Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2017., 11:15   #3661
Quote:
romi123 kaže: Pogledaj post
Može tako preko USB-a, ili je pošalji mailom pa skini.
Quote:
revo kaže: Pogledaj post
najjednostavnije..za android box...
na sd katricu(mozes i usb ali on strši iz boxa) stavljas liste koju su u m3u file-u..
karticu vadis i stavljas u android box.jednstavno ces doci do drugih listi pa ti je ovo najjednostavnije.
perfectplayer.jednostavno mozes stavljati epg..logo..a i mozes staviti tisuce listi ako hoces...isto tkao te liste mozes odabirom vrlo lako odabirati za gledanje.
sve drugo je po meni komplicirano i gubljenje vrmena.
Evo, sredio sam. Prebacio na USB, uštekao i onda prebacio u sami android box, tako da mi više nije potreban USB niti sd kartica. Odabrao local i onda našao taj fajl u android boxu i sve radi besprijekorno. Ni sam nisam vjerovao ali eto..funkcionira.
Najviše zahvale idu Romiju..platim pivu ili ćevape
@revo naravno da i ti imaš pivu
BonoVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 11:43   #3662
Quote:
BonoVox kaže: Pogledaj post
Evo, sredio sam. Prebacio na USB, uštekao i onda prebacio u sami android box, tako da mi više nije potreban USB niti sd kartica. Odabrao local i onda našao taj fajl u android boxu i sve radi besprijekorno. Ni sam nisam vjerovao ali eto..funkcionira.
Najviše zahvale idu Romiju..platim pivu ili ćevape
@revo naravno da i ti imaš pivu
Hajde, super , drago mi je da sam pomogao. Davno sam se time bavio.
Ali pripazi, ovako sa m3u umjesti URL-a će ti raditi OK, međutim ako ti davatelj usluge možda promijeni link na određeni kanal unutar liste tad ti neće taj kanal raditi, iz toga razloga je bolje imati URL. Ne kažem da će ti mijenjati link ali može se dogoditi. Samo da znaš
romi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 12:02   #3663
Quote:
romi123 kaže: Pogledaj post
Hajde, super , drago mi je da sam pomogao. Davno sam se time bavio.
Ali pripazi, ovako sa m3u umjesti URL-a će ti raditi OK, međutim ako ti davatelj usluge možda promijeni link na određeni kanal unutar liste tad ti neće taj kanal raditi, iz toga razloga je bolje imati URL. Ne kažem da će ti mijenjati link ali može se dogoditi. Samo da znaš
Dok sam imao starog davatelja, nije mijenjao link, ali ovaj sad kojeg imam mi je zamjenio link kad sam produžio uslugu, tako da hvala na toj informaciji.
A ništa, budemo radili ispočetka copy-paste i to je to
BonoVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 14:56   #3664
Quote:
BonoVox kaže: Pogledaj post
Dok sam imao starog davatelja, nije mijenjao link, ali ovaj sad kojeg imam mi je zamjenio link kad sam produžio uslugu, tako da hvala na toj informaciji.
A ništa, budemo radili ispočetka copy-paste i to je to
Imaš Perfect Player za Android, na njemu možeš vrtiti listu. Osim za Android isto imaš i za Win, instaliraš i tu možeš lakše editirati imena kanala, grupirati ih, brisati, što god želiš. Nije baš nešto super user friendly ali kad naučiš ide OK.
romi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 11:43   #3665
ekipa koja IPTV je najbolja kod nas? omjer kvalitete i cijene? ako netko koristi, a vjerujem da je.

naime, više vjerujem vama kao neutralnima nego njima i njihovim fejsbucima i to i porukom ''najbolja IPTV''

unaprijed hvala.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 13:10   #3666
Da li postoji kakva novija verzija maxtv to go aplikacije za kodi? (HD verzija)?
Naime, stara vise ne radi...
myroman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 14:39   #3667
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
ekipa koja IPTV je najbolja kod nas? omjer kvalitete i cijene? ako netko koristi, a vjerujem da je.

naime, više vjerujem vama kao neutralnima nego njima i njihovim fejsbucima i to i porukom ''najbolja IPTV''

unaprijed hvala.
najbolja ti je ona koja je besplatna..
šalim se.
zdravahrana,gradina,art,neretva..
zasto.zato sto ces dobiti uvjek malo vise filmskih i dokumentarnih kanala.sport negledam pa nemam pojma sto koja nudi od sporta.
dobri su ti twoobrothers ali u posljednje vrijeme mjenjaju host svako malo pa ce ti biti zafrkancija.
test uvjek uzmi za vidjeti kako ti radi.ali test trazi za termin kad je neka jaka utakmica koju ce svi gledati.pogledaj utakmicu i ako ti ne preskace onda ti je to najbolje.
u prvo vrijeme uzmi mjesec za mjesec,nikad nemoj uzeti odmah na vise mjeseci.posle kojeg mjeseca ces vidjeti kako ti rade kanali i da li sve je ok bez trzanja.onda ces vidjeti da li se isplati uzeti na vise mjeseci.
__________________
Doktrina emocijama postaje alat kojim se oblikuje mindset masa, čime se pokusava ugurati totalni izostanak racionalne analize.
Značenje riječi: REGIJA=Srbija+BiH+Crna Gora+Hrvatska
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 19:18   #3668
Na vise mjeseci nikada.. Sve se pokvare vremenom

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
milann1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 21:58   #3669
hvala
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 15:35   #3670
Quote:
revo kaže: Pogledaj post
najbolja ti je ona koja je besplatna..
šalim se.
zdravahrana,gradina,art,neretva..
zasto.zato sto ces dobiti uvjek malo vise filmskih i dokumentarnih kanala.sport negledam pa nemam pojma sto koja nudi od sporta.
dobri su ti twoobrothers ali u posljednje vrijeme mjenjaju host svako malo pa ce ti biti zafrkancija.
test uvjek uzmi za vidjeti kako ti radi.ali test trazi za termin kad je neka jaka utakmica koju ce svi gledati.pogledaj utakmicu i ako ti ne preskace onda ti je to najbolje.
u prvo vrijeme uzmi mjesec za mjesec,nikad nemoj uzeti odmah na vise mjeseci.posle kojeg mjeseca ces vidjeti kako ti rade kanali i da li sve je ok bez trzanja.onda ces vidjeti da li se isplati uzeti na vise mjeseci.
e fala tebi kaj si odgvorio i lovi kaj je pitao
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 15:53   #3671
evo išao sam potražiti te IPTV davatelje usluge, i ne mogu naći bitku na neretvi niti ove ostale? Imaju svoj web ili samo preko Olx?
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 20:40   #3672
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
evo išao sam potražiti te IPTV davatelje usluge, i ne mogu naći bitku na neretvi niti ove ostale? Imaju svoj web ili samo preko Olx?
a web?!neki imaju neki ne.ipak je to tv na crno.
logiraj se na sultanovic tamo su ti svi.imas sekciju za prodaju iptv.
__________________
Doktrina emocijama postaje alat kojim se oblikuje mindset masa, čime se pokusava ugurati totalni izostanak racionalne analize.
Značenje riječi: REGIJA=Srbija+BiH+Crna Gora+Hrvatska
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 00:42   #3673
nasao. danke.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 12:20   #3674
Probelm sa croation on deamond

instalirao sam na androidu svome COD i nema sanse da mogu sta gledati na kodiju 17,molim Vas ako znate kakvu caku ili neki novi addon gde ima balkanje ili movtex,hvala unaprijed.
adsl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 22:30   #3675
Što je opet s prijevodom? Titlovi.com ne radi!
summerwine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 14:17   #3676
Svaki put mi ova veća nadogradnja windowsa poremeti Kodi..
Evo, opet sve jovo nanovo..

A titlovi razni malo rade pa ne rade..
Dosta zavisi i o provajderima, na jednom titlovi ne rade, na drugom, odmah ispod njega rade..
Treba imati instalirano više mogućnosti, pa kombinirati, negdje će proraditi..
Monro is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 16:18   #3677
OpenSubtitle uvik rade
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 16:21   #3678
Quote:
adsl kaže: Pogledaj post
instalirao sam na androidu svome COD i nema sanse da mogu sta gledati na kodiju 17,molim Vas ako znate kakvu caku ili neki novi addon gde ima balkanje ili movtex,hvala unaprijed.
Koliko je meni poznato COD ne radi uopće već neko vrime a vjerojatno i neće viśe

Instaliraj LiveSerbia
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 21:37   #3679
Idem se zaklat kašikom

Ima 3 ure pokušavam osposobit quasar
Instališem sve po turtorijalu
Prvo sam instalira burst a kasnije i magnetic al ni jedan ne radi. Štelo sam provajdere i vrime buferinga ali sam dobijem poruku da nema linkova još dok magnetic vrti na 30% provajdera. Iza toga pop up da provjerim log za više informacija zašto jedan ili više itema neće da pleya
Imal mi pomoći
__________________
Kad bi oni koji provode pravila po istim živili svijet bi bio bolje mjesto- vlastita
Lakše umrit nego kopat toliko- vlastita
Arseface is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 21:38   #3680
Quote:
Arseface kaže: Pogledaj post
Idem se zaklat kašikom

Ima 3 ure pokušavam osposobit quasar
Instališem sve po turtorijalu
Prvo sam instalira burst a kasnije i magnetic al ni jedan ne radi. Štelo sam provajdere i vrime buferinga ali sam dobijem poruku da nema linkova još dok magnetic vrti na 30% provajdera. Iza toga pop up da provjerim log za više informacija zašto jedan ili više itema neće da pleya
Imal mi pomoći
Zašto covenant ne instaliraš?
c69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:54.