Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2014., 12:51   #81
čini mi se da neki imaju nerealna očekivanja ... naravno da sadržaj kutije ne može savršeno odgovarat tisućama ljudi. poanta je da se misec dana iščekuje iznenađenje i da se za neke ok novce dobije dovoljno testera da svak pronađe nešto za sebe i isproba proizvode koji sebi možda inače ne bi mogli piruštit, barem ne bez probe. i to je to. takav je koncept. kome to me odgovara onda je bolje da za te novce sam sebe "iznenadi" s nečim provjerenim.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 13:51   #82
Nisam baš oduševljena kutijom, oktobarska mi je bila bolja. Kao i ostale cure sam očekivala da će kutija biti više blagdanska. Dekorativnu kozmetiku koja je u kutiji ne koristim, tako da ću olovku pokloniti frendici, a Bourjois trio će ići u prodaju.
crvenokosa112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 13:56   #83
Pokusala sam izracunati vrijednost kutije:

Macadamia Infused comb
Lord & Berry Travel Size Silk Kajal Kohl Eyeliner (nisam 100% sigurna za gramazu, nasla na ebay) 0,6g 1,44£
Bourjois Intense Smoky 7,99£
Pure Gold Collagen 50ml 3,6£
Elemis Papaya Enzyme Peel 15ml 8,85£
Murad Essential-C Cleanser 45ml 6,5£
Ole Henriksen Pure Truth Youth Activating Oil 15ml 23,5£

Ukupna vrijednost prema lookfantastic stranici: 57,88£
Dakle kao i do sada cca 50£
Kutija premasuje svoju vrijednost barem 3x.
Imamo dva full size proizvoda: cesalj i bourjois sjenila.

Kao sto sam vec rekla meni je ovaj koncept kutije super jer si npr. nikad ne bih priustila ovo ulje od 50 funti a bas mi je primamljivo.

Zadnje uređivanje Urbana : 01.12.2014. at 14:10.
Urbana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 14:04   #84
Quote:
Urbana kaže: Pogledaj post
Pokusala sam izracunati vrijednost kutije:

Macadamia Infused comb
Lord & Berry Travel Size Silk Kajal Kohl Eyeliner (nisam 100% sigurna za gramazu, nasla na ebay) 0,6g 1,44£
Bourjois Intense Smoky 7,99£
Pure Gold Collagen 50ml 3,6£
Elemis Papaya Enzyme Peel 15ml 8,85£
Murad Essential-C Cleanser 45ml 6,5£
Ole Henriksen Pure Truth Youth Activating Oil 15ml 23,5£

Ukupna vrijednost prema lookfantastic stranici: 57,88£
Dakle kao i do sada cca 50£
uf meni je ova kutija sjela kao narucena
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 14:12   #85
i ja sam zaboravila i slucajno imam narucene 2 za prosinac, ako misli narucit prodam mu ja moju po istoj cijeni sa ukljucenim tiskom i posaljem cim stigne
Cadhla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 14:17   #86
Nije loše sve u svemu, iako mi je glupo što su stavili dva anti-age proizvoda. Mislim da ću jedan isprobat, jedan proslijedit mami iako ona to ne koristi baš.
I smokey eyes isto ide za poklon ili u prodaju.
Baš me zanima ova četka i murad čistač i papaya peeling
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 14:41   #87
Ovaj pure gold collagen se pije da se ne bi ko namackao po licu
Urbana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 14:43   #88
Quote:
ula_la kaže: Pogledaj post
excuse mua - makla sam sliku čim sam vidjela tvoj upis
još sam se ja potrudila oko slike, na netu je bila prevelika pa sam je skinula, smanjila i ponovo uploadala kako bi je stavila tu na temu
vidjeh, hvala
i sorry što je trud pao u vodu
ali cure su kasnije i popisale sve proizvode, pa izgleda moram izbjegavati temu da ne bih saznala sve detalje
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 14:45   #89
Quote:
Urbana kaže: Pogledaj post
Ovaj pure gold collagen se pije da se ne bi ko namackao po licu
To nisam mislila koristit, pa nisam nisam sve pročitala. Dobro da si rekla, mogla bih onda isprobat ja ili sestra, čini mi se ok po sastavu, nije nešto posebno baš za stariju kožu
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 14:58   #90
Quote:
Urbana kaže: Pogledaj post
Ovaj pure gold collagen se pije da se ne bi ko namackao po licu
pa hebemu i pise Minerva Pure Gold Collagen (10 Day Programme) is a liquid food supplement al kaj ima veze ako se netko i natracka po licu
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 15:00   #91
Čini mi se zanimljiva kutija, veselim se svojoj Ole Henriksen i elemis proizvode dugo mjerkam pa će mi ovo napokon biti prilika za isprobavanje. Također, L0rd&Berry mi je ful zanimljiv brend, ali ga uvijek na kraju zaobiđem, a sad ću barem olovku isprobati
Žai mi je da nema bar nekih šljokica ili nečega po čemu se može skužiti da je kutija za prosinac, ali što se može
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 15:19   #92
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
pa hebemu i pise Minerva Pure Gold Collagen (10 Day Programme) is a liquid food supplement al kaj ima veze ako se netko i natracka po licu
Ma sta oni znaju, mi cemo to kao serum koristiti
Urbana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 16:02   #93
Previše mi je anti age kutija.. a češalj mi definitivno ne treba.. za koliko je OK prodati taj češalj? Nisam sigurna ni je l bi bio dobar kao poklon nekome..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 20:13   #94
meni je ovo druga i kolko se čini zadnja koju sam kupila..meni je isto previše anti age proizvoda, češalj bzvz, ajde da su dali tangle, a ne ovaj..onaj neki serum za piti, wtf??..a nadala se zvijezdicama, šljokičastim lakovima, aaaaa....
Aranel Arwen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 20:17   #95
Meni je baš super kutija i još me s kodom ispala 11.25 funti!
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 00:14   #96
Drago mi je da nisam naručila kutiju. Očekivala sam više "neutralnih" stvari koje pašu i trebaju uglavnom svima, i šljokice i nešto svjetlucavo svakako. Ovo što se pije mi je potpuno nejasno
Feelunique nema te kutije?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 11:10   #97
Quote:
dorothyzg kaže: Pogledaj post
I meni je prošao 20 %.

jel netko već kupio ovu Douglas kutiju?
Ja sam kupila, unutra je bio šampon, lak za nokte, sjajilo i mali gel za tuširanje, sve Douglasovi proizvodi
Pravnica Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 11:17   #98
Quote:
Pravnica Zg kaže: Pogledaj post
Ja sam kupila, unutra je bio šampon, lak za nokte, sjajilo i mali gel za tuširanje, sve Douglasovi proizvodi
I ja sam kupila, ali frendici za ročkas.. Moramo čekat do subote..
Baš me zanima kaj je unutra
dorothyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 02:46   #99
Što se tiče Douglas kutija iznenađenja - ja moram priznati da sam se prilično (neugodno) iznenadila kad sam je kupila, unutra su bili šampon i ružna, narančasta pašmina

Iskreno, moram priznati da nikad ne bih očekivala pašminu u takvoj kutiji. Možda griješim, no ako idem nešto kupiti u parfumeriji, onda očekujem da su u kutiji oni proizvodi koji se prodaju u parfumeriji. A možda je Douglas počeo prodavati pašmine

Pa da uzimam kutiju iznenađenja u Zari, sigurno ne bih očekivala mesni doručak u njoj
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 08:21   #100
Također sam kupila Douglasovu kutiju i isto tako sam razočarana. Dobila sam Douglas sjenilo za oči nekakve bjelkaste boje, Douglas prozirni lak za nokte te nekakva krema za oko očiju čije ime ne znam ni ponoviti jer još uvijek sve stoji u toj kutiji koliko sam razočarana. Bolje da su unutra stavili šaku testera!
Uglavnom, prvi i zadnji put!
FIve is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:46.