Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2013., 21:29   #41
Evo novi build barba za RoS - D3 RoS - Slamalanche barb build ''slamalanche''...

Fosna ima dobre izglede za closed Beta invite za oko mjesec dana jer prema zadnjim novostima, blizzard ce poslat invite za 3000 najaktivnijih igraca.

Cudno mi pomalo da od sadasnjih tjedan dana streamova nitko nije pokazao Realmwalker bossa koji nosi portal za Realm of the Banished - Bounty Hunting in Westmarch

*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 22:21   #42
Najaktivnijih? Shiet, 3000 botova će igrati betu.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 22:38   #43
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
Najaktivnijih? Shiet, 3000 botova će igrati betu.

Onda Hades dobiva
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 23:05   #44
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
Najaktivnijih? Shiet, 3000 botova će igrati betu.


Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Onda Hades dobiva
Debelo si u krivu jer mi bot bio samo na probnom roku, nije bio zaposlen za stalno

Reaper of Souls Highlights: All Class Changes

Zadnje uređivanje *Hades* : 29.11.2013. at 00:23.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 04:24   #45
Ma sta im znaci to najaktivniji, nek se ladno jebu s time. Ako nisam utopio barem tisucu sati, nema pozivnice, jel?
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 08:43   #46
Tisuću? Dijele 3000 pozivnica, ne 300000.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 09:25   #47
Treba se nadati.....pozivnici
Smucek_10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 10:02   #48
Ajmo se kladiti da je ovo sa "3000 najaktivnijih" cista patka da bi ljudi opet igrali. Podijelit ce kako im volja..
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 19:15   #49
Quote:
Smucek_10 kaže: Pogledaj post
Treba se nadati.....pozivnici
Znas kaj obicno kazu za nadu

Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Ajmo se kladiti da je ovo sa "3000 najaktivnijih" cista patka da bi ljudi opet igrali. Podijelit ce kako im volja..
Vjerovatno ima istine i u tome.
Quote:
Gamespot kaže:
Blizzard has invited 3,000 of its "most active" Diablo III players to its Friends & Family beta for the Reaper of Souls expansion, ahead of the closed beta later this year.

The beta includes the entire Reaper of Souls expansion, minus the final boss fight.

"In the past, participants in this particular phase of public testing usually only include friends and relatives of Blizzard employees," wrote Blizzard on its Diablo III site.

"With Reaper of Souls, however, we've decided to buck that trend and extend invites to valued media contacts and key members of the Blizzard community. We're also inviting 3,000 of our most active Diablo III players from around the world who've opted in for beta testing—something we've never done for any Friends and Family Beta test before!"
BTW. Koliko ima ovih novih leg termosica za Expanziju?


*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 16:20   #50
ne znam za vas al ja sam pesimistican sto se tice ekspanzije. vjerovatno ce biti isto sranje samo drugo pakovanje. al et nadam se da ce blizzard biti pametniji jer ovo nije dosta.
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 17:20   #51
Quote:
AnteVoziStoju kaže: Pogledaj post
ne znam za vas al ja sam pesimistican sto se tice ekspanzije. vjerovatno ce biti isto sranje samo drugo pakovanje. al et nadam se da ce blizzard biti pametniji jer ovo nije dosta.
Da biti će isto sranje samo ćeš imati random zone pa nećeš stalno prolaziti kroz isti kontent. 2-3 tjedna igranja, onda ćeš ugasit i plati jednom tjedno maximalno osim ako nisi mazohist ili udaren u glavu.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 03:36   #52
ma ja kazem, jedino community moze spasit ovu igru, kakav blizzard kakvi bakraci. da daju communityu da pravi modove / custom mape / sta god, a oni da rade balans istih, igra bi bila 10000000 puta bolja. pogledajte sam wc3, odigrao sam jedno 100h originalnu igru, al zato 10000h custom mape.
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 10:19   #53
Quote:
AnteVoziStoju kaže: Pogledaj post
ma ja kazem, jedino community moze spasit ovu igru, kakav blizzard kakvi bakraci. da daju communityu da pravi modove / custom mape / sta god, a oni da rade balans istih, igra bi bila 10000000 puta bolja. pogledajte sam wc3, odigrao sam jedno 100h originalnu igru, al zato 10000h custom mape.
To je istina WC3 se kupovalo zbog dote.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 01:51   #54
Ma jebes dotu. Ali da je community bio glavni razlog uspjeha te igre, je. I dan danas ponekad zaigram neku custom mapu.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 10:09   #55
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
To je istina WC3 se kupovalo zbog dote.
Pfff ja sam igrao w3;tft ladder dobre 3 godine i bilo je ekipe gomilu, onda je dosao wow i 80% ladder igraca je otislo na wow (ja među njima). Dota se uvijek igrala puno ali pravi ubojica w3;tft-a je bio wow imo.
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 14:02   #56
Quote:
Sycho kaže: Pogledaj post
Pfff ja sam igrao w3;tft ladder dobre 3 godine i bilo je ekipe gomilu, onda je dosao wow i 80% ladder igraca je otislo na wow (ja među njima). Dota se uvijek igrala puno ali pravi ubojica w3;tft-a je bio wow imo.
neam pojma o cemu pricas ali i nakon izlaska wowa wc3 se masovno igrao na gareni, siguran sam da je tad vise ljudi igralo custom mape(prvenstveno dotu) nego sto je u tvoje vrijeme igralo ranked. tako da wow nije bio "ubojica" tfta
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 19:11   #57
Ubojica TFT-a je Blizzard. Igra je stara vec koliko, 13 godina? Odrzavaju ju preko kurca, reda radi, dok svi resursi idu na novije igre, a pogotovo one sto donose najvecu zaradu (WoW naravno). Mogli su mirne duse napraviti cetvrti dio do sada, ali ocito oni smatraju da je WoW spiritualni nasljednik te fransize.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 19:21   #58
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Ubojica TFT-a je Blizzard. Igra je stara vec koliko, 13 godina? Odrzavaju ju preko kurca, reda radi, dok svi resursi idu na novije igre, a pogotovo one sto donose najvecu zaradu (WoW naravno). Mogli su mirne duse napraviti cetvrti dio do sada, ali ocito oni smatraju da je WoW spiritualni nasljednik te fransize.
Pa šta je tu čudno? za WoW trebaju samo pumpat dodatni content i donosit će im više zarade nego što bi WC 4 i 5 zajedno a i pokriveni su što se RTS-ova tiče Starcraftom i ekspanzijama još neko vrijeme
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 20:50   #59
Public Test Region Access Also Coming Soon
Quote:
Around the same time we begin our Reaper of Souls Closed Beta, we will also be launching our Public Test Region (PTR) for Patch 2.0.1! This patch will feature updates including Paragon 2.0, Loot 2.0, our new difficulty system, the addition of Clans and Communities, as well as balancing and tuning for all five Diablo III classes.
Anyone with the Battle.net Desktop App and Diablo III license will be able to participate in PTR testing. If don't already have the Battle.net App, you can download and install it by clicking the button below.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 23:03   #60
Closed Beta je izasla, PTR je online!
Ajmo ljudi

http://eu.battle.net/d3/en/blog/1195...ble-12-12-2013
http://eu.battle.net/d3/en/blog/1195...ble-12-12-2013
The_Rock is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:10.