Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2014., 00:11   #1
problem s zyxel ruterom

pozz svima

znaci ovi iz HT-a su mi dali neki novi ruter s vec ugradjenim wirlessom,sve uredu radi samo sto ima vec postavljenu neku dugu lozinku za WIFI,pa sam mislio to promijeniti,ali nikako nemogu da udjem u web configurator..radi se o modelu AMG1202-T10B i ip adresa je 192.168.2.1 i kad utipkam to izbaci mi stranicu za login,oprobavao sam sve zive kombinacije,admin 1234 i sl. ali nikako da mi primi,,probao sam i hard reset na modemu,dzaba

Ako netko ima ideju,dobro bi dosla
dext is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 00:21   #2
Google kaže da bi ime trebalo biti admin a pasword 1234
zdenis83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 00:24   #3
kako li se samo toga nisam sjetio?

probao sam,nejde
dext is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 00:37   #4
Ja taj model nisam našao na njihovoj stranici, ali nigdje. Jesi siguran u model?
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 00:55   #5
radi se o ovom modelu..istina,nema bas puno na internetu o njemu
dext is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 00:59   #6
jel imaš s donje strane kakve naljepnice s podacima?
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 01:48   #7
jeli se ne dobi upute za ruter?
to nemogu vjerovati.
probaj admin
0000
ili pozadi bi trebalo pisati
__________________
is or be in future blacklistet: taipan, enedielle, Osmi, 7nationarmy, peronja, mekerica, bat kol, mukotrpak, Biljka112, Beljki, judolino, Adyson, illemental, nezgodan2, Soul Hunter,NESHO95,električni_zec,Fl@Tron, edi_bosanceros, Ego, Corduroy, monty-zg, manchild, Pravi Život, bonecrusher, jednoumlje, leMONZoo, piskavac, Al dente,
Blues Willis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 10:50   #8
Ja sam neki dan dobio ruter od iskona. Isto zyxel ali drugi model. Login i pass su: administrator i administrator
_wes_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 12:53   #9
Za svaki slučaj probaj na ovaj način (na ovaj način se ulazi u t-comov ADB router:
username: administrator (ili probaj admin)
password:!tc0Mht i u nastavku šifra sa kojom se spajaš na net (ili ona šifra koja ti se nalazi u pozadini routera. Dakle, puni password bi ti trebao izgledati otprilike ovako:
!tc0Mht43401I0012345
sibica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 12:53   #10
Nisu li to opcije za Thomson routere?
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 19:22   #11
dobio sam upute uz njeg,na njima pise da je username admin a pass 1234,sto izgleda nije tocno.. na njima pise da je IP 192.168.1.1 sto isto nije bas pogodjeno
a ispod modema ima naljepnica,al na njoj je samo SSID i WIFI key..
dext is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 19:51   #12
IP možeš saznati iz command prompta, naredbom ipconfig (u browser upisuješ adresu default gatewaya). Probaj s admin/0000.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 21:23   #13
A da jednostavno nazoves T-Com SZK i pitas tamo koja je sifra i pass?
Fl@Tron is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 22:27   #14
dext , Halooo?, sta pise u uputa mora da je u redu.
__________________
is or be in future blacklistet: taipan, enedielle, Osmi, 7nationarmy, peronja, mekerica, bat kol, mukotrpak, Biljka112, Beljki, judolino, Adyson, illemental, nezgodan2, Soul Hunter,NESHO95,električni_zec,Fl@Tron, edi_bosanceros, Ego, Corduroy, monty-zg, manchild, Pravi Život, bonecrusher, jednoumlje, leMONZoo, piskavac, Al dente,
Blues Willis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 07:35   #15
ZyXELVMG5313-B30B

Imam problem sa ZyXel VMG5315-b30b ruterom. Ne mogu se spojiti mobitelom na router. Imam 4 mobitela i sa ni jednim se ne mogu spojiti. Kad probam spojiti PC sa wireless usb stikom, isto ne mogu. Imam TV sony android spojen bežično na isti router i to radi. Kad sam u blizini slobodne mreže u gradu ili kod prijatelja, mobitel se spaja bez greške. Nisam to ni primjetio dok nije sin pokušao spojit svoj mobitel. Mislio sam da upisuje krivi pasword. Probao sam otvoriti stranicu routera i ne prihvaća "Administrator" kao login i pasword. Do sad nisam imao problema Ima li tko kakvu ideju?
rajkoval is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 14:55   #16
Administrator više ne , već je username Administrator, a password je isti kao WPA key otisnut na poleđini modema.
G/Duki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 21:25   #17
Riješeno. Hvala za pasword.
Restartao ruter na tvorničke postavke, podesio, stavio pasword i sve ok.
ISKON nadogradio firmware rutera i zato su nastali problemi. Nije mi još jasno kako je TV bio prepoznat na ruteru, a
PC i mobiteli ne.
Lijepi pozdrav
rajkoval is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:36.