODINAMA A U KOJOJ JE POZNATA KAO "FITNESS FUKARA", KAKO JE ZOVU.
Quote:
DOK JOŠ NIJE POČELA SA TIM KURVANJEM KAO HOSTESA, DI JE SVI PLJUSKAJU PO GUZICI, JER JE UVIJEK OBUĆENA KO ZADNJA KURVA U NAJVEĆIM RUPAMA OD BIRTIJA U KOJIMA HOSTESIRA ( A ONA NARAVNO UŽIVA U TOME ) DA NE MORA VIŠE BACATI NOVCE NA TERETANU, JER SU JOJ TADA BILI NOVCI POTREBNI DOK NIJE POČELA SA TIM HOSTESA - KURANJEM ODMA SE POBUNILA GOTOVO PLAČUĆIM GLASOM I REKLA JE KAKO ĆE I ONA IĆ I DALJE U TERETANU, ( IAKO SAM JOJ JA MOGAO OBEZBJEDIT BESPLATAN TRENING I SVE OSTALO KAJ IDE UZ TO ) ODMA MI JE TO BILO SUMNJIVO I ZNAO SAM DA IDE U TERETANU SAMO RADI KRVANJA ! TAKO JADNU BIJEDU, KOJA PLAĆA TERETANU, SAMO DA BI SE MOGLA KURVAT SA REKREATIVNIM DEGENERICIMA
Quote:
U početku same priče, dok je još nisam ni poznavao kako treba počela je dolaziti radi mene u diskoteku "Hollywood" na Tuškancu, jer stalno zuji po mom profilu i kad je pročitala da idem tamo sa mojih statusa i da mi je to kao drugi dom i da me gotovo svaku subotu svatko može naći tamo,nije se dala iz dotićne diskoteke van,
Vjerovatno mu Nika nije dala i to izgleda već drugi put pošto je već jednom nešto srao protiv nje.
__________________
Promeniću svet do kraja pesme.EKV
hrvatina_i_po is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 13:31   #2634
Pa i meni tako izgleda.
psihopatska ŠKRTA atletska fukara
__________________
Savjest i kukavičluk,ista su stvar.Samo što savjest ljepše zvuči.
Rippersenzibilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 18:48   #2635
https://www.facebook.com/ikatolici/p...type=3&theater

Izbljuv.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 20:37   #2636
To nije trash.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 00:31   #2637
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
To nije trash.
Nije, to je naški rečeno gomila smeća.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 22:55   #2638
Ajme majko.

Najbolje od svega što je netko dao pare za taj oglas.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 23:26   #2639
to mora da su počupana prsa
kako bi si ih obrijao a da se ne izreže?
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 23:52   #2640
Depilacija? Ali ajde to, nego što su sa solarijem toliko pretjerali da su promijenili rasu.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:17.