Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2014., 19:04   #1
Pickbox - hrvatska verzija Netflixa

da li je tko možda koristio usluge Pickboxa pa ako može podijeliti svoja iskustva

https://www.pickbox.tv/ inače, ukratko Pickbox je nešto novo na našem tržištu koje se bazira na Netflix, streaming filmova i serija
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 21:20   #2
Pickbox - hrvatska verzija Netflixa

I mene zanima, ja sam se registrirala besplatno da vidim sta nude i skinula aplikaciju za iphone, no ne vidim opciju kako mogu platiti da gledam, trebam prouciti jos. Ima ok ponudu no nadam se da ce ju jos prosiriti jer npr. nema serije "The Americans", "Breaking bad" i sl. Oni ce nadopunjavati popis s vremenom jel? Koristila sam Netflix dok sam bila u Norveskoj i svidio mi se, no on ima veci sadrzaj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 02:55   #3
https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/...72707534_n.png

Ne kužim jel to 380 kn mjesečna pretplata, ili ukupni iznos za 12 mjeseci.

Zadnje uređivanje soundvision : 22.05.2014. at 10:53.
p3r02d3r0 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 21.05.2014., 03:20   #4
Quote:
p3r02d3r0 kaže: Pogledaj post
https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/s720x720/10309218_1484090958489548_4446052918972707534_n.pn g

Ne kužim jel to 380 kn mjesečna pretplata, ili ukupni iznos za 12 mjeseci.
da, kad uzimaš za jedan mjesec onda te košta 38 kn, a za godinu dana 380 kn mjesečno. logika ti je vrhunska

Zadnje uređivanje soundvision : 22.05.2014. at 10:54.
Sahta is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 21.05.2014., 03:24   #5
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
da, kad uzimaš za jedan mjesec onda te košta 38 kn, a za godinu dana 380 kn mjesečno. logika ti je vrhunska
lol točno, no ne bi me čudilo da je mjesečno
p3r02d3r0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 10:33   #6
Koje sve serije imaju u ponudi?
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 20:22   #7
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
da, kad uzimaš za jedan mjesec onda te košta 38 kn, a za godinu dana 380 kn mjesečno. logika ti je vrhunska
Ali ako uzmeš za godinu dana onda imaš 2 mjeseca besplatno (ušteda 760kn) dok ako uzimaš jedan mjesec to nemaš (ne uštediš ništa)
qwert79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 20:26   #8
38 kn je mjesecno, tako nekako je bio i Netflix na pocetku, pa su povecali na 79 kn.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 01:19   #9
Quote:
qwert79 kaže: Pogledaj post
Ali ako uzmeš za godinu dana onda imaš 2 mjeseca besplatno (ušteda 760kn) dok ako uzimaš jedan mjesec to nemaš (ne uštediš ništa)
Da bi uštedio 760kn, treba ti 20 poklonjenih mjeseci, a ne 2, što bi po tvom značilo da treba uzeti 10-godišnju pretplatu u startu.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 13:52   #10
Koristi li netko pickbox da podijeli iskustva? Koliko prometa trosi i sl?
marinnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 00:15   #11
Pickbox mi se čini kao zanimljiva platforma puna potencijala (imaju niz BBC-jevih serijala, Breaking Bad, Orphan Black, Seinfelda, Disneyjeve filmove i crtiće, nešto igranih i dokumentarnih), ali ne uzimam pretplatu dok ne osmisle aplikaciju za smart tv. To im je velik propust, ali navodno rade na tome.
__________________
promijenila riba more, rob čuvara, zvjerka gore, kožu zmija, duga boje, a ti samo tjeraš svoje....
cekačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 09:15   #12
da li netko zna kako mogu snimati sadržaj sa pickboxa?
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 10:06   #13
nemožeš snimat. zato moraš instalirati onaj plugin da nemoš snimiti
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 03:01   #14
Načelno pozdravljan nešto ovakvo, ali nema ništa bez Netflixa.
Čiji je pickbox? Ko je vlasnik zna li se?
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 12:51   #15
Quote:
DelmatST kaže: Pogledaj post
Načelno pozdravljan nešto ovakvo, ali nema ništa bez Netflixa.
Čiji je pickbox? Ko je vlasnik zna li se?
u vlasništvu je Sanje Božić-Ljubičić, vlasnice Mediatranslationsa, tvrtke za prevođenje filmova.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 16:58   #16
evo prošlo je već skoro godinu dana odkad je ovo došlo na naše tržište, ima li netko da redovno koristi ovo, kakvi su dojmovi?
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 23:39   #17
Ne znam nikog ko ovo koristi. Bio je jedan vikend promo period koji je besplatan za sve i tad sam malo pregledao. Nije loše, ali iskreno ne bih plaćao to, pretpostavljam i većina. Prvi razlog je što nema HD rezolucije (možda su to u međuvremenu dodali), a drugi je što se sve to može naći na netu u HD rezoluciji. Svakako da podržavam rad Pickboxa ali sumnjam da ima mnogo pretplatnika. U svakom slučaju, vjerojatno im se isplati jer postoje i dalje.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 22:41   #18
Da se uključim u raspravu oko pickbox-a i dodam svoja iskustva ova dva mjeseca.

Pickbox je ok stream servis za ovu malu državicu u kojoj su nam dali šačicu serija koje su dobivene na rasprodaji, neke od tih dobre neke loše da se izbalansira cijena od 38 kuna koja može biti za svačiji džep. Uveli su HD streaming koji se uključi nakon nekoliko sekundi od početka same epizode, naravno ne sav sadržaj jer ima masu i starih serija. Kako se to pali na kompu ne znam jer sam strimao na televiziji. Od dobrih naslova tu je Kuća od karata, Crna lista, Skandal i možda pokoji da ga nisam primjetio te dosta starih stvari kao Bračne vode ili Kafić uzdravlje.

Ono što je najviše problematično su samo dva uređaja koja možete imati te je potrebno njih brisati svaki puta kada bi pogledali na kompu, tabletu, mobitelu, televizoru ili projektoru (šala mala) te to pruža određenu tlaku kod upravljanja. To je po meni veliki minus, a još veći je taj kada pristupaš iz drugog preglednika ili na novom kompu i uređaji su zauzeti onda je da prostiš je**da jer moraš kontaktirati help desk pa dok oni maknu pa dok jave i tako što dovodi do zaključka da je vrlo traljavo i kontrolski napravljeno.

Uzeo sam pretplatu na mjesec dana i "pristao" sam da se ta pretplata obnavlja svaki mjesec, možda nisam čitao ili jednostavno nije pisalo velikim konjskim slovima. Tako sam se dobro iznenadio kada sam ovaj mjesec naišao na račun kada sam se probudio da se pickbox naplatio. Ne sjećam se da sam dao ovlaštenje da se podaci s moje kartice ponovno koriste u neku neponatu svrhu no dobro, 38 kuna nije nikoga dovelo u propast. Pretplatu sam uzeo u 15 h mjesec prije, a naplatila se u 8 ujutro na isti datum, vrlo zanimljivo i mislim da su mi trebali dati vremena do 15 pa možda se sjetim ugasiti ili ne dao Bog da dobijem mail o isteku pretplate. Taj čin mi je iznimno zasmeta i mene su od tog trenutka kao korisnika izgubili, nisam mislio obnoviti pretplatu jer mi se ovomjesečni naslovi ne sviđaju i zato sam uzeo samo mjesec dana.

Uglavnom oyo ne nudi puno, ali za 70 kuna imam 3 mjeseca, neograničen broj uređaja s kojima sam administriram i gledam kako me volja.

Podržavam stream servis, čekam da uđe na velika vrata i da nama običnim smrtnicima ponudi i cijenu od 50 kuna mjesečno za koliko toliko normalnu ponudu.

Kod uzimanja pickboxa je plus HD kvalitet, ok naslovi, uredan prijevod i dostupnost servisa.

Minus je povremeno prekidanje streama (brzina mi je 100 Mbps), način obnove mjesečne pretplate i manjak naslova. Pazite kod uzimanja mjesečne pretplate da je na vrijeme odjavite kako ne biste došli u situaciju kao ja.
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 10:26   #19
Quote:
deni44 kaže: Pogledaj post
Uglavnom oyo ne nudi puno, ali za 70 kuna imam 3 mjeseca, neograničen broj uređaja s kojima sam administriram i gledam kako me volja.
Gdje to imaš 3 mjeseca OYO TV-a za 70 kuna
Preko većine operatera (MAX, VIP) ako uzimaš je 30 kuna/mj uz 24mj ugovor, 35 kuna bez ugovora

I nije točno da OYO možeš staviti na neograničen broj uređaja, imaš 3 uređaja, sa time da ako aktiviraš preko operatera znači da je već jedan ulaz iskorišten za njihov receiver a tebi su ostala druga 2 koja možeš mijenjati. Isto kao i kod Pickboxa i ovdje drugi browser prepoznaje kao drugi kompjuter te moraš prvo onaj prethodni izbrisati da bi mogao preći na novi. Jedina stvar što to ovdje ide automatski i sam brišeš i dodaješ uređaje kako želiš.

Inače to ograničenje na broj uređaja imaju gotovo svi veći servisi, osim ova 2 gore nabrojana tu su i HBO koji nudi 4 uređaja (dodavanje/brisanje uređaja ide automatski), VIP TV daje 2 uređaja (po novom ne moraš zvati VIP da ti ih maknu ali zato moraš čekati 24h do idućeg dodavanja uređaja) itd...

Zadnje uređivanje soundvision : 15.09.2015. at 10:54.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 11:56   #20
Kako se brišu ti uređaji? Ja ponekad ne mogu ući u Pickbox zbog toga.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:50.