Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2015., 21:33   #221
Quote:
adel@ide kaže: Pogledaj post
Tenks! Ma nismo se jos konkretno time bavili, ali reko da ja tu pitam. Seka je trudna 2 mjeseca pa bi radije ove godine to napravili jer nas je malo frka vremena u 1 i 2 mjesecu. Kako vam se svida datum 26.12.? Ne znam da li je to sto je izmedu Bozica i NG prednost ili mana
Meni je super super datum 31.12. Bilo bi skroz fora dočekat novu godinu na vlastitom vjencanju.
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 11:47   #222
Quote:
adel@ide kaže: Pogledaj post
Tenks! Ma nismo se jos konkretno time bavili, ali reko da ja tu pitam. Seka je trudna 2 mjeseca pa bi radije ove godine to napravili jer nas je malo frka vremena u 1 i 2 mjesecu. Kako vam se svida datum 26.12.? Ne znam da li je to sto je izmedu Bozica i NG prednost ili mana
E sad, jedini bi bio problem, prema sali koju smo mi kaparili, da oni u 12 mjesecu baš i ne iznajmljuju salu za vjenčanja već za božićne domjenke velikim firmama, i proslave novogodišnje noći. Iako je to trenutno vezano za ovu salu, pa sve ovisi koju biste salu vi izabrali, i kako njima taj datum odgovara. Pošaljite upite mailom na sve sale koje vam se sviđaju, što prije, i tako ćete odmah znati kako koja stoji s tim datumom . Osobno mislim da nebi trebali imati problema . Jedino je pitanje gostiju, kako oni stoje s tim datumom, obzirom da su božićni praznici, pa ljudi znaju otputovati. Zato što prije sklopiti dogovor sa salom i poslati pozivnice, da znaju gosti da moraju ostati u Hr.
Sretno s planiranjem!
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 07:55   #223
Quote:
Bili Cvitak kaže: Pogledaj post
Meni je super super datum 31.12. Bilo bi skroz fora dočekat novu godinu na vlastitom vjencanju.
Ali nimalo mi ne bi bilo fora dočekati novu godinu na vjenčanju npr. dobrog prijatelja mog muža koji meni i nije nešto posebno blizak i čije prijatelje uopće ne poznajem. Radije bih si sama izabrala društvo za takvu prigodu
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 09:12   #224
Je, isto mi ide i za datum 26.12.

Dan nakon Božića, kad se uglavnom ljudi ili hoće malo odmorit od svega i bit doma ili im je netko u posjeti .
Meni u to doba uvijek dolaze frendovi i rodbina izvana koje dugo ne vidim i ne bih išla na svadbu.
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 13:02   #225
Bili nedavno na svadbi u Krašogradu, moram priznati da sam jako ugodno iznenadjena. Super fina klopa, obilne količine, baš sam se ubila
Posebno mi je super što na jednom kao švedskom stolu cijelu večer ima tople kave pa piješ kad poželiš, a nemoraš žicat konobare. I da, kao za vraga, taj isti stol je krcat finim štrudlama i fritulama Krašograd svaka preporuka
pogaciceva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 19:00   #226
Smile

Drage forumašice, ima li koja iskustvo sa salom Memories na Dubravi?
Dragi i ja smo kaparili za svibanj sljedeće godine, pa jel koja od vas bila tamo ovog ljeta?
Sve mi se čini preidealno! Za 48 € imamo uključeno i zamp, kolače, piće, tortu, janjetinu i odojak... navlake za stolice, ma sve. Ali vlasnik je bio malo nezainteresiran kad smo davali kaparu, tj. bio je dosta opušten... Zato molim za koje iskustvo, kakva je bila hrana, konobari, usluga...

hvalaaaaaa unaprijed!
1989MirMir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 19:50   #227
Quote:
1989MirMir kaže: Pogledaj post
Drage forumašice, ima li koja iskustvo sa salom Memories na Dubravi?
Dragi i ja smo kaparili za svibanj sljedeće godine, pa jel koja od vas bila tamo ovog ljeta?
Sve mi se čini preidealno! Za 48 € imamo uključeno i zamp, kolače, piće, tortu, janjetinu i odojak... navlake za stolice, ma sve. Ali vlasnik je bio malo nezainteresiran kad smo davali kaparu, tj. bio je dosta opušten... Zato molim za koje iskustvo, kakva je bila hrana, konobari, usluga...

hvalaaaaaa unaprijed!
imaš jedno ne baš ljepo iskustvo na udavačkom chatu.
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 09:10   #228
Ja sam jučer rezervirala restoran za večeru!
Idemo u Didov san.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=D5Y11hwjMNs
Snjeska.Bijelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 09:42   #229
"Prodajem" termin za vjenčanje, za iznos kapare (5000 kn) u hotelu Phoenix Sesvete

datum: 28.5.2016.
mjesto: hotel Phoenix Sesvete - Magic Hall dvorana

PM
IVeK86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 19:36   #230
Nisam inače od previše pisanja po forumu, ali toliko sam ostala oduševljena nakon svadbe da jednostavno moram podijelit svoj doživljaj! :klap::klap:
Imali smo nedavno svadbu u restoranu Mali raj u Stenjevcu. Toliko je sve bilo savršeno da još uvijek ne mogu vjerovat! Ljudi tamo su nevjerojatno ljubazni i fakat su uslužni. Što god da smo trebali su napravili iste sekunde i to sa osmijehom na licu. Uz to im je i hrana fantastična! Baš nitko nije ostao gladan i još smo dobili gooomilu hrane koju smo nosili doma. Tamo smo ostali spavat i ujutro su nam ostavili doručak da nas čeka jer su znali da ćemo spavat malo duže pa da ne propustimo doručak. Baš sam ostala u šoku koliko su ljubazni. Apsolutno svima bi preporučila za svadbu. Ako nekog zanimaju detalji, slobodno mi se javite porukom
my2mag is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 16:12   #231
Divlje Vode, Samobor

Jedan osvrt na restoran Divlje Vode. Prijatelji se zene u tom restoranu i htjeli su rasvjetu da im radi jedan njihov kucni prijatelj. Medutim u Divljim Vodama klijenti gotovo da nemaju pravo birati nego samo ono sto vlasnik ili poslovodja nudi u svom aranzmanu. Naime pet dana prije samog Vjencanja, Poslovodja Božo im nudi svoju rasvjetu u pola cijene od onog sto bi im radio njihov prijatelj, na sto mladenci i dalje zele svog prijatelja. Nakon toga, Božo, odgovara mladencima da nece vani imati svijetla u tom slucaju. Jer eto ne uzimaju njega. Isto tako forsira svoj band, cvijece, kolace... i to na vrlo agresivan nacin. Mladenci misle kako je lijepo sve dogovoriti na istom mjestu za svoje veliki dan,no ova medalja ima dvije strane.
Vanja1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2015., 21:30   #232
Mi smo iznajmili salu društvenog doma u mom mjestu :-) Pošto sam stanovnik imam 50% popusta na plačanje najma.Ekipu za kuhinju i konobarenje sam našla.Možda nisam na nekim stvarima uštedjela,ali na dvorani jesam jer bi me restoran došao puno puno skuplje :-)
Picek25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 21:32   #233
Quote:
1989MirMir kaže: Pogledaj post
Drage forumašice, ima li koja iskustvo sa salom Memories na Dubravi?
Dragi i ja smo kaparili za svibanj sljedeće godine, pa jel koja od vas bila tamo ovog ljeta?
Sve mi se čini preidealno! Za 48 € imamo uključeno i zamp, kolače, piće, tortu, janjetinu i odojak... navlake za stolice, ma sve. Ali vlasnik je bio malo nezainteresiran kad smo davali kaparu, tj. bio je dosta opušten... Zato molim za koje iskustvo, kakva je bila hrana, konobari, usluga...

hvalaaaaaa unaprijed!
Moja frendica je bila, i kaze da je super, posluga, hrana, jako profesionalno, jako čisto. Postoje ti neki stupovi pa je sala malo pregrađena, ali ona je bila na svadbi sa mislim 220 ljudi i da se stupovi nisu osjetili. Ne znam meni osobno su sve te sale iste..bijele navlake,podij,stupovi ovakvi ili onakvi...posluga je vrh, a to je nekako bitnije
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 12:51   #234
Quote:
1989MirMir kaže: Pogledaj post
Drage forumašice, ima li koja iskustvo sa salom Memories na Dubravi?
Dragi i ja smo kaparili za svibanj sljedeće godine, pa jel koja od vas bila tamo ovog ljeta?
Sve mi se čini preidealno! Za 48 € imamo uključeno i zamp, kolače, piće, tortu, janjetinu i odojak... navlake za stolice, ma sve. Ali vlasnik je bio malo nezainteresiran kad smo davali kaparu, tj. bio je dosta opušten... Zato molim za koje iskustvo, kakva je bila hrana, konobari, usluga...

hvalaaaaaa unaprijed!
Ja sam nedavno bila na vjenčanju u njihovoj sali.. Znači vrh je sve bilo.. Hrana fenomenalna.. Prijateljica je s njima dogovorila se za torte imali su 8 vrsta torti, i to ne zna se koja je bolja.. Gosti su išli do šanka s tortama uzeti sebi koju su tortu htjeli i koliko su htjeli.. Cheesecake, čokoladna. ledeni vjetar.. ma feeenomenalno.. Imali su i njihov light i izgledalo je super.. Oko 230 gostiju je bilo i baš je taman bilo, svi su mogli normalno plesati, između stolova je bilo super mjesta, konobari su jako ljubazni..
Eto to je ono što sam ja doživila..
love988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 17:41   #235
Hvala na odgovorima!
1989MirMir is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 07:26   #236
Quote:
1989MirMir kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovorima!
Uvijek me iznenadi na koliko je oprečna mišljenja moguće naletjeti. Ovo o toj sali na chatu ne čini se nimalo obećavajuće.

A, kad sam već tu- mišljenja, iskustva, želje i pozdravi za Gastro Globus?
božepetra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 09:09   #237
Quote:
božepetra kaže: Pogledaj post
Uvijek me iznenadi na koliko je oprečna mišljenja moguće naletjeti. Ovo o toj sali na chatu ne čini se nimalo obećavajuće.

A, kad sam već tu- mišljenja, iskustva, želje i pozdravi za Gastro Globus?

Ja imam svadbu u Gastro Globusu.

Tamo sam bila na 4 svadbe i usluga je top. Konobari su tako ljubazni, hrana preukusuna, kolači odlični. (kolače se naručili baš od globusa). Meni se najviše sviđa podij, jer je dosta velik ( druge sale imaju duplo manji podij)..
I globus je odličan za velike svadbe jer prima stvarno dosta ljudi,a možeš birati između 3 dvorane.
Mi ćemo imati u Ambasador dvorani.
Teta Nada koja ti vodi svu organizaciju je super i odgovoriti i pomoći će oko svega.
Mi se nismo niti malo premišljali gdje ćemo imati svadbu, odmah smo se odlučili za Globus jer nam je uvijek bilo tamo super.

Teta Nada će ti pomoći oko drugih stvari što se ne tiče same sale. Dat će ti prijedlog za bendove, fotografe, rasvjetu, cvijeće.. Žena je mrak.

Sa globusom sigurno ne ćeš pogriješiti.
maramce is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 15:12   #238
Quote:
maramce kaže: Pogledaj post
Ja imam svadbu u Gastro Globusu.
(...)
Sa globusom sigurno ne ćeš pogriješiti.
Ma u završnim smo pregovorima, kako stvari stoje- to je to. Samo sam htjela čuti, budući da ne nalazim puno o njima, kako drugi "dišu".
božepetra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 15:34   #239
Quote:
božepetra kaže: Pogledaj post
Ma u završnim smo pregovorima, kako stvari stoje- to je to. Samo sam htjela čuti, budući da ne nalazim puno o njima, kako drugi "dišu".
a kojeg datuma imaš vjenčanje?
maramce is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 15:59   #240
Globus je tako tako predivan kad se sredi

Hrana, konobari, kolači, atmosfera, ozvučenje, piće dobrodošlice... Sve mi je uvijek bilo sjajno.
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:24.